Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Peruń Damian | Sosnowiec | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
2 | Romańczuk Wojciech | Malbork | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
3 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
4 | Ogonowska Renata | Małkinia Górna | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
5 | Radecka-Mikulicz Liliana | Dąbrowa | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
6 | Zygmunt Sylwana | Wrocław | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
7 | PASIECZNY JAN | KRAKÓW | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
8 | kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | Medal opcja 3 | drużyna szpiku | opłacono |
9 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | Medal opcja 3 | Maratonka Grajewo | opłacono |
10 | Brzezińska Karolina | Aleksandrów Kujawski | Polska | Medal opcja 3 | #Bieganienawesoło | opłacono |
11 | Lipecka Magdalena | Malbork | Polska | Medal opcja 3 | Paul Team | |
12 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
13 | Trojnacka Katarzyna | Warszawa | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
14 | Staniszewska Agnieszka | Stępień | Polska | Medal opcja 3 | Rozbiegane Braniewo | |
15 | reda alicja | warszawa | Polska | Medal opcja 3 | NW CZŁAPSKI TEAM | opłacono |
16 | SYREWICZ MAŁGORZATA | GDAŃSK | Polska | Medal opcja 3 | TRIMAMA TEAM | opłacono |
17 | Stencel Hanna | Wejherowo | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
18 | Werkowski Piotr | Malbork | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
19 | Kostrzewska Jolanta | Aleksandrów Kujawski | Polska | Medal opcja 3 | #Bieganienawesoło | opłacono |
20 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | Medal opcja 3 | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono |
21 | Osielska Sylwia | Aleksandrów Kujawski | Polska | Medal opcja 3 | #Bieganienawesoło | opłacono |
22 | Krasowski Tomasz | Wałcz | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
23 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Medal opcja 3 | Team Deaf | opłacono |
24 | Wilczewska Malgosia | Malbork | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
25 | Jarczewska Renata | Goleniów | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
26 | Serzysko-Wieczorek Bernadeta | Ciasna | Polska | Medal opcja 3 | Mafia Team Lubliniec | |
27 | Frątczak Marzena | Wałcz | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
28 | Budzisz Joanna Budzisz | KUŹNICA | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
29 | Kopyciński Kacper | Malbork | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
30 | Gawron Monika | Ożarów Mazowiecki | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
31 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Medal opcja 3 | Step by Step Trójmiasto | opłacono |
32 | Dziweńka Beata | Malbork | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
33 | Zalewska Karolina | Starogard Gdański | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
34 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | Polska | Medal opcja 3 | Maratończyk Wielki Klincz | opłacono |
35 | Dończyk-Karsznia Katarzyna | Wrocław | Polska | Medal opcja 3 | Kobiety w biegu | opłacono |
36 | Wolnik Jolanta | Ligota Księżyca | Polska | Medal opcja 3 | Smerfy biegają razem po 0.7 | opłacono |
37 | Monczyński Bogusław Monczyński | Kalisz | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
38 | Kowalska Angelika | Łódź | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
39 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | Medal opcja 3 | JARBUD | opłacono |
40 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | Medal opcja 3 | JARBUD | opłacono |
41 | Andrysz Magdalena | Gdansk | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
42 | Chodukiewicz Anna | Kwidzyn | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
43 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
44 | Górska Iwona | Lębork | Polska | Medal opcja 3 | Farm Frites Poland | opłacono |
45 | Kotecka-Florczyk Dorotka | Łódź | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
46 | Włodarczyk-Piszcz Agata | Czerwionka-Leszczyny | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
47 | Sokolnicka Marta | Krasnołęka | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
48 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
49 | Mazur Renata | Wrocław | Polska | Medal opcja 3 | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono |
50 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | Polska | Medal opcja 3 | Salon Optyczny Prestiż | opłacono |
51 | Wicek Patrycjusz | Starogard Gdański | Polska | Medal opcja 3 | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
52 | Rokicka Paulina | Łódź | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
53 | wicek aneta | Starogard Gdański | Polska | Medal opcja 3 | Morsy Zblewo Run Team | opłacono |
54 | Micor Jolanta | Łódź | Polska | Medal opcja 3 | #happyrunners | opłacono |
55 | Szast Joanna | Immenhausen | Niemcy | Medal opcja 3 | opłacono | |
56 | Wejman Joanna | Łęczyca | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
57 | ŚWIĄTEK EWA | Piaski | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
58 | Leymann Mirosław | Malbork | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
59 | Gorczyńska Anna | Malbork | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
60 | Popowicz Marzena | Malbork | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
61 | Szczepańska Oksana | Kraków | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
62 | ZAKRZEWSKA AGNIESZKA | malbork | Polska | Medal opcja 3 | KIJOWY FOLK | opłacono |
63 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
64 | Maćków Agnieszka | Strobice | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
65 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
66 | Maćków Klaudia | Strobice | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
67 | Maćków Małgorzata | Strobice | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
68 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | Polska | Medal opcja 3 | Wtorkowy Trening | opłacono |
69 | Kurcz Barbara | Koszalin | Polska | Medal opcja 3 | Babeczki Koszalin | opłacono |
70 | Dobrowolska Agnieszka | Wrocław | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
71 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
72 | Pajewska Anna | Elbląg | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
73 | Sowa Sylwester | Elblag | Polska | Medal opcja 3 | opłacono | |
74 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | Polska | Medal opcja 3 | Good-Time Pomiar Czasu |
Wyświetleń: 6859