Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Białek Agnieszka | Drzewica | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
2 | Jakubik Rafał Jakubik | Kobylka | Polska | Opłata Startowa | ||
3 | Szanguleit Szymon | Kędzierzyn-Koźle | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
4 | WAJDA BARTOSZ | PAPOWO BISKUPIE | Polska | Opłata Startowa | Aktywne Lisewo | opłacono |
5 | Piskulska Nikola | Gdynia | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
6 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Opłata Startowa | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono |
7 | Koral Jakub | Warszawa | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
8 | Filcek Daria | Nowy Staw | Polska | Opłata Startowa | Nowy Staw Biega | opłacono |
9 | Knitter Monika | Polanów | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
10 | Arndt Dawid | Wałbrzych | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
11 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | Polska | Opłata Startowa | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | opłacono |
12 | Weisner Monika | Benowo | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
13 | Górniak Jarosław | Pogórze | Polska | Opłata Startowa | JARBUD | opłacono |
14 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | Opłata Startowa | helski zefirek | opłacono |
15 | Sobieś Alina | Gardeja | Polska | Opłata Startowa | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
16 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
17 | Weisner Barbara | Benowo | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
18 | Walkiewicz Lidia | Górki Śląskie | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
19 | Rybicki Marej | Sosnowiec | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
20 | MACIEJEWSKI ROBERT | WAŁBRZYCH | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
21 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
22 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Polska | Opłata Startowa | grupa wilki | |
23 | Kłopotek Patryk | Bydgoszcz | Polska | Opłata Startowa | WRB / UMB | opłacono |
24 | Jerulank Wiesław | Grajewo | Polska | Opłata Startowa | Maratonka Grajewo | opłacono |
25 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Opłata Startowa | Piękny | opłacono |
26 | Zbieć Bożena | Siedlce | Polska | Opłata Startowa | DARFIK Team | opłacono |
27 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | Polska | Opłata Startowa | ||
28 | Rokosz Robert | Głowno | Polska | Opłata Startowa | ||
29 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
30 | Łaznowska Agnieszka | Śrem | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
31 | Peruń Damian | Sosnowiec | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
32 | Winiarska-Grabowska Agnieszka | Malbork | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
33 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | Opłata Startowa | Dzierzgoń Team | opłacono |
34 | Dobrowolska Agnieszka | Wrocław | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
35 | Olszewska Maria | Benowo | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
36 | Szczepańska Oksana | Kraków | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
37 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | Polska | Opłata Startowa | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono |
38 | Mazur Renata | Wrocław | Polska | Opłata Startowa | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono |
39 | Gelata Marek | Łapszanka | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
40 | Wacławek Tomek | Gliwice | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
41 | Lidziński Marek | Bartoszyce | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
42 | Narloch Michał | Starogard Gdański | Polska | Opłata Startowa | Dovista Active Team | opłacono |
43 | Chmiel Mariusz | Bądzów | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
44 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Polska | Opłata Startowa | Blue Runner | opłacono |
45 | Rokicka-Hebel Magdalena | Sopot | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
46 | Borkowski Jacek | Warszawa | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
47 | Wysakowska Ewa Wysakowska | Warszawa | Polska | Opłata Startowa | Grażynki Ocr | |
48 | Gutowski PAWEŁ | Malbork | Polska | Opłata Startowa | Paul Team | |
49 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
50 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
51 | Dąbrowska Patrycja | Tczew | Polska | Opłata Startowa | Thales | |
52 | Stańczyk Sławomir | Stargard | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
53 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
54 | Treffon Justyna | Gliwice | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
55 | Treffon Tomasz | Gliwice | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
56 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
57 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Opłata Startowa | Elite Team | opłacono |
58 | Küchler Małgorzata | Gdynia | Polska | Opłata Startowa | JARBUD | opłacono |
59 | Snoch Martyna | Katowice | Polska | Opłata Startowa | SP nr 9 Katowice | opłacono |
60 | Sobala Dorota | Wałbrzych | Polska | Opłata Startowa | ||
61 | Krasowski Tomasz | Wałcz | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
62 | Kąkol Krzysztof | Olsztyn | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
63 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Polska | Opłata Startowa | First Malbork Team | opłacono |
64 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
65 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Polska | Opłata Startowa | Nowy Staw Biega | opłacono |
66 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | Opłata Startowa | NoWi Siedlce - NW Wschód | |
67 | Gąsiorowski Dariusz | Gardeja | Polska | Opłata Startowa | opłacono | |
68 | Sepioło Katarzyna | Olsztyn | Polska | Opłata Startowa | ||
69 | Szewczyk Adam | Malbork | Polska | Opłata Startowa | First Malbork Team | opłacono |
70 | Zych Dawid | Elbląg | Polska | Opłata Startowa | Spartanie Dzieciom | opłacono |
71 | Damps Michał | Braniewo | Polska | Opłata Startowa | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | opłacono |
Wyświetleń: 4529