WSPARCIE DLA RATOWNIKÓW W WALCE Z EPIDEMIĄ " ZJEDNOCZONA POLSKA W CZASIE EPIDEMII "
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Damps Michał Braniewo Opłata Startowa 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
2 Zych Dawid Elbląg Opłata Startowa Spartanie Dzieciom opłacono
3 Szewczyk Adam Malbork Opłata Startowa First Malbork Team opłacono
4 Sepioło Katarzyna Olsztyn Opłata Startowa
5 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Opłata Startowa opłacono
6 Borkowski Leszek Grabianów Opłata Startowa NoWi Siedlce - NW Wschód
7 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Opłata Startowa Nowy Staw Biega opłacono
8 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Opłata Startowa opłacono
9 Bieńkowski Dawid Malbork Opłata Startowa First Malbork Team opłacono
10 Kąkol Krzysztof Olsztyn Opłata Startowa opłacono
11 Krasowski Tomasz Wałcz Opłata Startowa opłacono
12 Sobala Dorota Wałbrzych Opłata Startowa
13 Snoch Martyna Katowice Opłata Startowa SP nr 9 Katowice opłacono
14 Küchler Małgorzata Gdynia Opłata Startowa JARBUD opłacono
15 Przybylska Aleksandra Gdynia Opłata Startowa Elite Team opłacono
16 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Opłata Startowa opłacono
17 Treffon Tomasz Gliwice Opłata Startowa opłacono
18 Treffon Justyna Gliwice Opłata Startowa opłacono
19 Kotlicka Kamila Gdańsk Opłata Startowa opłacono
20 Stańczyk Sławomir Stargard Opłata Startowa opłacono
21 Dąbrowska Patrycja Tczew Opłata Startowa Thales
22 Kulczycki Jan GDAŃSK Opłata Startowa opłacono
23 Łoszajć Justyna Sosnowiec Opłata Startowa opłacono
24 Gutowski PAWEŁ Malbork Opłata Startowa Paul Team
25 Wysakowska Ewa Wysakowska Warszawa Opłata Startowa Grażynki Ocr
26 Borkowski Jacek Warszawa Opłata Startowa opłacono
27 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Opłata Startowa opłacono
28 Maluchnik Marek Nasielsk Opłata Startowa Blue Runner opłacono
29 Chmiel Mariusz Bądzów Opłata Startowa opłacono
30 Narloch Michał Starogard Gdański Opłata Startowa Dovista Active Team opłacono
31 Lidziński Marek Bartoszyce Opłata Startowa opłacono
32 Wacławek Tomek Gliwice Opłata Startowa opłacono
33 Gelata Marek Łapszanka Opłata Startowa opłacono
34 Mazur Renata Wrocław Opłata Startowa BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
35 Rozewicz Bogumila TCZEW Opłata Startowa BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
36 Szczepańska Oksana Kraków Opłata Startowa opłacono
37 Olszewska Maria Benowo Opłata Startowa opłacono
38 Dobrowolska Agnieszka Wrocław Opłata Startowa opłacono
39 Leoniak Adam Dzierzgoń Opłata Startowa Dzierzgoń Team opłacono
40 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Opłata Startowa opłacono
41 Peruń Damian Sosnowiec Opłata Startowa opłacono
42 Łaznowska Agnieszka Śrem Opłata Startowa opłacono
43 Panek Aneta Gdynia Opłata Startowa opłacono
44 Rokosz Robert Głowno Opłata Startowa
45 Mieszkuniec Wojciech Malbork Opłata Startowa
46 Zbieć Bożena Siedlce Opłata Startowa DARFIK Team opłacono
47 Lenkiewicz Andrzej Bądki Opłata Startowa Piękny opłacono
48 Jerulank Wiesław Grajewo Opłata Startowa Maratonka Grajewo opłacono
49 Kłopotek Patryk Bydgoszcz Opłata Startowa WRB / UMB opłacono
50 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Opłata Startowa grupa wilki
51 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Opłata Startowa opłacono
52 MACIEJEWSKI ROBERT WAŁBRZYCH Opłata Startowa opłacono
53 Rybicki Marej Sosnowiec Opłata Startowa opłacono
54 Walkiewicz Lidia Górki Śląskie Opłata Startowa opłacono
55 Weisner Barbara Benowo Opłata Startowa opłacono
56 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Opłata Startowa opłacono
57 Sobieś Alina Gardeja Opłata Startowa Gmina Gardeja Biega opłacono
58 Sośnicki Krzysztof Hel Opłata Startowa helski zefirek opłacono
59 Górniak Jarosław Pogórze Opłata Startowa JARBUD opłacono
60 Weisner Monika Benowo Opłata Startowa opłacono
61 Rzosiński Paweł Bartoszyce Opłata Startowa Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
62 Arndt Dawid Wałbrzych Opłata Startowa opłacono
63 Knitter Monika Polanów Opłata Startowa opłacono
64 Filcek Daria Nowy Staw Opłata Startowa Nowy Staw Biega opłacono
65 Koral Jakub Warszawa Opłata Startowa opłacono
66 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Opłata Startowa STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
67 Piskulska Nikola Gdynia Opłata Startowa opłacono
68 WAJDA BARTOSZ PAPOWO BISKUPIE Opłata Startowa Aktywne Lisewo opłacono
69 Szanguleit Szymon Kędzierzyn-Koźle Opłata Startowa opłacono
70 Jakubik Rafał Jakubik Kobylka Opłata Startowa
71 Białek Agnieszka Drzewica Opłata Startowa opłacono


Wyświetleń: 2633

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ