WSPARCIE DLA RATOWNIKÓW W WALCE Z EPIDEMIĄ " ZJEDNOCZONA POLSKA W CZASIE EPIDEMII "
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Arndt Dawid Wałbrzych Opłata Startowa opłacono
2 Białek Agnieszka Drzewica Opłata Startowa opłacono
3 Bieńkowski Dawid Malbork Opłata Startowa First Malbork Team opłacono
4 Borkowski Jacek Warszawa Opłata Startowa opłacono
5 Borkowski Leszek Grabianów Opłata Startowa NoWi Siedlce - NW Wschód
6 Chmiel Mariusz Bądzów Opłata Startowa opłacono
7 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Opłata Startowa opłacono
8 Dąbrowska Patrycja Tczew Opłata Startowa Thales
9 Damps Michał Braniewo Opłata Startowa 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
10 Dobrowolska Agnieszka Wrocław Opłata Startowa opłacono
11 Filcek Daria Nowy Staw Opłata Startowa Nowy Staw Biega opłacono
12 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Opłata Startowa grupa wilki
13 Gąsiorowski Dariusz Gardeja Opłata Startowa opłacono
14 Gelata Marek Łapszanka Opłata Startowa opłacono
15 Górniak Jarosław Pogórze Opłata Startowa JARBUD opłacono
16 Gutowski PAWEŁ Malbork Opłata Startowa Paul Team
17 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Opłata Startowa opłacono
18 Jakubik Rafał Jakubik Kobylka Opłata Startowa
19 Jerulank Wiesław Grajewo Opłata Startowa Maratonka Grajewo opłacono
20 Kąkol Krzysztof Olsztyn Opłata Startowa opłacono
21 Knitter Monika Polanów Opłata Startowa opłacono
22 Koral Jakub Warszawa Opłata Startowa opłacono
23 Kotlicka Kamila Gdańsk Opłata Startowa opłacono
24 Krasowski Tomasz Wałcz Opłata Startowa opłacono
25 Küchler Małgorzata Gdynia Opłata Startowa JARBUD opłacono
26 Kulczycki Jan GDAŃSK Opłata Startowa opłacono
27 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Opłata Startowa STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
28 Kłopotek Patryk Bydgoszcz Opłata Startowa WRB / UMB opłacono
29 Lenkiewicz Andrzej Bądki Opłata Startowa Piękny opłacono
30 Leoniak Adam Dzierzgoń Opłata Startowa Dzierzgoń Team opłacono
31 Lidziński Marek Bartoszyce Opłata Startowa opłacono
32 MACIEJEWSKI ROBERT WAŁBRZYCH Opłata Startowa opłacono
33 Maluchnik Marek Nasielsk Opłata Startowa Blue Runner opłacono
34 Mazur Renata Wrocław Opłata Startowa BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
35 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Opłata Startowa opłacono
36 Mieszkuniec Wojciech Malbork Opłata Startowa
37 Narloch Michał Starogard Gdański Opłata Startowa Dovista Active Team opłacono
38 Olszewska Maria Benowo Opłata Startowa opłacono
39 Panek Aneta Gdynia Opłata Startowa opłacono
40 Peruń Damian Sosnowiec Opłata Startowa opłacono
41 Piskulska Nikola Gdynia Opłata Startowa opłacono
42 Przybylska Aleksandra Gdynia Opłata Startowa Elite Team opłacono
43 Rokicka-Hebel Magdalena Sopot Opłata Startowa opłacono
44 Rokosz Robert Głowno Opłata Startowa
45 Rozewicz Bogumila TCZEW Opłata Startowa BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
46 Rybicki Marej Sosnowiec Opłata Startowa opłacono
47 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Opłata Startowa opłacono
48 Rzosiński Paweł Bartoszyce Opłata Startowa Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
49 Sepioło Katarzyna Olsztyn Opłata Startowa
50 Snoch Martyna Katowice Opłata Startowa SP nr 9 Katowice opłacono
51 Sobala Dorota Wałbrzych Opłata Startowa
52 Sobieś Alina Gardeja Opłata Startowa Gmina Gardeja Biega opłacono
53 Sośnicki Krzysztof Hel Opłata Startowa helski zefirek opłacono
54 Stańczyk Sławomir Stargard Opłata Startowa opłacono
55 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Opłata Startowa Nowy Staw Biega opłacono
56 Szanguleit Szymon Kędzierzyn-Koźle Opłata Startowa opłacono
57 Szczepańska Oksana Kraków Opłata Startowa opłacono
58 Szewczyk Adam Malbork Opłata Startowa First Malbork Team opłacono
59 Treffon Justyna Gliwice Opłata Startowa opłacono
60 Treffon Tomasz Gliwice Opłata Startowa opłacono
61 Wacławek Tomek Gliwice Opłata Startowa opłacono
62 WAJDA BARTOSZ PAPOWO BISKUPIE Opłata Startowa Aktywne Lisewo opłacono
63 Walkiewicz Lidia Górki Śląskie Opłata Startowa opłacono
64 Weisner Barbara Benowo Opłata Startowa opłacono
65 Weisner Monika Benowo Opłata Startowa opłacono
66 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Opłata Startowa opłacono
67 Wysakowska Ewa Wysakowska Warszawa Opłata Startowa Grażynki Ocr
68 Zbieć Bożena Siedlce Opłata Startowa DARFIK Team opłacono
69 Zych Dawid Elbląg Opłata Startowa Spartanie Dzieciom opłacono
70 Łaznowska Agnieszka Śrem Opłata Startowa opłacono
71 Łoszajć Justyna Sosnowiec Opłata Startowa opłacono


Wyświetleń: 2638

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ