Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jasek Wioletta | Zabrze | Polska | 10 km | Kobiety WATAHY | |
2 | Binienda Agnieszka | Zabrze | Polska | 10 km | Kobiety WATAHY | |
3 | Madej Marek | Chorzów | Polska | 10 km | ||
4 | Kusiak Dariusz | Katowice | Polska | 10 km | ||
5 | sułkowski aleksander | katowice | Polska | 10 km | ||
6 | Parkita Justyna | Katowice | Polska | 10 km | ||
7 | Machowiak Adam | Katowice | Polska | 10 km | ||
8 | Mysiak Beata | Katowice | Polska | 10 km | ||
9 | Castillo Gongora Luis Enrique | Katowice | Polska | 10 km | ||
10 | Palicka Agnieszka | Wschowa | Polska | 10 km | rozBiegana Ligota | |
11 | Cassinari Nahuel | Katowice | Polska | 10 km | ||
12 | Escobar Jairo | Katowice | Polska | 10 km | ||
13 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Polska | 10 km | Lecymy Durś | |
14 | Kubiak Rafał | Sosnowiec | Polska | 10 km | W pogoni za duchem | |
15 | Suszczyk Monika | Mysłowice | Polska | 10 km | ||
16 | Puła Adrian | Tarnowskie Góry | Polska | 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |
17 | Widera Aleksandra | Tarnowskie Góry | Polska | 10 km | Lecymy Durś | |
18 | Sacała Daniel | Katowice | Polska | 10 km | ||
19 | Jędrzejewska Beata | BYTOM | Polska | 10 km | Kobiety WATAHY | |
20 | Kornas Edyta | Orzesze | Polska | 10 km | ||
21 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | 10 km | #GrodziecRun | |
22 | walusz jolanta | Bytom | Polska | 10 km | SZOMBIERKI DREAM TEAM | |
23 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Polska | 10 km | Lecymy Durś | |
24 | Skoczek Sylwia | Piekary Śląskie | Polska | 10 km | Lecymy Durś | |
25 | Wrońska Beata | Chorzów | Polska | 10 km | Nasza Szkoła Zabrze | |
26 | Raszyk Andrzej | Katowice | Polska | 10 km | parkrun Katowice | |
27 | Bielańska Beata Bielańska | Katowice | Polska | 10 km | Huragan Ligota | |
28 | Chomik Rafał | Gliwice | Polska | 10 km | CEZIS | |
29 | De la Parra Inaki | Katowice | Polska | 10 km | CEZIS | |
30 | Wysocki Piotr | częstochowa | Polska | 10 km | ||
31 | Zieliński Ireneusz | Jastrzębie-Zdrój | Polska | 10 km | Team DKMS | |
32 | Antończyk Adam | Jastrzebie Zdroj | Polska | 10 km | Team DKMS | |
33 | Sudoł Sławomir | Katowice | Polska | 10 km | ParkRun Katowice / Prudnik | |
34 | Olszak Anna | Mysłowice | Polska | 10 km | Rozbiegane Mysłowice | |
35 | Mendrela Katarzyna | Mysłowice | Polska | 10 km | Rozbiegane Mysłowice | |
36 | Trąbała Adam | Mysłowice | Polska | 10 km | Rozbiegane Mysłowice | |
37 | Kurzawa Łukasz | Mysłowice | Polska | 10 km | ||
38 | Byczek Magda | Olkusz | Polska | 10 km | ||
39 | Krawczyk Pawel | Ruda slaska | Polska | 10 km | Śląsk Runners | |
40 | Cajk Edward | Tarnowskie Góry | Polska | 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |
41 | Karolczak Joanna | Tarnowskie Góry | Polska | 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry Goggle PAE Team | |
42 | Krause Szymon | Tarnowskie Góry | Polska | 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |
43 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Polska | 10 km | Zabiegani Częstochowa | |
44 | Młyńczak Piotr | Gliwice | Polska | 10 km | ||
45 | Rataj Artur | Katowice | Polska | 10 km | ||
46 | Golda Grzegorz | Świętochłowice | Polska | 10 km | 6GNING9 | |
47 | Tomaszewski Sebastian | Katowice | Polska | 10 km | ||
48 | TURAK Rafał | Katowice | Polska | 10 km | ||
49 | Kornas Patrycjusz | Orzesze | Polska | 10 km | HURAGAN LIGOTA | |
50 | Grund Marek | Strzebiń | Polska | 10 km | Mafia Team Lubliniec | |
51 | Błaszczyk Marcin | Sosnowiec | Polska | 10 km | ||
52 | Gaweł Artur | Piekary Śląskie | Polska | 10 km | Lecymy Durś | |
53 | Janerka Radomir | Sosnowiec | Polska | 10 km | ||
54 | Starikova Anastazja | Katowice | Polska | 10 km | ||
55 | Baran Ryszard | CHORZÓW | Polska | 10 km | ||
56 | Malejka Rafał | Katowice | Polska | 10 km | ADS Masna | |
57 | Malejka Piotr | Katowice | Polska | 10 km | ADS Masna | |
58 | Malejka Katarzyna | Katowice | Polska | 10 km | ADS Masna | |
59 | Beliczynska Karolina | Katowice | Polska | 10 km | ||
60 | Ptasik Mirosław | Koziegłowy | Polska | 10 km | ||
61 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Polska | 10 km | Lecymy Durś | |
62 | Gwóźdź Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
63 | Pol Marek | Katowice | Polska | 10 km | EMPEREMPE | |
64 | Opiłek Marek | Katowice | Polska | 10 km | Euvic / Stadion Śląski | |
65 | Durak Wojciech | Ruda Śląska | Polska | 10 km | ŚLĄSK RUNNERS | |
66 | Borek Joanna | Katowice | Polska | 10 km | Yellobike | |
67 | Skorupa Adam | Zabrze | Polska | 10 km | Miraz Race Team | |
68 | Szwarcer Artur | Siemianowice Śląskie | Polska | 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
69 | Parzentny Agnieszka | Siemianowice Śląskie | Polska | 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
70 | Pająk Marek | Siemianowice Śl. | Polska | 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
71 | Jerzyk Andrzej | gliwice | Polska | 10 km | ||
72 | Maska Katarzyna | Siemianowice Śląskie | Polska | 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
73 | Sulejewski Dariusz | Katowice | Polska | 10 km | Yellobike | |
74 | Góra Mateusz | Będzin | Polska | 10 km | ||
75 | Kołodziej Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | 10 km | W pogoni za duchem | |
76 | Młynarczyk Michał | Katowice | Polska | 10 km | ||
77 | Chechelski Piotr | Katowice | Polska | 10 km | biegam bo lubię Katowice | |
78 | Matuszny Krzysztof | Gliwice | Polska | 10 km | ||
79 | Iwaniuk Paweł | Katowice | Polska | 10 km | ||
80 | Rypień Beata | Katowice | Polska | 10 km | ||
81 | Mazurek Dawid | Katowice | Polska | 10 km | ||
82 | Solik Marcin | Siemianowice Śląskie | Polska | 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
83 | Janusz Marek | Sosnowiec | Polska | 10 km | ||
84 | Pajor Edyta | Limanowa | Polska | 10 km | rozBiegana Ligota | |
85 | Piskuń Piotr | Katowice | Polska | 10 km | ||
86 | Kwarcińska Maria | Katowice | Polska | 10 km | BBL Katowice | |
87 | Drozd Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | 10 km | ||
88 | Mazur Krzysztof | Mysłowice | Polska | 10 km | Rozbiegane Mysłowice | |
89 | Tomczyk Rafal | Sosnowiec | Polska | 10 km | ||
90 | Kroker Wojciech | Chorzów | Polska | 10 km | CEZIS | |
91 | Wolny Magdalena | Katowice | Polska | 5 km | ||
92 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | 5 km | ||
93 | Piątek Mateusz | Bukowno | Polska | 5 km | ||
94 | Sikorska Anna | Sosnowiec | Polska | 5 km | ||
95 | Cis Tomasz | Bytom | Polska | 5 km | Śląsk Runners | |
96 | Trembaczowski Paweł | Bytom | Polska | 5 km | Śląsk Runners | |
97 | Kurtyka Agnieszka | Dabrowa Gornicza | Polska | 5 km | ||
98 | Gawron Monika | Ruda Śląska | Polska | 5 km | Miraz Race Team | |
99 | Trembaczowski Patrycja | Bytom | Polska | 5 km | Śląsk Runners | |
100 | Witt Ewa | Węglowice | Polska | 5 km | Aktywna Wręczyca |
Wyświetleń: 16498