Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abrahamaczyk Karina | Katowice | Polska | 5 km | ||
2 | Adamczyk Grażyna | Siemianowice śląskie | Polska | 5 km | ||
3 | Antolik Łukasz | Świetochłowice | Polska | 5 km | ŚLĄSK RUNNERS | |
4 | Antończyk Adam | Jastrzebie Zdroj | Polska | 10 km | Team DKMS | |
5 | Bachowska Lidia | Łazy | Polska | Marsz NW | ||
6 | Badowiec Magdalena | Tarnowskie Góry | Polska | Marsz NW | Goggle Pae Team | |
7 | Bagińska Dorota | Sławków | Polska | Marsz NW | Sławkowskie Włóczy - Kije "Samo się nie przejdzie" | |
8 | Bąk Joanna | OŚWIĘCIM | Polska | 5 km | ||
9 | Baran Ryszard | CHORZÓW | Polska | 10 km | ||
10 | Beliczynska Karolina | Katowice | Polska | 10 km | ||
11 | Benisz Wojciech | Tarnowskie Góry | Polska | 5 km | Srebrne Miasto Tarnowskie Góry | |
12 | Bielańska Beata Bielańska | Katowice | Polska | 10 km | Huragan Ligota | |
13 | Binienda Agnieszka | Zabrze | Polska | 10 km | Kobiety WATAHY | |
14 | Borchert Marcin | Świętochłowice | Polska | 5 km | Aktywna Pszczyna "Runners Team" | |
15 | Borek Joanna | Katowice | Polska | 10 km | Yellobike | |
16 | Borek Paulina | Katowice | Polska | 5 km | ||
17 | Brzoska Krystian | Ruda śląska | Polska | 5 km | ||
18 | Brzozowska Martyna | Sosnowiec | Polska | 5 km | Miraz Race Team | |
19 | Buń Dariusz | Gliwice | Polska | 5 km | ||
20 | Byczek Magda | Olkusz | Polska | 10 km | ||
21 | Błaszczyk Agnieszka | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | ||
22 | Błaszczyk Grzegorz | Sosnowiec | Polska | 5 km | ||
23 | Błaszczyk Marcin | Sosnowiec | Polska | 10 km | ||
24 | Cajk Edward | Tarnowskie Góry | Polska | 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry | |
25 | Cassinari Nahuel | Katowice | Polska | 10 km | ||
26 | Castillo Gongora Luis Enrique | Katowice | Polska | 10 km | ||
27 | Całka Paweł | Sosnowiec | Polska | 5 km | ||
28 | Chechelski Piotr | Katowice | Polska | 10 km | biegam bo lubię Katowice | |
29 | Chomik Rafał | Gliwice | Polska | 10 km | CEZIS | |
30 | Cis Tomasz | Bytom | Polska | 5 km | Śląsk Runners | |
31 | Cisowski Kamil | Mikołów | Polska | 5 km | ||
32 | Cisowski Kornel | Mikołów | Polska | 5 km | ||
33 | Ciuk Iwona | Gliwice | Polska | 5 km | ||
34 | CZEMPIK ANIELA | CHORZÓW | Polska | Marsz NW | MALINOWE GWIAZDY | |
35 | CZEMPIK KORNELIA | CHORZÓW | Polska | Marsz NW | MALINOWE GWIAZDY | |
36 | Danek Grażyna | Mysłowice | Polska | Marsz NW | ||
37 | Danek Michał | Mysłowice | Polska | 5 km | ||
38 | De la Parra Inaki | Katowice | Polska | 10 km | CEZIS | |
39 | Deląg Iwona | Ruda Śląska | Polska | 5 km | Śląsk Runners | |
40 | Delewska Dorota | Zabrze | Polska | 5 km | Night Runners Zabrze | |
41 | Delewski Dariusz | Zabrze | Polska | 5 km | Night Runners Zabrze | |
42 | Dragon Mirosław | Tarnowskie Góry | Polska | 5 km | ||
43 | Drozd Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | 10 km | ||
44 | Drzewiecki Przemek | Rychwał | Polska | 5 km | ||
45 | Duda Łukasz | Chorzów | Polska | 5 km | Miraz Race Team | |
46 | Dudek Arkadiusz | Mysłowice | Polska | 5 km | ||
47 | Durak Wojciech | Ruda Śląska | Polska | 10 km | ŚLĄSK RUNNERS | |
48 | Escobar Jairo | Katowice | Polska | 10 km | ||
49 | Fryt Marcin | Mysłowice | Polska | 5 km | ||
50 | Gajda Marta | Katowice | Polska | 5 km | ||
51 | Gajewska Magdalena | Katowice | Polska | Marsz NW | ||
52 | Gal Marcin | Mysłowice | Polska | 5 km | ||
53 | Gapiński Damian | Katowice | Polska | 5 km | ||
54 | Gaweł Artur | Piekary Śląskie | Polska | 10 km | Lecymy Durś | |
55 | Gawron Monika | Ruda Śląska | Polska | 5 km | Miraz Race Team | |
56 | Gałuszka Kamil | Tarnowskie Góry | Polska | 5 km | KG Runner | |
57 | Gębska Joanna | Sosnowiec | Polska | 5 km | Miraz Race Team | |
58 | Golda Grzegorz | Świętochłowice | Polska | 10 km | 6GNING9 | |
59 | Góra Mateusz | Będzin | Polska | 10 km | ||
60 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Marsz NW | Katowice 49 | |
61 | Grobelny Tymoteusz | Sosnowiec | Polska | 5 km | ||
62 | Grohs Bartosz | Mysłowice | Polska | 5 km | Rozbiegane Mysłowice | |
63 | Grohs Martyna | Mysłowice | Polska | 5 km | Rozbiegane Mysłowice | |
64 | Gronowska Barbara | Katowice | Polska | 5 km | ||
65 | Gronowska Małgorzata | Katowice | 5 km | |||
66 | Gronowska Martyna | Katowice | Polska | 5 km | ||
67 | Grund Marek | Strzebiń | Polska | 10 km | Mafia Team Lubliniec | |
68 | Gwóźdź Paweł | Siemianowice Śląskie | Polska | 10 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
69 | Hajda Justyna | Radzionków | Polska | 5 km | Mafia Team Lubliniec | |
70 | Hojnca Adam | Chorzów | Polska | 5 km | parkrun Katowice | |
71 | Horzela Danuta | Tworóg | Polska | Marsz NW | ||
72 | Inn Ewa | Katowice | Polska | 5 km | ||
73 | Iwaniuk Paweł | Katowice | Polska | 10 km | ||
74 | Janerka Radomir | Sosnowiec | Polska | 10 km | ||
75 | Janota Anna | Mysłowice | Polska | 5 km | Frelki | |
76 | Janus Dorota | Katowice | Polska | Marsz NW | ||
77 | Janus-Kotkiewicz Amanda Janus-Kotkiewicz | KATOWICE | Polska | Marsz NW | ||
78 | Janusz Marek | Sosnowiec | Polska | 10 km | ||
79 | Jarosz Katarzyna | Katowice | Polska | 5 km | ||
80 | Jasek Wioletta | Zabrze | Polska | 10 km | Kobiety WATAHY | |
81 | Jasińska Ewelina | Sosnowiec | Polska | 5 km | Miraz Race Team | |
82 | Jasińska-Sikora Anna | Chorzów | Polska | 5 km | ||
83 | Jędrzejewska Beata | BYTOM | Polska | 10 km | Kobiety WATAHY | |
84 | Jerzyk Andrzej | gliwice | Polska | 10 km | ||
85 | JONEK Marek | Siemianowice Śląskie | Polska | 5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
86 | JÓZEF Edward | KATOWICE | Polska | Marsz NW | ||
87 | Jureczko Joanna | Piekary Śląskie | Polska | 5 km | Lecymy Durś | |
88 | Kaczor Anna | Katowice | Polska | 5 km | ||
89 | Kalka Łukasz | Ruda Śląska | Polska | 5 km | ||
90 | Kandefer Michał | Katowice | Polska | 5 km | ||
91 | Kargól Rafał | Tarnowskie Góry | Polska | 5 km | Fantastic 4 | |
92 | Karolczak Joanna | Tarnowskie Góry | Polska | 10 km | Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry Goggle PAE Team | |
93 | Kaszuba-Śmieja Małgorzata | Gliwice | Polska | 5 km | BANDA Z POŁUDNIA | |
94 | Kałużna Anna | Sosnowiec | Polska | Marsz NW | ||
95 | Kicia Arkadiusz | Katowice | Polska | 5 km | ||
96 | Kiliańska Grażyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Marsz NW | ||
97 | Koba-Stasiak Urszula | Piekary Śląskie | Polska | 10 km | Lecymy Durś | |
98 | Kornas Edyta | Orzesze | Polska | 10 km | ||
99 | Kornas Patrycjusz | Orzesze | Polska | 10 km | HURAGAN LIGOTA | |
100 | Kostrzewski Jakub | KATOWICE | Polska | 5 km |
Wyświetleń: 16317