Corona Wirtualnych Mistrzostw Polski w biegu na dystansie 1 km - 2/4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Chuczun Grzesiek Bialystok 1000 m
2 Safaryn Maciej Białystok 1000 m
3 Papiernik Maciej Białystok 1000 m
4 Welm Grzegorz Częstochowa 1000 m Zabiegani Częstochowa
5 Kotlicka Kamila Gdańsk 1000 m
6 Palikot-Borowska Beata Białystok 1000 m
7 MACIEJEWSKI ROBERT WAŁBRZYCH 1000 m Niezrzeszony
8 LULEWICZ MAREK BIALYSTOK 1000 m Drewnofornir
9 Przychodzki Łukasz Ateny 1000 m The Recyckings
10 Słowikowski Piotr Jurowce 1000 m
11 Wacewicz Rafał Białystok 1000 m AikiRunners
12 Osmólski Robert Białystok 1000 m Nadaktywni
13 Węcławski Jakub Białystok 1000 m ZS "Strzelec" OSW Jednostka Strzelecka 4034 Białystok
14 Szwychtenberg Adam Sierakowice 1000 m Mała Szkoła w Szopie
15 Klejzerowicz Paweł Białystok 1000 m Nadaktywni
16 Konecka Klaudia Białystok 1000 m
17 Grabowicz Mirosław Sokółka 1000 m Sokólska Grupa Biegowa
18 Pełszyk Piotr białystok 1000 m Pędziwiatr Białystok
19 Subieta Daria Białystok 1000 m AikiRunners
20 Traczyk Łukasz Żychlin 1000 m ROZBIEGANI ŻYCHLIN
21 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle 1000 m GoApps.pl
22 Tokarewicz Paweł Sokółka 1000 m Sokólska Grupa Biegowa
23 Bochenko Daniel Brzozowa 1000 m Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy
24 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 1000 m BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
25 Sowa Sylwester Elbląg 1000 m
26 Sowa Renata Elbląg 1000 m IKS ATAK ELBLĄG
27 Łapińska Iwona Białystok 1000 m AikiRunners
28 Łapiński Kacper Białystok 1000 m AikiRunners
29 Mikutowicz Renata Pięciowłóki 1000 m
30 Łapiński Adam Białystok 1000 m AikiRunners
31 Szczepura Michał Bruksela 1000 m #PolishRunTeam
32 Łapińska Anna Białystok 1000 m Palę Wrotki
33 Kolęda Albert Mazurki 32 1000 m
34 Karpacz Katarzyna Białystok 1000 m
35 Kasjaniuk Joanna Bielsk Podlaski 1000 m 14 blp/1PBOT
36 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski 1000 m KU AZS WSWFiT w Białymstoku
37 Grzymała Eliza Czerwonki 1000 m
38 Bojar Paweł Warszawa 1000 m
39 Kondraciuk Paweł Białystok 1000 m
40 Wołosik Dominik Białystok 1000 m
41 Maluchnik Marek Nasielsk 1000 m Blue Runner
42 Bagińska Olga Białystok 1000 m Białostocka Sekta Biegaczy
43 Ostrowski Paweł Białystok 1000 m
44 Skowera Krzysztof Białystok 1000 m Pędziwiatr Białystok
45 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK 1000 m Białystok Biega Team


Wyświetleń: 960

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ