Corona Wirtualnych Mistrzostw Polski w biegu na dystansie 1 km - 2/4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jadczuk Tomasz BIAŁYSTOK 1000 m Białystok Biega Team
2 Skowera Krzysztof Białystok 1000 m Pędziwiatr Białystok
3 Ostrowski Paweł Białystok 1000 m
4 Bagińska Olga Białystok 1000 m Białostocka Sekta Biegaczy
5 Maluchnik Marek Nasielsk 1000 m Blue Runner
6 Wołosik Dominik Białystok 1000 m
7 Kondraciuk Paweł Białystok 1000 m
8 Bojar Paweł Warszawa 1000 m
9 Grzymała Eliza Czerwonki 1000 m
10 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski 1000 m KU AZS WSWFiT w Białymstoku
11 Kasjaniuk Joanna Bielsk Podlaski 1000 m 14 blp/1PBOT
12 Karpacz Katarzyna Białystok 1000 m
13 Kolęda Albert Mazurki 32 1000 m
14 Łapińska Anna Białystok 1000 m Palę Wrotki
15 Szczepura Michał Bruksela 1000 m #PolishRunTeam
16 Łapiński Adam Białystok 1000 m AikiRunners
17 Mikutowicz Renata Pięciowłóki 1000 m
18 Łapiński Kacper Białystok 1000 m AikiRunners
19 Łapińska Iwona Białystok 1000 m AikiRunners
20 Sowa Renata Elbląg 1000 m IKS ATAK ELBLĄG
21 Sowa Sylwester Elbląg 1000 m
22 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 1000 m BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY
23 Bochenko Daniel Brzozowa 1000 m Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy
24 Tokarewicz Paweł Sokółka 1000 m Sokólska Grupa Biegowa
25 Kliber Krzysztof Ignatki-Osiedle 1000 m GoApps.pl
26 Traczyk Łukasz Żychlin 1000 m ROZBIEGANI ŻYCHLIN
27 Subieta Daria Białystok 1000 m AikiRunners
28 Pełszyk Piotr białystok 1000 m Pędziwiatr Białystok
29 Grabowicz Mirosław Sokółka 1000 m Sokólska Grupa Biegowa
30 Konecka Klaudia Białystok 1000 m
31 Klejzerowicz Paweł Białystok 1000 m Nadaktywni
32 Szwychtenberg Adam Sierakowice 1000 m Mała Szkoła w Szopie
33 Węcławski Jakub Białystok 1000 m ZS "Strzelec" OSW Jednostka Strzelecka 4034 Białystok
34 Osmólski Robert Białystok 1000 m Nadaktywni
35 Wacewicz Rafał Białystok 1000 m AikiRunners
36 Słowikowski Piotr Jurowce 1000 m
37 Przychodzki Łukasz Ateny 1000 m The Recyckings
38 LULEWICZ MAREK BIALYSTOK 1000 m Drewnofornir
39 MACIEJEWSKI ROBERT WAŁBRZYCH 1000 m Niezrzeszony
40 Palikot-Borowska Beata Białystok 1000 m
41 Kotlicka Kamila Gdańsk 1000 m
42 Welm Grzegorz Częstochowa 1000 m Zabiegani Częstochowa
43 Papiernik Maciej Białystok 1000 m
44 Safaryn Maciej Białystok 1000 m
45 Chuczun Grzesiek Bialystok 1000 m


Wyświetleń: 1356

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ