Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Przychodzki Łukasz | Ateny | Polska | 1000 m | The Recyckings | |
2 | Chuczun Grzesiek | Bialystok | Polska | 1000 m | ||
3 | LULEWICZ MAREK | BIALYSTOK | Polska | 1000 m | ||
4 | Osmólski Robert | Białystok | Polska | 1000 m | Nadaktywni | |
5 | Safaryn Maciej | Białystok | Polska | 1000 m | VanKing | |
6 | Subieta Daria | Białystok | Polska | 1000 m | AikiRunners | |
7 | Palikot-Borowska Beata | Białystok | Polska | 1000 m | ||
8 | Kononiuk Łukasz | Białystok | Polska | 1000 m | Aktywnie w Mieście / Szybcy i Pomocni | |
9 | Kondraciuk Paweł | Białystok | Polska | 1000 m | KONDRACIUK TEAM | |
10 | Skowera Krzysztof | Białystok | Polska | 1000 m | Pędziwiatr Białystok | |
11 | Karpacz Katarzyna | Białystok | Polska | 1000 m | ||
12 | Sieczkowski Krzysztof | białystok | Polska | 1000 m | Pędziwiatr Białystok | |
13 | Kieda Aleksandra | Białystok | Polska | 1000 m | IronWonan FIT | |
14 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | 1000 m | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | |
15 | Kołosowski Kamil | Białystok | Polska | 1000 m | 200 Procent Tętna | |
16 | Bagińska Olga | Białystok | Polska | 1000 m | Białostocka Sekta Biegaczy | |
17 | Ostrowski Paweł | Białystok | Polska | 1000 m | ||
18 | Jadczuk Tomasz | BIAŁYSTOK | Polska | 1000 m | Białystok Biega Team | |
19 | Wacewicz Rafał | Białystok | Polska | 1000 m | AikiRunners | |
20 | Kasjaniuk Julita | Bielsk Podlaski | Polska | 1000 m | KU AZS WSWFiT w Białymstoku | |
21 | Kasjaniuk Joanna | Bielsk Podlaski | Polska | 1000 m | 14 blp/1PBOT | |
22 | Szczepura Michał | Bruksela | Polska | 1000 m | #PolishRunTeam | |
23 | Welm Grzegorz | Częstochowa | Polska | 1000 m | Zabiegani Częstochowa | |
24 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | 1000 m | IKS ATAK ELBLĄG | |
25 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Polska | 1000 m | ||
26 | Słowikowski Piotr | Jurowce | Polska | 1000 m | Białystok Biega Team | |
27 | Mikutowicz Renata | Pięciowłóki | Polska | 1000 m | ||
28 | Grabowicz Mirosław | Sokółka | Polska | 1000 m | Sokólska Grupa Biegowa | |
29 | Tokarewicz Paweł | Sokółka | Polska | 1000 m | Sokólska Grupa Biegowa | |
30 | MACIEJEWSKI ROBERT | WAŁBRZYCH | Polska | 1000 m | ||
31 | Bojar Paweł | Warszawa | Polska | 1000 m | ||
32 | Traczyk Łukasz | Żychlin | Polska | 1000 m | ROZBIEGANI ŻYCHLIN |
Wyświetleń: 3218