WODNA DOLINA NOCĄ 2020 #4 - INDYWIDUALNIE

UWAGA! Nie odwołujemy cyklu WDN2020!
W miesiącach ograniczonego poruszania się z powodu pandemii Koronawirusa niektóre zapisy regulaminu ulegają zmianie.


1. Zapisy do projektu WDN2020 pozostają bez zmian.
2. W biegu WDN#4 bierzemy udział indywidualnie. I tak nie usiedzicie w domu i tak.
W okresie od 11.04.2020 (sobota) do 30.04.2020 (czwartek) monitorujecie każdą aktywność: bieg, marsz, spacer (rower odpada - ma być uczciwie), następnie wrzucacie podsumowanie tego okresu i liczbę kilometrów wysyłacie do nas na maila.

3. Do Waszego wyniku doliczymy Wam dodatkowo liczbę określającą Wasz wiek - a co, niech będzie na bogato, a Ci troszkę starsi będą mieli trochę większą motywację!
4. Co należy zrobić, żeby wynik został zaliczony do klasyfikacji:
- sumujemy kilometry - wysyłacie jakieś potwierdzenie z apki lub zegarka;
- gdzie to zrobicie nie ma większego znaczenia, więc nie potrzebujemy śladu gps;
- informacje razem z Waszymi podstawowymi danymi: imię, nazwisko i data urodzenia wysyłamy na adres mailowy Wodnej Doliny Nocą: wodnadolinanoca@gmail.com;
- termin końcowy wysłania danych to: 3 maja 2020 roku;
- wyniki, uzyskane punkty oraz klasyfikacje opublikujemy niezwłocznie po 3 maja 2020.

To są wytyczne dla osób dorosłych oraz młodzieży zgłoszonych do rywalizacji w projekcie.
Oczywiście, codziennie mogą do projektu dopisać się NOWI UCZESTNICY - co czynimy na stronie Elektronicznezapisy.pl.

UWAGA! Bardzo ważne są w tym przypadku zasady biegania, chodzenia, maszerowania czy poruszania się w okresie kwarantanny. Unikajcie zbiorowego biegania. Omijajcie przechodniów. Smarkamy i kichamy w chusteczki, a po biegu niezwłocznie myjemy ręce. I aktywność zewnętrzna - ta niezbędna - musi być SOLO!

WDN będzie odbywała się raz w miesiącu (plus ewentualne edycje dodatkowe), a wśród uczestników będziemy prowadzili klasyfikację generalną. Przewidujemy biegi na 5 km i 10 km, marsz NW na 2 km oraz bieg dla młodzieży od 9 roku życia (oczywiście udział pod okiem opiekuna lub rodzica).

Wszystkie biegi z podziałem na klasyfikacje K i M oraz wiekowe:
- młodzież co dwa lata
- dorośli co 10 lat

UWAGA! Obecny formularz zapisów elektronicznych dotyczy tylko osób, które zapisują się do cyklu pierwszy raz. Osoby zarejestrowane we wcześniejszych biegach projektu WDN2020 nie muszą tego czynić ponownie.
Podobnie jest z osobami, które dokonały rejestracji przed biegiem w formie klasycznej (papierowej) w dniu jednego z wcześniejszych wydarzeń całego cyklu.

Wyświetleń: 795

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ