ZRÓBMY TO DLA MEDYKÓW #ZOSTAŃWDOMU #ĆWICZWDOMU
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rutkowska Beata Zajezierze Opłata Startowa Biegam bo lubię opłacono
2 Stankiewicz Dawid Nowy Staw Opłata Startowa Nowy Staw Biega opłacono
3 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Opłata Startowa opłacono
4 Łaznowska Agnieszka Śrem Opłata Startowa opłacono
5 Filipczak Robert Gdynia Opłata Startowa SKJ SOPOT opłacono
6 Rozewicz Bogumila TCZEW Opłata Startowa BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
7 Mazur Renata Wrocław Opłata Startowa BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
8 Kotlicka Kamila Gdańsk Opłata Startowa opłacono
9 Kiełb Jerzy Nysa Opłata Startowa Drużyna Szpiku opłacono
10 Serafin Jakub Lubliniec Opłata Startowa Szkoła Podstawowa Nr 1w Lublińcu opłacono
11 Sildatk Antoni Sierakowice Opłata Startowa Małe Saniki Biegają opłacono
12 Sildatk Beata Sierakowice Opłata Startowa Małe Saniki Biegają opłacono
13 Jamroży Anna Toruń Opłata Startowa opłacono
14 Jamroży Honorata Toruń Opłata Startowa
15 Bielińska Edyta Bydgoszcz Opłata Startowa opłacono
16 Bieliński Leszek Bydgoszcz Opłata Startowa opłacono
17 Chmiel Mariusz Bądzów Opłata Startowa opłacono
18 Maluchnik Marek Nasielsk Opłata Startowa Blue Runner opłacono
19 Borkowski Jacek Warszawa Opłata Startowa opłacono
20 Przybylska Aleksandra Gdynia Opłata Startowa Elite Team opłacono
21 Filcek Daria Nowy Staw Opłata Startowa Nowy Staw Biega opłacono
22 Towarnicka Izabela Gdynia Opłata Startowa Team Deaf opłacono
23 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Opłata Startowa opłacono
24 Sobieś Alina Gardeja Opłata Startowa Gmina Gardeja Biega opłacono
25 Chodukiewicz Monika Kwidzyn Opłata Startowa opłacono
26 Sowa Renata Elbląg Opłata Startowa IKS ATAK ELBLĄG
27 Leoniak Adam Dzierzgoń Opłata Startowa Dzierzgoń Team opłacono
28 Rzepecki Sławomir Maków Mazowiecki Opłata Startowa opłacono
29 Panek Aneta Gdynia Opłata Startowa Step by Step Trójmiasto opłacono
30 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Opłata Startowa opłacono
31 Szczepańska Oksana Kraków Opłata Startowa
32 Kulczycki Jan GDAŃSK Opłata Startowa opłacono
33 gasiński janusz Ozarow Mazowiecki Opłata Startowa grupa wilki
34 Damps Michał Braniewo Opłata Startowa 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
35 Dobrowolska Agnieszka Wrocław Opłata Startowa opłacono
36 Bieńkowski Dawid Malbork Opłata Startowa First Malbork Team opłacono


Wyświetleń: 1326

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ