Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | |||||||||
1 | Damps Michał | Braniewo | Opłata Startowa | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | opłacono | ||||
BMW TEAM PÓŁNOC | |||||||||
2 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | Opłata Startowa | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono | ||||
3 | Mazur Renata | Wrocław | Opłata Startowa | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono | ||||
Biegam bo lubię | |||||||||
4 | Rutkowska Beata | Zajezierze | Opłata Startowa | Biegam bo lubię | opłacono | ||||
Blue Runner | |||||||||
5 | Maluchnik Marek | Nasielsk | Opłata Startowa | Blue Runner | opłacono | ||||
Drużyna Szpiku | |||||||||
6 | Kiełb Jerzy | Nysa | Opłata Startowa | Drużyna Szpiku | opłacono | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
7 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Opłata Startowa | Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
8 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Opłata Startowa | Elite Team | opłacono | ||||
First Malbork Team | |||||||||
9 | Bieńkowski Dawid | Malbork | Opłata Startowa | First Malbork Team | opłacono | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
10 | Sobieś Alina | Gardeja | Opłata Startowa | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
IKS ATAK ELBLĄG | |||||||||
11 | Sowa Renata | Elbląg | Opłata Startowa | IKS ATAK ELBLĄG | |||||
Małe Saniki Biegają | |||||||||
12 | Sildatk Antoni | Sierakowice | Opłata Startowa | Małe Saniki Biegają | opłacono | ||||
13 | Sildatk Beata | Sierakowice | Opłata Startowa | Małe Saniki Biegają | opłacono | ||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
14 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | Opłata Startowa | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
15 | Filcek Daria | Nowy Staw | Opłata Startowa | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
SKJ SOPOT | |||||||||
16 | Filipczak Robert | Gdynia | Opłata Startowa | SKJ SOPOT | opłacono | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
17 | Panek Aneta | Gdynia | Opłata Startowa | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa Nr 1w Lublińcu | |||||||||
18 | Serafin Jakub | Lubliniec | Opłata Startowa | Szkoła Podstawowa Nr 1w Lublińcu | opłacono | ||||
Team Deaf | |||||||||
19 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Opłata Startowa | Team Deaf | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
20 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Opłata Startowa | opłacono | |||||
21 | Łaznowska Agnieszka | Śrem | Opłata Startowa | opłacono | |||||
22 | Kotlicka Kamila | Gdańsk | Opłata Startowa | opłacono | |||||
23 | Jamroży Anna | Toruń | Opłata Startowa | opłacono | |||||
24 | Jamroży Honorata | Toruń | Opłata Startowa | ||||||
25 | Bielińska Edyta | Bydgoszcz | Opłata Startowa | opłacono | |||||
26 | Bieliński Leszek | Bydgoszcz | Opłata Startowa | opłacono | |||||
27 | Chmiel Mariusz | Bądzów | Opłata Startowa | opłacono | |||||
28 | Borkowski Jacek | Warszawa | Opłata Startowa | opłacono | |||||
29 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | Opłata Startowa | opłacono | |||||
30 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Opłata Startowa | opłacono | |||||
31 | Rzepecki Sławomir | Maków Mazowiecki | Opłata Startowa | opłacono | |||||
32 | Winiarska-Grabowska Agnieszka | Malbork | Opłata Startowa | opłacono | |||||
33 | Szczepańska Oksana | Kraków | Opłata Startowa | ||||||
34 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Opłata Startowa | opłacono | |||||
35 | Dobrowolska Agnieszka | Wrocław | Opłata Startowa | opłacono | |||||
grupa wilki | |||||||||
36 | gasiński janusz | Ozarow Mazowiecki | Opłata Startowa | grupa wilki |
Wyświetleń: 3291