WYNIKI - Aktywny Dzień Flagi.xlsx

Imię Nazwisko Dyscyplina Deklarowany dystans Pokonany dystans Wynik
JOLANTA BEDNARSKA bieg 5 km 5,57 km 0:33:13
AREK BILKIEWICZ bieg 2 km 2,17 km 0:13:28
MAREK BOGALECKI rower 42 km 60,72 km 2:31:49
LESZEK BORKOWSKI nordic walking 5 km 6,10 km 0:48:39
KRZYSZTOF BUKOWSKI bieg 10 km 6,25 km 0:51:09
ADA DĘBOWSKA wycieczki piesze 5 km 5,43 km 1:10:32
WIOLETTA FALBA bieg 10 km 11,44 km 1:12:32
ROBERT FILIPCZAK bieg 2 km 5,34 km 0:35:06
PRZEMYSŁAW FOJUCIK bieg 10 km 10,02 km 0:55:18
TOMASZ GARSTKOWIAK bieg 5 km 5,04 km 0:21:29
JADWIGA GODECKA bieg 10 km 3,43 km 0:20:01
RAFAŁ JAKUBIK JAKUBIK bieżnia elektryczna 5 km 5 km 0:29:57
WIESŁAW JERULANK bieg 5 km 5,05 km 0:30:51
ROBERT JÓZEFOWICZ bieg 10 km 10,04 km 0:56:08
PAWEŁ KASTELNIK bieg 5 km 6,15 km 0:44:29
KRZYSZTOF KĄKOL bieg 5 km 10,02 km 0:54:30
SYLWESTER KLIMOWICZ bieg 5 km 10,01 km 1:05:17
JOANNA KONSTAŃCZAK bieg 10 km 10,12 km 1:09:16
KRZYSZTOF KROK rolki 10 km 11,24 km 0:42:08
JAN KULCZYCKI nordic walking 5 km 8,26 km 1:16:48
EDYTA LASEK bieg 5 km 5,22 km 0:30:31
MAREK MALUCHNIK bieg 5 km 3,38 km 0:20:03
WOJCIECH PASEK wycieczki piesze 5 km 5,43 km 1:10:32
RAFAŁ PODGÓRSKI bieg 5 km 5,3 km 0:30:32
DOMINIKA PRZYBYLSKA bieg 10 km 10,01 km 0:42:00
ROMAN ROŻKOWSKI bieg 10 km 10,04 km 1:08:03
BARTŁOMIEJ RYBACKI rower 42 km 42,32 km 1:34:52
PAWEŁ RZOSIŃSKI rower 10 km 10,66 km 0:40:07
MARTYNA SNOCH nordic walking 2 km 2,02 km 0:34:48
GRZEGORZ STRĄCZEK bieg 5 km 5,18 km 0:25:15
LARYSA SUGAY nordic walking 5 km 5 km 0:49:11
MAŁGORZATA WASILEWSKA wycieczki piesze 500 m 2,17 km 0:33:40
ARKADIUSZ WASILEWSKI bieg 5 km 17,55 km 1:37:33
ALEKSANDRA YANKOVSKAYA nordic walking 10 km 10,70 km 1:41:08
DMITRIY YANKOVSKIY nordic walking 21 km 23,66 km 3:35:40
ANGELIKA ZACZEK wycieczki piesze 100 m 2,3 km 0:29:27
ARTUR ZAJĄCZKOWSKI bieg 10 km 44,7 km 4:06:00

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ