Bieg po radość z życia
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wiśniewska Małgorzata Gdynia Bieg na dobry początek 5 km opłacono
2 Chętnik Krzysztof Kąpino Bieg na dobry początek 5 km Kąpino Team opłacono
3 Litewska Joanna Juszkowo Marsz na dobry początek 5 km opłacono
4 Kłos Maciej Gdańsk Marsz główny 10 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono
5 Naczk Wiktoriaaa Lębork Bieg główny 10 km LKB .im Braci Petk opłacono
6 Jantowski Zbigniew Reda Bieg na dobry początek 5 km opłacono
7 Czerniak Robert Mosty Bieg na dobry początek 5 km UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork opłacono
8 Kummer Anna Kąpino Bieg na dobry początek 5 km Kąpino Team opłacono
9 Skuza Mateusz Wejherowo Bieg główny 10 km 42.195 Wejherowo
10 Towarnicka Izabela Gdynia Marsz na dobry początek 5 km opłacono
11 Miotk-Górska Alicja Kąpino Marsz na dobry początek 5 km Kąpino Team opłacono
12 Kożyczkowski Marcin Mosty Bieg główny 10 km Klub 42,2 Lębork opłacono
13 Reseman Sylwia Żukowo Marsz główny 10 km opłacono
14 Czajka Urszula Rumia Marsz główny 10 km opłacono
15 Szpyra Edward Gdynia Bieg na dobry początek 5 km opłacono
16 Konieczki Dariusz Wejherowo Bieg główny 10 km Maja Team opłacono
17 Górski Jacek Kąpino Bieg na dobry początek 5 km Kąpino Team opłacono
18 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg główny 10 km Oracz z Kociewia opłacono
19 Ekalt Aleksandra Lębork Bieg na dobry początek 5 km opłacono
20 Waldowski Roman Gdańsk Bieg na dobry początek 5 km Biegacze Z Pomorza opłacono
21 Szymich Adrian Rozłazino Bieg na dobry początek 5 km opłacono
22 Konkol Maciej Kąpino Bieg na dobry początek 5 km Kąpino Team opłacono
23 Migga Beata Kąpino Bieg na dobry początek 5 km opłacono
24 Konkol Piotr Kąpino Bieg na dobry początek 5 km Kąpino Team opłacono
25 Konkol Joanna Kąpino Bieg na dobry początek 5 km Kąpino Team opłacono
26 Gumowska Justyna Banino Marsz na dobry początek 5 km Gumisie opłacono
27 Gumowski Mariusz Banino Marsz główny 10 km Gumisie opłacono
28 Jarzyński Dariusz Starogard Gdański Bieg na dobry początek 5 km Oracz z Kociewia opłacono
29 Brygała Agata Gdańsk Marsz na dobry początek 5 km Elite Team opłacono
30 Nowy Katarzyna Gdynia Marsz na dobry początek 5 km opłacono
31 Durzyński Tomasz Lębork Bieg na dobry początek 5 km Klub 42,2 Lębork opłacono
32 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Marsz na dobry początek 5 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO opłacono
33 Panek Aneta Gdynia Marsz na dobry początek 5 km opłacono
34 Maj-Roksz Maria Wejherowo Bieg główny 10 km Maja Team opłacono
35 ZIÓŁKOWSKA SYLWIA STALOWA WOLA Bieg na dobry początek 5 km SKB opłacono
36 Scharmach Katarzyna Gdańsk Bieg na dobry początek 5 km Biegacze z Pomorza opłacono
37 Majewski Paweł Lębork Bieg na dobry początek 5 km Farm Frites Poland opłacono
38 Bolin Józef Władysławowo Bieg główny 10 km opłacono
39 Moska Dawid Wejherowo Bieg na dobry początek 5 km opłacono
40 Treder Roman Kębłowo Nowowiejskie Bieg na dobry początek 5 km opłacono
41 Domski Jakub Łęczyce Bieg na dobry początek 5 km opłacono
42 Mielewczyk Leszek Lębork Bieg główny 10 km opłacono
43 Cichowska Joanna Durąg Bieg na dobry początek 5 km opłacono
44 Ślęzak Adam Elbląg Bieg na dobry początek 5 km OSP POGRODZIE opłacono
45 Arszulik Arleta Lębork Bieg na dobry początek 5 km opłacono
46 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Marsz na dobry początek 5 km
47 Sikoń-Łatka Marta Kisewo Marsz na dobry początek 5 km opłacono
48 SOKOŁOWSKI RYSZARD SŁUPSK Bieg główny 10 km JW 5718 opłacono
49 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska Bieg na dobry początek 5 km JW 5718 opłacono
50 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska Bieg na dobry początek 5 km opłacono
51 Wroński Mateusz Nowa Wieś Lęborska Bieg na dobry początek 5 km opłacono
52 Kozioł Krzysztof Lębork Bieg główny 10 km opłacono
53 Ruszkowski Arkadiusz Lębork Bieg główny 10 km opłacono
54 Klamrowski Paweł Lębork Bieg na dobry początek 5 km
55 Samojłowicz Gabriela Pasłęk Marsz na dobry początek 5 km Active Family Pasłęk opłacono
56 Rębowska Martyna Pasłęk Marsz na dobry początek 5 km Active Family Pasłęk opłacono
57 Depczyński Adam Pasłęk Marsz na dobry początek 5 km Active Family Pasłęk opłacono
58 Samojłowicz Julia PASŁĘK Marsz na dobry początek 5 km Active Family Pasłęk opłacono
59 Rębowski Grzegorz Pasłęk Marsz na dobry początek 5 km Active Family Pasłęk opłacono
60 Rębowski Mateusz Pasłęk Marsz na dobry początek 5 km Active Family Pasłęk opłacono
61 Niedbała Ireneusz Wejherowo Bieg główny 10 km opłacono
62 Myszk Dariusz Janowice Bieg główny 10 km GKS tęcza nowa wieś lęborska opłacono
63 Peplińska Iwona Lębork Bieg główny 10 km Łeba Mors Poland opłacono
64 PEPLIŃSKI PIOTR LĘBORK Bieg główny 10 km Łeba Mors Poland opłacono
65 Górski Antoni Lębork Bieg główny 10 km Lębork opłacono
66 Stefaniak Piotr Lębork Bieg główny 10 km Łeba Mors Poland opłacono
67 Witka Piotr Garczegorze 2/2 Bieg główny 10 km Łeba Mors Poland opłacono
68 Witka Grażyna Garczegorze 2/2 Bieg główny 10 km Łeba Mors Poland opłacono
69 Samojłowicz Arkadiusz Pasłęk Marsz na dobry początek 5 km Active Family Pasłęk opłacono
70 Samojłowicz Dorota Pasłęk Marsz na dobry początek 5 km Active Family Pasłęk opłacono
71 Rębowski Tomasz Pasłęk Marsz na dobry początek 5 km Active Family Pasłęk opłacono
72 Rębowska Agnieszka Pasłęk Marsz główny 10 km Active Family Pasłęk opłacono
73 Kordecka Izabela Wielki Klincz Marsz na dobry początek 5 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono
74 Bladowska Katarzyna Reda Bieg główny 10 km Runeda opłacono
75 Bladowski Adam Reda Bieg główny 10 km opłacono
76 Kożyczkowski Marcin Mosty Bieg na dobry początek 5 km Klub 42,2 Lębork opłacono
77 Wiaderski Wojciech Elbląg Marsz na dobry początek 5 km opłacono
78 Wiaderska Grażyna Elbląg Marsz na dobry początek 5 km opłacono
79 Trela Zenek Żuromino Marsz na dobry początek 5 km Metrożercy opłacono
80 Ciesiulski Przemysław Kębłowo Nowowiejskie Bieg główny 10 km Kębłowo Biega opłacono
81 Wątroba Marek Lębork Bieg główny 10 km Klub 42,2 Lębork opłacono
82 Wirkus Łukasz Lipnica Bieg główny 10 km LKB im. Braci Petk opłacono
83 ŁĘCKI JAN Gdynia Marsz na dobry początek 5 km CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM opłacono
84 Proń Patryk Rozłazinio Bieg na dobry początek 5 km KS Rozlazino opłacono
85 Dąbrowski Michał Rozlazino Bieg na dobry początek 5 km KS Rozlazino opłacono
86 Szymański Adam Lębork Bieg główny 10 km Lębork Biegacze 42,2
87 Ciesiulski Marek Kębłowo Bieg główny 10 km Kębłowo Biega opłacono
88 Łojko Paweł Łojko Lębork Bieg główny 10 km opłacono
89 Pobłocki Adam Mściszewice Bieg na dobry początek 5 km Mściszewice opłacono
90 Bobrucki Łukasz Linia Bieg na dobry początek 5 km Morska jednostka rakietowa opłacono
91 Kosmala Aleksandra Szczeglino Bieg na dobry początek 5 km
92 Kordecki Wiesław Wielki Klincz Bieg główny 10 km Maratończyk Wielki Klincz opłacono
93 Wendt Patryk. Kościerzyna Bieg na dobry początek 5 km Wencik Team opłacono
94 Wendt Patryk Kościerzyna Bieg główny 10 km Wencik Team opłacono
95 Grzenkowicz Anna Linia Bieg główny 10 km opłacono
96 Frankiewicz Michał Lębork Bieg na dobry początek 5 km Farm Frites Poland opłacono
97 MAJNA Kazimierz Gdynia Bieg na dobry początek 5 km Parkrun Gdynia
98 Kaliński Przemysław Lębork Bieg główny 10 km Farm Frites Poland
99 Jankowski Mateusz Gościcino Marsz na dobry początek 5 km POLIPACK TEAM GWE opłacono
100 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Marsz główny 10 km Polipack Team Gwe opłacono


Wyświetleń: 7539

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ