Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking - Nowy termin
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kmita Sylwia Elbląg Bieg 5.3km opłacono
2 Śliwiński Tadeusz Elbląg Bieg 5.3km opłacono
3 Klincewicz Małgorzata Dzierzgoń Nordic Walking 5.3km
4 Borkowska Wioletta Dzierzgoń Nordic Walking 5.3km
5 Chachulska Teresa Malbork Nordic Walking 5.3km opłacono
6 Marszałek Wiesława Dzierzgoń Nordic Walking 5.3km opłacono
7 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg 5.3km opłacono
8 Ślusarczyk Andrzej Pruszcz Gdański Bieg 5.3km Pruszcz Biega SHOW MUST GO On opłacono
9 Chmielewska Magda Elbląg Bieg 5.3km
10 Jaskot Roman pułtusk Bieg 5.3km
11 Krajniuk Iga Dzierzgoń Bieg dla dzieci - 400m limit wyczerpany
12 Kowalczyk Tymon Gdańsk Bieg dla dzieci - 400m limit wyczerpany
13 Wśniewski Miłosz Minięta Bieg dla dzieci - 400m limit wyczerpany
14 Petrykowski Maksym Minięta Bieg dla dzieci - 400m limit wyczerpany
15 Petrykowska Kinga Minięta Bieg dla dzieci - 400m limit wyczerpany
16 Górnik Zuzanna Pogórze Bieg dla dzieci - 400m limit wyczerpany
17 Kaszubowski Zenon Malbork Bieg 5.3km Active Malbork opłacono
18 Walendziak Alicja Gościszewo Bieg 5.3km Kujawscy Runners opłacono
19 Jabłońska Laura Dzierzgoń Bieg dla dzieci - 400m limit wyczerpany
20 Jabłoński Robert Dzierzgoń Bieg 5.3km opłacono
21 Godlewski Marek Malbork Bieg 5.3km Godlewski Runners opłacono
22 Kujawska Monika Żukowo Bieg 5.3km Kujawscy Runners opłacono
23 Siess Jarosław Pabianice Bieg 5.3km opłacono
24 Baranowska - Trzasko Aleksandra Gdynia Bieg 5.3km Kujawscy Runners opłacono
25 Lubiński Kamil Gdynia Bieg 5.3km JW 5004
26 Sztucka Angelika Tropy Bieg 5.3km opłacono
27 Danielewska Izabela Stary Targ Bieg 5.3km opłacono
28 Danielewska Magdalena Stary Targ Bieg 5.3km opłacono
29 Wysocki Dariusz Gdańsk Bieg 5.3km 7 PBOT opłacono
30 Markowicz Paulina Malbork Bieg 5.3km opłacono
31 Przybyła Tomasz Janówka Bieg 5.3km opłacono
32 Przybyła Marta Janówka Bieg 5.3km opłacono
33 Przybyła Dawid Kwidzyn Bieg 5.3km Traktor team gmina Kwidzyn opłacono
34 Gzylkowiak Sławomir Wronki Wirtualna aktywność opłacono
35 Litewska Joanna Juszkowo Nordic Walking 5.3km opłacono
36 Minda Ewelina Minda Elblag Bieg 5.3km opłacono
37 Sobieś Alina Gardeja Bieg 5.3km Gmina Gardeja Biega opłacono
38 Chojnacki Krzysztof Pelplin Bieg 5.3km opłacono
39 Schoenrock Tomasz Nowy Dwór Gdański Bieg 5.3km Finisz Morąg
40 Cybulski Karol Malbork Bieg 5.3km Nyborg-Mawent opłacono
41 Zyborowicz Bartlomiej Gdansk Bieg 5.3km Kujawscy Runners opłacono
42 Uchman Tobias Langenfeld Bieg dla dzieci - 400m limit wyczerpany
43 TRZASKA GABRIELA Pawłowo Bieg dla dzieci - 400m limit wyczerpany
44 MALEC JULIA Elbląg Bieg dla dzieci - 400m limit wyczerpany
45 GODLEWSKA MAŁGORZATA Malbork Bieg dla dzieci - 400m limit wyczerpany
46 Gąsior Pawel Susz Bieg 5.3km Rozbiegany Susz opłacono
47 Szewczyk Adam Malbork Bieg 5.3km First Malbork Team opłacono
48 Pękalska Monika Elbląg Bieg 5.3km opłacono
49 Górska Katarzyna Elbląg Nordic Walking 5.3km opłacono
50 Sawicki Szymon Olsztyn Bieg 5.3km Młynago opłacono
51 Świsłocka Ewa Mikoszewo Nordic Walking 5.3km Face Nordic Walking Team opłacono
52 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic Walking 5.3km opłacono
53 Maliszewska Malwina Gdynia Bieg 5.3km ULTRA WAY opłacono
54 Szustek Katarzyna Elbląg Nordic Walking 5.3km opłacono
55 Tur Marcin Malbork Bieg 5.3km GRUPA MALBORK/Biegaj z Bartkiem opłacono
56 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 5.3km
57 LIPINSKA KAROLINA GDAŃSK Nordic Walking 5.3km opłacono
58 SYREWICZ MAŁGORZATA Gdańsk Nordic Walking 5.3km opłacono
59 Nowakowski Tomasz Kwidzyn Bieg 5.3km opłacono
60 Czechowski Bartosz Dzierzgoń Bieg 5.3km opłacono
61 Suchomski Marcin Nowy Staw Bieg 5.3km Nowy Staw Biega opłacono
62 Dęga Lidia Tralewo Nordic Walking 5.3km opłacono
63 Warianka Amelia Dzierzgon Bieg 5.3km
64 Warianka Lena Dzierzgon Bieg 5.3km
65 milkowski mariusz gdynia Bieg 5.3km
66 Kryszczuk Piotr Pasłęk Bieg 5.3km opłacono
67 Górniak Jarosław Pogórze Bieg 5.3km JARBUD opłacono
68 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg 5.3km Gmina Gardeja biega opłacono
69 Naumczyk Katarzyna Malbork Bieg 5.3km Salon Optyczny Prestiż opłacono
70 Naumczyk Tomasz Malbork Bieg 5.3km Nyborg-Mawent opłacono
71 Bochon Agata Malbork Bieg 5.3km opłacono
72 Jurewicz Paweł Elbląg Bieg 5.3km opłacono
73 Jurewicz Ewelina Elbląg Bieg 5.3km opłacono
74 Küchler Małgorzata Gdynia Bieg 5.3km JARBUD opłacono
75 Küchler Paweł Gdynia Bieg 5.3km JARBUD opłacono
76 Krasinska Jadwiga Rodowo Nordic Walking 5.3km opłacono
77 Kozłowska Anna Pasłęk Nordic Walking 5.3km Nordic Walking Pasłęk opłacono
78 Dudzik Piotr Elbląg Bieg 5.3km El-Aktywni opłacono
79 Matelska Bożena Bydgoszcz Nordic Walking 5.3km opłacono
80 Mieszkuniec Wojciech Malbork Nordic Walking 5.3km opłacono
81 Kujawski Łukasz Żukowo Bieg 5.3km Kujawscy Runners opłacono
82 Czechowski Dawid Subkowy Bieg 5.3km Biegający Tczew
83 Czechowska Dorota Subkowy Bieg 5.3km Biegający Tczew
84 Sieciński Marcin Żukowo Bieg 5.3km Kujawscy Runners
85 Grzonka Kamila Bytonia Bieg 5.3km KS Sokół Zblewo
86 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg 5.3km Kujawscy Runners opłacono
87 Nieściór Jan Stękiny / Olsztyn Nordic Walking 5.3km Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono
88 Nieściór Mieczysława Stękiny Nordic Walking 5.3km Kąpiący Się Zimą Olsztyn opłacono
89 Wilma Paweł Bydgoszcz Bieg 5.3km opłacono
90 Wilma Patrycja Bydgoszcz Bieg 5.3km opłacono
91 Sidorowicz Anna Stogi Bieg 5.3km opłacono
92 Dąbrowska Aneta Malbork Nordic Walking 5.3km opłacono
93 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Bieg 5.3km opłacono
94 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg 5.3km Dąbrowski Team opłacono
95 Liszewski Krzysztof Elbląg Bieg 5.3km opłacono
96 Zielińska Magdalena Kwidzyn Bieg 5.3km Traktor Team Gmina Kwidzyn
97 Szklarska Alicja Elbląg Bieg 5.3km opłacono
98 Szklarski Andrzej Elbląg Bieg 5.3km opłacono
99 Dziedzic Rafał Kwidzyn Bieg 5.3km Traktor team gm Kwidzyn opłacono
100 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic Walking 5.3km opłacono


Wyświetleń: 7431

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ