Żwirowy Bieg oraz Marsz Nordic Walking - Nowy termin

BIEG 5.3km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 50 ZYBOROWICZ BARTLOMIEJ M 1 M 20-29 1 GDANSK KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5.3km 0:19:07 16.63 [km/h] 0:03:36 [min/km]
2 119 BIAŁKOWSKI KRZYSZTOF M 2 M 20-29 2 ROZAJNY GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 5.3km 0:20:04 15.85 [km/h] 0:03:47 [min/km]
3 60 TUR MARCIN M 3 M 30-39 1 MALBORK GRUPA MALBORK/BIEGAJ Z BARTKIEM Bieg 5.3km 0:20:07 15.81 [km/h] 0:03:48 [min/km]
4 94 OŁOWSKI KAMIL M 4 M 30-39 2 DZIERZGOŃ DZIERZGOŃ TEAM/DKS POWIŚLE Bieg 5.3km 0:20:55 15.20 [km/h] 0:03:57 [min/km]
5 3 HAPKE TOMASZ M 5 M 40-49 1 WILKOWO TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN Bieg 5.3km 0:21:08 15.05 [km/h] 0:03:59 [min/km]
6 34 SAWICKI SZYMON M 6 M 20-29 3 OLSZTYN MŁYNAGO Bieg 5.3km 0:21:16 14.95 [km/h] 0:04:01 [min/km]
7 125 KOWALEWSKI ŁUKASZ M 7 M 30-39 3 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 5.3km 0:21:19 14.92 [km/h] 0:04:01 [min/km]
8 8 MAŃKA ERYK M 8 M 16-19 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 5.3km 0:21:52 14.54 [km/h] 0:04:08 [min/km]
9 79 MAJEWSKI WOJCIECH M 9 M 40-49 2 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 5.3km 0:21:52 14.54 [km/h] 0:04:08 [min/km]
10 49 BARANOWSKA - TRZASKO ALEKSANDRA K 1 K 40-49 1 GDYNIA KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5.3km 0:21:54 14.52 [km/h] 0:04:08 [min/km]
11 6 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 10 M 30-39 4 SIERAKOWICE KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5.3km 0:21:58 14.48 [km/h] 0:04:09 [min/km]
12 26 CEBULA BOGDAN M 11 M 50-59 1 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM Bieg 5.3km 0:22:13 14.31 [km/h] 0:04:12 [min/km]
13 5 KASZUBOWSKI ZENON M 12 M 50-59 2 MALBORK ACTIVE MALBORK Bieg 5.3km 0:22:21 14.23 [km/h] 0:04:13 [min/km]
14 7 KACPERSKI BARTOSZ M 13 M 16-19 2 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 5.3km 0:22:26 14.18 [km/h] 0:04:14 [min/km]
15 47 SZEWCZYK ADAM M 14 M 30-39 5 MALBORK FIRST MALBORK TEAM Bieg 5.3km 0:23:02 13.81 [km/h] 0:04:21 [min/km]
16 52 KUJAWSKA MONIKA K 2 K 20-29 1 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5.3km 0:23:08 13.75 [km/h] 0:04:22 [min/km]
17 11 SKOWRONSKI DAREK M 15 M 30-39 6 DZIERZGOŃ Bieg 5.3km 0:23:15 13.68 [km/h] 0:04:23 [min/km]
18 44 SZARKO MACIEJ M 16 M 40-49 3 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:23:17 13.66 [km/h] 0:04:24 [min/km]
19 39 GĄSIOR PAWEL M 17 M 30-39 7 SUSZ ROZBIEGANY SUSZ Bieg 5.3km 0:23:36 13.47 [km/h] 0:04:27 [min/km]
20 13 OLSZEWSKI ŁUKASZ M 18 M 30-39 8 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Bieg 5.3km 0:23:54 13.31 [km/h] 0:04:31 [min/km]
21 33 CHABOWSKI TOMASZ M 19 M 50-59 3 SZTUM SZTUM BIEGA Bieg 5.3km 0:24:00 13.25 [km/h] 0:04:32 [min/km]
22 29 ZAKRZEWSKI JAKUB M 20 M 30-39 9 STAROGARD GDAŃSKI Bieg 5.3km 0:24:10 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
23 90 WICZYŃSKI KRZYSZTOF M 21 M 50-59 4 ANIOŁOWO Bieg 5.3km 0:24:16 13.10 [km/h] 0:04:35 [min/km]
24 105 WYSOCKI DARIUSZ M 22 M 30-39 10 GDAŃSK 7 PBOT Bieg 5.3km 0:24:29 12.99 [km/h] 0:04:37 [min/km]
25 59 WĄSIK KRZYSZTOF M 23 M 40-49 4 MALBORK DĄBROWSKI TEAM Bieg 5.3km 0:24:45 12.85 [km/h] 0:04:40 [min/km]
26 42 SCHOENROCK TOMASZ M 24 M 20-29 4 NOWY DWÓR GDAŃSKI FINISZ MORĄG Bieg 5.3km 0:24:59 12.73 [km/h] 0:04:43 [min/km]
27 128 FAŁKOWSKI JAROSŁAW M 25 M 30-39 11 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 5.3km 0:25:07 12.66 [km/h] 0:04:44 [min/km]
28 46 MINDA EWELINA MINDA K 3 K 30-39 1 ELBLAG Bieg 5.3km 0:25:23 12.53 [km/h] 0:04:47 [min/km]
29 10 KACPERSKI MATEUSZ M 26 M 0-15 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 5.3km 0:25:36 12.42 [km/h] 0:04:50 [min/km]
30 17 CHOJNACKI KRZYSZTOF M 27 M 50-59 5 PELPLIN Bieg 5.3km 0:25:41 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
31 92 CICHOWSKA JOANNA K 4 K 20-29 2 DURĄG Bieg 5.3km 0:25:55 12.27 [km/h] 0:04:53 [min/km]
32 100 ZYCH DAWID M 28 M 40-49 5 ELBLĄG SPARTANIE DZIECIOM Bieg 5.3km 0:26:01 12.22 [km/h] 0:04:55 [min/km]
33 118 MAŁKOWSKI MATEUSZ M 29 M 30-39 12 KWIDZYN GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 5.3km 0:26:08 12.17 [km/h] 0:04:56 [min/km]
34 55 MALISZEWSKA MALWINA K 5 K 40-49 2 GDYNIA ULTRA WAY Bieg 5.3km 0:26:09 12.16 [km/h] 0:04:56 [min/km]
35 2 SIESS JAROSŁAW M 30 M 50-59 6 PABIANICE Bieg 5.3km 0:26:16 12.11 [km/h] 0:04:57 [min/km]
36 120 KARNOWSKA AGNIESZKA K 6 K 40-49 3 GARDEJA PACMAN TEAM Bieg 5.3km 0:26:18 12.09 [km/h] 0:04:58 [min/km]
37 48 MACHNIKOWSKI ADRIAN M 31 M 40-49 6 SZTUM Bieg 5.3km 0:26:19 12.08 [km/h] 0:04:58 [min/km]
38 106 SAWICKI RADOSŁAW M 32 M 40-49 7 STARE POLE Bieg 5.3km 0:26:40 11.93 [km/h] 0:05:02 [min/km]
39 12 DUCHAŁA PIOTR M 33 M 50-59 7 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Bieg 5.3km 0:26:52 11.84 [km/h] 0:05:04 [min/km]
40 35 DANIELEWSKA MAGDALENA K 7 K 40-49 4 STARY TARG Bieg 5.3km 0:26:58 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
41 1 WALENDZIAK ALICJA K 8 K 40-49 5 GOŚCISZEWO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5.3km 0:26:59 11.79 [km/h] 0:05:05 [min/km]
42 25 KARPIŃSKI ZBIGNIEW M 34 M 50-59 8 GDAŃSK Bieg 5.3km 0:27:13 11.68 [km/h] 0:05:08 [min/km]
43 124 KOZŁOWSKI DARIUSZ M 35 M 50-59 9 MALBORK Bieg 5.3km 0:27:32 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
44 130 OLIŃSKA MARZENA K 9 K 30-39 2 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 5.3km 0:27:37 11.51 [km/h] 0:05:13 [min/km]
45 9 MAŃKA SANDRA K 10 K 0-15 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 5.3km 0:27:39 11.50 [km/h] 0:05:13 [min/km]
46 97 PRZYBYŁA DAWID M 36 M 20-29 5 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Bieg 5.3km 0:27:56 11.38 [km/h] 0:05:16 [min/km]
47 56 KÜCHLER PAWEŁ M 37 M 20-29 6 GDYNIA JARBUD Bieg 5.3km 0:28:00 11.36 [km/h] 0:05:17 [min/km]
48 57 GÓRNIAK JAROSŁAW M 38 M 30-39 13 POGÓRZE JARBUD Bieg 5.3km 0:28:04 11.33 [km/h] 0:05:18 [min/km]
49 24 JABŁOŃSKI ROBERT M 39 M 30-39 14 DZIERZGOŃ Bieg 5.3km 0:28:10 11.29 [km/h] 0:05:19 [min/km]
50 22 RYCHŁOWSKI ANDRZEJ M 40 M 50-59 10 PELPLIN Bieg 5.3km 0:28:16 11.25 [km/h] 0:05:20 [min/km]
51 95 BOCHON AGATA K 11 K 20-29 3 MALBORK Bieg 5.3km 0:28:17 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
52 96 KRYSZCZUK PIOTR M 41 M 30-39 15 PASŁĘK Bieg 5.3km 0:28:18 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
53 38 ZIMA JAN M 42 M 50-59 11 MINIĘTA Bieg 5.3km 0:28:19 11.23 [km/h] 0:05:21 [min/km]
54 113 TUMIŁOWICZ JERZY M 43 M 60+ 1 LICZE TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Bieg 5.3km 0:28:21 11.22 [km/h] 0:05:21 [min/km]
55 122 OLEJARCZYK PIOTR M 44 M 60+ 2 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:28:34 11.13 [km/h] 0:05:23 [min/km]
56 108 SUCHOMSKI MARCIN M 45 M 30-39 16 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA Bieg 5.3km 0:28:55 11.00 [km/h] 0:05:27 [min/km]
57 74 PRZYBYŁA MARTA K 12 K 30-39 3 JANÓWKA Bieg 5.3km 0:28:56 10.99 [km/h] 0:05:28 [min/km]
58 83 SOWA SYLWESTER M 46 M 40-49 8 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:28:58 10.98 [km/h] 0:05:28 [min/km]
59 117 BŁADZIKOWSKI RAFAŁ M 47 M 40-49 9 TCZEW Bieg 5.3km 0:29:35 10.75 [km/h] 0:05:35 [min/km]
60 110 KOBUS PIOTR M 48 M 40-49 10 MALBORK Bieg 5.3km 0:29:36 10.74 [km/h] 0:05:35 [min/km]
61 91 SKOWROŃSKI ANDRZEJ M 49 M 30-39 17 MALBORK BYLEDOBIEC TEAM Bieg 5.3km 0:29:53 10.64 [km/h] 0:05:38 [min/km]
62 80 NOWAKOWSKI TOMASZ M 50 M 40-49 11 KWIDZYN Bieg 5.3km 0:29:59 10.61 [km/h] 0:05:39 [min/km]
63 32 WILMA PAWEŁ M 51 M 30-39 18 BYDGOSZCZ Bieg 5.3km 0:30:00 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
64 28 BOSCHKE MAGDALENA K 13 K 20-29 4 PELPLIN Bieg 5.3km 0:30:00 10.60 [km/h] 0:05:40 [min/km]
65 63 ŚLUSARCZYK ANDRZEJ M 52 M 40-49 12 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON Bieg 5.3km 0:30:08 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
66 72 WRÓBEL MICHAŁ M 53 M 20-29 7 SZTUM PACMAN TEAM Bieg 5.3km 0:30:09 10.55 [km/h] 0:05:41 [min/km]
67 89 KAMIŃSKA JOANNA K 14 K 40-49 6 ANIOŁOWO Bieg 5.3km 0:30:55 10.29 [km/h] 0:05:50 [min/km]
68 93 ŚLĘZAK ADAM M 54 M 30-39 19 GMINA TOLKMICKO OSP POGRODZIE Bieg 5.3km 0:30:56 10.28 [km/h] 0:05:50 [min/km]
69 68 ZIELIŃSKA MAGDALENA K 15 K 20-29 5 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN Bieg 5.3km 0:31:03 10.24 [km/h] 0:05:52 [min/km]
70 98 KONKOLEWSKI TOMASZ M 55 M 20-29 8 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA / OSP-KWIDZYN Bieg 5.3km 0:31:10 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
71 64 JUREWICZ EWELINA K 16 K 20-29 6 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:31:10 10.20 [km/h] 0:05:53 [min/km]
72 20 WAŚNIEWSKI EDWARD M 56 M 60+ 3 PELPLIN Bieg 5.3km 0:31:25 10.12 [km/h] 0:05:56 [min/km]
73 30 STANKIEWICZ DAWID M 57 M 30-39 20 NOWY STAW NOWY STAW BIEGA Bieg 5.3km 0:31:30 10.10 [km/h] 0:05:57 [min/km]
74 127 SZEWCZUN ANNA K 17 K 20-29 7 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 5.3km 0:31:35 10.07 [km/h] 0:05:58 [min/km]
75 107 NAUMCZYK KATARZYNA K 18 K 30-39 4 MALBORK SALON OPTYCZNY PRESTIŻ Bieg 5.3km 0:31:50 9.99 [km/h] 0:06:00 [min/km]
76 4 KUCIŃSKI ŁUKASZ M 58 M 20-29 9 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:31:54 9.97 [km/h] 0:06:01 [min/km]
77 116 SZKLARSKI ANDRZEJ M 59 M 40-49 13 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:32:18 9.85 [km/h] 0:06:06 [min/km]
78 23 PISKORSKI JERZY M 60 M 60+ 4 PELPLIN Bieg 5.3km 0:32:45 9.71 [km/h] 0:06:11 [min/km]
79 15 CZAPIEWSKI STEFAN M 61 M 60+ 5 PELPLIN Bieg 5.3km 0:32:48 9.70 [km/h] 0:06:11 [min/km]
80 71 JAROS ARKADIUSZ M 62 M 50-59 12 BRWINÓW VEGE RUNERS Bieg 5.3km 0:32:53 9.67 [km/h] 0:06:12 [min/km]
81 111 BOCHRA ROBERT M 63 M 40-49 14 MALBORK Bieg 5.3km 0:33:06 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
82 126 SZEWCZUN JOLANTA K 19 K 50-59 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg 5.3km 0:33:10 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km]
83 53 KUJAWSKI ŁUKASZ M 64 M 30-39 21 ŻUKOWO KUJAWSCY RUNNERS Bieg 5.3km 0:33:10 9.59 [km/h] 0:06:15 [min/km]
84 87 MARKOWICZ PAULINA K 20 K 30-39 5 MALBORK Bieg 5.3km 0:33:17 9.55 [km/h] 0:06:17 [min/km]
85 65 JUREWICZ PAWEŁ M 65 M 20-29 10 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:33:26 9.51 [km/h] 0:06:18 [min/km]
86 62 DZIEDZIC RAFAŁ M 66 M 40-49 15 KWIDZYN TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN Bieg 5.3km 0:33:29 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
87 78 SIDOROWICZ ANNA K 21 K 60+ 1 STOGI Bieg 5.3km 0:33:44 9.43 [km/h] 0:06:22 [min/km]
88 99 KOWALSKA ANNA K 22 K 40-49 7 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Bieg 5.3km 0:33:52 9.39 [km/h] 0:06:23 [min/km]
89 77 ZAKRZEWSKA AGNIESZKA K 23 K 40-49 8 MALBORK KIJOWY FOLK Bieg 5.3km 0:34:10 9.31 [km/h] 0:06:27 [min/km]
90 86 DUDZIK PIOTR M 67 M 40-49 16 ELBLĄG EL-AKTYWNI Bieg 5.3km 0:34:43 9.16 [km/h] 0:06:33 [min/km]
91 109 NAUMCZYK TOMASZ M 68 M 40-49 17 MALBORK NYBORG-MAWENT Bieg 5.3km 0:35:15 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
92 45 CYBULSKI KAROL M 69 M 30-39 22 MALBORK NYBORG-MAWENT Bieg 5.3km 0:35:16 9.02 [km/h] 0:06:39 [min/km]
93 88 DZIWEŃKA BEATA K 24 K 40-49 9 MALBORK Bieg 5.3km 0:35:25 8.98 [km/h] 0:06:41 [min/km]
94 129 SOBIEŚ ALINA K 25 K 30-39 6 GARDEJA GMINA GARDEJA BIEGA Bieg 5.3km 0:36:26 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km]
95 51 PĘK GRZEGORZ PĘK M 70 M 40-49 18 GRUPA Bieg 5.3km 0:36:28 8.72 [km/h] 0:06:53 [min/km]
96 31 WILMA PATRYCJA K 26 K 30-39 7 BYDGOSZCZ Bieg 5.3km 0:36:46 8.65 [km/h] 0:06:56 [min/km]
97 81 GŁOWACKA ANNA K 27 K 40-49 10 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:36:52 8.63 [km/h] 0:06:57 [min/km]
98 102 PROKOP MARIUSZ M 71 M 40-49 19 ELBLĄG PROKOPKI Bieg 5.3km 0:37:18 8.53 [km/h] 0:07:02 [min/km]
99 54 KÜCHLER MAŁGORZATA K 28 K 40-49 11 GDYNIA JARBUD Bieg 5.3km 0:38:02 8.36 [km/h] 0:07:11 [min/km]
100 76 JASKOT ROMAN M 72 M 60+ 6 PUŁTUSK Bieg 5.3km 0:38:12 8.32 [km/h] 0:07:12 [min/km]
101 73 PRZYBYŁA TOMASZ M 73 M 30-39 23 JANÓWKA Bieg 5.3km 0:38:22 8.29 [km/h] 0:07:14 [min/km]
102 58 BOGUS KRZYSZTOF M 74 M 30-39 24 MINIĘTA Bieg 5.3km 0:38:24 8.28 [km/h] 0:07:15 [min/km]
103 21 RYCHŁOWSKA BERNADETA K 29 K 50-59 2 PELPLIN Bieg 5.3km 0:39:45 8.00 [km/h] 0:07:30 [min/km]
104 14 SŁAWIŃSKA MONIKA K 30 K 30-39 8 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA Bieg 5.3km 0:40:00 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
105 19 HOMA HENRYK M 75 M 60+ 7 PELPLIN Bieg 5.3km 0:40:01 7.95 [km/h] 0:07:33 [min/km]
106 114 GODLEWSKI MAREK M 76 M 30-39 25 MALBORK GODLEWSKI RUNNERS Bieg 5.3km 0:41:28 7.67 [km/h] 0:07:49 [min/km]
107 121 PĘKALSKA MONIKA K 31 K 40-49 12 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:41:55 7.59 [km/h] 0:07:55 [min/km]
108 123 KOZŁOWSKA ANNA K 32 K 40-49 13 MALBORK Bieg 5.3km 0:41:56 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km]
109 36 DANIELEWSKA IZABELA K 33 K 0-15 2 STARY TARG Bieg 5.3km 0:41:57 7.58 [km/h] 0:07:55 [min/km]
110 85 CZECHOWSKI BARTOSZ M 77 M 20-29 11 DZIERZGOŃ Bieg 5.3km 0:42:09 7.54 [km/h] 0:07:57 [min/km]
111 67 KAMIŃSKA JOANNA K 34 K 40-49 14 MALBORK Bieg 5.3km 0:42:10 7.54 [km/h] 0:07:57 [min/km]
112 16 MOKWIŃSKI CZESŁAW M 78 M 60+ 8 PELPLIN KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA Bieg 5.3km 0:42:48 7.43 [km/h] 0:08:05 [min/km]
113 66 LISZEWSKI KRZYSZTOF M 79 M 50-59 13 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:43:24 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km]
114 41 ŚLIWIŃSKI TADEUSZ M 80 M 40-49 20 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:43:56 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km]
115 40 KMITA SYLWIA K 35 K 40-49 15 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:43:56 7.24 [km/h] 0:08:17 [min/km]
116 103 MAJEWSKA AGNIESZKA K 36 K 40-49 16 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:43:59 7.23 [km/h] 0:08:18 [min/km]
117 61 WĄDOŁOWSKI PRZEMYSŁAW M 81 M 50-59 14 MALBORK I LO MALBORK Bieg 5.3km 0:44:14 7.19 [km/h] 0:08:21 [min/km]
118 101 PROKOP ANNA K 37 K 40-49 17 ELBLĄG PROKOPKI Bieg 5.3km 0:45:00 7.07 [km/h] 0:08:29 [min/km]
119 18 CHOJNACKA JOLANTA K 38 K 50-59 3 PELPLIN Bieg 5.3km 0:45:13 7.03 [km/h] 0:08:32 [min/km]
120 104 MAJEWSKI DAWID M 82 M 16-19 3 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:45:35 6.98 [km/h] 0:08:36 [min/km]
121 82 SOWA RENATA K 39 K 40-49 18 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:46:08 6.89 [km/h] 0:08:42 [min/km]
122 37 SZTUCKA ANGELIKA K 40 K 16-19 1 TROPY Bieg 5.3km 0:48:33 6.55 [km/h] 0:09:10 [min/km]
123 75 MALEC EWA K 41 K 50-59 4 STANOWO Bieg 5.3km 0:48:56 6.50 [km/h] 0:09:14 [min/km]
124 84 MALEC PATRYCJA K 42 K 20-29 8 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:48:56 6.50 [km/h] 0:09:14 [min/km]
125 115 SZKLARSKA ALICJA K 43 K 40-49 19 ELBLĄG Bieg 5.3km 0:49:37 6.41 [km/h] 0:09:22 [min/km]
126 43 MILKOWSKI MARIUSZ M 83 M 50-59 15 GDYNIA Bieg 5.3km 0:50:06 6.35 [km/h] 0:09:27 [min/km]
127 70 KORALEWSKA IRENA K 44 K 50-59 5 SADLINKI TRAKTOR TEAM GM KWIDZYN Bieg 5.3km 0:50:17 6.32 [km/h] 0:09:29 [min/km]
128 69 KOWALSKA-PASIEKA BOŻENA K 45 K 50-59 6 KWIDZYN DRUŻYNA SZPIKU Bieg 5.3km 0:50:17 6.32 [km/h] 0:09:29 [min/km]
- 27 CZAJA JERZY M - M 60+ - SZTUM LKS ZANTYR SZTUM Bieg 5.3km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]
- 112 KOZŁOWSKA JAGODA K - K 30-39 - MALBORK Bieg 5.3km 0:00:00 - [km/h] 0:00:00 [min/km]

NORDIC WALKING 5.3km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Data ur. Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 175 TOPOREK RAFAŁ M 1 1977-06-05 M 0-49 1 PRZODKOWO Nordic Walking 5.3km 0:34:49 9.13 [km/h] 0:06:34 [min/km]
2 180 ŚWISŁOCKI BOGDAN M 2 1962-09-18 M 50+ 1 MIKOSZEWO Nordic Walking 5.3km 0:35:41 8.91 [km/h] 0:06:44 [min/km]
3 187 LERKA PIOTR M 3 1976-05-29 M 0-49 2 ŁÓDŹ LERKI Nordic Walking 5.3km 0:36:59 8.60 [km/h] 0:06:59 [min/km]
4 154 KOWNACKI BARTŁOMIEJ M 4 1977-01-06 M 0-49 3 LASOWICE WIELKIE Nordic Walking 5.3km 0:37:10 8.56 [km/h] 0:07:01 [min/km]
5 159 NIEŚCIÓR JAN M 5 1968-01-28 M 50+ 2 STĘKINY / OLSZTYN KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN Nordic Walking 5.3km 0:37:35 8.46 [km/h] 0:07:05 [min/km]
6 192 STAŃCZAK EDWARD M 6 1968-07-16 M 50+ 3 MALBORK Nordic Walking 5.3km 0:38:00 8.37 [km/h] 0:07:10 [min/km]
7 162 PRZYBORKIEWICZ KRZYSZTOF M 7 1973-12-29 M 0-49 4 TORUŃ PIERNIKI TORUŃ Nordic Walking 5.3km 0:39:36 8.03 [km/h] 0:07:28 [min/km]
8 193 STAŃCZAK-MIKOŁAJSKA MAŁGORZATA K 1 1979-02-20 K 30-49 1 GDAŃSK Nordic Walking 5.3km 0:42:03 7.56 [km/h] 0:07:56 [min/km]
9 168 HANUSZKIEWICZ JACEK M 8 1972-03-30 M 0-49 5 SKIERNIEWICE Nordic Walking 5.3km 0:42:21 7.51 [km/h] 0:07:59 [min/km]
10 158 NIEŚCIÓR MIECZYSŁAWA K 2 1970-02-14 K 50+ 1 STĘKINY KĄPIĄCY SIĘ ZIMĄ OLSZTYN Nordic Walking 5.3km 0:42:27 7.49 [km/h] 0:08:01 [min/km]
11 183 ŚLIWKA WIESŁAW M 9 1958-08-12 M 50+ 4 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Nordic Walking 5.3km 0:42:41 7.45 [km/h] 0:08:03 [min/km]
12 176 TOWARNICKA IZABELA K 3 1972-08-31 K 30-49 2 GDYNIA TEAM DEAF Nordic Walking 5.3km 0:43:00 7.40 [km/h] 0:08:07 [min/km]
13 173 KOSIANOWSKA MONIKA K 4 1969-12-06 K 50+ 2 MALBORK GRUPA MALBORK ♥ MALBORSKIE MORSY ♥ WOT♥ Nordic Walking 5.3km 0:43:00 7.40 [km/h] 0:08:07 [min/km]
14 170 MIESZKUNIEC WOJCIECH M 10 1983-05-09 M 0-49 6 MALBORK Nordic Walking 5.3km 0:43:19 7.34 [km/h] 0:08:10 [min/km]
15 167 PRZYBYLSKA ALEKSANDRA K 5 1970-12-10 K 50+ 3 GDYNIA ELITE TEAM Nordic Walking 5.3km 0:43:19 7.34 [km/h] 0:08:10 [min/km]
16 155 MAZURKIEWICZ ANTONI M 11 1950-11-07 M 50+ 5 RYJEWO Nordic Walking 5.3km 0:43:22 7.33 [km/h] 0:08:11 [min/km]
17 174 LITEWSKA JOANNA K 6 1975-05-25 K 30-49 3 JUSZKOWO Nordic Walking 5.3km 0:44:13 7.19 [km/h] 0:08:21 [min/km]
18 151 KRAWCZYK MONIKA K 7 1984-06-04 K 30-49 4 MALBORK Nordic Walking 5.3km 0:44:24 7.16 [km/h] 0:08:23 [min/km]
19 164 SOKOŁOWSKA EWA K 8 1958-03-06 K 50+ 4 JASNA 42 DZIERZGOŃ TEAM Nordic Walking 5.3km 0:45:50 6.94 [km/h] 0:08:39 [min/km]
20 152 DĄBROWSKA ANETA K 9 1980-09-17 K 30-49 5 MALBORK Nordic Walking 5.3km 0:45:52 6.93 [km/h] 0:08:39 [min/km]
21 165 WASIŃSKA MIROSŁAWA K 10 1955-12-03 K 50+ 5 MINIĘTA Nordic Walking 5.3km 0:45:57 6.92 [km/h] 0:08:40 [min/km]
22 189 LERKA WERONIKA K 11 2007-09-23 K 0-29 1 ŁÓDŹ OSP POGRODZIE Nordic Walking 5.3km 0:46:13 6.88 [km/h] 0:08:43 [min/km]
23 172 PĘK MAŁGORZATA K 12 1973-06-26 K 30-49 6 GRUPA Nordic Walking 5.3km 0:46:27 6.85 [km/h] 0:08:46 [min/km]
24 171 CHACHULSKA TERESA K 13 1966-10-14 K 50+ 6 MALBORK Nordic Walking 5.3km 0:46:31 6.84 [km/h] 0:08:47 [min/km]
25 153 SIEMASZKIEWICZ EWELINA K 14 1979-12-23 K 30-49 7 MALBORK Nordic Walking 5.3km 0:46:33 6.83 [km/h] 0:08:47 [min/km]
26 195 GÓRSKA KATARZYNA K 15 1969-01-05 K 50+ 7 ELBLĄG Nordic Walking 5.3km 0:47:06 6.75 [km/h] 0:08:53 [min/km]
27 194 STAŃCZAK KAROLINA K 16 2003-11-18 K 0-29 2 MALBORK Nordic Walking 5.3km 0:47:21 6.72 [km/h] 0:08:56 [min/km]
28 190 KOZŁOWSKA ANNA K 17 1979-05-07 K 30-49 8 PASŁĘK NORDIC WALKING PASŁĘK Nordic Walking 5.3km 0:47:38 6.68 [km/h] 0:08:59 [min/km]
29 185 BORKOWSKA WIOLETTA K 18 1973-05-22 K 30-49 9 DZIERZGOŃ Nordic Walking 5.3km 0:47:43 6.66 [km/h] 0:09:00 [min/km]
30 178 MARSZAŁEK WIESŁAWA K 19 1959-10-31 K 50+ 8 DZIERZGOŃ Nordic Walking 5.3km 0:47:49 6.65 [km/h] 0:09:01 [min/km]
31 166 WASIŃSKI JERZY M 12 1955-07-18 M 50+ 6 MINIĘTA Nordic Walking 5.3km 0:48:03 6.62 [km/h] 0:09:04 [min/km]
32 156 MATELSKA BOŻENA K 20 1962-08-22 K 50+ 9 BYDGOSZCZ Nordic Walking 5.3km 0:48:06 6.61 [km/h] 0:09:05 [min/km]
33 157 MALISZEWSKA MARIANNA K 21 1963-10-09 K 50+ 10 ELBLĄG Nordic Walking 5.3km 0:48:28 6.56 [km/h] 0:09:09 [min/km]
34 177 HALMAN GABRIELA K 22 1963-03-03 K 50+ 11 SULMIN Nordic Walking 5.3km 0:49:05 6.48 [km/h] 0:09:16 [min/km]
35 169 MIŁKOWSKA JOLANTA K 23 1969-10-06 K 50+ 12 GDYNIA TEAM DEAF Nordic Walking 5.3km 0:49:20 6.45 [km/h] 0:09:18 [min/km]
36 188 LERKA MONIKA K 24 1976-09-21 K 30-49 10 ŁÓDŹ LERKI Nordic Walking 5.3km 0:49:32 6.42 [km/h] 0:09:21 [min/km]
37 184 GREGORKIWICZ JOANNA K 25 1965/06/17 K 50+ 13 DZIERZGOŃ PACMAN TEAM Nordic Walking 5.3km 0:49:39 6.40 [km/h] 0:09:22 [min/km]
38 186 KLINCEWICZ MAŁGORZATA K 26 1966-10-27 K 50+ 14 DZIERZGOŃ Nordic Walking 5.3km 0:50:27 6.30 [km/h] 0:09:31 [min/km]
39 191 DĘGA LIDIA K 27 1989-04-27 K 30-49 11 TRALEWO Nordic Walking 5.3km 0:51:20 6.19 [km/h] 0:09:41 [min/km]
40 163 PRZYBORKIEWICZ MAŁGORZATA K 28 1976-08-20 K 30-49 12 TORUN PIERNIKI TORUŃ Nordic Walking 5.3km 0:52:08 6.10 [km/h] 0:09:50 [min/km]
41 196 KRASINSKA JADWIGA K 29 1966-02-21 K 50+ 15 RODOWO Nordic Walking 5.3km 0:52:41 6.04 [km/h] 0:09:56 [min/km]
42 161 SYREWICZ MAŁGORZATA K 30 1978-02-05 K 30-49 13 GDAŃSK Nordic Walking 5.3km 0:53:28 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
43 160 LIPINSKA KAROLINA K 31 1990-10-17 K 30-49 14 GDAŃSK Nordic Walking 5.3km 0:53:28 5.95 [km/h] 0:10:05 [min/km]
44 181 KARPIŃSKA KATARZYNA K 32 1991-05-13 K 0-29 3 GDYNIA Nordic Walking 5.3km 0:53:32 5.94 [km/h] 0:10:06 [min/km]
45 179 ŚWISŁOCKA EWA K 33 1966-10-30 K 50+ 16 MIKOSZEWO FACE NORDIC WALKING TEAM Nordic Walking 5.3km 0:54:08 5.87 [km/h] 0:10:13 [min/km]
46 182 SZUSTEK KATARZYNA K 34 1969-06-06 K 50+ 17 ELBLĄG Nordic Walking 5.3km 0:54:16 5.86 [km/h] 0:10:14 [min/km]

DZIECI

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
x x KAT 0-6 LAT - 1 okrążenie Bieg dla dzieci
1 256 PETRYKOWSKI MAKSYM M 1 M 0-6 1 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:00:40
2 249 SUBOCZ TYMOTEUSZ M 2 M 0-6 2 DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:00:45
3 240 SŁAWIŃSKI FABIAN M 3 M 0-6 3 KWIDZYN Bieg dla dzieci 0:00:48
4 246 KRAJNIK IGA K 1 K 0-6 1 DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:00:49
5 236 SKUPIŃSKA IGA K 2 K 0-6 2 JURKOWICE Bieg dla dzieci 0:00:49
6 299 GĄSIOROWSKA KARINA K 3 K 0-6 3 GARDEJA Bieg dla dzieci 0:00:50
7 252 KULIŃSKA ZUZANNA K 4 K 0-6 4 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:00:50
8 265 MARKOWICZ KORNELIA K 5 K 0-6 5 MALBORK Bieg dla dzieci 0:00:51
9 227 WIŚNIEWSKI MATEUSZ M 4 M 0-6 4 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:00:51
10 276 WERENCZUK LILIANA K 6 K 0-6 6 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:00:52
11 280 DZIEWKA AGATA K 7 K 0-6 7 MALBORK Bieg dla dzieci 0:00:54
12 281 DZIEWKA EMILIA K 8 K 0-6 8 MALBORK Bieg dla dzieci 0:00:55
13 261 TRZASKA GABRIELA K 9 K 0-6 9 PAWŁOWO Bieg dla dzieci 0:00:56
14 245 WOJCIECHOWSKA JESSICA K 10 K 0-6 10 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:00:56
15 288 KOWALEWSKI WOJCIECH M 5 M 0-6 5 GARDEJA Bieg dla dzieci 0:01:01
16 283 STOLARSKI FILIP M 6 M 0-6 6 SUSZ Bieg dla dzieci 0:01:05
17 282 MAJEWSKI ZIEMOWIT M 7 M 0-6 7 DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:01:05
18 284 MINDA MAJA K 11 K 0-6 11 ELBLAG Bieg dla dzieci 0:01:07
19 253 KULIŃSKI NIKODEM M 8 M 0-6 8 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:01:07
20 259 MALEC JULIA K 12 K 0-6 12 ELBLĄG Bieg dla dzieci 0:01:08
21 257 BUDZIŃSKA POLA K 13 K 0-6 13 DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:01:12
22 232 SKOWRONSKA JULIA K 14 K 0-6 14 DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:01:12
23 225 WŚNIEWSKI MIŁOSZ M 9 M 0-6 9 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:01:12
24 247 PRZYBORKIEWICZ MAJA K 15 K 0-6 15 TORUŃ Bieg dla dzieci 0:01:12
25 296 WOJCIECHOWSKA MAJA K 16 K 0-6 16 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:01:17
26 277 DZIEDZIC BARTŁOMIEJ M 10 M 0-6 10 KWIDZYN Bieg dla dzieci 0:01:20
27 273 ŻOŁĄDŹ LAURA K 17 K 0-6 17 STANOWO Bieg dla dzieci 0:01:22
28 286 BIALEWSKI ANTONI M 11 M 0-6 11 MALBORK Bieg dla dzieci 0:01:26
29 270 MARKOWICZ KACPER M 12 M 0-6 12 MALBORK Bieg dla dzieci 0:01:44
30 294 OŁOWSKA BARBARA K 18 K 0-6 18 DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:02:07
x x KAT 7-9 LAT - 2 okrążenia Bieg dla dzieci
1 289 KOWALEWSKI MICHAŁ M 1 M 7-9 1 GARDEJA Bieg dla dzieci2 0:01:05
2 275 WERENCZUK MARTYNA K 1 K 7-9 1 MINIĘTA Bieg dla dzieci2 0:01:08
3 293 PRZYBYŁA JAKUB M 2 M 7-9 2 JANÓWKA Bieg dla dzieci2 0:01:10
4 238 KOWNACKA EMILIA K 2 K 7-9 2 LASOWICE WIELKIE 10 Bieg dla dzieci2 0:01:11
5 279 DZIEWKA DANIEL M 3 M 7-9 3 MALBORK Bieg dla dzieci2 0:01:14
6 262 MAJEWSKA MARCELINA K 3 K 7-9 3 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci2 0:01:19
7 245 WOJCIECHOWSKA JESSICA K 4 K 7-9 4 MINIĘTA Bieg dla dzieci2 0:01:19
8 297 MATEJKA LENA K 5 K 7-9 5 DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci2 0:01:19
9 270 MARKOWICZ KACPER M 4 M 7-9 4 MALBORK Bieg dla dzieci2 0:01:19
10 223 WOŹNIAK SARA K 6 K 7-9 6 MINIĘTA Bieg dla dzieci2 0:01:21
11 260 TRZASKA KACPER M 5 M 7-9 5 DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci2 0:01:23
12 268 KOWALCZYK TYMON M 6 M 7-9 6 GDAŃSK Bieg dla dzieci2 0:01:24
13 269 BOCHRA MAJA K 7 K 7-9 7 MALBORK Bieg dla dzieci2 0:01:25
14 298 GODLEWSKA MAŁGORZATA K 8 K 7-9 8 MALBORK Bieg dla dzieci2 0:01:25
15 243 STANKIEWICZ MAJA K 9 K 7-9 9 NOWY STAW Bieg dla dzieci2 0:01:26
16 248 CYBURSKI WOJSCIECH M 7 M 7-9 7 MALBORK Bieg dla dzieci2 0:01:29
17 239 SŁAWIŃSKA NADIA K 10 K 7-9 10 KWIDZYN Bieg dla dzieci2 0:01:29
18 230 BOCHRA OLIWIA K 11 K 7-9 11 MINIĘTA Bieg dla dzieci2 0:01:31
19 251 GÓRNIK ZUZANNA K 12 K 7-9 12 POGÓRZE Bieg dla dzieci2 0:01:31
20 267 KWATERSKI ALAN M 8 M 7-9 8 STANOWO Bieg dla dzieci2 0:01:32
21 235 WOELK IGOR M 9 M 7-9 9 STANOWO Bieg dla dzieci2 0:01:33
22 241 SKUPIŃSKA NADIA K 13 K 7-9 13 JURKOWICE Bieg dla dzieci2 0:01:34
23 290 PANUŚ IGOR M 10 M 7-9 10 STANOWO Bieg dla dzieci2 0:01:35
24 278 DZIEDZIC ADRIANNA K - K 7-9 - KWIDZYN Bieg dla dzieci 0:00:00
x x KAT 10-12 LAT - 3 okrążenia Bieg dla dzieci
1 258 PRYCZKOWSKI TYMOTEUSZ M 1 M 10-12 1 DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:01:42
2 222 STĘPAK MAŁGORZATA K 1 K 10-12 1 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:01:46
3 271 FLAJMER KAROLINA K 2 K 10-12 2 DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:01:46
4 242 JABŁOŃSKA LAURA K 3 K 10-12 3 DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:01:53
5 220 MAŃKA MARIKA K 4 K 10-12 4 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:02:01
6 234 ŻOŁĄDŹ OSKAR M 2 M 10-12 2 STANOWO Bieg dla dzieci 0:02:02
7 221 KACPERSKA MARTA K 5 K 10-12 5 DZIERZGOŃ DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:02:09
8 264 CHWESIUK IGOR M 3 M 10-12 3 BRUK Bieg dla dzieci 0:02:13
9 237 ŁAZARSKA IGA K 6 K 10-12 6 STANOWO Bieg dla dzieci 0:02:14
10 254 ZBIROWSKI ADRIAN M 4 M 10-12 4 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:02:17
11 285 WOJCIECHOWSKI NIKOLAS M 5 M 10-12 5 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:02:18
12 266 KWATERSKA LENA K 7 K 10-12 7 STANOWO Bieg dla dzieci 0:02:20
13 250 PSKIET ZUZANNA K 8 K 10-12 8 DZIERZGOŃ Bieg dla dzieci 0:02:25
14 291 PANUŚ ANNA K 9 K 10-12 9 STANOWO Bieg dla dzieci 0:02:26
15 255 PETRYKOWSKA KINGA K 10 K 10-12 10 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:02:28
16 233 BETLEJEWSKI WIKTOR M 6 M 10-12 6 STANOWO Bieg dla dzieci 0:02:29
17 272 ŻOŁĄDŹ MARCELINA K 11 K 10-12 11 STANOWO Bieg dla dzieci 0:02:30
18 226 WIŚNIEWSKA MAJA K 12 K 10-12 12 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:02:30
19 292 HOLKE ZOFIA K 13 K 10-12 13 MALBORK Bieg dla dzieci 0:02:31
20 267 KWATERSKI ALAN M 7 M 10-12 7 STANOWO Bieg dla dzieci 0:02:59
21 287 OLSZEWSKI MIKOŁAJ M 8 M 10-12 8 KWIDZYN Bieg dla dzieci 0:03:37
22 231 BOCHRA JULIA K 14 K 10-12 14 MINIĘTA Bieg dla dzieci 0:03:37

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ