Biegiem po żarcie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gibalska Katarzyna Aleksandrów łódzki Wpisowe opłacono
2 Wypych Zbigniew Aleksandrów Łódzki Wpisowe WATAHA opłacono BM
3 Kamocka Joanna Aleksandrów Łódzki Wpisowe opłacono BM
4 Lis Jarosław Aleksandrów Łódzki Wpisowe FoxTeamAleksandrów opłacono BM
5 Walasek Katarzyna Aleksandrów Łódzki Wpisowe opłacono BM
6 Pawłowski Sebastian Pawłowski Aleksandrów Łódzki Wpisowe opłacono BM
7 Pietrzak Anna Aleksandrów Łódzki Wpisowe opłacono BM
8 Kunicki Krzysztof Aleksandrów Łódzki Wpisowe opłacono BM
9 Adamska Wiktoria Aleksandrów łódzki Wpisowe opłacono
10 Borkowska Anna Aleksandrów łódzki Wpisowe opłacono
11 Korc Anna Aleksandrów Łódzki Wpisowe SASKA TEAM opłacono BM
12 Fijałkowska Marta Andrespol Wpisowe opłacono BM
13 Rzosiński Paweł Rzosiński Bartoszyce Wpisowe Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce opłacono
14 Sztajnert Justyna Bełchatów Wpisowe opłacono BM
15 Szperna Ewelina Bełchatów Wpisowe opłacono BM
16 Stasiak Olga Bełchatów Wpisowe Happy Run opłacono BM
17 Dembska Aleksandra Bełchatów Wpisowe Happy Run opłacono BM
18 Węgrzyńska Paulina Bełchatów Wpisowe opłacono BM
19 Łuczak Gabriela Bełchatów Wpisowe Happy Run opłacono BM
20 Borkowska Paulina Biała Wpisowe Rajsport Active opłacono BM
21 Pożuczek Jasiek Biała Wpisowe Rajsport Active opłacono BM
22 Darda Bogusia Białystok Wpisowe opłacono BM
23 Zawadziński Robert Bielawy Wpisowe Ten Bears Team opłacono BM
24 Zielińska Renata Bielice Wpisowe opłacono
25 Drabicka Magdalena Bielsko-Biała Wpisowe opłacono BM
26 Winder Weronika Boguchwałów Wpisowe Dar Bud Team opłacono
27 Pręga Diana Bolków Wpisowe opłacono BM
28 Błaut Agata Borowe Wpisowe Bez klubu opłacono
29 Klimkiewicz Marta Brochocin 46 Wpisowe Active Runners Płock opłacono BM
30 Grzybowska Karolina Broniszewice Wpisowe opłacono BM
31 Łucarz Anna BRZEZINKA Wpisowe Nessi Team opłacono BM
32 Barański Krzysztof Brzeziny Wpisowe opłacono BM
33 Frąchowicz Agnieszka Brzeziny Wpisowe opłacono BM
34 Bukowska Woźna Anna Bukowiec Wpisowe opłacono BM
35 Kasprowicz Piotr Bydgoszcz Wpisowe JW 1515 opłacono BM
36 Puchowska Krystyna Cegłów Wpisowe opłacono BM
37 Osiecki Tomasz Chechło Drugie Wpisowe opłacono
38 Osiecka Sandra Chechło Drugie Wpisowe #HappyRunners opłacono
39 Marszałkiewicz Żaneta Chmielinko Wpisowe opłacono BM
40 Marszałkiewicz Adrianna Chmielinko Wpisowe opłacono
41 Marszałkiewicz Ewelina Chmielinko Wpisowe opłacono BM
42 Szultka Magdalena Chojnice Wpisowe opłacono BM
43 Pisowlodzka Dagmara Dąbrowa Górnicza Wpisowe opłacono BM
44 Sygitowicz Piotr Emilianów Wpisowe opłacono BM
45 Głogowski Jakub Florentynów Wpisowe opłacono BM
46 Kulczycki Jan GDAŃSK Wpisowe opłacono BM
47 Małecka Monika Gdynia Wpisowe opłacono BM
48 Przybylska Aleksandra Gdynia Wpisowe Elite Team opłacono BM
49 Szymczak Iza Gdynia Wpisowe The FlyStones opłacono BM
50 Küchler Małgorzata Gdynia Wpisowe JARBUD opłacono BM
51 Grubczak Agnieszka Grubczak Gębice Wpisowe Nordea Runners opłacono BM
52 Kołak Alicja Gliwice Wpisowe opłacono BM
53 Miller Michał Miller głowno Wpisowe #HappyRunners opłacono
54 Piechocka Patrycja Głuponie Wpisowe opłacono BM
55 Jałowski Marcin Gorzów Wielkopolski Wpisowe #gorzowskasiła opłacono BM
56 Pałucka Justyna Goszczanów Wpisowe opłacono BM
57 Juraszczyk Zuzanna Grotniki Wpisowe opłacono
58 Wróblewski Lech Grudziądz Wpisowe opłacono BM
59 Majerska Agnieszka Jaworzno Wpisowe opłacono BM
60 Aleksandrowicz Beata Kaletnik Wpisowe opłacono BM
61 Małecka Izabela Małecka Kalisz Wpisowe opłacono BM
62 Abramowicz Damian Kalisz Wpisowe REKSIO TEAM opłacono BM
63 Chronowska Justyna Katowice Wpisowe opłacono BM
64 Krasoń Aleksandra Katowice Wpisowe opłacono BM
65 Vardauskaitė Skirmantė Kaunas Wpisowe - opłacono
66 ŻYDEK MAŁGORZATA KĘDZIERZYN-KOŹLE Wpisowe ACTIVE EAGLES PRO opłacono BM
67 Gaj Monika Kietrz Wpisowe Dar Bud Team opłacono
68 Pszczółkowski Wojciech Pszczółkowski Koluszki Wpisowe opłacono BM
69 Białek Aleksandra Koluszki Wpisowe opłacono BM
70 Knop Damian Koło Wpisowe opłacono BM
71 Tylak Grażyna Konin Wpisowe Triton Konin opłacono BM
72 Jaworski Bartosz Konin Wpisowe Triton Konin opłacono BM
73 Michalik Rafał Kraków Wpisowe opłacono BM
74 Walczyk Iwona Kraków Wpisowe opłacono BM
75 Morawiec Weronika Kraków Wpisowe opłacono
76 Engel Anna Kraków Wpisowe opłacono BM
77 Szczepańska Oksana Kraków Wpisowe opłacono BM
78 Szczepański Patryk Kraków Wpisowe opłacono BM
79 Pijanowska Aleksandra Ksawerów Wpisowe opłacono BM
80 Piasecka Marta Kutno Wpisowe opłacono BM
81 Wasielewski Mateusz Kutno Wpisowe opłacono BM
82 Lewicki Tomasz Kutno Wpisowe Kutno Biega opłacono BM
83 Czekalska Krystiana Kutno Wpisowe Kutno Biega opłacono BM
84 Stolińska Klaudia Kutno Wpisowe opłacono BM
85 Janowski Michał LODZ Wpisowe opłacono BM
86 Bzowska Ewelina Lodz Wpisowe opłacono BM
87 Szymaniak Mateusz Lublin Wpisowe Stay Insane opłacono BM
88 Pawlak Katarzyna Luboń Wpisowe opłacono BM
89 Boho Sara Łask Wpisowe opłacono BM
90 Staśkowska Katarzyna Łask Wpisowe opłacono BM
91 Boho Sandra Łask Wpisowe opłacono BM
92 Romanowicz Rafał Łask Wpisowe opłacono BM
93 Perłowska Katarzyna Łączany Wpisowe Team Zalesice opłacono BM
94 Andrzejczak EWELINA ŁĘCZYCA Wpisowe opłacono BM
95 Sowińska Katarzyna Łęczyca Wpisowe opłacono BM
96 Jaszczak Justyna Łódź Wpisowe opłacono BM
97 Wójcik Małgorzata Łódź Wpisowe opłacono BM
98 Gorąca Urszula Łódź Wpisowe opłacono
99 Różycka Magdalena Łódź Wpisowe opłacono BM
100 Milcarz Agnieszka ŁÓDŹ Wpisowe opłacono BM


Wyświetleń: 9433

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ