Biegiem po żarcie
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Mastalerz Martyna Pabianice Wpisowe Księżniczki Patataja opłacono BM
2 Konarczak Kacper Łódź Wpisowe opłacono BM
3 Zienowicz Roksana Łódź Wpisowe Mediluks Loves Running opłacono BM
4 Małecka Izabela Małecka Kalisz Wpisowe opłacono BM
5 Stasiak Olga Bełchatów Wpisowe Happy Run opłacono BM
6 Konaszewicz Ewa Łódź Wpisowe opłacono BM
7 Dembska Aleksandra Bełchatów Wpisowe Happy Run opłacono BM
8 Wenc Sylwia Łódź Wpisowe Mediluks Loves Running opłacono BM
9 PŁOMIŃSKA KAROLINA ŁÓDŹ Wpisowe opłacono BM
10 Lasota Alicja Łódź Wpisowe opłacono BM
11 Kuśmierska Joanna Wola Moszczenicka Wpisowe opłacono BM
12 Węgrzyńska Paulina Bełchatów Wpisowe opłacono BM
13 Morawiec Weronika Kraków Wpisowe opłacono
14 Wodziak Hubert Łódź Wpisowe opłacono BM
15 Gębicka Małgorzata Łódź Wpisowe opłacono
16 Hampel Monika Zellingen Wpisowe opłacono
17 Kociucka Nina Tomaszów Mazowiecki Wpisowe opłacono BM
18 Białecka Monika Łódź Wpisowe Takeda Running Team opłacono BM
19 Sowińska Katarzyna Łęczyca Wpisowe opłacono BM
20 Sitek Maja Łódź Wpisowe opłacono BM
21 Nycz Katarzyna Łódź Wpisowe opłacono BM
22 Słowikowski Maciej Łódź Wpisowe Słowiki Biegają opłacono BM
23 Gloger Michał Nowy Kazanów 55B Wpisowe Kanzas opłacono
24 Kozera Joanna Papowo Biskupie Wpisowe opłacono BM
25 Krysztofiak Piotr Łódź Wpisowe opłacono BM
26 Puchowska Krystyna Cegłów Wpisowe opłacono BM
27 Klimczak Sylwia Łódź Wpisowe opłacono
28 Bzowska Ewelina Lodz Wpisowe opłacono BM
29 Bartos Marcin Pabianice Wpisowe opłacono BM
30 Kozłowska Małgorzata Płock Wpisowe Active Runners Płock opłacono
31 Mańkowska Aneta Płock Wpisowe opłacono
32 Attiya Lidia Łódź Wpisowe opłacono BM
33 El-Assadi Alan Łódź Wpisowe opłacono BM
34 Łoszajć Justyna Sosnowiec Wpisowe Wirusy opłacono BM
35 Aleksandrowicz Beata Kaletnik Wpisowe opłacono BM
36 Pietrzak Anna Aleksandrów Łódzki Wpisowe opłacono BM
37 Rutkowski Piotr Tczew Wpisowe opłacono BM
38 Karasińska Ewa Zgierz Wpisowe opłacono
39 Janik Karolina Łódź Wpisowe DRUŻYNA SZPIKU opłacono BM
40 Krawczyńska Joanna Łódź Wpisowe Biegnę dalej...! opłacono
41 Marszałkiewicz Żaneta Chmielinko Wpisowe opłacono BM
42 Miras Magdalena Łódź Wpisowe opłacono BM
43 Gajda Aleksandra łódź Wpisowe opłacono
44 Głogowski Jakub Florentynów Wpisowe opłacono BM
45 Kopałka-Siwińska Justyna Łódź Wpisowe opłacono
46 Kunicki Krzysztof Aleksandrów Łódzki Wpisowe opłacono BM
47 Dubińska Magdalena Łódź Wpisowe opłacono BM
48 Szydlik Honorata Mszczonów Wpisowe opłacono BM
49 Szczepańska Oksana Kraków Wpisowe opłacono BM
50 Kowalczyk Klaudia Radom Wpisowe opłacono BM
51 Tomaszewicz Aleksandra Zgierz Wpisowe opłacono BM
52 Marszałkiewicz Adrianna Chmielinko Wpisowe opłacono
53 Kobalczyk Agnieszka Smardzewice Wpisowe opłacono BM
54 Popis Monika Łódź Wpisowe opłacono BM
55 Cyparska Adrianna Płock Wpisowe opłacono
56 Zielińska Agnieszka Toruń Wpisowe Borucik Tri Team opłacono BM
57 Szczepański Patryk Kraków Wpisowe opłacono BM
58 Kotecka-Florczyk Dorota Łódź Wpisowe opłacono BM
59 Janik Piotr Łódź Wpisowe opłacono BM
60 Sygitowicz Piotr Emilianów Wpisowe opłacono BM
61 Pawłowska Julia Pabianice Wpisowe opłacono BM
62 Marszałkiewicz Ewelina Chmielinko Wpisowe opłacono BM
63 Pełka Wioletta Radomsko Wpisowe opłacono BM
64 Abramowicz Damian Kalisz Wpisowe REKSIO TEAM opłacono BM
65 Perłowska Katarzyna Łączany Wpisowe Team Zalesice opłacono BM
66 Adamska Wiktoria Aleksandrów łódzki Wpisowe opłacono
67 Łuczyński Maciej Łódź Wpisowe opłacono
68 Woźniak Adrian Łódź Wpisowe STG ŁÓDŹ opłacono BM
69 Küchler Małgorzata Gdynia Wpisowe JARBUD opłacono BM
70 Borkowska Anna Aleksandrów łódzki Wpisowe opłacono
71 Matusiak Marika Łódź Wpisowe opłacono BM
72 Olejniczak Sławka Poznań Wpisowe Ciastki.pz opłacono BM
73 Zacharow Mikołaj Zacharow Łódź Wpisowe opłacono BM
74 Grubczak Agnieszka Grubczak Gębice Wpisowe Nordea Runners opłacono BM
75 Fijałkowska Marta Andrespol Wpisowe opłacono BM
76 Stachowiak Mariola Wałbrzych Wpisowe opłacono BM
77 Jakubowska Joanna Łódź Wpisowe opłacono BM
78 Grzelak Anna Łódź Wpisowe opłacono BM
79 Jakubowski Grzegorz Łódź Wpisowe opłacono BM
80 Bartos Kamil Pabianice Wpisowe opłacono BM
81 Bidzińska Alicja Warszawa Wpisowe opłacono BM
82 Korc Anna Aleksandrów Łódzki Wpisowe SASKA TEAM opłacono BM
83 Kalinowski Krzysztof Łódź Wpisowe opłacono BM
84 Krasoń Aleksandra Katowice Wpisowe opłacono BM
85 Ciepłoch Aleksandra Łódź Wpisowe Pampuchy opłacono BM
86 Tylak Grażyna Konin Wpisowe Triton Konin opłacono BM
87 Jaworski Bartosz Konin Wpisowe Triton Konin opłacono BM
88 Frąchowicz Agnieszka Brzeziny Wpisowe opłacono BM
89 Duszkiewicz Krzysztof Łódź Wpisowe Razem Trenujemy Sport opłacono BM
90 Grzybowska Karolina Broniszewice Wpisowe opłacono BM
91 Rudnicka Kamila Łódź Wpisowe Tate & Lyle Active Team opłacono BM
92 Łuczak Gabriela Bełchatów Wpisowe Happy Run opłacono BM
93 Brykowska Teresa Pabianice Wpisowe ADA TEAM opłacono BM
94 Wesołowska Magdalena Zgierz Wpisowe SNG Wild Ducks opłacono BM
95 Sobala Piotr Łódź Wpisowe opłacono BM
96 Borysławska Marta Łódź Wpisowe opłacono BM
97 Mostowski Daniel Łódź Wpisowe opłacono BM
98 Jakóbczak Kajetan Zgierz Wpisowe opłacono BM
99 Kompińska Sylwia Płock Wpisowe Active Runners Płock opłacono
100 Jaszczak Justyna Łódź Wpisowe opłacono BM


Wyświetleń: 8638

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ