Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wijas Anna Łódź Nordic Walking opłacono BM
2 Gawronska Wioletta Lodz Jazda na rowerze opłacono BM
3 Koselski Arkadiusz Bełchatów Nordic Walking KB Spartakus Bełchatów opłacono BM
4 Morman Bartek Jelenia Góra Nordic Walking opłacono BM
5 Olejniczak Piotr Olejniczak Pabianice Nordic Walking opłacono BM
6 Graczyk Katarzyna Lodz Nordic Walking opłacono BM
7 Komańska Marta Konstancin - Jeziorna Nordic Walking Marta Nordic Walking opłacono BM
8 Toporek Rafał Przodkowo Nordic Walking Polipack Team Gwe
9 Wójcik Mieczysław Krzczonów Nordic Walking NWPL/ Luki Team opłacono BM
10 Soroka Teresa Pasłęk Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk opłacono
11 Pietrzak Kamila Pakość Nordic Walking opłacono BM
12 Fruba Karina Redzikowo Bieg STOPA Słupsk / Korona Szczecin opłacono BM
13 Dankiewicz Barbara Łowicz Nordic Walking ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING opłacono BM
14 Morman Renata Jelenia Góra Nordic Walking opłacono BM
15 Muskała Mateusz Sosnowiec Wędrowanie WIRUSY opłacono BM
16 Berłowski Szymon Bełchatów Nordic Walking opłacono BM
17 Gościński Mariusz Bełchatów Nordic Walking NW Bolące Piszczele Bełchatów opłacono
18 Gajda Filip Piotrków Trybynalski Jazda na rowerze Szkoła Podstawowa nr 13 opłacono BM
19 Olczyk Michał Bełchatów Jazda na rowerze NW Bełchatów opłacono BM
20 Berkowska Marzena Zaborów Nordic Walking Positive Nordic Walking Team opłacono BM
21 Szulc Marcin Poznań Nordic Walking NWPL Marsz Po Zdrowie opłacono BM
22 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic Walking team deaf opłacono BM
23 Bartosiewicz Grażyna Gdańsk Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono BM
24 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic Walking Face Nordic Walking Team opłacono BM
25 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard Bieg opłacono BM
26 Panek Aneta Gdynia Jazda na rowerze opłacono BM
27 Skurnica Joanna Bełchatow Jazda na rowerze NW Bełchatow opłacono BM
28 Bartosiewicz Aleksandra Gdańsk Jazda na rowerze NWPL opłacono BM
29 DylewskI Andrzej Dabrowa Gornicza Nordic Walking opłacono
30 Wiewiórska Lucyna Skierniewice Nordic Walking Piekne Przedsiębiorcze opłacono BM
31 Rogut Estera Sromutka Jazda na rowerze opłacono
32 Szałwińska Ewa Bełchatów Nordic Walking opłacono
33 Zielińska Izabela Bełchatów Bieg opłacono BM
34 Kłosiewicz Marek Wyry Nordic Walking Nordic Walking Wyry opłacono BM
35 Zochniak Amelia Bełchatów Bieg UKS Czempion Bełchatów opłacono BM
36 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic Walking NWPL opłacono BM
37 Gołębiowski Krzysztof Łódź Nordic Walking ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING opłacono BM
38 Łuczak Gabriela Bełchatów Nordic Walking NW Bolące Piszczele Bełchatów opłacono BM
39 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Nordic Walking opłacono BM
40 Przybylska Aleksandra Gdynia Nordic Walking Elite Team opłacono BM
41 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic Walking Team Deaf opłacono BM
42 Krok Krzysztof Muszyna Bieg niezrzeszony opłacono BM
43 Stelmach Ewa Goliszów Nordic Walking Drapiki i Pasjonaci Nordic Walking opłacono
44 Dembska Aleksandra Bełchatów Nordic Walking NW Bolące Piszczele Bełchatów opłacono BM
45 Stasiak Olga Bełchatów Nordic Walking NW Bolące Piszczele Bełchatów opłacono BM
46 Franc Daniel Warszawa Wędrowanie opłacono BM
47 Zając Joanna Lubaczów Nordic Walking Klub Nordic Walking Spring Horyniec Zdrój opłacono BM
48 Wilson Ola Donegal Town Irlandia Nordic Walking opłacono BM
49 Skurnica Karolina Bełchatów Jazda na rowerze opłacono
50 Bystrzyńska Emilia BYDGOSZCZ Nordic Walking opłacono BM
51 Fiszera Elzbieta Bełchatów Nordic Walking Klub Sportowy Nordic Walking Bełchatów opłacono
52 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Nordic Walking OBORYGENI opłacono BM
53 Natorski Michał Radom Nordic Walking opłacono BM
54 Świtała Karolina Świtała Sieradz Nordic Walking NWPL Garrosa Team opłacono
55 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Nordic Walking opłacono BM
56 Gliszczyński Mirosław Międzybrodzie Bialskie Nordic Walking NWPL/ GOGGLE PAE Team opłacono
57 Mosiądz Krystyna Tomaszów Lubelski Bieg opłacono BM
58 Skałka Adam Nowy Sącz Nordic Walking Biegam Bo Lubię
59 Pietrzak Halina Pakość Nordic Walking opłacono BM
60 CEBULSKI PAWEŁ ŁÓDŹ Nordic Walking EPOKA NORDICA ŁÓDŹ opłacono BM
61 Wiśniewski Maciej Bełchatów Nordic Walking BELsport.pl opłacono BM
62 Krakowski Jerzy Mielec Nordic Walking ASNW PTG Sokół 1893 Mielec opłacono BM
63 Gawraczyńska Anna Warszawa Bieg WTŁ STEGNY opłacono BM
64 Mielczarek Ewa Bełchatów Nordic Walking NW Bolące Piszczele Bełchatów opłacono BM
65 Sulej Teresa Sieradz Nordic Walking GarossaTeamNW opłacono BM
66 Gajzler Łukasz Gajzler Łódź Nordic Walking opłacono BM
67 Błądek Jolanta Łódź Nordic Walking Niezrzeszona opłacono
68 Błądek Witold Łódź Nordic Walking opłacono
69 Walczyk Iwona Kraków Nordic Walking opłacono BM
70 Olejnik Mieczysław Bełchatów Nordic Walking NW Bełchatów opłacono
71 Kosecki Marek Pabianice Nordic Walking Forma Na Piątkę NW opłacono BM
72 Kosecka Katarzyna Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW opłacono BM
73 Olczyk Jolanta Bełchatów Nordic Walking NW Bełchatów opłacono
74 Sapa Dariusz Bydgoszcz Nordic Walking BYDGOSKIE ŻÓŁWIE opłacono BM
75 Bryliński Piotr Bełchatów Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów opłacono BM
76 Motyl ANNA Belchatow Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów opłacono BM
77 Rożniakowska Marta Bełchatów Nordic Walking NW Bełchatów opłacono
78 NASKRĘT MARIUSZ RACOT Bieg opłacono BM
79 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki Nordic Walking opłacono BM
80 Gil Wojciech Warszawa Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM opłacono BM
81 Wasilewska Aleksandra Łódź Nordic Walking opłacono BM
82 Ciesielski Krzysztof 62-200 Gniezno Bieg FAST WALKER opłacono BM
83 Radomyska-Stelmach Aleksandra Warszawa Nordic Walking opłacono BM
84 Beyer-Briks Marzena Poznań Nordic Walking opłacono
85 Mordzon Natalia Warszawa Nordic Walking opłacono BM
86 Danielski Waldemar Sokołów Podlaski Nordic Walking opłacono BM
87 Pluskota Magdalena Pluskota Komorniki Nordic Walking opłacono BM
88 Owczarek Jolanta Pabianice Nordic Walking Forma Na Piątkę NW opłacono BM
89 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK Nordic Walking opłacono BM
90 Lubaś Bartłomiej Mielec ul.Pisarka 3/9 Bieg LubasTeam opłacono BM
91 Żelasko Łukasz Bełchatów Jazda na rowerze opłacono BM
92 Bratkowska Agnieszka Aleksandrów Kujawski Nordic Walking Bieganie na wesoło opłacono
93 Sadowski Bartłomiej Legionowo Jazda na rowerze zawsze gOTowi zawsze blisko opłacono BM
94 kornicka aneta pruszkow Nordic Walking opłacono BM
95 Mińkowski Marek Warszawa Nordic Walking opłacono BM
96 Perlik Wiesław Zielonka Nordic Walking TadMax opłacono BM
97 Witczak Marta Pabianice Nordic Walking Forma Na Piątkę NW opłacono BM
98 Kunysz Renata bełchatów Nordic Walking NW Bolące Piszczele Bełchatów opłacono BM
99 Gracz Szymon Koteże Jazda na rowerze Konkret 4x4 opłacono BM
100 Sarnowska-Gracz Kinga Koteże Bieg opłacono BM


Wyświetleń: 3787

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ