ANOmalia #6

To już 6 edycja naszej imprezy z mapą w ręku! Serdecznie zapraszamy do zabawy całe rodziny!

ZASADY
Zasady są szalenie proste. Na starcie otrzymacie mapę z punktami fragmentu Trójmiasta. W oznaczonych miejscach znajdują się skrytki wzorowane na tych z geocachingu. Waszym zadaniem jest odnalezienie jak największe liczby keszy. Macie na to 240 minut. Możecie startować sami lub w drużynach (do 5 osób).

GDZIE?
Na 24h przed startem otrzymacie SMSa z lokalizacją startu. Gwarantujemy, że będzie to w granicach administracyjnych Trójmiasta.

Po wszystkim (już tradycyjnie) zapraszamy na ognisko z kiełbaskami! Idealna okazja do podzielenia się emocjami z innymi uczestnikami!

Dla każdego uczestnika PAMIĄTKOWY DYPLOM

‼ UWAGA
Jeśli pandemia nie odpuści, przewidujemy zmianę imprezy na wersję wirtualną, gdzie otrzymacie mapy na maila i będziecie mieli weekend na znalezienie punktów i zaliczenie ich zdjęciem. W takim wypadku ogniska nie będzie, a dyplomy wyślemy pocztą. Ew. informację o zmienię otrzymacie do 5 czerwca.

Wyświetleń: 1639

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ