Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Rozmiar koszulki | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BBKTS | |||||||||
1 | Budziarek Adam | Gdańsk | 5 km | #BBKTS | M | opłacono | |||
Anddach | |||||||||
2 | BOJAN Andrzej | Gdynia | 10 km | Anddach | L | opłacono | |||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
3 | Bartsch Aleksandra | Gdynia | 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | L | opłacono | |||
Blue Runner | |||||||||
4 | Maluchnik Marek | Nasielsk | 5 km | Blue Runner | opłacono | ||||
COM-DKM | |||||||||
5 | Kościelski Mariusz | Gdynia | 10 km | COM-DKM | M | opłacono | |||
Dovista Active Team | |||||||||
6 | Narloch Michał | Starogard Gdański | 5 km | Dovista Active Team | opłacono | ||||
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
7 | Matyskiel Anita | Gdańsk | 10 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | S | opłacono | |||
FC Szamotuły | |||||||||
8 | Łączyński Tomasz | Szamotuły | 5 km | FC Szamotuły | XL | opłacono | |||
Farmacja Tarchomin | |||||||||
9 | Bujalski Konrad | Jakubiki | 5 km | Farmacja Tarchomin | XXL | opłacono | |||
GK STG/BBL Starogard/SKL Filippides | |||||||||
10 | Karwatowska Liliana | Brzeźno Wielkie | 5 km | GK STG/BBL Starogard/SKL Filippides | S | opłacono | |||
11 | Karwatowska Amelia | Brzeźno Wielkie | 5 km | GK STG/BBL Starogard/SKL Filippides | S | opłacono | |||
12 | Karwatowska Dorota | Brzeźno Wielkie | 5 km | GK STG/BBL Starogard/SKL Filippides | M | opłacono | |||
13 | Karwatowski Robert | Brzeźno Wielkie | 5 km | GK STG/BBL Starogard/SKL Filippides | XL | opłacono | |||
Gdyńskie Dziewuchy | |||||||||
14 | Piekarska Justyna | Gdynia | 5 km | Gdyńskie Dziewuchy | L | opłacono | |||
Gwiazdy z Darżyna | |||||||||
15 | Stefański Ksawery | Potęgowo | 5 km | Gwiazdy z Darżyna | S | opłacono | |||
16 | Stefańska Eliza | Potęgowo | 5 km | Gwiazdy z Darżyna | S | opłacono | |||
17 | Stefańska Agnieszka | Potęgowo | 5 km | Gwiazdy z Darżyna | S | opłacono | |||
Huragan Ligota | |||||||||
18 | Kotyczka Cyriak | Katowice | 10 km | Huragan Ligota | XL | opłacono | |||
IKS ATAK ELBLĄG | |||||||||
19 | Sowa Renata | Elbląg | 5 km | IKS ATAK ELBLĄG | XXL | opłacono | |||
KS Sokół Zblewo | |||||||||
20 | Mechlińska Anna | Lubiki | 5 km | KS Sokół Zblewo | L | opłacono | |||
Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | |||||||||
21 | Rzosiński Paweł | Bartoszyce | 10 km | Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce | XL | opłacono | |||
Mad Runners | |||||||||
22 | Smużny Łukasz | Wałbrzych | 10 km | Mad Runners | M | opłacono | |||
Maratończyk Wielki Klincz | |||||||||
23 | Kuchta Anna | Starogard Gdański | 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | L | opłacono | |||
24 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | L | opłacono | |||
Maszerujemy zNogamiWchmurach | |||||||||
25 | PIEPRZOWSKI ROBERT | ŁÓDŹ | 5 km | Maszerujemy zNogamiWchmurach | XL | opłacono | |||
Maszerujemy z nogami w chmurach | |||||||||
26 | Wrzesińska Kasiola | Łódź | 5 km | Maszerujemy z nogami w chmurach | S | opłacono | |||
Monchita Team | |||||||||
27 | Kaszczyk Weronika | Gdansk | 10 km | Monchita Team | S | opłacono | |||
28 | Saldana Cristian | Gdansk | 10 km | Monchita Team | S | opłacono | |||
Nordwalk | |||||||||
29 | Konarski Leszek | Leśna | 10 km | Nordwalk | L | opłacono | |||
Nowy Staw Biega | |||||||||
30 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | 5 km | Nowy Staw Biega | XXL | opłacono | |||
OBORYGENI | |||||||||
31 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | 5 km | OBORYGENI | L | opłacono | |||
32 | Rybałtowska Barbara | Oborniki Śląskie | 5 km | OBORYGENI | L | opłacono | |||
On the way to dreams | |||||||||
33 | Szyca Mateusz | Starogard Gdański | 10 km | On the way to dreams | XL | opłacono | |||
Panny z Wilka | |||||||||
34 | Łoś Karolina | Gdańsk | 5 km | Panny z Wilka | M | opłacono | |||
35 | Dąbrowska Magdalena | Gdańsk | 5 km | Panny z Wilka | M | opłacono | |||
Portowiec Gdańsk | |||||||||
36 | Kosznik Maciej | Gdańsk | 5 km | Portowiec Gdańsk | opłacono | ||||
37 | Kosznik Mikołaj | Gdańsk | 5 km | Portowiec Gdańsk | opłacono | ||||
Przedszkole 21 Demptusiowo | |||||||||
38 | Wiśniewska Julia | Gdynia | 5 km | Przedszkole 21 Demptusiowo | S | opłacono | |||
Pyza na polskich dróżkach | |||||||||
39 | Rakowska-Moczadło Ewa | Ostrów Mazowiecka | 5 km | Pyza na polskich dróżkach | M | opłacono | |||
SKL Filippides Starogard Gdański | |||||||||
40 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | 5 km | SKL Filippides Starogard Gdański | M | opłacono | |||
SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | |||||||||
41 | Urbaniak Marek | Gdańsk | 10 km | SP nr 35 w Gdańsku Oliwie | L | opłacono | |||
Safe Sport Team | |||||||||
42 | Bogalecki Marek | Gdańsk | 5 km | Safe Sport Team | XL | opłacono | |||
Samrun Stg | |||||||||
43 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | 5 km | Samrun Stg | XL | opłacono | |||
44 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | 10 km | Samrun Stg | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Miłośników Czarnej Wody | |||||||||
45 | Kurszewski Przemysław | Czarna Woda | 10 km | Stowarzyszenie Miłośników Czarnej Wody | XL | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku | |||||||||
46 | Ufnowska Maja | Czersk | 5 km | Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku | S | opłacono | |||
Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku | |||||||||
47 | Maślak Piotr | Gdańsk | 5 km | Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku | S | opłacono | |||
48 | Maślak Joanna | Gdańsk | 5 km | Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdańsku | M | opłacono | |||
Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | |||||||||
49 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | 5 km | Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | L | opłacono | |||
Weterani RP | |||||||||
50 | Hanak Rafał Hanak | Psary | 5 km | Weterani RP | L | opłacono | |||
Wkurw_team | |||||||||
51 | Krępa Agnieszka | Kraków | 10 km | Wkurw_team | S | opłacono | |||
Zabiegani Goleniów | |||||||||
52 | Cieśla Beata | Goleniow | 10 km | Zabiegani Goleniów | S | opłacono | |||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
53 | Wiśnicka Anna | Gdynia | 5 km | L | opłacono | ||||
54 | Pałamar Krzysztof | Szczecin | 10 km | XL | opłacono | ||||
55 | Piesik Sławomir | Starogard Gdański | 10 km | XL | opłacono | ||||
56 | Karpiński Przemysław | Starogard Gdański | 10 km | XL | opłacono | ||||
57 | Puchowska Krystyna | Cegłów | 5 km | L | opłacono | ||||
58 | Kukliński Mariusz | Goleniów | 5 km | M | opłacono | ||||
59 | Januszewska Ewa | Goleniów | 5 km | M | opłacono | ||||
60 | Pawłowski Kamil | Starogard Gdański, pow. starogardzki | 10 km | opłacono | |||||
61 | Milczarek Radosław | Goleniów | 5 km | L | opłacono | ||||
62 | Maskiewicz ELIZA | Goleniów | 5 km | S | opłacono | ||||
63 | KOCH KAROLINA KOCH | Osieczna | 5 km | M | opłacono | ||||
64 | Szarmach Anna | Lubichowo | 5 km | L | opłacono | ||||
65 | Szynalewska Wiktoria | Starogard Gdański | 5 km | M | opłacono | ||||
66 | Żurawska Monika | Reda | 10 km | M | opłacono | ||||
67 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | 5 km | L | opłacono | ||||
68 | Wysocki Patryk | Tuchola | 10 km | M | opłacono | ||||
69 | Zdrojewski Patryk | Starogard Gdański | 10 km | XL | opłacono | ||||
70 | Wolska Aleksandra | Mosty | 10 km | L | opłacono | ||||
71 | Sosnicki Bartosz | Gródek | 5 km | L | opłacono | ||||
72 | Kudeń Agnieszka | Łódź | 5 km | XL | opłacono | ||||
73 | Szymanowicz Kornelia | Woryty | 5 km | opłacono | |||||
74 | Kopij Julianna | Główczyce | 10 km | L | opłacono | ||||
75 | Ćwikliński Krzysztof | Zawada | 10 km | XL | opłacono | ||||
76 | Ćwiklińska Zosia | Zawada | 10 km | XL | opłacono | ||||
77 | Groth Paulina | Klonówka | 10 km | S | opłacono | ||||
78 | Lewandowski Sławek | Kokoszkowy | 10 km | M | opłacono | ||||
79 | Kułach Lesław | Wola Radziszowska | 10 km | XL | opłacono | ||||
80 | Mateja Paulina Mateja | Starogard Gdański | 10 km | S | opłacono | ||||
81 | Janicki Radek | Pelplin | 10 km | M | opłacono | ||||
82 | Tuszyński Jarosław | Gdańsk | 10 km | M | opłacono | ||||
83 | Łatas Paweł | Gdańsk | 5 km | L | opłacono | ||||
84 | Beling Agnieszka | Kokoszkowy | 5 km | L | opłacono | ||||
85 | Lewkowska Pamela | Lubichowo | 5 km | L | opłacono | ||||
86 | Graban Ilona | Lubichowo | 5 km | L | opłacono | ||||
87 | Fiedziuszko Jaśko | Szczecin | 5 km | S | opłacono | ||||
88 | Rubaj Anna | Szczecin | 5 km | S | opłacono | ||||
89 | Serkowska Anna | Kartuzy | 5 km | S | opłacono | ||||
90 | Hinc Michał | Starogard Gdański | 5 km | M | opłacono | ||||
91 | Szulc Paulina Tuta | Starogard Gdański | 10 km | XXL | opłacono | ||||
92 | Gracz Ania | Jabłowo | 5 km | L | opłacono | ||||
93 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | 5 km | XXL | opłacono | ||||
94 | Wachowska Marta | Starogard Gdański | 5 km | S | opłacono | ||||
95 | Grzegorzewski Marcin | Otłowiec | 5 km | L | opłacono | ||||
96 | Groen Patryk | Sucumin | 5 km | L | opłacono | ||||
97 | Różak Paweł | Radlin | 5 km | L | opłacono | ||||
98 | RÓŻAK Alicja | Radlin | 5 km | L | opłacono | ||||
99 | Prądziński Marcin | Starogard Gdański | 5 km | XL | opłacono | ||||
100 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | 10 km | XXL | opłacono | ||||
101 | Adamowski Andrzej | Elbląg | 10 km | XXL | opłacono | ||||
102 | Nadrowski Kamil | Bełchatów | 10 km | M | opłacono | ||||
103 | Kurowska Natalia | Gdańsk | 10 km | L | opłacono | ||||
104 | Smoczek Natalia | Starogard Gd. | 10 km | S | opłacono | ||||
105 | Makowski Mateusz | Pinczyn | 5 km | L | opłacono | ||||
106 | Dering Marcin | Demlin | 10 km | L | opłacono | ||||
107 | Klein Ryszard | Stargard Gdański | 10 km | XXL | opłacono | ||||
108 | Klein Marzena | Starogard Gdański | 10 km | XL | opłacono | ||||
109 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | 5 km | M | opłacono | ||||
110 | Wolszlegier Magdalena | Starogard Gdański | 10 km | XL | opłacono | ||||
111 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | 10 km | L | opłacono | ||||
112 | Brzoskowska Wiktoria | Starogard Gdanski | 10 km | XL | opłacono | ||||
113 | Burak Piotr | Karwiany | 10 km | L | opłacono | ||||
114 | Butowska Katarzyna | Starogard Gdański | 10 km | S | opłacono | ||||
115 | Sowa Sylwester | Elblag | 5 km | XL | opłacono | ||||
116 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | 5 km | opłacono | |||||
biegowi szydercy | |||||||||
117 | Kosznik Michal | Gdansk | 5 km | biegowi szydercy | XL | opłacono | |||
niezrzeszony | |||||||||
118 | Głąb Sławomir | Bydgoszcz | 5 km | niezrzeszony | XL | opłacono |
Wyświetleń: 7379