XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grochulska Monika Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
2 Rudźko Wojciech Wejherowo cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
3 Wiśniewski Franciszek Warszawa cegiełka/darowizna bez medalu Warszawa
4 Wiśniewska Maria Warszawa cegiełka/darowizna bez medalu Warszawa
5 Wiśniewska Katarzyna Warszawa cegiełka/darowizna bez medalu Warszawa
6 Wiśniewski Włodzimierz Warszawa cegiełka/darowizna bez medalu Kozmiński
7 Wiśniewski Włodzimierz Wiśniewski Warszawa cegiełka/darowizna bez medalu
8 Zięba Łukasz Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu DZIERZGOŃ TEAM opłacono
9 Jędrzejak Wioletta Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
10 Zgoła Pawel Poznań cegiełka/darowizna bez medalu Amator. opłacono
11 Tryba Zdzisław Sztum cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
12 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA cegiełka/darowizna bez medalu
13 Kwiatkowska Magdalena Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
14 Zajkowska Katarzyna Gronowo Elbląskie cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
15 Kos Roman Wrocław cegiełka/darowizna bez medalu
16 Peć Grażyna Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
17 Peć Renata Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
18 Cichowska Alicja Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
19 Cichowski Grzegorz Minięta cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
20 Jarząbek Robert Strzałkowo cegiełka/darowizna bez medalu JP2 opłacono
21 Twórz Magdalena Skarżysko-Kamienna cegiełka/darowizna bez medalu Akademia Holistyczna opłacono
22 Magnuski Rafał Malbork cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
23 Hrynkiewicz Mariola Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu SP Dzierzgoń opłacono
24 Szczepaniak Klaudia Gostyń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
25 Dziedzic Józef Wołomin cegiełka/darowizna bez medalu Zabiegany Wołomin opłacono
26 Falkowski Marek Białystok cegiełka/darowizna bez medalu st4.pl opłacono
27 Walewska Urszula Łódź cegiełka/darowizna bez medalu Brak
28 Borkowski Leszek Grabianów cegiełka/darowizna bez medalu NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
29 Kraśniewska Magdalena Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
30 Siwko Norbert Monasterzysko Wielkie cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
31 Antychowicz Aleksander Sokółka cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
32 Citko Joanna Sokółka cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
33 Świder Ryszard Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
34 Świder Małgorzata Nowiec cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
35 Leymann Mirosław Malbork cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
36 Zima Jan Minięta cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
37 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
38 Browarczyk Mirosława Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
39 Browarczyk Dariusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
40 Majewska Agnieszka Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
41 Plejnis Anna Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
42 Kleina Halina Kleina Nowy Dwór Gdański cegiełka/darowizna opłacono
43 Skrajda Szymon Pawlice cegiełka/darowizna Niezrzeszony opłacono
44 Liszewski Miłosz Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP. Dzierzgoń opłacono
45 Prokop Mariusz elbląg cegiełka/darowizna PROKOPKI opłacono
46 Wądołowska Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
47 Grzyb Janina Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
48 Bączek Barbara Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
49 Wachek Sebastian Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
50 SALEWSKI JAN GDYNIA cegiełka/darowizna
51 Wachek Beata Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
52 Kosińska Wiktoria Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
53 Kosińska Weronika Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
54 Janasik Teresa Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
55 Świsłocki Bogdan Mikoszewo cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
56 Świsłocka Ewa Mikoszewo cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
57 Witkowska Marta Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
58 Janasik Katarzyna Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
59 Balcerak Roman Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
60 Balcerak Aleksandra Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
61 Rojewska Aleksandra Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
62 Snarski Piotr Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
63 Kopyra-Subocz Magda Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
64 Kopyra-Subocz Anna Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
65 Mackiewicz Szymon Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
66 Mackiewicz Piotr Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
67 Mackiewicz Maciek Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
68 Mackiewicz Ewelina Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
69 Piela Mikołaj Lubnowo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
70 Iwaszkiewicz Teresa Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
71 Mańczuńska Renarta Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
72 Kiwak Karolina Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
73 Matusiewicz Dorota Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy opłacono
74 Pendzich Dominika Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
75 Wojciechowicz Bożena Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
76 Krysik Barbara Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
77 Wojciechowicz Paulina Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
78 Mierzwa Dorota Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
79 Napora Ewa Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
80 Wieczorek Ewa Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
81 Chodukiewicz Monika Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
82 Zaniewska Elżbieta Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
83 Hebda Jola Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
84 Jacewicz Irena Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
85 Hałajko Jaś Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
86 Hałajko Wiktoria Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
87 Jakubowska Teresa Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
88 Mackiewicz Zdisław Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy opłacono
89 Mackiewicz Krystyna Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
90 Liszewski Krzysztof Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
91 Wądołowska Alicja Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
92 Wądołowski Sławomir Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
93 Piela Justyna Tolkowiec cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
94 Jeżyk Dorota Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
95 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN cegiełka/darowizna opłacono
96 STEFANIUK TOMASZ BIAŁYSTOK cegiełka/darowizna opłacono
97 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie cegiełka/darowizna OBORYGENI opłacono
98 Szymański Bartosz Bytom cegiełka/darowizna opłacono
99 Jendrzejczak Beata Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
100 Szymańska Paulina Bytom cegiełka/darowizna opłacono


Wyświetleń: 9819

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ