Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cichowski Grzegorz | Minięta | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
2 | Grochulska Monika | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
3 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
4 | Zięba Łukasz | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
5 | Jędrzejak Wioletta | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
6 | Zgoła Pawel | Poznań | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | Amator. | opłacono |
7 | Tryba Zdzisław | Sztum | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
8 | Kwiatkowska Magdalena | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
9 | Zajkowska Katarzyna | Gronowo Elbląskie | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
10 | Peć Grażyna | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
11 | Peć Renata | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
12 | Cichowska Alicja | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
13 | Citko Joanna | Sokółka | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
14 | Jarząbek Robert | Strzałkowo | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | JP2 | opłacono |
15 | Twórz Magdalena | Skarżysko-Kamienna | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | Akademia Holistyczna | opłacono |
16 | Magnuski Rafał | Malbork | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
17 | Hrynkiewicz Mariola | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | SP Dzierzgoń | opłacono |
18 | Szczepaniak Klaudia | Gostyń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
19 | Dziedzic Józef | Wołomin | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | Zabiegany Wołomin | opłacono |
20 | Falkowski Marek | Białystok | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | st4.pl | opłacono |
21 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono |
22 | Kraśniewska Magdalena | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
23 | Siwko Norbert | Monasterzysko Wielkie | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
24 | Antychowicz Aleksander | Sokółka | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
25 | Browarczyk Dariusz | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
26 | Browarczyk Mirosława | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
27 | Motoczyńska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
28 | Zima Jan | Minięta | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
29 | Leymann Mirosław | Malbork | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
30 | Świder Małgorzata | Nowiec | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
31 | Świder Ryszard | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |
32 | Glegocińska Joanna | Sułocin Towarzystwo | Polska | cegiełka/darowizna | ZAWSZE W FORMIE SIERPC | opłacono |
33 | Demkowicz Filip | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
34 | Grzybowska Agnieszka | Pionki | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
35 | Skibińska Małgorzata | Warszawa | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
36 | Zbieć Bożena | Siedlce | Polska | cegiełka/darowizna | DARFIK Team | opłacono |
37 | Skuratowicz Magdalena | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
38 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
39 | Zbieć Janusz | Siedlce | Polska | cegiełka/darowizna | DARFIK Team | opłacono |
40 | Prządka Krzysiek | Kwidzyn | Polska | cegiełka/darowizna | Gmina Gardeja Biega | opłacono |
41 | Suchecka Anetta | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
42 | Osielska Sylwia | Aleksandrów Kujawski | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
43 | Zawiślak Urszula | Kraków | Polska | cegiełka/darowizna | Kijanki | opłacono |
44 | Oleksiuk Andrzej | Słupsk | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
45 | KRYŚKIEWICZ JANINA | ZŁOTÓW | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
46 | Smaruj - Sadowska Janina | Bydgoszcz | Polska | cegiełka/darowizna | Bydgoskie Żółwie | opłacono |
47 | Suchecka Julia | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
48 | Suchecka Lidia | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
49 | Pielak Adrianna | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
50 | MILACHOWSKA AGNIESZKA | ZŁOTÓW | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
51 | Michalak Teresa | Bielsko-Biała | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
52 | Mazur Renata | Wrocław | Polska | cegiełka/darowizna | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono |
53 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
54 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
55 | Suchecki Szymon | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
56 | Chudecki Robert | Gródek | Polska | cegiełka/darowizna | Diabelskie Pioruny | opłacono |
57 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | Polska | cegiełka/darowizna | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono |
58 | Suchecki Maciej | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
59 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
60 | Gołębiewska Joanna | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
61 | Michalak Kamil | Bielsko-Biała | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
62 | Kaliszewska Justyna | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
63 | Franczak Anna | Warszawa | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
64 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | cegiełka/darowizna | Piękny | opłacono |
65 | Czałpińska Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
66 | Czałpiński Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
67 | Czałpińska Kinga | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
68 | Zegadło Ela | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
69 | Gaj Monika | Kietrz | Polska | cegiełka/darowizna | DAR BUD TEAM | opłacono |
70 | Gaj Nikola | Kietrz | Polska | cegiełka/darowizna | DAR BUD TEAM | opłacono |
71 | Paurowska Elżbieta | Czernin | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
72 | Gaj Oliwia | Kietrz | Polska | cegiełka/darowizna | DAR BUD TEAM | opłacono |
73 | Paurowski Zbigniew | Czernin | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
74 | Skorek Marta | Boguchwałów | Polska | cegiełka/darowizna | DAR BUD TEAM | opłacono |
75 | Winder Milena | Boguchwałów | Polska | cegiełka/darowizna | DAR BUD TEAM | opłacono |
76 | Winder Weronika | Boguchwałów | Polska | cegiełka/darowizna | DAR BUD TEAM | opłacono |
77 | Mgłosiek Rafał | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
78 | Wąsiewska Aleksandra | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
79 | Topór Krzysztof | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
80 | Korzeniowska Aldona | Radzyń Podlaski | Polska | cegiełka/darowizna | CHODZĘ z SERcEM | opłacono |
81 | Topór Karol | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
82 | Tkacz Emilia | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
83 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
84 | Wąsiewski Sebastian | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
85 | Mgłosiek Joanna | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
86 | Wiśniewska Julia | Gdynia | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
87 | Kun Oliwier | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu | opłacono |
88 | Sokołowska Ewa | Jasna 42 | Polska | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono |
89 | Wesołka Wojciech | Ruda Śląska | Polska | cegiełka/darowizna | Woyok Team | opłacono |
90 | Kun Aleksandra | Nowiec | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
91 | Saukens Barbara | Stawiany | Polska | cegiełka/darowizna | BUJAJ SIĘ BAŚKA | opłacono |
92 | Wałecka Ewelina | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
93 | Matejczyk Oliwier | Ruda Śląska | Polska | cegiełka/darowizna | Woyok Team | opłacono |
94 | Chmielewski Mieczysław | Toruń | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
95 | Gałka Halina Gałka | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
96 | Kakowska Kamila | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
97 | Sitek Mateusz | Dzierzgoń | Polska | cegiełka/darowizna | opłacono | |
98 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | cegiełka/darowizna | Kwidzyn Biega | opłacono |
99 | Wiśniewski Jerzy | Kwidzyn | Polska | cegiełka/darowizna | Ex Nadwiślanin | opłacono |
100 | Gołębiewski Robert | Braniewo | Polska | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono |
Wyświetleń: 16878