XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Krzyżanowska Ewa Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
2 Krzyżanowska Joanna Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
3 Krzyżanowska Maja Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
4 KRYŚKIEWICZ JANINA ZŁOTÓW cegiełka/darowizna opłacono
5 MILACHOWSKA AGNIESZKA ZŁOTÓW cegiełka/darowizna opłacono
6 Perlik Wiesław Zielonka cegiełka/darowizna opłacono
7 Serafin Anna Wrzawy cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
8 Mazur Renata Wrocław cegiełka/darowizna BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
9 Dziedzic Józef Wołomin cegiełka/darowizna bez medalu Zabiegany Wołomin opłacono
10 WITUSIŃSKA Kinga Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
11 WITUSIŃSKI Dariusz Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
12 WITUSIŃSKI Kacper Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
13 SIELICKI Hubert Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
14 DZIEPAK Piotr Wola Mrokowska cegiełka/darowizna 1 BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
15 DZIEPAK Ewa Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
16 DZIEPAK Olga Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
17 Kownacki Arkadiusz Witkowo cegiełka/darowizna Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku opłacono
18 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo cegiełka/darowizna Kyokushin Węgorzewo opłacono
19 Kuprewicz Karina Węgorzewo cegiełka/darowizna Kyokushin Węgorzewo opłacono
20 Kuprewicz Martyna Węgorzewo cegiełka/darowizna Kyokushin Węgorzewo opłacono
21 Rudźko Wojciech Wejherowo cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
22 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo cegiełka/darowizna MajaTeam opłacono
23 Mardzinski Dominik Wejherowo cegiełka/darowizna opłacono
24 MENDES MARQUES MONIKA WEIL AM RHEIN cegiełka/darowizna opłacono
25 Skibińska Małgorzata Warszawa cegiełka/darowizna opłacono
26 Franczak Anna Warszawa cegiełka/darowizna opłacono
27 Gawraczyńska Anna Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
28 Grzywińska Zofia Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
29 Grzywińska Julia Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
30 Rękorajska Ewa Wałkno 6/4 cegiełka/darowizna opłacono
31 Matusiak Iwona Waganiec cegiełka/darowizna opłacono
32 Chmielewski Mieczysław Toruń cegiełka/darowizna opłacono
33 Pawlak Krzysztof Toruń cegiełka/darowizna opłacono
34 Piela Justyna Tolkowiec cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
35 Rozewicz Bogumila TCZEW cegiełka/darowizna BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
36 Rudzewicz Mariusz Świnoujście cegiełka/darowizna opłacono
37 Słomska Monika Świecie cegiełka/darowizna opłacono
38 Koprowicz Katarzyna Świecie cegiełka/darowizna opłacono
39 Nowicka Tatiana Świecie cegiełka/darowizna opłacono
40 Koprowicz Adam Świecie cegiełka/darowizna opłacono
41 Wojtysiak Grażyna ŚMIGIEL cegiełka/darowizna opłacono
42 Tryba Zdzisław Sztum cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
43 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
44 Więckowski Dominik Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
45 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
46 HALMAN GABRIELA SULMIN cegiełka/darowizna opłacono
47 Jarząbek Robert Strzałkowo cegiełka/darowizna bez medalu JP2 opłacono
48 Saukens Barbara Stawiany cegiełka/darowizna BUJAJ SIĘ BAŚKA opłacono
49 Zalewska Karolina Starogard Gdański cegiełka/darowizna opłacono
50 Zalewski Przemysław Starogard Gdański cegiełka/darowizna opłacono
51 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard cegiełka/darowizna opłacono
52 Grzybowski Wojciech Stanowo 1,82-440 Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
53 Pereszczak Eliza Anna Stanowo cegiełka/darowizna Stanowo opłacono
54 Łoszajć Justyna Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
55 Czub Jarosław Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
56 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec cegiełka/darowizna Wirusy opłacono
57 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec cegiełka/darowizna Katowicki Nordic Walking opłacono
58 Drygierczyk Roksana Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
59 Stefaniak Emilia Sosnowiec cegiełka/darowizna Katowicki Nordic Walking opłacono
60 Burakowska Małgorzata Sosnowiec cegiełka/darowizna Zabiegani Nauczyciele opłacono
61 Citko Joanna Sokółka cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
62 Antychowicz Aleksander Sokółka cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
63 Oleksiuk Andrzej Słupsk cegiełka/darowizna opłacono
64 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice cegiełka/darowizna opłacono
65 Nowek Katarzyna Skarżysko-Kamienna cegiełka/darowizna Akademia Holistyczna opłacono
66 Twórz Magdalena Skarżysko-Kamienna cegiełka/darowizna bez medalu Akademia Holistyczna opłacono
67 Zalewska Alina Sierosław cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
68 Zbieć Bożena Siedlce cegiełka/darowizna DARFIK Team opłacono
69 Zbieć Janusz Siedlce cegiełka/darowizna DARFIK Team opłacono
70 Stefan Marek Sędziszów Małopolski cegiełka/darowizna opłacono
71 Cisowska Aleksandra Rumia cegiełka/darowizna opłacono
72 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska cegiełka/darowizna opłacono
73 Wesołka Wojciech Ruda Śląska cegiełka/darowizna Woyok Team opłacono
74 Matejczyk Oliwier Ruda Śląska cegiełka/darowizna Woyok Team opłacono
75 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce cegiełka/darowizna KKNW Kolbuszowa opłacono
76 Osak Beata RADZYŃ PODLASKI cegiełka/darowizna opłacono
77 Korzeniowska Aldona Radzyń Podlaski cegiełka/darowizna CHODZĘ z SERcEM opłacono
78 SZOT KRYSTYNA RADAWNICA cegiełka/darowizna opłacono
79 NASKRĘT MARIUSZ RACOT cegiełka/darowizna opłacono
80 Falasa Krzysztof Pszczółki cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
81 Kuklinska Joanna Przechlewo cegiełka/darowizna Metrożercy opłacono
82 Barton Krystyna Przechlewo cegiełka/darowizna opłacono
83 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański cegiełka/darowizna BigYellowFoot Adventure Team opłacono
84 Komorowska Emiliana Pruszcz Gdański cegiełka/darowizna opłacono
85 Zgoła Pawel Poznań cegiełka/darowizna bez medalu Amator. opłacono
86 Górniak Jarosław Pogórze cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
87 GÓRNIAK Zuzanna Pogórze cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
88 Kreft Magda Pionki cegiełka/darowizna opłacono
89 Grzybowska Agnieszka Pionki cegiełka/darowizna opłacono
90 Krajewski Wojciech Piła cegiełka/darowizna opłacono
91 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie cegiełka/darowizna Lecymy Durś opłacono
92 Lorenc Iwona Perkowo cegiełka/darowizna opłacono
93 Skrajda Szymon Pawlice cegiełka/darowizna Niezrzeszony opłacono
94 Jankowska Beata Pasłęk cegiełka/darowizna NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
95 Jankowski Marcin Pasłęk cegiełka/darowizna NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
96 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk cegiełka/darowizna Nordic Walking Pasłęk opłacono
97 Szymków Dorota Olsztyn cegiełka/darowizna opłacono
98 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie cegiełka/darowizna OBORYGENI opłacono
99 Kiełb Jerzy Nysa cegiełka/darowizna Drużyna Szpiku opłacono
100 Stankiewicz Dawid Nowy Staw cegiełka/darowizna Nowy Staw Biega opłacono


Wyświetleń: 12380

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ