XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Palka Karina Dzierzgon cegiełka/darowizna opłacono
2 Kreft Sylwia Bytom cegiełka/darowizna opłacono
3 Palka Mateusz Dzierzgon cegiełka/darowizna opłacono
4 Witkowska Marta Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
5 Rudzińska Elżbieta Jaroszówka cegiełka/darowizna opłacono
6 Rudźko Wojciech Wejherowo cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
7 Kreft Miriam Bytom cegiełka/darowizna opłacono
8 Kreft Nadia Bytom cegiełka/darowizna opłacono
9 Cisowska Aleksandra Rumia cegiełka/darowizna opłacono
10 Krzyżanowska Ewa Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
11 Wachek Beata Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
12 Krzyżanowska Joanna Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
13 Krzyżanowska Maja Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
14 Wachek Sebastian Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
15 Kaczmarek Magdalena Kościan cegiełka/darowizna opłacono
16 Grzyb Janina Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
17 Matusiak Iwona Waganiec cegiełka/darowizna opłacono
18 Kaczmarek Adam Kościan cegiełka/darowizna opłacono
19 Kleina Halina Kleina Nowy Dwór Gdański cegiełka/darowizna opłacono
20 Demko Wojciech Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
21 Plejnis Anna Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
22 Demko Marta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
23 Majewska Agnieszka Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
24 Mazur Karolina Gdańsk cegiełka/darowizna opłacono
25 Bartosiewicz Marta Juszkowo cegiełka/darowizna opłacono
26 Szewczun Anna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
27 Grochulska Monika Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
28 Browarczyk Dariusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
29 Browarczyk Mirosława Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
30 Cichowski Grzegorz Minięta cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
31 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard cegiełka/darowizna opłacono
32 Kreft Magda Pionki cegiełka/darowizna opłacono
33 Cichowska Alicja Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
34 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
35 Zima Jan Minięta cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
36 Grzybowska Agnieszka Pionki cegiełka/darowizna opłacono
37 Skibińska Małgorzata Warszawa cegiełka/darowizna opłacono
38 Walkowicz Karolina Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
39 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski cegiełka/darowizna opłacono
40 Oleksiuk Andrzej Słupsk cegiełka/darowizna opłacono
41 KRYŚKIEWICZ JANINA ZŁOTÓW cegiełka/darowizna opłacono
42 Tryba Zdzisław Sztum cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
43 Pielak Adrianna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
44 Szczepańska Oksana Kraków cegiełka/darowizna opłacono
45 MILACHOWSKA AGNIESZKA ZŁOTÓW cegiełka/darowizna opłacono
46 Michalak Teresa Bielsko-Biała cegiełka/darowizna opłacono
47 Walendziak Alicja GOŚCISZEWO cegiełka/darowizna opłacono
48 WALENDZIAK Jan GOŚCISZEWO cegiełka/darowizna opłacono
49 Dziedzic Rafał Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
50 Łoszajć Justyna Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
51 Lorenc Iwona Perkowo cegiełka/darowizna opłacono
52 Szczepański Patryk Kraków cegiełka/darowizna opłacono
53 Łoszajć Barbara Bełchatów cegiełka/darowizna opłacono
54 Leymann Mirosław Malbork cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
55 Czub Jarosław Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
56 HALMAN GABRIELA SULMIN cegiełka/darowizna opłacono
57 kaczkiewicz agnieszka Gliwice cegiełka/darowizna opłacono
58 Szczepaniak Klaudia Gostyń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
59 Michalak Kamil Bielsko-Biała cegiełka/darowizna opłacono
60 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska cegiełka/darowizna opłacono
61 Kaliszewska Justyna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
62 Franczak Anna Warszawa cegiełka/darowizna opłacono
63 Osak Beata RADZYŃ PODLASKI cegiełka/darowizna opłacono
64 Konarska-Giermak Małgorzata Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
65 Giermak Maja Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
66 Zegadło Ela Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
67 Giermak Mateusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
68 Krajewski Wojciech Piła cegiełka/darowizna opłacono
69 Paurowska Elżbieta Czernin cegiełka/darowizna opłacono
70 Lipska Bożena Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
71 Paurowski Zbigniew Czernin cegiełka/darowizna opłacono
72 Włodarczyk-Piszcz Agata Czerwionka-Leszczyny cegiełka/darowizna opłacono
73 KIRAGA KATARZYNA Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
74 Peć Renata Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
75 Panek Aneta Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
76 Peć Grażyna Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
77 pawłoska karolina Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
78 Tkacz Emilia Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
79 Wiśniewska Małgorzata Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
80 Karpińska Katarzyna Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
81 Tonga Jan Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
82 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny cegiełka/darowizna opłacono
83 Wiśniewska Julia Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
84 Kun Aleksandra Nowiec cegiełka/darowizna opłacono
85 Chmielewski Mieczysław Toruń cegiełka/darowizna opłacono
86 Kakowska Kamila Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
87 Karabin Agnieszka Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
88 Sitek Mateusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
89 Fiszer Justyna Mikoszewo cegiełka/darowizna opłacono
90 Karabin Kacper Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
91 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo cegiełka/darowizna opłacono
92 Latos Edyta Dąbrowa Górnicza cegiełka/darowizna opłacono
93 Kudeń Agnieszka Łódź cegiełka/darowizna opłacono
94 Perlik Wiesław Zielonka cegiełka/darowizna opłacono
95 Damps Monika Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
96 Kankowski Kordian Luzino cegiełka/darowizna opłacono
97 Latos Natalia Dąbrowa Górnicza cegiełka/darowizna opłacono
98 Kankowski Jakub Luzino cegiełka/darowizna opłacono
99 Latos Nikodem Dąbrowa Górnicza cegiełka/darowizna opłacono
100 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE cegiełka/darowizna opłacono


Wyświetleń: 11562

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ