XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andrzejczak Wojtek Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
2 Jabłońska Agnieszka Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
3 Jendrzejczak Leszek Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
4 Jendrzejczak Beata Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
5 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
6 Więckowski Dominik Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
7 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
8 Dziedzic Józef Wołomin cegiełka/darowizna bez medalu Zabiegany Wołomin opłacono
9 Burakowska Małgorzata Sosnowiec cegiełka/darowizna Zabiegani Nauczyciele opłacono
10 Pawlak Magdalena Grudziądz cegiełka/darowizna Wtorkowy Trening opłacono
11 Gawraczyńska Anna Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
12 Grzywińska Zofia Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
13 Grzywińska Julia Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
14 Wesołka Wojciech Ruda Śląska cegiełka/darowizna Woyok Team opłacono
15 Matejczyk Oliwier Ruda Śląska cegiełka/darowizna Woyok Team opłacono
16 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec cegiełka/darowizna Wirusy opłacono
17 Kownacki Arkadiusz Witkowo cegiełka/darowizna Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku opłacono
18 Pozorski Paweł Dzierzgoń cegiełka/darowizna Warsztat Terapii Zajęciowej w Dzierzgoniu opłacono
19 Walendziak Ryszard Gościszewo cegiełka/darowizna VALDANO opłacono
20 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna cegiełka/darowizna TRI Starogard Gdański opłacono
21 Kun Oliwier Dzierzgoń cegiełka/darowizna Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu opłacono
22 Towarnicka Izabela Gdynia cegiełka/darowizna Team Deaf opłacono
23 Borkowska Jolanta Dzierzgoń cegiełka/darowizna Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Polskiego w Dzierzgoniu opłacono
24 Giers Adrian Dzierzgoń cegiełka/darowizna Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Polskiego w Dzierzgoniu opłacono
25 Góra Beata Gdańsk cegiełka/darowizna Step by Step Trójmiasto opłacono
26 Pereszczak Eliza Anna Stanowo cegiełka/darowizna Stanowo opłacono
27 Falkowski Marek Białystok cegiełka/darowizna bez medalu st4.pl opłacono
28 Zych Dawid Elbląg cegiełka/darowizna Spartanie Dzieciom opłacono
29 Liszewski Miłosz Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP. Dzierzgoń opłacono
30 Warianka Amelia Dzierzgon cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
31 Sikora Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
32 Przybysz Katarzyna Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
33 Przybysz Jakub Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
34 Przybysz Urszula Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
35 Wiśniewska Karina Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
36 Wiśniewska Zofia Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
37 Warianka Lena Dzierzgon cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
38 Koziara Ewa Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
39 Karabin Maciej Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
40 Hrynkiewicz Mariola Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu SP Dzierzgoń opłacono
41 Szostek Małgorzata Kwidzyn cegiełka/darowizna SP 4 opłacono
42 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
43 Krauza Grażyna Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
44 Lademann Gabriela Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
45 Lademann Artur Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
46 Wychowaniak Marta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
47 Demkowicz Anna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
48 Demkowicz Filip Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
49 Skuratowicz Magdalena Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
50 Suchecka Anetta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
51 Suchecka Julia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
52 Suchecka Lidia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
53 Stulczewski Andrzej Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
54 Suchecki Szymon Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
55 Suchecki Maciej Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
56 Gołębiewska Joanna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
57 Mgłosiek Rafał Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
58 Mgłosiek Joanna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
59 Wałecka Ewelina Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
60 Gałka Halina Gałka Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
61 Gołębiewski Robert Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
62 Jurołajć Tomasz Lipowina cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
63 Matczuk Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
64 Prokop Mariusz elbląg cegiełka/darowizna PROKOPKI opłacono
65 Sala Andrzej Kojszówka 246 cegiełka/darowizna Podbabiogórskie Nordic Walking opłacono
66 Lenkiewicz Andrzej Bądki cegiełka/darowizna Piękny opłacono
67 Wrześniak Barbara Kowal cegiełka/darowizna Parakulos Kowal opłacono
68 Janasik Katarzyna Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
69 Janasik Teresa Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
70 Kosińska Weronika Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
71 Kosińska Wiktoria Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
72 Jasinska Krystyna Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
73 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie cegiełka/darowizna OBORYGENI opłacono
74 Górny Mirosław Bielsko-Biała cegiełka/darowizna NUTREND TEAM opłacono
75 Górny Jolanta Bielsko-Biała cegiełka/darowizna NUTREND TEAM opłacono
76 Stankiewicz Dawid Nowy Staw cegiełka/darowizna Nowy Staw Biega opłacono
77 Borkowski Leszek Grabianów cegiełka/darowizna bez medalu NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
78 Jankowska Beata Pasłęk cegiełka/darowizna NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
79 Jankowski Marcin Pasłęk cegiełka/darowizna NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
80 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk cegiełka/darowizna Nordic Walking Pasłęk opłacono
81 kaczkiewicz Damian Gliwice cegiełka/darowizna Night runners Gliwice opłacono
82 Skrajda Szymon Pawlice cegiełka/darowizna Niezrzeszony opłacono
83 Ostrowska Monika Brodnica cegiełka/darowizna Nessi Team opłacono
84 WITUSIŃSKA Kinga Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
85 WITUSIŃSKI Dariusz Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
86 WITUSIŃSKI Kacper Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
87 SIELICKI Hubert Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
88 DZIEPAK Ewa Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
89 DZIEPAK Olga Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
90 Kuklinska Joanna Przechlewo cegiełka/darowizna Metrożercy opłacono
91 Kuklinski Maciej Miroszewo cegiełka/darowizna Mertożercy opłacono
92 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo cegiełka/darowizna MajaTeam opłacono
93 Szymanowski Eugeniusz Lębork cegiełka/darowizna Lęborskie Lwy opłacono
94 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie cegiełka/darowizna Lecymy Durś opłacono
95 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo cegiełka/darowizna Kyokushin Węgorzewo opłacono
96 Kuprewicz Karina Węgorzewo cegiełka/darowizna Kyokushin Węgorzewo opłacono
97 Kuprewicz Martyna Węgorzewo cegiełka/darowizna Kyokushin Węgorzewo opłacono
98 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
99 Falasa Krzysztof Pszczółki cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
100 Szostek Katarzyna Kwidzyn cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono


Wyświetleń: 12377

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ