XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Skuratowicz Magdalena Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
202 Walkowicz Karolina Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
203 Zbieć Janusz Siedlce cegiełka/darowizna DARFIK Team opłacono
204 Prządka Krzysiek Kwidzyn cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
205 Suchecka Anetta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
206 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski cegiełka/darowizna opłacono
207 Zawiślak Urszula Kraków cegiełka/darowizna Kijanki opłacono
208 Oleksiuk Andrzej Słupsk cegiełka/darowizna opłacono
209 KRYŚKIEWICZ JANINA ZŁOTÓW cegiełka/darowizna opłacono
210 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz cegiełka/darowizna Bydgoskie Żółwie opłacono
211 Suchecka Julia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
212 Suchecka Lidia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
213 Pielak Adrianna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
214 MILACHOWSKA AGNIESZKA ZŁOTÓW cegiełka/darowizna opłacono
215 Michalak Teresa Bielsko-Biała cegiełka/darowizna opłacono
216 Mazur Renata Wrocław cegiełka/darowizna BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
217 Dziedzic Rafał Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
218 Stulczewski Andrzej Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
219 Suchecki Szymon Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
220 Chudecki Robert Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
221 Rozewicz Bogumila TCZEW cegiełka/darowizna BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
222 Suchecki Maciej Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
223 HALMAN GABRIELA SULMIN cegiełka/darowizna opłacono
224 Gołębiewska Joanna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
225 Michalak Kamil Bielsko-Biała cegiełka/darowizna opłacono
226 Kaliszewska Justyna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
227 Franczak Anna Warszawa cegiełka/darowizna opłacono
228 Lenkiewicz Andrzej Bądki cegiełka/darowizna Piękny opłacono
229 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
230 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
231 Czałpińska Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
232 Zegadło Ela Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
233 Gaj Monika Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
234 Gaj Nikola Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
235 Paurowska Elżbieta Czernin cegiełka/darowizna opłacono
236 Gaj Oliwia Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
237 Paurowski Zbigniew Czernin cegiełka/darowizna opłacono
238 Skorek Marta Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
239 Winder Milena Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
240 Winder Weronika Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
241 Mgłosiek Rafał Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
242 Wąsiewska Aleksandra Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
243 Topór Krzysztof Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
244 Korzeniowska Aldona Radzyń Podlaski cegiełka/darowizna CHODZĘ z SERcEM opłacono
245 Topór Karol Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
246 Tkacz Emilia Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
247 Wiśniewska Małgorzata Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
248 Wąsiewski Sebastian Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
249 Mgłosiek Joanna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
250 Wiśniewska Julia Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
251 Kun Oliwier Dzierzgoń cegiełka/darowizna Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu opłacono
252 Sokołowska Ewa Jasna 42 cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
253 Wesołka Wojciech Ruda Śląska cegiełka/darowizna Woyok Team opłacono
254 Kun Aleksandra Nowiec cegiełka/darowizna opłacono
255 Saukens Barbara Stawiany cegiełka/darowizna BUJAJ SIĘ BAŚKA opłacono
256 Wałecka Ewelina Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
257 Matejczyk Oliwier Ruda Śląska cegiełka/darowizna Woyok Team opłacono
258 Chmielewski Mieczysław Toruń cegiełka/darowizna opłacono
259 Gałka Halina Gałka Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
260 Kakowska Kamila Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
261 Sitek Mateusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
262 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
263 Wiśniewski Jerzy Kwidzyn cegiełka/darowizna Ex Nadwiślanin opłacono
264 Gołębiewski Robert Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
265 Jurołajć Tomasz Lipowina cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
266 Góra Beata Gdańsk cegiełka/darowizna Step by Step Trójmiasto opłacono
267 Latos Edyta Dąbrowa Górnicza cegiełka/darowizna opłacono
268 krysiak Beata Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
269 Matczuk Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
270 Lecyk Jadwiga Międzyrzec Podlaski cegiełka/darowizna CHODZĘ z SERcEM opłacono
271 Latos Natalia Dąbrowa Górnicza cegiełka/darowizna opłacono
272 Latos Nikodem Dąbrowa Górnicza cegiełka/darowizna opłacono
273 Pozorski Paweł Dzierzgoń cegiełka/darowizna Warsztat Terapii Zajęciowej w Dzierzgoniu opłacono
274 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański cegiełka/darowizna BigYellowFoot Adventure Team opłacono
275 Borkowska Wioletta Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
276 Andrzejczak Wojtek Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
277 SEDZICKA WIOLETA Kościerzyna cegiełka/darowizna opłacono
278 Jabłońska Agnieszka Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
279 Barton Krystyna Przechlewo cegiełka/darowizna opłacono
280 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
281 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo cegiełka/darowizna Kyokushin Węgorzewo opłacono
282 Falasa Krzysztof Pszczółki cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
283 Kuprewicz Karina Węgorzewo cegiełka/darowizna Kyokushin Węgorzewo opłacono
284 Kuprewicz Martyna Węgorzewo cegiełka/darowizna Kyokushin Węgorzewo opłacono
285 Krześniak Wojciech Gródek cegiełka/darowizna opłacono
286 JAREMA Krzysztof MALBORK cegiełka/darowizna 22 BLT opłacono
287 Kurek Wojciech Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
288 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec cegiełka/darowizna Wirusy opłacono
289 Górska Iwona Lębork cegiełka/darowizna Farm Frites Poland SA opłacono
290 Pieper Urszula Lębork cegiełka/darowizna opłacono
291 Więckowski Mikołaj Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
292 Taczyński Marcin Gardeja cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
293 Motylewski Radosław MALBORK cegiełka/darowizna opłacono
294 Szymanowski Eugeniusz Lębork cegiełka/darowizna Lęborskie Lwy opłacono
295 Motylewski Dominik Malbork cegiełka/darowizna opłacono
296 Piskulska Nikola Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
297 Olińska Marzena Gardeja cegiełka/darowizna opłacono
298 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec cegiełka/darowizna Katowicki Nordic Walking opłacono
299 WITUSIŃSKA Kinga Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
300 WITUSIŃSKI Dariusz Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono


Wyświetleń: 12391

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ