XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski cegiełka/darowizna opłacono
2 Lenkiewicz Andrzej Bądki cegiełka/darowizna Piękny opłacono
3 Łoszajć Barbara Bełchatów cegiełka/darowizna opłacono
4 Weisner Monika Benowo cegiełka/darowizna opłacono
5 Falkowski Marek Białystok cegiełka/darowizna bez medalu st4.pl opłacono
6 kościuk dorota Białystok cegiełka/darowizna
7 STEFANIUK TOMASZ BIAŁYSTOK cegiełka/darowizna opłacono
8 Michalak Teresa Bielsko-Biała cegiełka/darowizna opłacono
9 Michalak Kamil Bielsko-Biała cegiełka/darowizna opłacono
10 Górny Mirosław Bielsko-Biała cegiełka/darowizna NUTREND TEAM opłacono
11 Górny Jolanta Bielsko-Biała cegiełka/darowizna NUTREND TEAM opłacono
12 Wieczorek Ewa Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
13 Wojciechowicz Paulina Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
14 Krysik Barbara Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
15 Wojciechowicz Bożena Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
16 Pendzich Dominika Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
17 Matusiewicz Dorota Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy opłacono
18 Skorek Marta Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
19 Winder Milena Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
20 Winder Weronika Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
21 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
22 Krauza Grażyna Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
23 Lademann Gabriela Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
24 Lademann Artur Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
25 Krauza Jerzy Bolszewo cegiełka/darowizna opłacono
26 Mardzińska SYLWIA Bolszewo cegiełka/darowizna opłacono
27 Mackiewicz Szymon Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
28 Kopyra-Subocz Anna Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
29 Kopyra-Subocz Magda Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
30 Snarski Piotr Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
31 Rojewska Aleksandra Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
32 Balcerak Aleksandra Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
33 Balcerak Roman Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
34 Witkowska Marta Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
35 Wychowaniak Marta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
36 Wachek Beata Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
37 Wachek Sebastian Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
38 Grzyb Janina Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
39 Wądołowska Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
40 Plejnis Anna Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
41 Demkowicz Anna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
42 Demkowicz Filip Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
43 Skuratowicz Magdalena Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
44 Suchecka Anetta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
45 Suchecka Julia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
46 Suchecka Lidia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
47 Stulczewski Andrzej Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
48 Suchecki Szymon Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
49 Suchecki Maciej Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
50 Gołębiewska Joanna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
51 Mgłosiek Rafał Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
52 Mgłosiek Joanna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
53 Wałecka Ewelina Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
54 Gałka Halina Gałka Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
55 Gołębiewski Robert Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
56 Matczuk Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
57 Damps Michał Braniewo cegiełka/darowizna 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
58 Damps Monika Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
59 Kurek Wojciech Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
60 Pokojski Andrzej Braniewo cegiełka/darowizna KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' opłacono
61 Staniszewska Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
62 Staniszewska Karolina Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
63 Wądołowski Sławomir Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
64 Wądołowska Alicja Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
65 Mackiewicz Krystyna Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
66 Mackiewicz Zdisław Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy opłacono
67 Jakubowska Teresa Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
68 Hałajko Wiktoria Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
69 Hałajko Jaś Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
70 Jacewicz Irena Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
71 Hebda Jola Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
72 Zaniewska Elżbieta Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
73 Mierzwa Dorota Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
74 Kiwak Karolina Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
75 Mańczuńska Renarta Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
76 Iwaszkiewicz Teresa Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
77 Mackiewicz Ewelina Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
78 Mackiewicz Maciek Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
79 Mackiewicz Piotr Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
80 Ostrowska Monika Brodnica cegiełka/darowizna Nessi Team opłacono
81 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
82 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz cegiełka/darowizna Bydgoskie Żółwie opłacono
83 Kreft Sylwia Bytom cegiełka/darowizna opłacono
84 Kreft Miriam Bytom cegiełka/darowizna opłacono
85 Kreft Nadia Bytom cegiełka/darowizna opłacono
86 Szymański Piotr Bytom cegiełka/darowizna opłacono
87 Szymańska Paulina Bytom cegiełka/darowizna opłacono
88 Szymański Bartosz Bytom cegiełka/darowizna opłacono
89 Serzysko-Wieczorek Bernadeta Ciasna cegiełka/darowizna Mafia Team Lubliniec
90 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK cegiełka/darowizna opłacono
91 Łukowiak Alina Czempiń cegiełka/darowizna opłacono
92 Paurowska Elżbieta Czernin cegiełka/darowizna opłacono
93 Paurowski Zbigniew Czernin cegiełka/darowizna opłacono
94 Włodarczyk-Piszcz Agata Czerwionka-Leszczyny cegiełka/darowizna opłacono
95 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny cegiełka/darowizna opłacono
96 Stefańska Agnieszka Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
97 Stefańska Eliza Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
98 Stefański Ksawery Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
99 Latos Edyta Dąbrowa Górnicza cegiełka/darowizna opłacono
100 Latos Natalia Dąbrowa Górnicza cegiełka/darowizna opłacono


Wyświetleń: 11337

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ