XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Góźdź Aleksandra Gdańsk cegiełka/darowizna opłacono
202 Walkowicz Karolina Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
203 Panek Aneta Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
204 Wiśniewska Małgorzata Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
205 Karpińska Katarzyna Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
206 Wiśniewska Julia Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
207 Przybylska Aleksandra Gdynia cegiełka/darowizna Elite Team opłacono
208 Piskulska Nikola Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
209 Küchler Małgorzata Gdynia cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
210 Towarnicka Izabela Gdynia cegiełka/darowizna Team Deaf opłacono
211 Jeżyk Dorota Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
212 kaczkiewicz agnieszka Gliwice cegiełka/darowizna opłacono
213 kaczkiewicz Damian Gliwice cegiełka/darowizna Night runners Gliwice opłacono
214 Kołtonowska Agnieszka Gniew cegiełka/darowizna opłacono
215 Jarczewska Renata Goleniów cegiełka/darowizna opłacono
216 Szczepaniak Klaudia Gostyń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
217 Walendziak Ryszard Gościszewo cegiełka/darowizna VALDANO opłacono
218 Walendziak Alicja GOŚCISZEWO cegiełka/darowizna opłacono
219 WALENDZIAK Jan GOŚCISZEWO cegiełka/darowizna opłacono
220 Borkowski Leszek Grabianów cegiełka/darowizna bez medalu NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
221 Zajkowska Katarzyna Gronowo Elbląskie cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
222 Chudecki Robert Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
223 Krześniak Wojciech Gródek cegiełka/darowizna opłacono
224 Wruk Justyna Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
225 Chudecka Beata Chudecka Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
226 Pawlak Magdalena Grudziądz cegiełka/darowizna Wtorkowy Trening opłacono
227 Andrzejczak Wojtek Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
228 Jabłońska Agnieszka Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
229 Jendrzejczak Leszek Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
230 Jendrzejczak Beata Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
231 Waszczyszyn Bożena Jabłonna cegiełka/darowizna opłacono
232 Rudzińska Elżbieta Jaroszówka cegiełka/darowizna opłacono
233 Sokołowska Ewa Jasna 42 cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
234 Bartosiewicz Marta Juszkowo cegiełka/darowizna opłacono
235 Ślęzak-Lewandowska Kinga Juszkowo cegiełka/darowizna Elbląskie Morsy opłacono
236 Monczyński Bogusław Monczyński Kalisz cegiełka/darowizna KTR CYKLISTA KALISZ opłacono
237 Gaj Monika Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
238 Gaj Nikola Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
239 Gaj Oliwia Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
240 Kuźnicki Grzegorz Kieźliny cegiełka/darowizna opłacono
241 Sala Andrzej Kojszówka 246 cegiełka/darowizna Podbabiogórskie Nordic Walking opłacono
242 Styga Krystyna Kolbuszowa cegiełka/darowizna Kolbuszowski Klub Nordic Walking opłacono
243 Kaczmarek Magdalena Kościan cegiełka/darowizna opłacono
244 Kaczmarek Adam Kościan cegiełka/darowizna opłacono
245 SEDZICKA WIOLETA Kościerzyna cegiełka/darowizna opłacono
246 Wrześniak Barbara Kowal cegiełka/darowizna Parakulos Kowal opłacono
247 Janasik Katarzyna Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
248 Janasik Teresa Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
249 Kosińska Weronika Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
250 Kosińska Wiktoria Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
251 Jasinska Krystyna Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
252 Zawiślak Urszula Kraków cegiełka/darowizna Kijanki opłacono
253 Szczepańska Oksana Kraków cegiełka/darowizna opłacono
254 Szczepański Patryk Kraków cegiełka/darowizna opłacono
255 Cyankiewicz Agnieszka Kraków cegiełka/darowizna opłacono
256 Cyankiewicz ANNA kraków cegiełka/darowizna opłacono
257 Prządka Krzysiek Kwidzyn cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
258 Dziedzic Rafał Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
259 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
260 Wiśniewski Jerzy Kwidzyn cegiełka/darowizna Ex Nadwiślanin opłacono
261 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
262 Zacharska Renata Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
263 Dębski Tomasz Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
264 Szostek Katarzyna Kwidzyn cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
265 Szostek Małgorzata Kwidzyn cegiełka/darowizna SP 4 opłacono
266 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN cegiełka/darowizna opłacono
267 Chodukiewicz Monika Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
268 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
269 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
270 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
271 Górska Iwona Lębork cegiełka/darowizna Farm Frites Poland SA opłacono
272 Pieper Urszula Lębork cegiełka/darowizna opłacono
273 Szymanowski Eugeniusz Lębork cegiełka/darowizna Lęborskie Lwy opłacono
274 Jurołajć Tomasz Lipowina cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
275 Chrzanowska Cecylia Lisewo cegiełka/darowizna Aktywne Lisewo opłacono
276 Piela Mikołaj Lubnowo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
277 Kankowska Justyna Luzino cegiełka/darowizna GKS KASZUBI LUZINO opłacono
278 Kankowski Paweł Luzino cegiełka/darowizna GKS KASZUBI LUZINO opłacono
279 Kankowska Dominika Luzino cegiełka/darowizna GKS Kaszubi Luzino opłacono
280 Kankowski Kordian Luzino cegiełka/darowizna opłacono
281 Kankowski Jakub Luzino cegiełka/darowizna opłacono
282 Kudeń Agnieszka Łódź cegiełka/darowizna opłacono
283 Leymann Mirosław Malbork cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
284 JAREMA Krzysztof MALBORK cegiełka/darowizna 22 BLT opłacono
285 Motylewski Radosław MALBORK cegiełka/darowizna opłacono
286 Bieńkowski Dawid Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
287 Motylewski Dominik Malbork cegiełka/darowizna opłacono
288 Rac Kacper Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
289 Czałpińska Małgorzata Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
290 Magnuski Michał Malbork cegiełka/darowizna opłacono
291 GIBAS Przemysław Malbork cegiełka/darowizna opłacono
292 Rojewska Iwona Malbork cegiełka/darowizna opłacono
293 Rojewski Alan Malbork cegiełka/darowizna opłacono
294 Rojewska Angelika Malbork cegiełka/darowizna opłacono
295 Groszkowski Marcin Malbork cegiełka/darowizna 22 blt opłacono
296 Mieszkuniec Wojciech Malbork cegiełka/darowizna opłacono
297 Dominiak Aneta Malbork cegiełka/darowizna Active Malbork opłacono
298 Magnuski Rafał Malbork cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
299 Lecyk Jadwiga Międzyrzec Podlaski cegiełka/darowizna CHODZĘ z SERcEM opłacono
300 Świsłocka Ewa Mikoszewo cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono


Wyświetleń: 12381

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ