XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Kozłowska Aleksandra Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
102 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
103 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
104 SEDZICKA WIOLETA Kościerzyna cegiełka/darowizna opłacono
105 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
106 Waszczyszyn Bożena Jabłonna cegiełka/darowizna opłacono
107 Sowa Sylwester Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
108 Barton Krystyna Przechlewo cegiełka/darowizna opłacono
109 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
110 Kuklinski Mikołaj Miroszewo cegiełka/darowizna opłacono
111 Wojtysiak Grażyna ŚMIGIEL cegiełka/darowizna opłacono
112 Zacharska Renata Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
113 Cyankiewicz Agnieszka Kraków cegiełka/darowizna opłacono
114 NASKRĘT MARIUSZ RACOT cegiełka/darowizna opłacono
115 Pajewska Anna Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
116 Krześniak Wojciech Gródek cegiełka/darowizna opłacono
117 Kurek Wojciech Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
118 Pieper Urszula Lębork cegiełka/darowizna opłacono
119 Motylewski Radosław MALBORK cegiełka/darowizna opłacono
120 Motylewski Dominik Malbork cegiełka/darowizna opłacono
121 Piskulska Nikola Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
122 Olińska Marzena Gardeja cegiełka/darowizna opłacono
123 Słomska Monika Świecie cegiełka/darowizna opłacono
124 Drygierczyk Roksana Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
125 Zajkowska Katarzyna Gronowo Elbląskie cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
126 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK cegiełka/darowizna opłacono
127 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice cegiełka/darowizna opłacono
128 Kwiatkowska Zuzanna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
129 Szymków Dorota Olsztyn cegiełka/darowizna opłacono
130 Jarczewska Renata Goleniów cegiełka/darowizna opłacono
131 Magnuski Michał Malbork cegiełka/darowizna opłacono
132 Dębski Tomasz Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
133 GIBAS Przemysław Malbork cegiełka/darowizna opłacono
134 Stefan Marek Sędziszów Małopolski cegiełka/darowizna opłacono
135 SZOT KRYSTYNA RADAWNICA cegiełka/darowizna opłacono
136 Kuźnicki Grzegorz Kieźliny cegiełka/darowizna opłacono
137 Giers Edyta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
138 MENDES MARQUES MONIKA WEIL AM RHEIN cegiełka/darowizna opłacono
139 Rojewska Iwona Malbork cegiełka/darowizna opłacono
140 Kwiatkowska Magdalena Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
141 Rojewski Alan Malbork cegiełka/darowizna opłacono
142 Świder Małgorzata Nowiec cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
143 Rojewska Angelika Malbork cegiełka/darowizna opłacono
144 Świder Ryszard Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
145 Citko Joanna Sokółka cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
146 Pawlak Krzysztof Toruń cegiełka/darowizna opłacono
147 Antychowicz Aleksander Sokółka cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
148 Rudzewicz Mariusz Świnoujście cegiełka/darowizna opłacono
149 Zalewska Karolina Starogard Gdański cegiełka/darowizna opłacono
150 Jędrzejak Wioletta Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
151 Szymański Piotr Bytom cegiełka/darowizna opłacono
152 Mieszkuniec Wojciech Malbork cegiełka/darowizna opłacono
153 Łukowiak Alina Czempiń cegiełka/darowizna opłacono
154 Zalewski Przemysław Starogard Gdański cegiełka/darowizna opłacono
155 Koziara Zuzanna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
156 Szklarska Alicja Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
157 Szymańska Paulina Bytom cegiełka/darowizna opłacono
158 Siwko Norbert Monasterzysko Wielkie cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
159 Cyankiewicz ANNA kraków cegiełka/darowizna opłacono
160 Weisner Monika Benowo cegiełka/darowizna opłacono
161 Szymański Bartosz Bytom cegiełka/darowizna opłacono
162 Krauza Jerzy Bolszewo cegiełka/darowizna opłacono
163 STEFANIUK TOMASZ BIAŁYSTOK cegiełka/darowizna opłacono
164 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN cegiełka/darowizna opłacono
165 Staniszewska Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
166 Jeżyk Dorota Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
167 Staniszewska Karolina Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
168 Liszewski Krzysztof Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
169 Szewczun Jolanta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
170 Rękorajska Ewa Wałkno 6/4 cegiełka/darowizna opłacono
171 Kulczycki Jan GDAŃSK cegiełka/darowizna opłacono
172 Magnuski Rafał Malbork cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
173 Kołtonowska Agnieszka Gniew cegiełka/darowizna opłacono
174 Chodukiewicz Monika Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
175 Napora Ewa Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
176 Mierzwa Dorota Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
177 Koprowicz Katarzyna Świecie cegiełka/darowizna opłacono
178 Nowicka Tatiana Świecie cegiełka/darowizna opłacono
179 Koprowicz Adam Świecie cegiełka/darowizna opłacono
180 Góźdź Aleksandra Gdańsk cegiełka/darowizna opłacono
181 Kraśniewska Magdalena Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
182 Tutaj Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
183 Komorowska Emiliana Pruszcz Gdański cegiełka/darowizna opłacono
184 Mardzinski Dominik Wejherowo cegiełka/darowizna opłacono
185 Mardzińska SYLWIA Bolszewo cegiełka/darowizna opłacono
186 DZIEPAK Piotr Wola Mrokowska cegiełka/darowizna 1 BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
187 JAREMA Krzysztof MALBORK cegiełka/darowizna 22 BLT opłacono
188 Groszkowski Marcin Malbork cegiełka/darowizna 22 blt opłacono
189 Damps Michał Braniewo cegiełka/darowizna 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
190 Dominiak Aneta Malbork cegiełka/darowizna Active Malbork opłacono
191 Nowek Katarzyna Skarżysko-Kamienna cegiełka/darowizna Akademia Holistyczna opłacono
192 Twórz Magdalena Skarżysko-Kamienna cegiełka/darowizna bez medalu Akademia Holistyczna opłacono
193 Chrzanowska Cecylia Lisewo cegiełka/darowizna Aktywne Lisewo opłacono
194 SARNICKA IWONA DYNÓW cegiełka/darowizna Aktywny Dynów opłacono
195 Zgoła Pawel Poznań cegiełka/darowizna bez medalu Amator. opłacono
196 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański cegiełka/darowizna BigYellowFoot Adventure Team opłacono
197 Mazur Renata Wrocław cegiełka/darowizna BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
198 Rozewicz Bogumila TCZEW cegiełka/darowizna BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
199 Mackiewicz Zdisław Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy opłacono
200 Matusiewicz Dorota Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy opłacono


Wyświetleń: 12392

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ