XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Mackiewicz Szymon Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
202 Kopyra-Subocz Anna Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
203 Kopyra-Subocz Magda Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
204 Snarski Piotr Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
205 Rojewska Aleksandra Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
206 Balcerak Aleksandra Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
207 Balcerak Roman Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
208 Wądołowska Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
209 Wądołowski Sławomir Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
210 Wądołowska Alicja Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
211 Mackiewicz Krystyna Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
212 Jakubowska Teresa Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
213 Hałajko Wiktoria Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
214 Hałajko Jaś Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
215 Jacewicz Irena Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
216 Hebda Jola Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
217 Zaniewska Elżbieta Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
218 Kiwak Karolina Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
219 Mańczuńska Renarta Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
220 Iwaszkiewicz Teresa Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
221 Mackiewicz Ewelina Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
222 Mackiewicz Maciek Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
223 Mackiewicz Piotr Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
224 Wieczorek Ewa Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
225 Wojciechowicz Paulina Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
226 Krysik Barbara Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
227 Wojciechowicz Bożena Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
228 Pendzich Dominika Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
229 Piela Justyna Tolkowiec cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
230 Piela Mikołaj Lubnowo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
231 Saukens Barbara Stawiany cegiełka/darowizna BUJAJ SIĘ BAŚKA opłacono
232 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz cegiełka/darowizna Bydgoskie Żółwie opłacono
233 Korzeniowska Aldona Radzyń Podlaski cegiełka/darowizna CHODZĘ z SERcEM opłacono
234 Lecyk Jadwiga Międzyrzec Podlaski cegiełka/darowizna CHODZĘ z SERcEM opłacono
235 Gaj Monika Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
236 Gaj Nikola Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
237 Gaj Oliwia Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
238 Skorek Marta Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
239 Winder Milena Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
240 Winder Weronika Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
241 Zbieć Bożena Siedlce cegiełka/darowizna DARFIK Team opłacono
242 Zbieć Janusz Siedlce cegiełka/darowizna DARFIK Team opłacono
243 Chudecki Robert Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
244 Wruk Justyna Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
245 Chudecka Beata Chudecka Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
246 Zalewska Alina Sierosław cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
247 Szewczun Małgorzata DZIERZGOŃ cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
248 Godzieba Mariusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
249 Mańka Sandra Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
250 Mańka Eryk Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
251 Kacperski Bartosz Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
252 Kacperski Mateusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
253 Kacperska Marta Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
254 Mańka Marika Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
255 Stępak Małgorzata Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
256 Więckowski Mikołaj Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
257 Grzybowski Wojciech Stanowo 1,82-440 Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
258 Kiełb Jerzy Nysa cegiełka/darowizna Drużyna Szpiku opłacono
259 Grzybowski Sławomir Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
260 Bączek Barbara Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
261 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
262 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
263 Czałpińska Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
264 Wąsiewska Aleksandra Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
265 Topór Krzysztof Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
266 Topór Karol Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
267 Wąsiewski Sebastian Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
268 Sokołowska Ewa Jasna 42 cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
269 krysiak Beata Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
270 Borkowska Wioletta Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
271 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
272 Leoniak Adam Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
273 Leoniak Maciej Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
274 Burdyńska Monika Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
275 Burdyńska Matylda Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
276 Zięba Łukasz Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu DZIERZGOŃ TEAM opłacono
277 Karabin Anetta Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
278 Bruździńska Bożena Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
279 Ślęzak-Lewandowska Kinga Juszkowo cegiełka/darowizna Elbląskie Morsy opłacono
280 Ślęzak Konrad Gdańsk cegiełka/darowizna Elbląskie Morsy opłacono
281 Przybylska Aleksandra Gdynia cegiełka/darowizna Elite Team opłacono
282 Matyskiel Anita Gdańsk cegiełka/darowizna ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
283 Wiśniewski Jerzy Kwidzyn cegiełka/darowizna Ex Nadwiślanin opłacono
284 Serafin Anna Wrzawy cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
285 Świsłocka Ewa Mikoszewo cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
286 Świsłocki Bogdan Mikoszewo cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
287 Górska Iwona Lębork cegiełka/darowizna Farm Frites Poland SA opłacono
288 Bieńkowski Dawid Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
289 Rac Kacper Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
290 Czałpińska Małgorzata Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
291 Kankowska Justyna Luzino cegiełka/darowizna GKS KASZUBI LUZINO opłacono
292 Kankowski Paweł Luzino cegiełka/darowizna GKS KASZUBI LUZINO opłacono
293 Kankowska Dominika Luzino cegiełka/darowizna GKS Kaszubi Luzino opłacono
294 Prządka Krzysiek Kwidzyn cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
295 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA cegiełka/darowizna GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
296 Fałkowski Jarosław Gardeja cegiełka/darowizna GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
297 Taczyński Marcin Gardeja cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
298 Sobieś Alina Gardeja cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
299 Stefańska Agnieszka Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
300 Stefańska Eliza Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono


Wyświetleń: 12390

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ