XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Lenkiewicz Andrzej Bądki cegiełka/darowizna Piękny opłacono
202 Franczak Anna Warszawa cegiełka/darowizna opłacono
203 Kaliszewska Justyna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
204 Michalak Kamil Bielsko-Biała cegiełka/darowizna opłacono
205 Gołębiewska Joanna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
206 HALMAN GABRIELA SULMIN cegiełka/darowizna opłacono
207 Suchecki Maciej Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
208 Rozewicz Bogumila TCZEW cegiełka/darowizna BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
209 Chudecki Robert Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
210 Suchecki Szymon Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
211 Stulczewski Andrzej Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
212 Dziedzic Rafał Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
213 Mazur Renata Wrocław cegiełka/darowizna BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
214 Michalak Teresa Bielsko-Biała cegiełka/darowizna opłacono
215 MILACHOWSKA AGNIESZKA ZŁOTÓW cegiełka/darowizna opłacono
216 Pielak Adrianna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
217 Suchecka Lidia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
218 Suchecka Julia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
219 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz cegiełka/darowizna Bydgoskie Żółwie opłacono
220 KRYŚKIEWICZ JANINA ZŁOTÓW cegiełka/darowizna opłacono
221 Oleksiuk Andrzej Słupsk cegiełka/darowizna opłacono
222 Zawiślak Urszula Kraków cegiełka/darowizna Kijanki opłacono
223 Oleksiuk PRZEMYSŁAW Oleksiuk GRYFINO cegiełka/darowizna
224 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski cegiełka/darowizna opłacono
225 Suchecka Anetta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
226 Prządka Krzysiek Kwidzyn cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
227 Zbieć Janusz Siedlce cegiełka/darowizna DARFIK Team opłacono
228 Walkowicz Karolina Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
229 Skuratowicz Magdalena Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
230 Zbieć Bożena Siedlce cegiełka/darowizna DARFIK Team opłacono
231 Skibińska Małgorzata Warszawa cegiełka/darowizna opłacono
232 Grzybowska Agnieszka Pionki cegiełka/darowizna opłacono
233 Demkowicz Filip Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
234 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
235 Demkowicz Anna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
236 Więckowski Dominik Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
237 Kreft Magda Pionki cegiełka/darowizna opłacono
238 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
239 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard cegiełka/darowizna opłacono
240 Szewczun Małgorzata DZIERZGOŃ cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
241 Szewczun Anna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
242 Bodaszewska Lidia Warszawa cegiełka/darowizna
243 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie cegiełka/darowizna Lecymy Durś opłacono
244 Bartosiewicz Marta Juszkowo cegiełka/darowizna opłacono
245 Rabeszko wioletta Prabuty cegiełka/darowizna
246 Sikora Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
247 Mazur Karolina Gdańsk cegiełka/darowizna opłacono
248 Demko Marta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
249 Demko Wojciech Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
250 Zimoń Magdalena Reda cegiełka/darowizna Runeda
251 Jasinska Krystyna Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
252 Kaczmarek Adam Kościan cegiełka/darowizna opłacono
253 Matusiak Iwona Waganiec cegiełka/darowizna opłacono
254 Zych Dawid Elbląg cegiełka/darowizna Spartanie Dzieciom opłacono
255 Kaczmarek Magdalena Kościan cegiełka/darowizna opłacono
256 Krzyżanowska Maja Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
257 Krzyżanowska Joanna Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
258 Wychowaniak Marta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
259 Sala Andrzej Kojszówka 246 cegiełka/darowizna Podbabiogórskie Nordic Walking opłacono
260 Krzyżanowska Ewa Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
261 Cisowska Aleksandra Rumia cegiełka/darowizna opłacono
262 Kreft Nadia Bytom cegiełka/darowizna opłacono
263 Kreft Miriam Bytom cegiełka/darowizna opłacono
264 Rudzińska Elżbieta Jaroszówka cegiełka/darowizna opłacono
265 Palka Mateusz Dzierzgon cegiełka/darowizna opłacono
266 Kreft Sylwia Bytom cegiełka/darowizna opłacono
267 Palka Karina Dzierzgon cegiełka/darowizna opłacono
268 Chrzanowska Cecylia Lisewo cegiełka/darowizna Aktywne Lisewo opłacono
269 Borkowska Jolanta Dzierzgoń cegiełka/darowizna Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Polskiego w Dzierzgoniu opłacono
270 Serafin Anna Wrzawy cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
271 Wrześniak Barbara Kowal cegiełka/darowizna Parakulos Kowal opłacono
272 Warianka Amelia Dzierzgon cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
273 Mardzińska SYLWIA Bolszewo cegiełka/darowizna opłacono
274 Mardzinski Dominik Wejherowo cegiełka/darowizna opłacono
275 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna cegiełka/darowizna TRI Starogard Gdański opłacono
276 Komorowska Emiliana Pruszcz Gdański cegiełka/darowizna opłacono
277 Tutaj Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
278 Góźdź Aleksandra Gdańsk cegiełka/darowizna opłacono
279 Ślęzak Konrad Gdańsk cegiełka/darowizna Elbląskie Morsy opłacono
280 Koprowicz Adam Świecie cegiełka/darowizna opłacono
281 Nowicka Tatiana Świecie cegiełka/darowizna opłacono
282 Burakowska Małgorzata Sosnowiec cegiełka/darowizna Zabiegani Nauczyciele opłacono
283 Ślęzak-Lewandowska Kinga Juszkowo cegiełka/darowizna Elbląskie Morsy opłacono
284 Koprowicz Katarzyna Świecie cegiełka/darowizna opłacono
285 Toporek Rafał Przodkowo cegiełka/darowizna Polipack Team Gwe
286 Bruździńska Bożena Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
287 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK cegiełka/darowizna
288 Styga Krystyna Kolbuszowa cegiełka/darowizna Kolbuszowski Klub Nordic Walking opłacono
289 Kołtonowska Agnieszka Gniew cegiełka/darowizna opłacono
290 Ogończyk Donata Legionowo cegiełka/darowizna
291 Kulczycki Jan GDAŃSK cegiełka/darowizna opłacono
292 Ostrowska Monika Brodnica cegiełka/darowizna Nessi Team opłacono
293 Rękorajska Ewa Wałkno 6/4 cegiełka/darowizna opłacono
294 Szewczun Jolanta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
295 Jaworska Joanna Warszawa cegiełka/darowizna
296 Górny Jolanta Bielsko-Biała cegiełka/darowizna NUTREND TEAM opłacono
297 Staniszewska Karolina Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
298 Zalewska Alina Sierosław cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
299 Staniszewska Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
300 Chudecka Beata Chudecka Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono


Wyświetleń: 11380

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ