XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Górny Mirosław Bielsko-Biała cegiełka/darowizna NUTREND TEAM opłacono
302 Grzywińska Julia Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
303 Karabin Anetta Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
304 Sobieś Alina Gardeja cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
305 Grzywińska Zofia Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
306 Krauza Jerzy Bolszewo cegiełka/darowizna opłacono
307 Weisner Monika Benowo cegiełka/darowizna opłacono
308 Cyankiewicz ANNA kraków cegiełka/darowizna opłacono
309 Szklarska Alicja Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
310 Koziara Zuzanna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
311 Zalewski Przemysław Starogard Gdański cegiełka/darowizna opłacono
312 Dominiak Aneta Malbork cegiełka/darowizna Active Malbork opłacono
313 Łukowiak Alina Czempiń cegiełka/darowizna opłacono
314 Groszkowski Marcin Malbork cegiełka/darowizna 22 blt opłacono
315 Zalewska Karolina Starogard Gdański cegiełka/darowizna opłacono
316 DZIEPAK Olga Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
317 DZIEPAK Ewa Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
318 Pawlak Krzysztof Toruń cegiełka/darowizna opłacono
319 Stankiewicz Dawid Nowy Staw cegiełka/darowizna Nowy Staw Biega opłacono
320 Pokojski Andrzej Braniewo cegiełka/darowizna KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' opłacono
321 Rojewska Angelika Malbork cegiełka/darowizna opłacono
322 Burdyńska Matylda Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
323 DZIEPAK Piotr Wola Mrokowska cegiełka/darowizna 1 BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
324 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk cegiełka/darowizna Nordic Walking Pasłęk opłacono
325 Burdyńska Monika Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
326 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo cegiełka/darowizna MajaTeam opłacono
327 Monczyński Bogusław Monczyński Kalisz cegiełka/darowizna KTR CYKLISTA KALISZ opłacono
328 Kuźnicki Grzegorz Kieźliny cegiełka/darowizna opłacono
329 Nowek Katarzyna Skarżysko-Kamienna cegiełka/darowizna Akademia Holistyczna opłacono
330 GÓRNIAK Zuzanna Pogórze cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
331 GIBAS Przemysław Malbork cegiełka/darowizna opłacono
332 Magnuski Michał Malbork cegiełka/darowizna opłacono
333 Jarczewska Renata Goleniów cegiełka/darowizna opłacono
334 Szymków Dorota Olsztyn cegiełka/darowizna opłacono
335 Towarnicka Izabela Gdynia cegiełka/darowizna Team Deaf opłacono
336 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice cegiełka/darowizna opłacono
337 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK cegiełka/darowizna opłacono
338 Górniak Jarosław Pogórze cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
339 Drygierczyk Roksana Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
340 Słomska Monika Świecie cegiełka/darowizna opłacono
341 Czałpińska Małgorzata Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
342 Küchler Małgorzata Gdynia cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
343 WOJDAN MIROSLAW GDYNIA cegiełka/darowizna Boot Camp Polska Gdynia
344 Rac Kacper Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
345 Lademann Artur Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
346 Gawraczyńska Anna Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
347 Lademann Gabriela Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
348 Przybylska Aleksandra Gdynia cegiełka/darowizna Elite Team opłacono
349 Bieńkowski Dawid Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
350 Wruk Justyna Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
351 Kownacki Arkadiusz Witkowo cegiełka/darowizna Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku opłacono
352 Leoniak Maciej Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
353 Leoniak Adam Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
354 Krauza Grażyna Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
355 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
356 Fałkowski Jarosław Gardeja cegiełka/darowizna GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
357 Pajewska Anna Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
358 NASKRĘT MARIUSZ RACOT cegiełka/darowizna opłacono
359 Cyankiewicz Agnieszka Kraków cegiełka/darowizna opłacono
360 Zacharska Renata Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
361 Wojtysiak Grażyna ŚMIGIEL cegiełka/darowizna opłacono
362 Kuklinski Mikołaj Miroszewo cegiełka/darowizna opłacono
363 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
364 Sowa Sylwester Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
365 Waszczyszyn Bożena Jabłonna cegiełka/darowizna opłacono
366 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
367 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
368 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
369 Sowa Renata Elbląg cegiełka/darowizna IKS ATAK ELBLĄG opłacono
370 Kozłowska Aleksandra Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
371 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE cegiełka/darowizna opłacono
372 Kankowski Jakub Luzino cegiełka/darowizna opłacono
373 Kankowski Kordian Luzino cegiełka/darowizna opłacono
374 Damps Monika Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
375 Damps Michał Braniewo cegiełka/darowizna 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
376 Perlik Wiesław Zielonka cegiełka/darowizna opłacono
377 Kudeń Agnieszka Łódź cegiełka/darowizna opłacono
378 Kankowska Dominika Luzino cegiełka/darowizna GKS Kaszubi Luzino opłacono
379 Kankowski Paweł Luzino cegiełka/darowizna GKS KASZUBI LUZINO opłacono
380 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo cegiełka/darowizna opłacono
381 Kankowska Justyna Luzino cegiełka/darowizna GKS KASZUBI LUZINO opłacono
382 Karabin Kacper Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
383 Fiszer Justyna Mikoszewo cegiełka/darowizna opłacono
384 Kuklinska Joanna Przechlewo cegiełka/darowizna Metrożercy opłacono
385 Karabin Agnieszka Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
386 Kuklinski Maciej Miroszewo cegiełka/darowizna Mertożercy opłacono
387 Karabin Maciej Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
388 Jankowski Marcin Pasłęk cegiełka/darowizna NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
389 Stefański Ksawery Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
390 Serzysko-Wieczorek Bernadeta Ciasna cegiełka/darowizna Mafia Team Lubliniec
391 Stefańska Eliza Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
392 Stefańska Agnieszka Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
393 Jankowska Beata Pasłęk cegiełka/darowizna NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
394 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny cegiełka/darowizna opłacono
395 Tonga Jan Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
396 Karpińska Katarzyna Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
397 Kiełb Jerzy Nysa cegiełka/darowizna Drużyna Szpiku opłacono
398 Koziara Ewa Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
399 pawłoska karolina Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
400 Panek Aneta Gdynia cegiełka/darowizna opłacono


Wyświetleń: 11375

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ