XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Grochulska Monika Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
2 Rudźko Wojciech Wejherowo cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
3 Zięba Łukasz Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu DZIERZGOŃ TEAM opłacono
4 Jędrzejak Wioletta Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
5 Zgoła Pawel Poznań cegiełka/darowizna bez medalu Amator. opłacono
6 Tryba Zdzisław Sztum cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
7 Kwiatkowska Magdalena Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
8 Zajkowska Katarzyna Gronowo Elbląskie cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
9 Peć Grażyna Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
10 Peć Renata Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
11 Cichowska Alicja Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
12 Cichowski Grzegorz Minięta cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
13 Jarząbek Robert Strzałkowo cegiełka/darowizna bez medalu JP2 opłacono
14 Twórz Magdalena Skarżysko-Kamienna cegiełka/darowizna bez medalu Akademia Holistyczna opłacono
15 Magnuski Rafał Malbork cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
16 Hrynkiewicz Mariola Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu SP Dzierzgoń opłacono
17 Szczepaniak Klaudia Gostyń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
18 Dziedzic Józef Wołomin cegiełka/darowizna bez medalu Zabiegany Wołomin opłacono
19 Falkowski Marek Białystok cegiełka/darowizna bez medalu st4.pl opłacono
20 Borkowski Leszek Grabianów cegiełka/darowizna bez medalu NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
21 Kraśniewska Magdalena Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
22 Siwko Norbert Monasterzysko Wielkie cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
23 Antychowicz Aleksander Sokółka cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
24 Citko Joanna Sokółka cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
25 Świder Ryszard Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
26 Świder Małgorzata Nowiec cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
27 Leymann Mirosław Malbork cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
28 Zima Jan Minięta cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
29 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
30 Browarczyk Mirosława Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
31 Browarczyk Dariusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
32 Majewska Agnieszka Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
33 Plejnis Anna Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
34 Kleina Halina Kleina Nowy Dwór Gdański cegiełka/darowizna opłacono
35 Skrajda Szymon Pawlice cegiełka/darowizna Niezrzeszony opłacono
36 Liszewski Miłosz Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP. Dzierzgoń opłacono
37 Prokop Mariusz elbląg cegiełka/darowizna PROKOPKI opłacono
38 Wądołowska Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
39 Grzyb Janina Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
40 Bączek Barbara Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
41 Wachek Sebastian Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
42 Wachek Beata Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
43 Kosińska Wiktoria Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
44 Kosińska Weronika Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
45 Janasik Teresa Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
46 Świsłocki Bogdan Mikoszewo cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
47 Świsłocka Ewa Mikoszewo cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
48 Witkowska Marta Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
49 Janasik Katarzyna Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
50 Balcerak Roman Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
51 Balcerak Aleksandra Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
52 Rojewska Aleksandra Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
53 Snarski Piotr Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
54 Kopyra-Subocz Magda Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
55 Kopyra-Subocz Anna Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
56 Mackiewicz Szymon Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
57 Mackiewicz Piotr Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
58 Mackiewicz Maciek Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
59 Mackiewicz Ewelina Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
60 Piela Mikołaj Lubnowo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
61 Iwaszkiewicz Teresa Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
62 Mańczuńska Renarta Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
63 Kiwak Karolina Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
64 Matusiewicz Dorota Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy opłacono
65 Pendzich Dominika Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
66 Wojciechowicz Bożena Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
67 Krysik Barbara Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
68 Wojciechowicz Paulina Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
69 Mierzwa Dorota Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
70 Napora Ewa Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
71 Wieczorek Ewa Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
72 Chodukiewicz Monika Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
73 Zaniewska Elżbieta Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
74 Hebda Jola Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
75 Jacewicz Irena Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
76 Hałajko Jaś Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
77 Hałajko Wiktoria Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
78 Jakubowska Teresa Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
79 Mackiewicz Zdisław Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy opłacono
80 Mackiewicz Krystyna Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
81 Liszewski Krzysztof Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
82 Wądołowska Alicja Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
83 Wądołowski Sławomir Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
84 Piela Justyna Tolkowiec cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
85 Jeżyk Dorota Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
86 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN cegiełka/darowizna opłacono
87 STEFANIUK TOMASZ BIAŁYSTOK cegiełka/darowizna opłacono
88 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie cegiełka/darowizna OBORYGENI opłacono
89 Szymański Bartosz Bytom cegiełka/darowizna opłacono
90 Jendrzejczak Beata Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
91 Szymańska Paulina Bytom cegiełka/darowizna opłacono
92 Jendrzejczak Leszek Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
93 Stefaniak Emilia Sosnowiec cegiełka/darowizna Katowicki Nordic Walking opłacono
94 Szostek Małgorzata Kwidzyn cegiełka/darowizna SP 4 opłacono
95 Szostek Katarzyna Kwidzyn cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
96 Mieszkuniec Wojciech Malbork cegiełka/darowizna opłacono
97 Szymański Piotr Bytom cegiełka/darowizna opłacono
98 Grzybowski Wojciech Stanowo 1,82-440 Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
99 Grzybowski Sławomir Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
100 Rudzewicz Mariusz Świnoujście cegiełka/darowizna opłacono


Wyświetleń: 11563

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ