XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Pielak Adrianna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
202 Suchecka Lidia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
203 Suchecka Julia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
204 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz cegiełka/darowizna Bydgoskie Żółwie opłacono
205 KRYŚKIEWICZ JANINA ZŁOTÓW cegiełka/darowizna opłacono
206 Oleksiuk Andrzej Słupsk cegiełka/darowizna opłacono
207 Zawiślak Urszula Kraków cegiełka/darowizna Kijanki opłacono
208 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski cegiełka/darowizna opłacono
209 Suchecka Anetta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
210 Prządka Krzysiek Kwidzyn cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
211 Zbieć Janusz Siedlce cegiełka/darowizna DARFIK Team opłacono
212 Walkowicz Karolina Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
213 Skuratowicz Magdalena Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
214 Zbieć Bożena Siedlce cegiełka/darowizna DARFIK Team opłacono
215 Skibińska Małgorzata Warszawa cegiełka/darowizna opłacono
216 Grzybowska Agnieszka Pionki cegiełka/darowizna opłacono
217 Demkowicz Filip Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
218 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
219 Demkowicz Anna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
220 Więckowski Dominik Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
221 Kreft Magda Pionki cegiełka/darowizna opłacono
222 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
223 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard cegiełka/darowizna opłacono
224 Szewczun Małgorzata DZIERZGOŃ cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
225 Szewczun Anna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
226 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie cegiełka/darowizna Lecymy Durś opłacono
227 Bartosiewicz Marta Juszkowo cegiełka/darowizna opłacono
228 Sikora Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
229 Mazur Karolina Gdańsk cegiełka/darowizna opłacono
230 Demko Marta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
231 Demko Wojciech Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
232 Jasinska Krystyna Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
233 Kaczmarek Adam Kościan cegiełka/darowizna opłacono
234 Matusiak Iwona Waganiec cegiełka/darowizna opłacono
235 Zych Dawid Elbląg cegiełka/darowizna Spartanie Dzieciom opłacono
236 Kaczmarek Magdalena Kościan cegiełka/darowizna opłacono
237 Krzyżanowska Maja Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
238 Krzyżanowska Joanna Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
239 Wychowaniak Marta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
240 Sala Andrzej Kojszówka 246 cegiełka/darowizna Podbabiogórskie Nordic Walking opłacono
241 Krzyżanowska Ewa Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
242 Cisowska Aleksandra Rumia cegiełka/darowizna opłacono
243 Kreft Nadia Bytom cegiełka/darowizna opłacono
244 Kreft Miriam Bytom cegiełka/darowizna opłacono
245 Rudzińska Elżbieta Jaroszówka cegiełka/darowizna opłacono
246 Palka Mateusz Dzierzgon cegiełka/darowizna opłacono
247 Kreft Sylwia Bytom cegiełka/darowizna opłacono
248 Palka Karina Dzierzgon cegiełka/darowizna opłacono
249 Chrzanowska Cecylia Lisewo cegiełka/darowizna Aktywne Lisewo opłacono
250 Borkowska Jolanta Dzierzgoń cegiełka/darowizna Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Polskiego w Dzierzgoniu opłacono
251 Serafin Anna Wrzawy cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
252 Wrześniak Barbara Kowal cegiełka/darowizna Parakulos Kowal opłacono
253 Warianka Amelia Dzierzgon cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
254 Mardzińska SYLWIA Bolszewo cegiełka/darowizna opłacono
255 Mardzinski Dominik Wejherowo cegiełka/darowizna opłacono
256 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna cegiełka/darowizna TRI Starogard Gdański opłacono
257 Komorowska Emiliana Pruszcz Gdański cegiełka/darowizna opłacono
258 Tutaj Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
259 Góźdź Aleksandra Gdańsk cegiełka/darowizna opłacono
260 Ślęzak Konrad Gdańsk cegiełka/darowizna Elbląskie Morsy opłacono
261 Koprowicz Adam Świecie cegiełka/darowizna opłacono
262 Nowicka Tatiana Świecie cegiełka/darowizna opłacono
263 Burakowska Małgorzata Sosnowiec cegiełka/darowizna Zabiegani Nauczyciele opłacono
264 Ślęzak-Lewandowska Kinga Juszkowo cegiełka/darowizna Elbląskie Morsy opłacono
265 Koprowicz Katarzyna Świecie cegiełka/darowizna opłacono
266 Bruździńska Bożena Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
267 Styga Krystyna Kolbuszowa cegiełka/darowizna Kolbuszowski Klub Nordic Walking opłacono
268 Kołtonowska Agnieszka Gniew cegiełka/darowizna opłacono
269 Kulczycki Jan GDAŃSK cegiełka/darowizna opłacono
270 Ostrowska Monika Brodnica cegiełka/darowizna Nessi Team opłacono
271 Rękorajska Ewa Wałkno 6/4 cegiełka/darowizna opłacono
272 Szewczun Jolanta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
273 Górny Jolanta Bielsko-Biała cegiełka/darowizna NUTREND TEAM opłacono
274 Staniszewska Karolina Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
275 Zalewska Alina Sierosław cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
276 Staniszewska Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
277 Chudecka Beata Chudecka Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
278 Górny Mirosław Bielsko-Biała cegiełka/darowizna NUTREND TEAM opłacono
279 Grzywińska Julia Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
280 Karabin Anetta Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
281 Sobieś Alina Gardeja cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
282 Grzywińska Zofia Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
283 Krauza Jerzy Bolszewo cegiełka/darowizna opłacono
284 Weisner Monika Benowo cegiełka/darowizna opłacono
285 Cyankiewicz ANNA kraków cegiełka/darowizna opłacono
286 Szklarska Alicja Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
287 Koziara Zuzanna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
288 Zalewski Przemysław Starogard Gdański cegiełka/darowizna opłacono
289 Dominiak Aneta Malbork cegiełka/darowizna Active Malbork opłacono
290 Łukowiak Alina Czempiń cegiełka/darowizna opłacono
291 Groszkowski Marcin Malbork cegiełka/darowizna 22 blt opłacono
292 Zalewska Karolina Starogard Gdański cegiełka/darowizna opłacono
293 DZIEPAK Olga Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
294 DZIEPAK Ewa Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
295 Pawlak Krzysztof Toruń cegiełka/darowizna opłacono
296 Stankiewicz Dawid Nowy Staw cegiełka/darowizna Nowy Staw Biega opłacono
297 Pokojski Andrzej Braniewo cegiełka/darowizna KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' opłacono
298 Rojewska Angelika Malbork cegiełka/darowizna opłacono
299 Burdyńska Matylda Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
300 DZIEPAK Piotr Wola Mrokowska cegiełka/darowizna 1 BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono


Wyświetleń: 11569

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ