XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk cegiełka/darowizna Nordic Walking Pasłęk opłacono
302 Burdyńska Monika Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
303 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo cegiełka/darowizna MajaTeam opłacono
304 Monczyński Bogusław Monczyński Kalisz cegiełka/darowizna KTR CYKLISTA KALISZ opłacono
305 Kuźnicki Grzegorz Kieźliny cegiełka/darowizna opłacono
306 Nowek Katarzyna Skarżysko-Kamienna cegiełka/darowizna Akademia Holistyczna opłacono
307 GÓRNIAK Zuzanna Pogórze cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
308 GIBAS Przemysław Malbork cegiełka/darowizna opłacono
309 Magnuski Michał Malbork cegiełka/darowizna opłacono
310 Jarczewska Renata Goleniów cegiełka/darowizna opłacono
311 Szymków Dorota Olsztyn cegiełka/darowizna opłacono
312 Towarnicka Izabela Gdynia cegiełka/darowizna Team Deaf opłacono
313 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice cegiełka/darowizna opłacono
314 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK cegiełka/darowizna opłacono
315 Górniak Jarosław Pogórze cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
316 Drygierczyk Roksana Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
317 Słomska Monika Świecie cegiełka/darowizna opłacono
318 Czałpińska Małgorzata Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
319 Küchler Małgorzata Gdynia cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
320 Rac Kacper Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
321 Lademann Artur Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
322 Gawraczyńska Anna Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
323 Lademann Gabriela Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
324 Przybylska Aleksandra Gdynia cegiełka/darowizna Elite Team opłacono
325 Bieńkowski Dawid Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
326 Wruk Justyna Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
327 Kownacki Arkadiusz Witkowo cegiełka/darowizna Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku opłacono
328 Leoniak Maciej Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
329 Leoniak Adam Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
330 Krauza Grażyna Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
331 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
332 Fałkowski Jarosław Gardeja cegiełka/darowizna GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
333 Pajewska Anna Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
334 NASKRĘT MARIUSZ RACOT cegiełka/darowizna opłacono
335 Cyankiewicz Agnieszka Kraków cegiełka/darowizna opłacono
336 Zacharska Renata Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
337 Wojtysiak Grażyna ŚMIGIEL cegiełka/darowizna opłacono
338 Kuklinski Mikołaj Miroszewo cegiełka/darowizna opłacono
339 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
340 Sowa Sylwester Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
341 Waszczyszyn Bożena Jabłonna cegiełka/darowizna opłacono
342 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
343 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
344 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
345 Sowa Renata Elbląg cegiełka/darowizna IKS ATAK ELBLĄG opłacono
346 Kozłowska Aleksandra Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
347 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE cegiełka/darowizna opłacono
348 Kankowski Jakub Luzino cegiełka/darowizna opłacono
349 Kankowski Kordian Luzino cegiełka/darowizna opłacono
350 Damps Monika Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
351 Damps Michał Braniewo cegiełka/darowizna 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
352 Perlik Wiesław Zielonka cegiełka/darowizna opłacono
353 Kudeń Agnieszka Łódź cegiełka/darowizna opłacono
354 Kankowska Dominika Luzino cegiełka/darowizna GKS Kaszubi Luzino opłacono
355 Kankowski Paweł Luzino cegiełka/darowizna GKS KASZUBI LUZINO opłacono
356 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo cegiełka/darowizna opłacono
357 Kankowska Justyna Luzino cegiełka/darowizna GKS KASZUBI LUZINO opłacono
358 Karabin Kacper Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
359 Fiszer Justyna Mikoszewo cegiełka/darowizna opłacono
360 Kuklinska Joanna Przechlewo cegiełka/darowizna Metrożercy opłacono
361 Karabin Agnieszka Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
362 Kuklinski Maciej Miroszewo cegiełka/darowizna Mertożercy opłacono
363 Karabin Maciej Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
364 Jankowski Marcin Pasłęk cegiełka/darowizna NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
365 Stefański Ksawery Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
366 Stefańska Eliza Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
367 Stefańska Agnieszka Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
368 Jankowska Beata Pasłęk cegiełka/darowizna NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
369 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny cegiełka/darowizna opłacono
370 Tonga Jan Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
371 Karpińska Katarzyna Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
372 Kiełb Jerzy Nysa cegiełka/darowizna Drużyna Szpiku opłacono
373 Koziara Ewa Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
374 pawłoska karolina Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
375 Panek Aneta Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
376 KIRAGA KATARZYNA Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
377 Warianka Lena Dzierzgon cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
378 Matyskiel Anita Gdańsk cegiełka/darowizna ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
379 Włodarczyk-Piszcz Agata Czerwionka-Leszczyny cegiełka/darowizna opłacono
380 Lipska Bożena Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
381 Krajewski Wojciech Piła cegiełka/darowizna opłacono
382 Giermak Mateusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
383 kaczkiewicz Damian Gliwice cegiełka/darowizna Night runners Gliwice opłacono
384 Giermak Maja Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
385 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA cegiełka/darowizna GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
386 Konarska-Giermak Małgorzata Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
387 Osak Beata RADZYŃ PODLASKI cegiełka/darowizna opłacono
388 Pawlak Magdalena Grudziądz cegiełka/darowizna Wtorkowy Trening opłacono
389 Wiśniewska Zofia Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
390 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska cegiełka/darowizna opłacono
391 SARNICKA IWONA DYNÓW cegiełka/darowizna Aktywny Dynów opłacono
392 kaczkiewicz agnieszka Gliwice cegiełka/darowizna opłacono
393 Wiśniewska Karina Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
394 Czub Jarosław Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
395 Łoszajć Barbara Bełchatów cegiełka/darowizna opłacono
396 Szczepański Patryk Kraków cegiełka/darowizna opłacono
397 Lorenc Iwona Perkowo cegiełka/darowizna opłacono
398 Łoszajć Justyna Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
399 WALENDZIAK Jan GOŚCISZEWO cegiełka/darowizna opłacono
400 Walendziak Alicja GOŚCISZEWO cegiełka/darowizna opłacono


Wyświetleń: 12532

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ