Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
301 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk Polska cegiełka/darowizna Nordic Walking Pasłęk opłacono
302 Burdyńska Monika Dzierzgoń Polska cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
303 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo Polska cegiełka/darowizna MajaTeam opłacono
304 Monczyński Bogusław Monczyński Kalisz Polska cegiełka/darowizna KTR CYKLISTA KALISZ opłacono
305 Kuźnicki Grzegorz Kieźliny Polska cegiełka/darowizna opłacono
306 Nowek Katarzyna Skarżysko-Kamienna Polska cegiełka/darowizna Akademia Holistyczna opłacono
307 GÓRNIAK Zuzanna Pogórze Polska cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
308 GIBAS Przemysław Malbork Polska cegiełka/darowizna opłacono
309 Magnuski Michał Malbork Polska cegiełka/darowizna opłacono
310 Jarczewska Renata Goleniów Polska cegiełka/darowizna opłacono
311 Szymków Dorota Olsztyn Polska cegiełka/darowizna opłacono
312 Towarnicka Izabela Gdynia Polska cegiełka/darowizna Team Deaf opłacono
313 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice Polska cegiełka/darowizna opłacono
314 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK Polska cegiełka/darowizna opłacono
315 Górniak Jarosław Pogórze Polska cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
316 Drygierczyk Roksana Sosnowiec Polska cegiełka/darowizna opłacono
317 Słomska Monika Świecie Polska cegiełka/darowizna opłacono
318 Czałpińska Małgorzata Malbork Polska cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
319 Küchler Małgorzata Gdynia Polska cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
320 Rac Kacper Malbork Polska cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
321 Lademann Artur Bolszewo Polska cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
322 Gawraczyńska Anna Warszawa Polska cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
323 Lademann Gabriela Bolszewo Polska cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
324 Przybylska Aleksandra Gdynia Polska cegiełka/darowizna Elite Team opłacono
325 Bieńkowski Dawid Malbork Polska cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
326 Wruk Justyna Gródek Polska cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
327 Kownacki Arkadiusz Witkowo Polska cegiełka/darowizna Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku opłacono
328 Leoniak Maciej Dzierzgoń Polska cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
329 Leoniak Adam Dzierzgoń Polska cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
330 Krauza Grażyna Bolszewo Polska cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
331 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Polska cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
332 Fałkowski Jarosław Gardeja Polska cegiełka/darowizna GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
333 Pajewska Anna Elbląg Polska cegiełka/darowizna opłacono
334 NASKRĘT MARIUSZ RACOT Polska cegiełka/darowizna opłacono
335 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Polska cegiełka/darowizna opłacono
336 Zacharska Renata Kwidzyn Polska cegiełka/darowizna opłacono
337 Wojtysiak Grażyna ŚMIGIEL Polska cegiełka/darowizna opłacono
338 Kuklinski Mikołaj Miroszewo Polska cegiełka/darowizna opłacono
339 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie Polska cegiełka/darowizna opłacono
340 Sowa Sylwester Elbląg Polska cegiełka/darowizna opłacono
341 Waszczyszyn Bożena Jabłonna Polska cegiełka/darowizna opłacono
342 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie Polska cegiełka/darowizna opłacono
343 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn Polska cegiełka/darowizna opłacono
344 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie Polska cegiełka/darowizna opłacono
345 Sowa Renata Elbląg Polska cegiełka/darowizna IKS ATAK ELBLĄG opłacono
346 Kozłowska Aleksandra Elbląg Polska cegiełka/darowizna opłacono
347 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE Polska cegiełka/darowizna opłacono
348 Kankowski Jakub Luzino Polska cegiełka/darowizna opłacono
349 Kankowski Kordian Luzino Polska cegiełka/darowizna opłacono
350 Damps Monika Braniewo Polska cegiełka/darowizna opłacono
351 Damps Michał Braniewo Polska cegiełka/darowizna 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
352 Perlik Wiesław Zielonka Polska cegiełka/darowizna opłacono
353 Kudeń Agnieszka Łódź Polska cegiełka/darowizna opłacono
354 Kankowska Dominika Luzino Polska cegiełka/darowizna GKS Kaszubi Luzino opłacono
355 Kankowski Paweł Luzino Polska cegiełka/darowizna GKS KASZUBI LUZINO opłacono
356 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo Polska cegiełka/darowizna opłacono
357 Kankowska Justyna Luzino Polska cegiełka/darowizna GKS KASZUBI LUZINO opłacono
358 Karabin Kacper Dzierzgoń Polska cegiełka/darowizna opłacono
359 Fiszer Justyna Mikoszewo Polska cegiełka/darowizna opłacono
360 Kuklinska Joanna Przechlewo Polska cegiełka/darowizna Metrożercy opłacono
361 Karabin Agnieszka Dzierzgoń Polska cegiełka/darowizna opłacono
362 Kuklinski Maciej Miroszewo Polska cegiełka/darowizna Mertożercy opłacono
363 Karabin Maciej Dzierzgoń Polska cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
364 Jankowski Marcin Pasłęk Polska cegiełka/darowizna NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
365 Stefański Ksawery Darżyno Polska cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
366 Stefańska Eliza Darżyno Polska cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
367 Stefańska Agnieszka Darżyno Polska cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
368 Jankowska Beata Pasłęk Polska cegiełka/darowizna NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
369 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny Polska cegiełka/darowizna opłacono
370 Tonga Jan Elbląg Polska cegiełka/darowizna opłacono
371 Karpińska Katarzyna Gdynia Polska cegiełka/darowizna opłacono
372 Kiełb Jerzy Nysa Polska cegiełka/darowizna Drużyna Szpiku opłacono
373 Koziara Ewa Dzierzgoń Polska cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
374 pawłoska karolina Elbląg Polska cegiełka/darowizna opłacono
375 Panek Aneta Gdynia Polska cegiełka/darowizna opłacono
376 KIRAGA KATARZYNA Elbląg Polska cegiełka/darowizna opłacono
377 Warianka Lena Dzierzgon Polska cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
378 Matyskiel Anita Gdańsk Polska cegiełka/darowizna ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
379 Włodarczyk-Piszcz Agata Czerwionka-Leszczyny Polska cegiełka/darowizna opłacono
380 Lipska Bożena Elbląg Polska cegiełka/darowizna opłacono
381 Krajewski Wojciech Piła Polska cegiełka/darowizna opłacono
382 Giermak Mateusz Dzierzgoń Polska cegiełka/darowizna opłacono
383 kaczkiewicz Damian Gliwice Polska cegiełka/darowizna Night runners Gliwice opłacono
384 Giermak Maja Dzierzgoń Polska cegiełka/darowizna opłacono
385 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA Polska cegiełka/darowizna GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
386 Konarska-Giermak Małgorzata Dzierzgoń Polska cegiełka/darowizna opłacono
387 Osak Beata RADZYŃ PODLASKI Polska cegiełka/darowizna opłacono
388 Pawlak Magdalena Grudziądz Polska cegiełka/darowizna Wtorkowy Trening opłacono
389 Wiśniewska Zofia Dzierzgoń Polska cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
390 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska Polska cegiełka/darowizna opłacono
391 SARNICKA IWONA DYNÓW Polska cegiełka/darowizna Aktywny Dynów opłacono
392 kaczkiewicz agnieszka Gliwice Polska cegiełka/darowizna opłacono
393 Wiśniewska Karina Dzierzgoń Polska cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
394 Czub Jarosław Sosnowiec Polska cegiełka/darowizna opłacono
395 Łoszajć Barbara Bełchatów Polska cegiełka/darowizna opłacono
396 Szczepański Patryk Kraków Polska cegiełka/darowizna opłacono
397 Lorenc Iwona Perkowo Polska cegiełka/darowizna opłacono
398 Łoszajć Justyna Sosnowiec Polska cegiełka/darowizna opłacono
399 WALENDZIAK Jan GOŚCISZEWO Polska cegiełka/darowizna opłacono
400 Walendziak Alicja GOŚCISZEWO Polska cegiełka/darowizna opłacono


Wyświetleń: 14428

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ