XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Andrzejczak Wojtek Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
2 Antychowicz Aleksander Sokółka cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
3 Bączek Barbara Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
4 Balcerak Aleksandra Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
5 Balcerak Roman Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
6 Barton Krystyna Przechlewo cegiełka/darowizna opłacono
7 Bartosiewicz Marta Juszkowo cegiełka/darowizna opłacono
8 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska cegiełka/darowizna opłacono
9 Bieńkowski Dawid Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
10 Bodaszewska Lidia Warszawa cegiełka/darowizna
11 Borkowska Jolanta Dzierzgoń cegiełka/darowizna Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Polskiego w Dzierzgoniu opłacono
12 Borkowska Wioletta Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
13 Borkowski Leszek Grabianów cegiełka/darowizna bez medalu NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
14 Browarczyk Dariusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
15 Browarczyk Mirosława Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
16 Bruździńska Bożena Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
17 Burakowska Małgorzata Sosnowiec cegiełka/darowizna Zabiegani Nauczyciele opłacono
18 Burdyńska Matylda Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
19 Burdyńska Monika Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
20 Chmielewski Mieczysław Toruń cegiełka/darowizna opłacono
21 Chodukiewicz Monika Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
22 Chrzanowska Cecylia Lisewo cegiełka/darowizna Aktywne Lisewo opłacono
23 Chudecka Beata Chudecka Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
24 Chudecki Robert Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
25 Cichowska Alicja Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
26 Cichowski Grzegorz Minięta cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
27 Cisowska Aleksandra Rumia cegiełka/darowizna opłacono
28 Citko Joanna Sokółka cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
29 Cyankiewicz Agnieszka Kraków cegiełka/darowizna opłacono
30 Cyankiewicz ANNA kraków cegiełka/darowizna opłacono
31 Czałpińska Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
32 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
33 Czałpińska Małgorzata Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
34 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
35 Czub Jarosław Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
36 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
37 Damps Michał Braniewo cegiełka/darowizna 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
38 Damps Monika Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
39 Dębski Tomasz Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
40 Demko Marta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
41 Demko Wojciech Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
42 Demkowicz Anna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
43 Demkowicz Filip Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
44 Dominiak Aneta Malbork cegiełka/darowizna Active Malbork opłacono
45 Drygierczyk Roksana Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
46 Dziedzic Józef Wołomin cegiełka/darowizna bez medalu Zabiegany Wołomin opłacono
47 Dziedzic Rafał Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
48 Dziekanowska Agnieszka Knurów cegiełka/darowizna
49 DZIEPAK Ewa Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
50 DZIEPAK Olga Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
51 DZIEPAK Piotr Wola Mrokowska cegiełka/darowizna 1 BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
52 Falasa Krzysztof Pszczółki cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
53 Falkowski Marek Białystok cegiełka/darowizna bez medalu st4.pl opłacono
54 Fałkowski Jarosław Gardeja cegiełka/darowizna GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
55 Fiszer Justyna Mikoszewo cegiełka/darowizna opłacono
56 Franczak Anna Warszawa cegiełka/darowizna opłacono
57 Gaj Monika Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
58 Gaj Nikola Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
59 Gaj Oliwia Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
60 Gawraczyńska Anna Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
61 Gałka Halina Gałka Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
62 GIBAS Przemysław Malbork cegiełka/darowizna opłacono
63 Giermak Maja Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
64 Giermak Mateusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
65 Giers Adrian Dzierzgoń cegiełka/darowizna Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Polskiego w Dzierzgoniu opłacono
66 Giers Edyta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
67 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
68 Godzieba Mariusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
69 Góra Beata Gdańsk cegiełka/darowizna Step by Step Trójmiasto opłacono
70 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE cegiełka/darowizna opłacono
71 Górniak Jarosław Pogórze cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
72 GÓRNIAK Zuzanna Pogórze cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
73 Górny Jolanta Bielsko-Biała cegiełka/darowizna NUTREND TEAM opłacono
74 Górny Mirosław Bielsko-Biała cegiełka/darowizna NUTREND TEAM opłacono
75 Górska Iwona Lębork cegiełka/darowizna Farm Frites Poland SA opłacono
76 Góźdź Aleksandra Gdańsk cegiełka/darowizna opłacono
77 Gołębiewska Joanna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
78 Gołębiewski Robert Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
79 Grochulska Monika Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
80 Groszkowski Marcin Malbork cegiełka/darowizna 22 blt opłacono
81 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec cegiełka/darowizna Katowicki Nordic Walking opłacono
82 Grzyb Janina Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
83 Grzybowska Agnieszka Pionki cegiełka/darowizna opłacono
84 Grzybowski Sławomir Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
85 Grzybowski Wojciech Stanowo 1,82-440 Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
86 Grzywińska Julia Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
87 Grzywińska Zofia Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
88 HALMAN GABRIELA SULMIN cegiełka/darowizna opłacono
89 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice cegiełka/darowizna opłacono
90 Hałajko Jaś Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
91 Hałajko Wiktoria Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
92 Hebda Jola Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
93 Hrynkiewicz Mariola Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu SP Dzierzgoń opłacono
94 Iwaszkiewicz Teresa Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
95 Jabłońska Agnieszka Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
96 Jacewicz Irena Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
97 Jakubowska Teresa Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
98 Janasik Katarzyna Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
99 Janasik Teresa Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
100 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono


Wyświetleń: 11336

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ