XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
201 Mackiewicz Szymon Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
202 Mackiewicz Zdisław Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy opłacono
203 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny cegiełka/darowizna opłacono
204 Magnuski Michał Malbork cegiełka/darowizna opłacono
205 Magnuski Rafał Malbork cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
206 Majewska Agnieszka Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
207 Mańczuńska Renarta Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
208 Mańka Eryk Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
209 Mańka Marika Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
210 Mańka Sandra Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
211 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo cegiełka/darowizna MajaTeam opłacono
212 Mardzińska SYLWIA Bolszewo cegiełka/darowizna opłacono
213 Mardzinski Dominik Wejherowo cegiełka/darowizna opłacono
214 Matczuk Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
215 Matejczyk Oliwier Ruda Śląska cegiełka/darowizna Woyok Team opłacono
216 Matusiak Iwona Waganiec cegiełka/darowizna opłacono
217 Matusiewicz Dorota Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy opłacono
218 Matyskiel Anita Gdańsk cegiełka/darowizna ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
219 Mazur Karolina Gdańsk cegiełka/darowizna opłacono
220 Mazur Renata Wrocław cegiełka/darowizna BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
221 MENDES MARQUES MONIKA WEIL AM RHEIN cegiełka/darowizna opłacono
222 Mgłosiek Joanna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
223 Mgłosiek Rafał Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
224 Michalak Kamil Bielsko-Biała cegiełka/darowizna opłacono
225 Michalak Teresa Bielsko-Biała cegiełka/darowizna opłacono
226 Mierzwa Dorota Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
227 Mieszkuniec Wojciech Malbork cegiełka/darowizna opłacono
228 MILACHOWSKA AGNIESZKA ZŁOTÓW cegiełka/darowizna opłacono
229 Monczyński Bogusław Monczyński Kalisz cegiełka/darowizna KTR CYKLISTA KALISZ opłacono
230 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
231 Motylewski Dominik Malbork cegiełka/darowizna opłacono
232 Motylewski Radosław MALBORK cegiełka/darowizna opłacono
233 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK cegiełka/darowizna opłacono
234 Napora Ewa Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
235 NASKRĘT MARIUSZ RACOT cegiełka/darowizna opłacono
236 Nowek Katarzyna Skarżysko-Kamienna cegiełka/darowizna Akademia Holistyczna opłacono
237 Nowicka Tatiana Świecie cegiełka/darowizna opłacono
238 Oleksiuk Andrzej Słupsk cegiełka/darowizna opłacono
239 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce cegiełka/darowizna KKNW Kolbuszowa opłacono
240 Olińska Marzena Gardeja cegiełka/darowizna opłacono
241 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
242 Osak Beata RADZYŃ PODLASKI cegiełka/darowizna opłacono
243 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski cegiełka/darowizna opłacono
244 Ostrowska Monika Brodnica cegiełka/darowizna Nessi Team opłacono
245 Pajewska Anna Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
246 Palka Karina Dzierzgon cegiełka/darowizna opłacono
247 Palka Mateusz Dzierzgon cegiełka/darowizna opłacono
248 Panek Aneta Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
249 Paurowska Elżbieta Czernin cegiełka/darowizna opłacono
250 Paurowski Zbigniew Czernin cegiełka/darowizna opłacono
251 Pawlak Krzysztof Toruń cegiełka/darowizna opłacono
252 Pawlak Magdalena Grudziądz cegiełka/darowizna Wtorkowy Trening opłacono
253 pawłoska karolina Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
254 Peć Grażyna Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
255 Peć Renata Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
256 Pendzich Dominika Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
257 Pereszczak Eliza Anna Stanowo cegiełka/darowizna Stanowo opłacono
258 Perlik Wiesław Zielonka cegiełka/darowizna opłacono
259 Piela Justyna Tolkowiec cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
260 Piela Mikołaj Lubnowo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
261 Pielak Adrianna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
262 Pieper Urszula Lębork cegiełka/darowizna opłacono
263 Piskulska Nikola Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
264 Plejnis Anna Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
265 Pokojski Andrzej Braniewo cegiełka/darowizna KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' opłacono
266 Pozorski Paweł Dzierzgoń cegiełka/darowizna Warsztat Terapii Zajęciowej w Dzierzgoniu opłacono
267 Prokop Mariusz elbląg cegiełka/darowizna PROKOPKI opłacono
268 Prządka Krzysiek Kwidzyn cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
269 Przybylska Aleksandra Gdynia cegiełka/darowizna Elite Team opłacono
270 Przybysz Jakub Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
271 Przybysz Katarzyna Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
272 Przybysz Urszula Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
273 Rac Kacper Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
274 Rękorajska Ewa Wałkno 6/4 cegiełka/darowizna opłacono
275 Rojewska Aleksandra Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
276 Rojewska Angelika Malbork cegiełka/darowizna opłacono
277 Rojewska Iwona Malbork cegiełka/darowizna opłacono
278 Rojewski Alan Malbork cegiełka/darowizna opłacono
279 Rozewicz Bogumila TCZEW cegiełka/darowizna BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
280 Rudzewicz Mariusz Świnoujście cegiełka/darowizna opłacono
281 Rudzińska Elżbieta Jaroszówka cegiełka/darowizna opłacono
282 Rudźko Wojciech Wejherowo cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
283 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie cegiełka/darowizna OBORYGENI opłacono
284 Sala Andrzej Kojszówka 246 cegiełka/darowizna Podbabiogórskie Nordic Walking opłacono
285 SARNICKA IWONA DYNÓW cegiełka/darowizna Aktywny Dynów opłacono
286 Saukens Barbara Stawiany cegiełka/darowizna BUJAJ SIĘ BAŚKA opłacono
287 SEDZICKA WIOLETA Kościerzyna cegiełka/darowizna opłacono
288 Serafin Anna Wrzawy cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
289 SIELICKI Hubert Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
290 Sikora Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
291 Sitek Mateusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
292 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie cegiełka/darowizna Lecymy Durś opłacono
293 Siwko Norbert Monasterzysko Wielkie cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
294 Skibińska Małgorzata Warszawa cegiełka/darowizna opłacono
295 Skorek Marta Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
296 Skrajda Szymon Pawlice cegiełka/darowizna Niezrzeszony opłacono
297 Skuratowicz Magdalena Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
298 Ślęzak Konrad Gdańsk cegiełka/darowizna Elbląskie Morsy opłacono
299 Ślęzak-Lewandowska Kinga Juszkowo cegiełka/darowizna Elbląskie Morsy opłacono
300 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz cegiełka/darowizna Bydgoskie Żółwie opłacono


Wyświetleń: 12376

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ