XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
301 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
302 Snarski Piotr Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
303 Sobieś Alina Gardeja cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
304 Sokołowska Ewa Jasna 42 cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
305 Sowa Renata Elbląg cegiełka/darowizna IKS ATAK ELBLĄG opłacono
306 Sowa Sylwester Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
307 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard cegiełka/darowizna opłacono
308 Staniszewska Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
309 Staniszewska Karolina Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
310 Stankiewicz Dawid Nowy Staw cegiełka/darowizna Nowy Staw Biega opłacono
311 Stefan Marek Sędziszów Małopolski cegiełka/darowizna opłacono
312 Stefaniak Emilia Sosnowiec cegiełka/darowizna Katowicki Nordic Walking opłacono
313 STEFANIUK TOMASZ BIAŁYSTOK cegiełka/darowizna opłacono
314 Stefańska Agnieszka Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
315 Stefańska Eliza Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
316 Stefański Ksawery Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
317 Stępak Małgorzata Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
318 Stulczewski Andrzej Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
319 Styga Krystyna Kolbuszowa cegiełka/darowizna Kolbuszowski Klub Nordic Walking opłacono
320 Suchecka Anetta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
321 Suchecka Julia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
322 Suchecka Lidia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
323 Suchecki Maciej Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
324 Suchecki Szymon Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
325 Świder Małgorzata Nowiec cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
326 Świder Ryszard Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
327 Świsłocka Ewa Mikoszewo cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
328 Świsłocki Bogdan Mikoszewo cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
329 Szczepaniak Klaudia Gostyń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
330 Szczepańska Oksana Kraków cegiełka/darowizna opłacono
331 Szczepański Patryk Kraków cegiełka/darowizna opłacono
332 Szewczun Anna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
333 Szewczun Jolanta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
334 Szewczun Małgorzata DZIERZGOŃ cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
335 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec cegiełka/darowizna Wirusy opłacono
336 Szklarska Alicja Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
337 Szostek Katarzyna Kwidzyn cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
338 Szostek Małgorzata Kwidzyn cegiełka/darowizna SP 4 opłacono
339 SZOT KRYSTYNA RADAWNICA cegiełka/darowizna opłacono
340 Szymanowski Eugeniusz Lębork cegiełka/darowizna Lęborskie Lwy opłacono
341 Szymańska Paulina Bytom cegiełka/darowizna opłacono
342 Szymański Bartosz Bytom cegiełka/darowizna opłacono
343 Szymański Piotr Bytom cegiełka/darowizna opłacono
344 Szymków Dorota Olsztyn cegiełka/darowizna opłacono
345 Słomska Monika Świecie cegiełka/darowizna opłacono
346 Taczyński Marcin Gardeja cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
347 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN cegiełka/darowizna opłacono
348 Tkacz Emilia Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
349 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
350 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA cegiełka/darowizna GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
351 Tonga Jan Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
352 Topór Karol Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
353 Topór Krzysztof Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
354 Towarnicka Izabela Gdynia cegiełka/darowizna Team Deaf opłacono
355 Tryba Zdzisław Sztum cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
356 Tutaj Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
357 Twórz Magdalena Skarżysko-Kamienna cegiełka/darowizna bez medalu Akademia Holistyczna opłacono
358 Wachek Beata Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
359 Wachek Sebastian Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
360 Wądołowska Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
361 Wądołowska Alicja Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
362 Wądołowski Sławomir Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
363 Walendziak Alicja GOŚCISZEWO cegiełka/darowizna opłacono
364 WALENDZIAK Jan GOŚCISZEWO cegiełka/darowizna opłacono
365 Walendziak Ryszard Gościszewo cegiełka/darowizna VALDANO opłacono
366 Walkowicz Karolina Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
367 Warianka Amelia Dzierzgon cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
368 Warianka Lena Dzierzgon cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
369 Wąsiewska Aleksandra Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
370 Wąsiewski Sebastian Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
371 Waszczyszyn Bożena Jabłonna cegiełka/darowizna opłacono
372 Wałecka Ewelina Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
373 Weisner Monika Benowo cegiełka/darowizna opłacono
374 Wesołka Wojciech Ruda Śląska cegiełka/darowizna Woyok Team opłacono
375 Więckowski Dominik Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
376 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
377 Więckowski Mikołaj Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
378 Wieczorek Ewa Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
379 Winder Milena Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
380 Winder Weronika Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
381 Wiśniewska Julia Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
382 Wiśniewska Karina Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
383 Wiśniewska Małgorzata Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
384 Wiśniewska Zofia Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
385 Wiśniewski Jerzy Kwidzyn cegiełka/darowizna Ex Nadwiślanin opłacono
386 Witkowska Marta Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
387 WITUSIŃSKA Kinga Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
388 WITUSIŃSKI Dariusz Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
389 WITUSIŃSKI Kacper Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
390 Wojciechowicz Bożena Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
391 Wojciechowicz Paulina Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
392 Wojtysiak Grażyna ŚMIGIEL cegiełka/darowizna opłacono
393 Wruk Justyna Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
394 Wrześniak Barbara Kowal cegiełka/darowizna Parakulos Kowal opłacono
395 Wychowaniak Marta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
396 Włodarczyk-Piszcz Agata Czerwionka-Leszczyny cegiełka/darowizna opłacono
397 Zacharska Renata Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
398 Zajkowska Katarzyna Gronowo Elbląskie cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
399 Zalewska Alina Sierosław cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
400 Zalewska Karolina Starogard Gdański cegiełka/darowizna opłacono


Wyświetleń: 12373

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ