XV BIEG PAPIESKI - WIRTUALNY
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE
1 DZIEPAK Piotr Wola Mrokowska cegiełka/darowizna 1 BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś"
2 Damps Michał Braniewo cegiełka/darowizna 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
22 BLT
3 JAREMA Krzysztof MALBORK cegiełka/darowizna 22 BLT opłacono
22 blt
4 Groszkowski Marcin Malbork cegiełka/darowizna 22 blt opłacono
Active Malbork
5 Dominiak Aneta Malbork cegiełka/darowizna Active Malbork opłacono
Akademia Holistyczna
6 Twórz Magdalena Skarżysko-Kamienna cegiełka/darowizna bez medalu Akademia Holistyczna opłacono
7 Nowek Katarzyna Skarżysko-Kamienna cegiełka/darowizna Akademia Holistyczna opłacono
Aktywne Lisewo
8 Chrzanowska Cecylia Lisewo cegiełka/darowizna Aktywne Lisewo opłacono
Aktywny Dynów
9 SARNICKA IWONA DYNÓW cegiełka/darowizna Aktywny Dynów opłacono
Amator.
10 Zgoła Pawel Poznań cegiełka/darowizna bez medalu Amator. opłacono
BMW TEAM PÓŁNOC
11 Rozewicz Bogumila TCZEW cegiełka/darowizna BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
12 Mazur Renata Wrocław cegiełka/darowizna BMW TEAM PÓŁNOC opłacono
BUJAJ SIĘ BAŚKA
13 Saukens Barbara Stawiany cegiełka/darowizna BUJAJ SIĘ BAŚKA opłacono
BigYellowFoot Adventure Team
14 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański cegiełka/darowizna BigYellowFoot Adventure Team opłacono
Boot Camp Polska Gdynia
15 WOJDAN MIROSLAW GDYNIA cegiełka/darowizna Boot Camp Polska Gdynia
Brak
16 Walewska Urszula Łódź cegiełka/darowizna bez medalu Brak
Braniewski Klub Sportowy
17 Matusiewicz Dorota Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy opłacono
18 Mackiewicz Zdisław Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy opłacono
Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś"
19 Piela Mikołaj Lubnowo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
20 Piela Justyna Tolkowiec cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" opłacono
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś"
21 Wądołowska Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
22 Balcerak Roman Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
23 Balcerak Aleksandra Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
24 Rojewska Aleksandra Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
25 Snarski Piotr Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
26 Kopyra-Subocz Magda Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
27 Kopyra-Subocz Anna Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
28 Mackiewicz Szymon Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
29 Mackiewicz Piotr Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
30 Mackiewicz Maciek Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
31 Mackiewicz Ewelina Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
32 Iwaszkiewicz Teresa Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
33 Mańczuńska Renarta Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
34 Kiwak Karolina Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
35 Zaniewska Elżbieta Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
36 Hebda Jola Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
37 Jacewicz Irena Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
38 Hałajko Jaś Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
39 Hałajko Wiktoria Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
40 Jakubowska Teresa Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
41 Mackiewicz Krystyna Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
42 Wądołowska Alicja Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
43 Wądołowski Sławomir Braniewo cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" opłacono
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK
44 Pendzich Dominika Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
45 Wojciechowicz Bożena Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
46 Krysik Barbara Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
47 Wojciechowicz Paulina Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
48 Wieczorek Ewa Bisztynek cegiełka/darowizna Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK opłacono
Bydgoskie Żółwie
49 Smaruj - Sadowska Janina Bydgoszcz cegiełka/darowizna Bydgoskie Żółwie opłacono
CHODZĘ z SERcEM
50 Lecyk Jadwiga Międzyrzec Podlaski cegiełka/darowizna CHODZĘ z SERcEM opłacono
51 Korzeniowska Aldona Radzyń Podlaski cegiełka/darowizna CHODZĘ z SERcEM opłacono
DAR BUD TEAM
52 Winder Weronika Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
53 Winder Milena Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
54 Skorek Marta Boguchwałów cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
55 Gaj Oliwia Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
56 Gaj Nikola Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
57 Gaj Monika Kietrz cegiełka/darowizna DAR BUD TEAM opłacono
DARFIK Team
58 Zbieć Janusz Siedlce cegiełka/darowizna DARFIK Team opłacono
59 Zbieć Bożena Siedlce cegiełka/darowizna DARFIK Team opłacono
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ
60 Grzybowski Wojciech Stanowo 1,82-440 Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
61 Więckowski Mikołaj Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
62 Szewczun Małgorzata DZIERZGOŃ cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
63 Stępak Małgorzata Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
64 Mańka Marika Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
65 Kacperska Marta Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
66 Kacperski Mateusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
67 Kacperski Bartosz Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
68 Mańka Eryk Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
69 Mańka Sandra Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
70 Godzieba Mariusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ opłacono
DZIERZGOŃ TEAM
71 Zięba Łukasz Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu DZIERZGOŃ TEAM opłacono
72 Bączek Barbara Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
73 Smolarczyk Tomasz Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
74 Borkowska Wioletta Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
75 krysiak Beata Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
76 Sokołowska Ewa Jasna 42 cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
77 Wąsiewski Sebastian Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
78 Topór Karol Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
79 Topór Krzysztof Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
80 Wąsiewska Aleksandra Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
81 Czałpińska Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
82 Czałpiński Krzysztof Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
83 Czałpińska Małgorzata Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
84 Burdyńska Matylda Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
85 Leoniak Maciej Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
86 Leoniak Adam Dzierzgoń cegiełka/darowizna DZIERZGOŃ TEAM opłacono
Diabelskie Pioruny
87 Chudecki Robert Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
88 Zalewska Alina Sierosław cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
89 Chudecka Beata Chudecka Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
90 Wruk Justyna Gródek cegiełka/darowizna Diabelskie Pioruny opłacono
Drużyna Szpiku
91 Kiełb Jerzy Nysa cegiełka/darowizna Drużyna Szpiku opłacono
Dzierzgoń Team
92 Grzybowski Sławomir Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
Dzierzgoń Team
93 Bruździńska Bożena Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
94 Karabin Anetta Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
95 Burdyńska Monika Dzierzgoń cegiełka/darowizna Dzierzgoń Team opłacono
ETT - Elbląg Triathlon Team
96 Matyskiel Anita Gdańsk cegiełka/darowizna ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono
Elbląskie Morsy
97 Ślęzak Konrad Gdańsk cegiełka/darowizna Elbląskie Morsy opłacono
98 Ślęzak-Lewandowska Kinga Juszkowo cegiełka/darowizna Elbląskie Morsy opłacono
Elite Team
99 Przybylska Aleksandra Gdynia cegiełka/darowizna Elite Team opłacono
Ex Nadwiślanin
100 Wiśniewski Jerzy Kwidzyn cegiełka/darowizna Ex Nadwiślanin opłacono
Face Nordic Walking Team
101 Świsłocki Bogdan Mikoszewo cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
102 Świsłocka Ewa Mikoszewo cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
103 Serafin Anna Wrzawy cegiełka/darowizna Face Nordic Walking Team opłacono
Farm Frites Poland SA
104 Górska Iwona Lębork cegiełka/darowizna Farm Frites Poland SA opłacono
First Malbork Team
105 Czałpińska Małgorzata Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
106 Rac Kacper Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
107 Bieńkowski Dawid Malbork cegiełka/darowizna First Malbork Team opłacono
GKS KASZUBI LUZINO
108 Kankowski Paweł Luzino cegiełka/darowizna GKS KASZUBI LUZINO opłacono
109 Kankowska Justyna Luzino cegiełka/darowizna GKS KASZUBI LUZINO opłacono
GKS Kaszubi Luzino
110 Kankowska Dominika Luzino cegiełka/darowizna GKS Kaszubi Luzino opłacono
GMINA GARDEJA BIEGA
111 Wiernicka Paulina KWIDZYN cegiełka/darowizna GMINA GARDEJA BIEGA
112 Fałkowski Jarosław Gardeja cegiełka/darowizna GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
113 TOMASZEK MARITA TOMASZEK GARDEJA cegiełka/darowizna GMINA GARDEJA BIEGA opłacono
Gmina Gardeja Biega
114 Prządka Krzysiek Kwidzyn cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
Gmina Gardeja Biega
115 Taczyński Marcin Gardeja cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
116 Sobieś Alina Gardeja cegiełka/darowizna Gmina Gardeja Biega opłacono
Gwiazdy z Darżyna.
117 Stefański Ksawery Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
118 Stefańska Eliza Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
119 Stefańska Agnieszka Darżyno cegiełka/darowizna Gwiazdy z Darżyna. opłacono
IKS ATAK ELBLĄG
120 Sowa Renata Elbląg cegiełka/darowizna IKS ATAK ELBLĄG opłacono
JARBUD
121 GÓRNIAK Zuzanna Pogórze cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
122 Górniak Jarosław Pogórze cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
123 Küchler Małgorzata Gdynia cegiełka/darowizna JARBUD opłacono
JP2
124 Jarząbek Robert Strzałkowo cegiełka/darowizna bez medalu JP2 opłacono
KKNW Kolbuszowa
125 Oleś-Ferfecka Edyta Ropczyce cegiełka/darowizna KKNW Kolbuszowa opłacono
KLUB HDK PCK ''KROPELKA''
126 Pokojski Andrzej Braniewo cegiełka/darowizna KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' opłacono
KTR CYKLISTA KALISZ
127 Monczyński Bogusław Monczyński Kalisz cegiełka/darowizna KTR CYKLISTA KALISZ opłacono
Katowicki Nordic Walking
128 Stefaniak Emilia Sosnowiec cegiełka/darowizna Katowicki Nordic Walking opłacono
129 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec cegiełka/darowizna Katowicki Nordic Walking opłacono
Kijanki
130 Zawiślak Urszula Kraków cegiełka/darowizna Kijanki opłacono
Kolbuszowski Klub Nordic Walking
131 Styga Krystyna Kolbuszowa cegiełka/darowizna Kolbuszowski Klub Nordic Walking opłacono
Kozmiński
132 Wiśniewski Włodzimierz Warszawa cegiełka/darowizna bez medalu Kozmiński
Kwidzyn Biega
133 Szostek Katarzyna Kwidzyn cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
134 OLSZEWSKI ŁUKASZ Kwidzyn cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
Kwidzyn Biega
135 Falasa Krzysztof Pszczółki cegiełka/darowizna Kwidzyn Biega opłacono
Kyokushin Węgorzewo
136 Kuprewicz Martyna Węgorzewo cegiełka/darowizna Kyokushin Węgorzewo opłacono
137 Kuprewicz Karina Węgorzewo cegiełka/darowizna Kyokushin Węgorzewo opłacono
138 Kuprewicz Małgorzata Węgorzewo cegiełka/darowizna Kyokushin Węgorzewo opłacono
Lecymy Durś
139 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie cegiełka/darowizna Lecymy Durś opłacono
Lęborskie Lwy
140 Szymanowski Eugeniusz Lębork cegiełka/darowizna Lęborskie Lwy opłacono
Mafia Team Lubliniec
141 Serzysko-Wieczorek Bernadeta Ciasna cegiełka/darowizna Mafia Team Lubliniec
MajaTeam
142 MARDZIŃSKA SYLWIA Wejherowo cegiełka/darowizna MajaTeam opłacono
Mertożercy
143 Kuklinski Maciej Miroszewo cegiełka/darowizna Mertożercy opłacono
Metrożercy
144 Kuklinska Joanna Przechlewo cegiełka/darowizna Metrożercy opłacono
Mrokowska WOLA na BIEGANIE
145 SIELICKI Hubert Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
146 WITUSIŃSKI Kacper Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
147 WITUSIŃSKI Dariusz Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
148 WITUSIŃSKA Kinga Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
149 DZIEPAK Olga Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
150 DZIEPAK Ewa Wola Mrokowska cegiełka/darowizna Mrokowska WOLA na BIEGANIE opłacono
NORDIC WALKING PASŁĘK
151 Jankowski Marcin Pasłęk cegiełka/darowizna NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
152 Jankowska Beata Pasłęk cegiełka/darowizna NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono
NUTREND TEAM
153 Górny Jolanta Bielsko-Biała cegiełka/darowizna NUTREND TEAM opłacono
154 Górny Mirosław Bielsko-Biała cegiełka/darowizna NUTREND TEAM opłacono
Nessi Team
155 Ostrowska Monika Brodnica cegiełka/darowizna Nessi Team opłacono
Niezrzeszony
156 Skrajda Szymon Pawlice cegiełka/darowizna Niezrzeszony opłacono
Night runners Gliwice
157 kaczkiewicz Damian Gliwice cegiełka/darowizna Night runners Gliwice opłacono
NoWi Siedlce - NW Wschód
158 Borkowski Leszek Grabianów cegiełka/darowizna bez medalu NoWi Siedlce - NW Wschód opłacono
Nordic Walking Pasłęk
159 Maciuszonek Małgorzata Pasłęk cegiełka/darowizna Nordic Walking Pasłęk opłacono
Nordicowe Lęborskie Lwy
160 Szymanowska Anna Lębork cegiełka/darowizna Nordicowe Lęborskie Lwy
Nowy Staw Biega
161 Stankiewicz Dawid Nowy Staw cegiełka/darowizna Nowy Staw Biega opłacono
OBORYGENI
162 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie cegiełka/darowizna OBORYGENI opłacono
PARAKULOS - KOWAL
163 Kosińska Wiktoria Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
164 Kosińska Weronika Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
165 Janasik Teresa Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
166 Janasik Katarzyna Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
167 Jasinska Krystyna Kowal cegiełka/darowizna PARAKULOS - KOWAL opłacono
PROKOPKI
168 Prokop Mariusz elbląg cegiełka/darowizna PROKOPKI opłacono
Parakulos Kowal
169 Wrześniak Barbara Kowal cegiełka/darowizna Parakulos Kowal opłacono
Piękny
170 Lenkiewicz Andrzej Bądki cegiełka/darowizna Piękny opłacono
Podbabiogórskie Nordic Walking
171 Sala Andrzej Kojszówka 246 cegiełka/darowizna Podbabiogórskie Nordic Walking opłacono
Polipack Team Gwe
172 Toporek Rafał Przodkowo cegiełka/darowizna Polipack Team Gwe
Rozbiegane Braniewo
173 Matczuk Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
174 Jurołajć Tomasz Lipowina cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
175 Gołębiewski Robert Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
176 Gałka Halina Gałka Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
177 Wałecka Ewelina Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
178 Mgłosiek Joanna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
179 Mgłosiek Rafał Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
180 Gołębiewska Joanna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
181 Suchecki Maciej Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
182 Suchecki Szymon Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
183 Stulczewski Andrzej Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
184 Suchecka Lidia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
185 Suchecka Anetta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
186 Skuratowicz Magdalena Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
187 Demkowicz Filip Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
188 Demkowicz Anna Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
189 Wychowaniak Marta Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
Rozbiegane Braniewo
190 Suchecka Julia Braniewo cegiełka/darowizna Rozbiegane Braniewo opłacono
Run Babys
191 Lademann Artur Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
192 Lademann Gabriela Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
193 Krauza Grażyna Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
194 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo cegiełka/darowizna Run Babys opłacono
Runeda
195 Zimoń Magdalena Reda cegiełka/darowizna Runeda
SP. Dzierzgoń
196 Liszewski Miłosz Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP. Dzierzgoń opłacono
SP 4
197 Szostek Małgorzata Kwidzyn cegiełka/darowizna SP 4 opłacono
SP Dzierzgoń
198 Hrynkiewicz Mariola Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu SP Dzierzgoń opłacono
199 Sikora Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
200 Warianka Amelia Dzierzgon cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
201 Karabin Maciej Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
202 Koziara Ewa Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
203 Warianka Lena Dzierzgon cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
204 Wiśniewska Zofia Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
205 Wiśniewska Karina Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
206 Przybysz Urszula Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
207 Przybysz Jakub Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
208 Przybysz Katarzyna Dzierzgoń cegiełka/darowizna SP Dzierzgoń opłacono
Spartanie Dzieciom
209 Zych Dawid Elbląg cegiełka/darowizna Spartanie Dzieciom opłacono
Stanowo
210 Pereszczak Eliza Anna Stanowo cegiełka/darowizna Stanowo opłacono
Step by Step Trójmiasto
211 Góra Beata Gdańsk cegiełka/darowizna Step by Step Trójmiasto opłacono
Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Polskiego w Dzierzgoniu
212 Giers Adrian Dzierzgoń cegiełka/darowizna Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Polskiego w Dzierzgoniu opłacono
213 Borkowska Jolanta Dzierzgoń cegiełka/darowizna Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Polskiego w Dzierzgoniu opłacono
TRI Starogard Gdański
214 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna cegiełka/darowizna TRI Starogard Gdański opłacono
Team Deaf
215 Towarnicka Izabela Gdynia cegiełka/darowizna Team Deaf opłacono
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu
216 Kun Oliwier Dzierzgoń cegiełka/darowizna Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu opłacono
VALDANO
217 Walendziak Ryszard Gościszewo cegiełka/darowizna VALDANO opłacono
WTŁ STEGNY
218 Grzywińska Julia Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
219 Grzywińska Zofia Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
220 Gawraczyńska Anna Warszawa cegiełka/darowizna WTŁ STEGNY opłacono
Warszawa
221 Wiśniewski Franciszek Warszawa cegiełka/darowizna bez medalu Warszawa
222 Wiśniewska Maria Warszawa cegiełka/darowizna bez medalu Warszawa
223 Wiśniewska Katarzyna Warszawa cegiełka/darowizna bez medalu Warszawa
Warsztat Terapii Zajęciowej w Dzierzgoniu
224 Pozorski Paweł Dzierzgoń cegiełka/darowizna Warsztat Terapii Zajęciowej w Dzierzgoniu opłacono
Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku
225 Kownacki Arkadiusz Witkowo cegiełka/darowizna Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku opłacono
Wirusy
226 Szewczyk Katarzyna Sosnowiec cegiełka/darowizna Wirusy opłacono
Woyok Team
227 Matejczyk Oliwier Ruda Śląska cegiełka/darowizna Woyok Team opłacono
228 Wesołka Wojciech Ruda Śląska cegiełka/darowizna Woyok Team opłacono
Wtorkowy Trening
229 Pawlak Magdalena Grudziądz cegiełka/darowizna Wtorkowy Trening opłacono
ZAWSZE W FORMIE SIERPC
230 Glegocińska Joanna Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
231 Więckowski Dominik Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
232 Więckowski Janusz Sułocin Towarzystwo cegiełka/darowizna ZAWSZE W FORMIE SIERPC opłacono
Zabiegani Nauczyciele
233 Burakowska Małgorzata Sosnowiec cegiełka/darowizna Zabiegani Nauczyciele opłacono
Zabiegany Wołomin
234 Dziedzic Józef Wołomin cegiełka/darowizna bez medalu Zabiegany Wołomin opłacono
Zitadelle
235 Jendrzejczak Beata Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
236 Jendrzejczak Leszek Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
237 Jabłońska Agnieszka Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
238 Andrzejczak Wojtek Grudziądz cegiełka/darowizna Zitadelle opłacono
_BRAK NAZWY_
239 Grochulska Monika Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
240 Rudźko Wojciech Wejherowo cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
241 Wiśniewski Włodzimierz Wiśniewski Warszawa cegiełka/darowizna bez medalu
242 Jędrzejak Wioletta Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
243 Tryba Zdzisław Sztum cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
244 PĘK GRZEGORZ PĘK GRUPA cegiełka/darowizna bez medalu
245 Kwiatkowska Magdalena Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
246 Zajkowska Katarzyna Gronowo Elbląskie cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
247 Kos Roman Wrocław cegiełka/darowizna bez medalu
248 Peć Grażyna Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
249 Peć Renata Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
250 Cichowska Alicja Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
251 Cichowski Grzegorz Minięta cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
252 Magnuski Rafał Malbork cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
253 Szczepaniak Klaudia Gostyń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
254 Kraśniewska Magdalena Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
255 Siwko Norbert Monasterzysko Wielkie cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
256 Antychowicz Aleksander Sokółka cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
257 Citko Joanna Sokółka cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
258 Świder Ryszard Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
259 Świder Małgorzata Nowiec cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
260 Leymann Mirosław Malbork cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
261 Zima Jan Minięta cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
262 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
263 Browarczyk Mirosława Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
264 Browarczyk Dariusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna bez medalu opłacono
265 Majewska Agnieszka Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
266 Plejnis Anna Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
267 Kleina Halina Kleina Nowy Dwór Gdański cegiełka/darowizna opłacono
268 Grzyb Janina Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
269 Wachek Sebastian Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
270 SALEWSKI JAN GDYNIA cegiełka/darowizna
271 Wachek Beata Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
272 Witkowska Marta Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
273 Mierzwa Dorota Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
274 Napora Ewa Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
275 Chodukiewicz Monika Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
276 Liszewski Krzysztof Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
277 Jeżyk Dorota Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
278 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN cegiełka/darowizna opłacono
279 STEFANIUK TOMASZ BIAŁYSTOK cegiełka/darowizna opłacono
280 Szymański Bartosz Bytom cegiełka/darowizna opłacono
281 Szymańska Paulina Bytom cegiełka/darowizna opłacono
282 Mieszkuniec Wojciech Malbork cegiełka/darowizna opłacono
283 Szymański Piotr Bytom cegiełka/darowizna opłacono
284 Rudzewicz Mariusz Świnoujście cegiełka/darowizna opłacono
285 Rojewski Alan Malbork cegiełka/darowizna opłacono
286 Dziekanowska Agnieszka Knurów cegiełka/darowizna
287 Rojewska Iwona Malbork cegiełka/darowizna opłacono
288 MENDES MARQUES MONIKA WEIL AM RHEIN cegiełka/darowizna opłacono
289 Giers Edyta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
290 SZOT KRYSTYNA RADAWNICA cegiełka/darowizna opłacono
291 Stefan Marek Sędziszów Małopolski cegiełka/darowizna opłacono
292 Dębski Tomasz Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
293 Kwiatkowska Zuzanna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
294 Olińska Marzena Gardeja cegiełka/darowizna opłacono
295 Piskulska Nikola Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
296 Motylewski Dominik Malbork cegiełka/darowizna opłacono
297 Motylewski Radosław MALBORK cegiełka/darowizna opłacono
298 Marszałek Mateusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna
299 Pieper Urszula Lębork cegiełka/darowizna opłacono
300 Kurek Wojciech Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
301 Krześniak Wojciech Gródek cegiełka/darowizna opłacono
302 Barton Krystyna Przechlewo cegiełka/darowizna opłacono
303 kościuk dorota Białystok cegiełka/darowizna
304 SEDZICKA WIOLETA Kościerzyna cegiełka/darowizna opłacono
305 Latos Nikodem Dąbrowa Górnicza cegiełka/darowizna opłacono
306 Latos Natalia Dąbrowa Górnicza cegiełka/darowizna opłacono
307 Latos Edyta Dąbrowa Górnicza cegiełka/darowizna opłacono
308 Sitek Mateusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
309 Kakowska Kamila Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
310 Chmielewski Mieczysław Toruń cegiełka/darowizna opłacono
311 Kun Aleksandra Nowiec cegiełka/darowizna opłacono
312 Wiśniewska Julia Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
313 Rodriguez Paulina Kojszowka cegiełka/darowizna
314 Wiśniewska Małgorzata Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
315 Tkacz Emilia Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
316 Paurowski Zbigniew Czernin cegiełka/darowizna opłacono
317 Paurowska Elżbieta Czernin cegiełka/darowizna opłacono
318 Zegadło Ela Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
319 Franczak Anna Warszawa cegiełka/darowizna opłacono
320 Kaliszewska Justyna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
321 Michalak Kamil Bielsko-Biała cegiełka/darowizna opłacono
322 HALMAN GABRIELA SULMIN cegiełka/darowizna opłacono
323 Dziedzic Rafał Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
324 Michalak Teresa Bielsko-Biała cegiełka/darowizna opłacono
325 MILACHOWSKA AGNIESZKA ZŁOTÓW cegiełka/darowizna opłacono
326 Pielak Adrianna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
327 KRYŚKIEWICZ JANINA ZŁOTÓW cegiełka/darowizna opłacono
328 Oleksiuk Andrzej Słupsk cegiełka/darowizna opłacono
329 Oleksiuk PRZEMYSŁAW Oleksiuk GRYFINO cegiełka/darowizna
330 Osielska Sylwia Aleksandrów Kujawski cegiełka/darowizna opłacono
331 Walkowicz Karolina Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
332 Skibińska Małgorzata Warszawa cegiełka/darowizna opłacono
333 Grzybowska Agnieszka Pionki cegiełka/darowizna opłacono
334 Kreft Magda Pionki cegiełka/darowizna opłacono
335 STAŃCZYK SŁAWOMIR Stargard cegiełka/darowizna opłacono
336 Szewczun Anna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
337 Bodaszewska Lidia Warszawa cegiełka/darowizna
338 Bartosiewicz Marta Juszkowo cegiełka/darowizna opłacono
339 Rabeszko wioletta Prabuty cegiełka/darowizna
340 Mazur Karolina Gdańsk cegiełka/darowizna opłacono
341 Demko Marta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
342 Demko Wojciech Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
343 Kaczmarek Adam Kościan cegiełka/darowizna opłacono
344 Matusiak Iwona Waganiec cegiełka/darowizna opłacono
345 Kaczmarek Magdalena Kościan cegiełka/darowizna opłacono
346 Krzyżanowska Maja Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
347 Krzyżanowska Joanna Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
348 Krzyżanowska Ewa Żółwin cegiełka/darowizna opłacono
349 Cisowska Aleksandra Rumia cegiełka/darowizna opłacono
350 Kreft Nadia Bytom cegiełka/darowizna opłacono
351 Kreft Miriam Bytom cegiełka/darowizna opłacono
352 Rudzińska Elżbieta Jaroszówka cegiełka/darowizna opłacono
353 Palka Mateusz Dzierzgon cegiełka/darowizna opłacono
354 Kreft Sylwia Bytom cegiełka/darowizna opłacono
355 Palka Karina Dzierzgon cegiełka/darowizna opłacono
356 Mardzińska SYLWIA Bolszewo cegiełka/darowizna opłacono
357 Mardzinski Dominik Wejherowo cegiełka/darowizna opłacono
358 Komorowska Emiliana Pruszcz Gdański cegiełka/darowizna opłacono
359 Tutaj Kinga Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
360 Góźdź Aleksandra Gdańsk cegiełka/darowizna opłacono
361 Koprowicz Adam Świecie cegiełka/darowizna opłacono
362 Nowicka Tatiana Świecie cegiełka/darowizna opłacono
363 Koprowicz Katarzyna Świecie cegiełka/darowizna opłacono
364 STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA MALBORK cegiełka/darowizna
365 Kołtonowska Agnieszka Gniew cegiełka/darowizna opłacono
366 Ogończyk Donata Legionowo cegiełka/darowizna
367 Kulczycki Jan GDAŃSK cegiełka/darowizna opłacono
368 Rękorajska Ewa Wałkno 6/4 cegiełka/darowizna opłacono
369 Szewczun Jolanta Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
370 Jaworska Joanna Warszawa cegiełka/darowizna
371 Staniszewska Karolina Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
372 Staniszewska Agnieszka Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
373 Krauza Jerzy Bolszewo cegiełka/darowizna opłacono
374 Weisner Monika Benowo cegiełka/darowizna opłacono
375 Cyankiewicz ANNA kraków cegiełka/darowizna opłacono
376 Szklarska Alicja Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
377 Koziara Zuzanna Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
378 Zalewski Przemysław Starogard Gdański cegiełka/darowizna opłacono
379 Łukowiak Alina Czempiń cegiełka/darowizna opłacono
380 Zalewska Karolina Starogard Gdański cegiełka/darowizna opłacono
381 Pawlak Krzysztof Toruń cegiełka/darowizna opłacono
382 Rojewska Angelika Malbork cegiełka/darowizna opłacono
383 Kuźnicki Grzegorz Kieźliny cegiełka/darowizna opłacono
384 GIBAS Przemysław Malbork cegiełka/darowizna opłacono
385 Magnuski Michał Malbork cegiełka/darowizna opłacono
386 Jarczewska Renata Goleniów cegiełka/darowizna opłacono
387 Szymków Dorota Olsztyn cegiełka/darowizna opłacono
388 Hanuszkiewicz Jacek Skierniewice cegiełka/darowizna opłacono
389 NAGÓRSKI RYSZARD CIECHOCINEK cegiełka/darowizna opłacono
390 Drygierczyk Roksana Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
391 Słomska Monika Świecie cegiełka/darowizna opłacono
392 Pajewska Anna Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
393 NASKRĘT MARIUSZ RACOT cegiełka/darowizna opłacono
394 Cyankiewicz Agnieszka Kraków cegiełka/darowizna opłacono
395 Zacharska Renata Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
396 Wojtysiak Grażyna ŚMIGIEL cegiełka/darowizna opłacono
397 Kuklinski Mikołaj Miroszewo cegiełka/darowizna opłacono
398 Tkaczyk Elżbieta Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
399 Sowa Sylwester Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
400 Waszczyszyn Bożena Jabłonna cegiełka/darowizna opłacono
401 Kownacka Emilka Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
402 Janik-Nazorek Ewa Kwidzyn cegiełka/darowizna opłacono
403 Kownacki Bartłomiej Lasowice Wielkie cegiełka/darowizna opłacono
404 Kozłowska Aleksandra Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
405 GÓRAL ALINA MYSŁOWICE cegiełka/darowizna opłacono
406 Kankowski Jakub Luzino cegiełka/darowizna opłacono
407 Kankowski Kordian Luzino cegiełka/darowizna opłacono
408 Damps Monika Braniewo cegiełka/darowizna opłacono
409 Perlik Wiesław Zielonka cegiełka/darowizna opłacono
410 Kudeń Agnieszka Łódź cegiełka/darowizna opłacono
411 Kwapisiewicz Joanna Mikoszewo cegiełka/darowizna opłacono
412 Karabin Kacper Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
413 Fiszer Justyna Mikoszewo cegiełka/darowizna opłacono
414 Karabin Agnieszka Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
415 Macura Tomasz Czerwionka-Leszczyny cegiełka/darowizna opłacono
416 Tonga Jan Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
417 Karpińska Katarzyna Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
418 pawłoska karolina Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
419 Panek Aneta Gdynia cegiełka/darowizna opłacono
420 KIRAGA KATARZYNA Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
421 Tshisense Kabulonga Marta Warszawa cegiełka/darowizna
422 Włodarczyk-Piszcz Agata Czerwionka-Leszczyny cegiełka/darowizna opłacono
423 Lipska Bożena Elbląg cegiełka/darowizna opłacono
424 Krajewski Wojciech Piła cegiełka/darowizna opłacono
425 Giermak Mateusz Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
426 Giermak Maja Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
427 Konarska-Giermak Małgorzata Dzierzgoń cegiełka/darowizna opłacono
428 Osak Beata RADZYŃ PODLASKI cegiełka/darowizna opłacono
429 Beno-Gesikowska Dorota Ruda Śląska cegiełka/darowizna opłacono
430 kaczkiewicz agnieszka Gliwice cegiełka/darowizna opłacono
431 Czub Jarosław Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
432 Łoszajć Barbara Bełchatów cegiełka/darowizna opłacono
433 Szczepański Patryk Kraków cegiełka/darowizna opłacono
434 Lorenc Iwona Perkowo cegiełka/darowizna opłacono
435 Łoszajć Justyna Sosnowiec cegiełka/darowizna opłacono
436 WALENDZIAK Jan GOŚCISZEWO cegiełka/darowizna opłacono
437 Walendziak Alicja GOŚCISZEWO cegiełka/darowizna opłacono
438 Szczepańska Oksana Kraków cegiełka/darowizna opłacono
st4.pl
439 Falkowski Marek Białystok cegiełka/darowizna bez medalu st4.pl opłacono


Wyświetleń: 11335

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ