Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE | |||||||||
1 | DZIEPAK Piotr | Wola Mrokowska | cegiełka/darowizna | 1 BLTr / Mrokowska WOLA na BIEGANIE | opłacono | ||||
9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | |||||||||
2 | Damps Michał | Braniewo | cegiełka/darowizna | 9 BKPanc Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | opłacono | ||||
22 BLT | |||||||||
3 | JAREMA Krzysztof | MALBORK | cegiełka/darowizna | 22 BLT | opłacono | ||||
22 blt | |||||||||
4 | Groszkowski Marcin | Malbork | cegiełka/darowizna | 22 blt | opłacono | ||||
Active Malbork | |||||||||
5 | Dominiak Aneta | Malbork | cegiełka/darowizna | Active Malbork | opłacono | ||||
Akademia Holistyczna | |||||||||
6 | Nowek Katarzyna | Skarżysko-Kamienna | cegiełka/darowizna | Akademia Holistyczna | opłacono | ||||
7 | Twórz Magdalena | Skarżysko-Kamienna | cegiełka/darowizna bez medalu | Akademia Holistyczna | opłacono | ||||
Aktywne Lisewo | |||||||||
8 | Chrzanowska Cecylia | Lisewo | cegiełka/darowizna | Aktywne Lisewo | opłacono | ||||
Aktywny Dynów | |||||||||
9 | SARNICKA IWONA | DYNÓW | cegiełka/darowizna | Aktywny Dynów | opłacono | ||||
Amator. | |||||||||
10 | Zgoła Pawel | Poznań | cegiełka/darowizna bez medalu | Amator. | opłacono | ||||
BMW TEAM PÓŁNOC | |||||||||
11 | Mazur Renata | Wrocław | cegiełka/darowizna | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono | ||||
12 | Rozewicz Bogumila | TCZEW | cegiełka/darowizna | BMW TEAM PÓŁNOC | opłacono | ||||
BUJAJ SIĘ BAŚKA | |||||||||
13 | Saukens Barbara | Stawiany | cegiełka/darowizna | BUJAJ SIĘ BAŚKA | opłacono | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
14 | Krawiec Łukasz | Pruszcz Gdański | cegiełka/darowizna | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono | ||||
Boot Camp Polska Gdynia | |||||||||
15 | WOJDAN MIROSLAW | GDYNIA | cegiełka/darowizna | Boot Camp Polska Gdynia | |||||
Brak | |||||||||
16 | Walewska Urszula | Łódź | cegiełka/darowizna bez medalu | Brak | |||||
Braniewski Klub Sportowy | |||||||||
17 | Mackiewicz Zdisław | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy | opłacono | ||||
18 | Matusiewicz Dorota | Bisztynek | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy | opłacono | ||||
Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | |||||||||
19 | Piela Justyna | Tolkowiec | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | opłacono | ||||
20 | Piela Mikołaj | Lubnowo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy "Szybki Struś" | opłacono | ||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | |||||||||
21 | Wądołowska Agnieszka | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
22 | Wądołowski Sławomir | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
23 | Wądołowska Alicja | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
24 | Mackiewicz Krystyna | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
25 | Jakubowska Teresa | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
26 | Hałajko Wiktoria | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
27 | Hałajko Jaś | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
28 | Jacewicz Irena | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
29 | Hebda Jola | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
30 | Zaniewska Elżbieta | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
31 | Kiwak Karolina | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
32 | Mańczuńska Renarta | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
33 | Iwaszkiewicz Teresa | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
34 | Mackiewicz Ewelina | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
35 | Mackiewicz Maciek | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
36 | Mackiewicz Piotr | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
37 | Mackiewicz Szymon | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
38 | Kopyra-Subocz Anna | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
39 | Kopyra-Subocz Magda | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
40 | Snarski Piotr | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
41 | Rojewska Aleksandra | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
42 | Balcerak Aleksandra | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
43 | Balcerak Roman | Braniewo | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" | opłacono | ||||
Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | |||||||||
44 | Wieczorek Ewa | Bisztynek | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | opłacono | ||||
45 | Wojciechowicz Paulina | Bisztynek | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | opłacono | ||||
46 | Krysik Barbara | Bisztynek | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | opłacono | ||||
47 | Wojciechowicz Bożena | Bisztynek | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | opłacono | ||||
48 | Pendzich Dominika | Bisztynek | cegiełka/darowizna | Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" BISZTYNEK | opłacono | ||||
Bydgoskie Żółwie | |||||||||
49 | Smaruj - Sadowska Janina | Bydgoszcz | cegiełka/darowizna | Bydgoskie Żółwie | opłacono | ||||
CHODZĘ z SERcEM | |||||||||
50 | Korzeniowska Aldona | Radzyń Podlaski | cegiełka/darowizna | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
51 | Lecyk Jadwiga | Międzyrzec Podlaski | cegiełka/darowizna | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
DAR BUD TEAM | |||||||||
52 | Gaj Monika | Kietrz | cegiełka/darowizna | DAR BUD TEAM | opłacono | ||||
53 | Gaj Nikola | Kietrz | cegiełka/darowizna | DAR BUD TEAM | opłacono | ||||
54 | Gaj Oliwia | Kietrz | cegiełka/darowizna | DAR BUD TEAM | opłacono | ||||
55 | Skorek Marta | Boguchwałów | cegiełka/darowizna | DAR BUD TEAM | opłacono | ||||
56 | Winder Milena | Boguchwałów | cegiełka/darowizna | DAR BUD TEAM | opłacono | ||||
57 | Winder Weronika | Boguchwałów | cegiełka/darowizna | DAR BUD TEAM | opłacono | ||||
DARFIK Team | |||||||||
58 | Zbieć Bożena | Siedlce | cegiełka/darowizna | DARFIK Team | opłacono | ||||
59 | Zbieć Janusz | Siedlce | cegiełka/darowizna | DARFIK Team | opłacono | ||||
DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |||||||||
60 | Godzieba Mariusz | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
61 | Mańka Sandra | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
62 | Mańka Eryk | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
63 | Kacperski Bartosz | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
64 | Kacperski Mateusz | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
65 | Kacperska Marta | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
66 | Mańka Marika | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
67 | Stępak Małgorzata | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
68 | Szewczun Małgorzata | DZIERZGOŃ | cegiełka/darowizna | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
69 | Więckowski Mikołaj | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
70 | Grzybowski Wojciech | Stanowo 1,82-440 Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | opłacono | ||||
DZIERZGOŃ TEAM | |||||||||
71 | Bączek Barbara | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
72 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
73 | Leoniak Maciej | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
74 | Burdyńska Matylda | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
75 | Czałpińska Małgorzata | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
76 | Czałpiński Krzysztof | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
77 | Czałpińska Kinga | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
78 | Wąsiewska Aleksandra | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
79 | Topór Krzysztof | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
80 | Topór Karol | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
81 | Wąsiewski Sebastian | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
82 | Sokołowska Ewa | Jasna 42 | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
83 | krysiak Beata | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
84 | Borkowska Wioletta | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
85 | Smolarczyk Tomasz | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
86 | Zięba Łukasz | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna bez medalu | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono | ||||
Diabelskie Pioruny | |||||||||
87 | Wruk Justyna | Gródek | cegiełka/darowizna | Diabelskie Pioruny | opłacono | ||||
88 | Chudecka Beata Chudecka | Gródek | cegiełka/darowizna | Diabelskie Pioruny | opłacono | ||||
89 | Zalewska Alina | Sierosław | cegiełka/darowizna | Diabelskie Pioruny | opłacono | ||||
90 | Chudecki Robert | Gródek | cegiełka/darowizna | Diabelskie Pioruny | opłacono | ||||
Drużyna Szpiku | |||||||||
91 | Kiełb Jerzy | Nysa | cegiełka/darowizna | Drużyna Szpiku | opłacono | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
92 | Grzybowski Sławomir | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
Dzierzgoń Team | |||||||||
93 | Burdyńska Monika | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
94 | Karabin Anetta | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
95 | Bruździńska Bożena | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | Dzierzgoń Team | opłacono | ||||
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
96 | Matyskiel Anita | Gdańsk | cegiełka/darowizna | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono | ||||
Elbląskie Morsy | |||||||||
97 | Ślęzak-Lewandowska Kinga | Juszkowo | cegiełka/darowizna | Elbląskie Morsy | opłacono | ||||
98 | Ślęzak Konrad | Gdańsk | cegiełka/darowizna | Elbląskie Morsy | opłacono | ||||
Elite Team | |||||||||
99 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | cegiełka/darowizna | Elite Team | opłacono | ||||
Ex Nadwiślanin | |||||||||
100 | Wiśniewski Jerzy | Kwidzyn | cegiełka/darowizna | Ex Nadwiślanin | opłacono | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
101 | Serafin Anna | Wrzawy | cegiełka/darowizna | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
102 | Świsłocka Ewa | Mikoszewo | cegiełka/darowizna | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
103 | Świsłocki Bogdan | Mikoszewo | cegiełka/darowizna | Face Nordic Walking Team | opłacono | ||||
Farm Frites Poland SA | |||||||||
104 | Górska Iwona | Lębork | cegiełka/darowizna | Farm Frites Poland SA | opłacono | ||||
First Malbork Team | |||||||||
105 | Bieńkowski Dawid | Malbork | cegiełka/darowizna | First Malbork Team | opłacono | ||||
106 | Rac Kacper | Malbork | cegiełka/darowizna | First Malbork Team | opłacono | ||||
107 | Czałpińska Małgorzata | Malbork | cegiełka/darowizna | First Malbork Team | opłacono | ||||
GKS KASZUBI LUZINO | |||||||||
108 | Kankowska Justyna | Luzino | cegiełka/darowizna | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono | ||||
109 | Kankowski Paweł | Luzino | cegiełka/darowizna | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono | ||||
GKS Kaszubi Luzino | |||||||||
110 | Kankowska Dominika | Luzino | cegiełka/darowizna | GKS Kaszubi Luzino | opłacono | ||||
GMINA GARDEJA BIEGA | |||||||||
111 | TOMASZEK MARITA TOMASZEK | GARDEJA | cegiełka/darowizna | GMINA GARDEJA BIEGA | opłacono | ||||
112 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | cegiełka/darowizna | GMINA GARDEJA BIEGA | opłacono | ||||
113 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | cegiełka/darowizna | GMINA GARDEJA BIEGA | |||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
114 | Prządka Krzysiek | Kwidzyn | cegiełka/darowizna | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
Gmina Gardeja Biega | |||||||||
115 | Sobieś Alina | Gardeja | cegiełka/darowizna | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
116 | Taczyński Marcin | Gardeja | cegiełka/darowizna | Gmina Gardeja Biega | opłacono | ||||
Gwiazdy z Darżyna. | |||||||||
117 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | cegiełka/darowizna | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono | ||||
118 | Stefańska Eliza | Darżyno | cegiełka/darowizna | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono | ||||
119 | Stefański Ksawery | Darżyno | cegiełka/darowizna | Gwiazdy z Darżyna. | opłacono | ||||
IKS ATAK ELBLĄG | |||||||||
120 | Sowa Renata | Elbląg | cegiełka/darowizna | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono | ||||
JARBUD | |||||||||
121 | Küchler Małgorzata | Gdynia | cegiełka/darowizna | JARBUD | opłacono | ||||
122 | Górniak Jarosław | Pogórze | cegiełka/darowizna | JARBUD | opłacono | ||||
123 | GÓRNIAK Zuzanna | Pogórze | cegiełka/darowizna | JARBUD | opłacono | ||||
JP2 | |||||||||
124 | Jarząbek Robert | Strzałkowo | cegiełka/darowizna bez medalu | JP2 | opłacono | ||||
KKNW Kolbuszowa | |||||||||
125 | Oleś-Ferfecka Edyta | Ropczyce | cegiełka/darowizna | KKNW Kolbuszowa | opłacono | ||||
KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' | |||||||||
126 | Pokojski Andrzej | Braniewo | cegiełka/darowizna | KLUB HDK PCK ''KROPELKA'' | opłacono | ||||
KTR CYKLISTA KALISZ | |||||||||
127 | Monczyński Bogusław Monczyński | Kalisz | cegiełka/darowizna | KTR CYKLISTA KALISZ | opłacono | ||||
Katowicki Nordic Walking | |||||||||
128 | Grzebieluch Elżbieta | Sosnowiec | cegiełka/darowizna | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
129 | Stefaniak Emilia | Sosnowiec | cegiełka/darowizna | Katowicki Nordic Walking | opłacono | ||||
Kijanki | |||||||||
130 | Zawiślak Urszula | Kraków | cegiełka/darowizna | Kijanki | opłacono | ||||
Kolbuszowski Klub Nordic Walking | |||||||||
131 | Styga Krystyna | Kolbuszowa | cegiełka/darowizna | Kolbuszowski Klub Nordic Walking | opłacono | ||||
Kozmiński | |||||||||
132 | Wiśniewski Włodzimierz | Warszawa | cegiełka/darowizna bez medalu | Kozmiński | |||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
133 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | cegiełka/darowizna | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
134 | Szostek Katarzyna | Kwidzyn | cegiełka/darowizna | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
Kwidzyn Biega | |||||||||
135 | Falasa Krzysztof | Pszczółki | cegiełka/darowizna | Kwidzyn Biega | opłacono | ||||
Kyokushin Węgorzewo | |||||||||
136 | Kuprewicz Małgorzata | Węgorzewo | cegiełka/darowizna | Kyokushin Węgorzewo | opłacono | ||||
137 | Kuprewicz Karina | Węgorzewo | cegiełka/darowizna | Kyokushin Węgorzewo | opłacono | ||||
138 | Kuprewicz Martyna | Węgorzewo | cegiełka/darowizna | Kyokushin Węgorzewo | opłacono | ||||
Lecymy Durś | |||||||||
139 | Siwczyk Grażyna | Piekary Śląskie | cegiełka/darowizna | Lecymy Durś | opłacono | ||||
Lęborskie Lwy | |||||||||
140 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | cegiełka/darowizna | Lęborskie Lwy | opłacono | ||||
Mafia Team Lubliniec | |||||||||
141 | Serzysko-Wieczorek Bernadeta | Ciasna | cegiełka/darowizna | Mafia Team Lubliniec | |||||
MajaTeam | |||||||||
142 | MARDZIŃSKA SYLWIA | Wejherowo | cegiełka/darowizna | MajaTeam | opłacono | ||||
Mertożercy | |||||||||
143 | Kuklinski Maciej | Miroszewo | cegiełka/darowizna | Mertożercy | opłacono | ||||
Metrożercy | |||||||||
144 | Kuklinska Joanna | Przechlewo | cegiełka/darowizna | Metrożercy | opłacono | ||||
Mrokowska WOLA na BIEGANIE | |||||||||
145 | DZIEPAK Ewa | Wola Mrokowska | cegiełka/darowizna | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | opłacono | ||||
146 | DZIEPAK Olga | Wola Mrokowska | cegiełka/darowizna | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | opłacono | ||||
147 | WITUSIŃSKA Kinga | Wola Mrokowska | cegiełka/darowizna | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | opłacono | ||||
148 | WITUSIŃSKI Dariusz | Wola Mrokowska | cegiełka/darowizna | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | opłacono | ||||
149 | WITUSIŃSKI Kacper | Wola Mrokowska | cegiełka/darowizna | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | opłacono | ||||
150 | SIELICKI Hubert | Wola Mrokowska | cegiełka/darowizna | Mrokowska WOLA na BIEGANIE | opłacono | ||||
NORDIC WALKING PASŁĘK | |||||||||
151 | Jankowska Beata | Pasłęk | cegiełka/darowizna | NORDIC WALKING PASŁĘK | opłacono | ||||
152 | Jankowski Marcin | Pasłęk | cegiełka/darowizna | NORDIC WALKING PASŁĘK | opłacono | ||||
NUTREND TEAM | |||||||||
153 | Górny Mirosław | Bielsko-Biała | cegiełka/darowizna | NUTREND TEAM | opłacono | ||||
154 | Górny Jolanta | Bielsko-Biała | cegiełka/darowizna | NUTREND TEAM | opłacono | ||||
Nessi Team | |||||||||
155 | Ostrowska Monika | Brodnica | cegiełka/darowizna | Nessi Team | opłacono | ||||
Niezrzeszony | |||||||||
156 | Skrajda Szymon | Pawlice | cegiełka/darowizna | Niezrzeszony | opłacono | ||||
Night runners Gliwice | |||||||||
157 | kaczkiewicz Damian | Gliwice | cegiełka/darowizna | Night runners Gliwice | opłacono | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
158 | Borkowski Leszek | Grabianów | cegiełka/darowizna bez medalu | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
159 | Maciuszonek Małgorzata | Pasłęk | cegiełka/darowizna | Nordic Walking Pasłęk | opłacono | ||||
Nordicowe Lęborskie Lwy | |||||||||
160 | Szymanowska Anna | Lębork | cegiełka/darowizna | Nordicowe Lęborskie Lwy | |||||
Nowy Staw Biega | |||||||||
161 | Stankiewicz Dawid | Nowy Staw | cegiełka/darowizna | Nowy Staw Biega | opłacono | ||||
OBORYGENI | |||||||||
162 | Rybałtowski Paweł | Oborniki Śląskie | cegiełka/darowizna | OBORYGENI | opłacono | ||||
PARAKULOS - KOWAL | |||||||||
163 | Jasinska Krystyna | Kowal | cegiełka/darowizna | PARAKULOS - KOWAL | opłacono | ||||
164 | Janasik Katarzyna | Kowal | cegiełka/darowizna | PARAKULOS - KOWAL | opłacono | ||||
165 | Janasik Teresa | Kowal | cegiełka/darowizna | PARAKULOS - KOWAL | opłacono | ||||
166 | Kosińska Weronika | Kowal | cegiełka/darowizna | PARAKULOS - KOWAL | opłacono | ||||
167 | Kosińska Wiktoria | Kowal | cegiełka/darowizna | PARAKULOS - KOWAL | opłacono | ||||
PROKOPKI | |||||||||
168 | Prokop Mariusz | elbląg | cegiełka/darowizna | PROKOPKI | opłacono | ||||
Parakulos Kowal | |||||||||
169 | Wrześniak Barbara | Kowal | cegiełka/darowizna | Parakulos Kowal | opłacono | ||||
Piękny | |||||||||
170 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | cegiełka/darowizna | Piękny | opłacono | ||||
Podbabiogórskie Nordic Walking | |||||||||
171 | Sala Andrzej | Kojszówka 246 | cegiełka/darowizna | Podbabiogórskie Nordic Walking | opłacono | ||||
Polipack Team Gwe | |||||||||
172 | Toporek Rafał | Przodkowo | cegiełka/darowizna | Polipack Team Gwe | |||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
173 | Wychowaniak Marta | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
174 | Demkowicz Anna | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
175 | Demkowicz Filip | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
176 | Skuratowicz Magdalena | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
177 | Suchecka Anetta | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
178 | Suchecka Lidia | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
179 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
180 | Suchecki Szymon | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
181 | Suchecki Maciej | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
182 | Gołębiewska Joanna | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
183 | Mgłosiek Rafał | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
184 | Mgłosiek Joanna | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
185 | Wałecka Ewelina | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
186 | Gałka Halina Gałka | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
187 | Gołębiewski Robert | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
188 | Jurołajć Tomasz | Lipowina | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
189 | Matczuk Agnieszka | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
Rozbiegane Braniewo | |||||||||
190 | Suchecka Julia | Braniewo | cegiełka/darowizna | Rozbiegane Braniewo | opłacono | ||||
Run Babys | |||||||||
191 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | cegiełka/darowizna | Run Babys | opłacono | ||||
192 | Krauza Grażyna | Bolszewo | cegiełka/darowizna | Run Babys | opłacono | ||||
193 | Lademann Gabriela | Bolszewo | cegiełka/darowizna | Run Babys | opłacono | ||||
194 | Lademann Artur | Bolszewo | cegiełka/darowizna | Run Babys | opłacono | ||||
Runeda | |||||||||
195 | Zimoń Magdalena | Reda | cegiełka/darowizna | Runeda | |||||
SP. Dzierzgoń | |||||||||
196 | Liszewski Miłosz | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | SP. Dzierzgoń | opłacono | ||||
SP 4 | |||||||||
197 | Szostek Małgorzata | Kwidzyn | cegiełka/darowizna | SP 4 | opłacono | ||||
SP Dzierzgoń | |||||||||
198 | Przybysz Katarzyna | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | SP Dzierzgoń | opłacono | ||||
199 | Przybysz Jakub | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | SP Dzierzgoń | opłacono | ||||
200 | Przybysz Urszula | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | SP Dzierzgoń | opłacono | ||||
201 | Wiśniewska Karina | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | SP Dzierzgoń | opłacono | ||||
202 | Wiśniewska Zofia | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | SP Dzierzgoń | opłacono | ||||
203 | Warianka Lena | Dzierzgon | cegiełka/darowizna | SP Dzierzgoń | opłacono | ||||
204 | Koziara Ewa | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | SP Dzierzgoń | opłacono | ||||
205 | Karabin Maciej | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | SP Dzierzgoń | opłacono | ||||
206 | Warianka Amelia | Dzierzgon | cegiełka/darowizna | SP Dzierzgoń | opłacono | ||||
207 | Sikora Kinga | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | SP Dzierzgoń | opłacono | ||||
208 | Hrynkiewicz Mariola | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna bez medalu | SP Dzierzgoń | opłacono | ||||
Spartanie Dzieciom | |||||||||
209 | Zych Dawid | Elbląg | cegiełka/darowizna | Spartanie Dzieciom | opłacono | ||||
Stanowo | |||||||||
210 | Pereszczak Eliza Anna | Stanowo | cegiełka/darowizna | Stanowo | opłacono | ||||
Step by Step Trójmiasto | |||||||||
211 | Góra Beata | Gdańsk | cegiełka/darowizna | Step by Step Trójmiasto | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Polskiego w Dzierzgoniu | |||||||||
212 | Borkowska Jolanta | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Polskiego w Dzierzgoniu | opłacono | ||||
213 | Giers Adrian | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | Szkoła Podstawowa im. Tysiąclecia Polskiego w Dzierzgoniu | opłacono | ||||
TRI Starogard Gdański | |||||||||
214 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | cegiełka/darowizna | TRI Starogard Gdański | opłacono | ||||
Team Deaf | |||||||||
215 | Towarnicka Izabela | Gdynia | cegiełka/darowizna | Team Deaf | opłacono | ||||
Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu | |||||||||
216 | Kun Oliwier | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | Tęczowe Przedszkole w Dzierzgoniu | opłacono | ||||
VALDANO | |||||||||
217 | Walendziak Ryszard | Gościszewo | cegiełka/darowizna | VALDANO | opłacono | ||||
WTŁ STEGNY | |||||||||
218 | Gawraczyńska Anna | Warszawa | cegiełka/darowizna | WTŁ STEGNY | opłacono | ||||
219 | Grzywińska Zofia | Warszawa | cegiełka/darowizna | WTŁ STEGNY | opłacono | ||||
220 | Grzywińska Julia | Warszawa | cegiełka/darowizna | WTŁ STEGNY | opłacono | ||||
Warszawa | |||||||||
221 | Wiśniewska Katarzyna | Warszawa | cegiełka/darowizna bez medalu | Warszawa | |||||
222 | Wiśniewska Maria | Warszawa | cegiełka/darowizna bez medalu | Warszawa | |||||
223 | Wiśniewski Franciszek | Warszawa | cegiełka/darowizna bez medalu | Warszawa | |||||
Warsztat Terapii Zajęciowej w Dzierzgoniu | |||||||||
224 | Pozorski Paweł | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | Warsztat Terapii Zajęciowej w Dzierzgoniu | opłacono | ||||
Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | |||||||||
225 | Kownacki Arkadiusz | Witkowo | cegiełka/darowizna | Wataha - Łączy Łączy Nas Bieganie/Drużyna Szpiku | opłacono | ||||
Wirusy | |||||||||
226 | Szewczyk Katarzyna | Sosnowiec | cegiełka/darowizna | Wirusy | opłacono | ||||
Woyok Team | |||||||||
227 | Wesołka Wojciech | Ruda Śląska | cegiełka/darowizna | Woyok Team | opłacono | ||||
228 | Matejczyk Oliwier | Ruda Śląska | cegiełka/darowizna | Woyok Team | opłacono | ||||
Wtorkowy Trening | |||||||||
229 | Pawlak Magdalena | Grudziądz | cegiełka/darowizna | Wtorkowy Trening | opłacono | ||||
ZAWSZE W FORMIE SIERPC | |||||||||
230 | Więckowski Janusz | Sułocin Towarzystwo | cegiełka/darowizna | ZAWSZE W FORMIE SIERPC | opłacono | ||||
231 | Więckowski Dominik | Sułocin Towarzystwo | cegiełka/darowizna | ZAWSZE W FORMIE SIERPC | opłacono | ||||
232 | Glegocińska Joanna | Sułocin Towarzystwo | cegiełka/darowizna | ZAWSZE W FORMIE SIERPC | opłacono | ||||
Zabiegani Nauczyciele | |||||||||
233 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | cegiełka/darowizna | Zabiegani Nauczyciele | opłacono | ||||
Zabiegany Wołomin | |||||||||
234 | Dziedzic Józef | Wołomin | cegiełka/darowizna bez medalu | Zabiegany Wołomin | opłacono | ||||
Zitadelle | |||||||||
235 | Andrzejczak Wojtek | Grudziądz | cegiełka/darowizna | Zitadelle | opłacono | ||||
236 | Jabłońska Agnieszka | Grudziądz | cegiełka/darowizna | Zitadelle | opłacono | ||||
237 | Jendrzejczak Leszek | Grudziądz | cegiełka/darowizna | Zitadelle | opłacono | ||||
238 | Jendrzejczak Beata | Grudziądz | cegiełka/darowizna | Zitadelle | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
239 | Wachek Sebastian | Braniewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
240 | SALEWSKI JAN | GDYNIA | cegiełka/darowizna | ||||||
241 | Majewska Agnieszka | Elbląg | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
242 | Plejnis Anna | Braniewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
243 | Kleina Halina Kleina | Nowy Dwór Gdański | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
244 | Grzyb Janina | Braniewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
245 | Szczepańska Oksana | Kraków | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
246 | Walendziak Alicja | GOŚCISZEWO | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
247 | WALENDZIAK Jan | GOŚCISZEWO | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
248 | Łoszajć Justyna | Sosnowiec | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
249 | Lorenc Iwona | Perkowo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
250 | Szczepański Patryk | Kraków | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
251 | Łoszajć Barbara | Bełchatów | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
252 | Czub Jarosław | Sosnowiec | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
253 | kaczkiewicz agnieszka | Gliwice | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
254 | Beno-Gesikowska Dorota | Ruda Śląska | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
255 | Osak Beata | RADZYŃ PODLASKI | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
256 | Konarska-Giermak Małgorzata | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
257 | Giermak Maja | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
258 | Giermak Mateusz | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
259 | Krajewski Wojciech | Piła | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
260 | Lipska Bożena | Elbląg | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
261 | Włodarczyk-Piszcz Agata | Czerwionka-Leszczyny | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
262 | Tshisense Kabulonga Marta | Warszawa | cegiełka/darowizna | ||||||
263 | KIRAGA KATARZYNA | Elbląg | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
264 | Panek Aneta | Gdynia | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
265 | pawłoska karolina | Elbląg | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
266 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
267 | Tonga Jan | Elbląg | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
268 | Macura Tomasz | Czerwionka-Leszczyny | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
269 | Karabin Agnieszka | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
270 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
271 | Karabin Kacper | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
272 | Kwapisiewicz Joanna | Mikoszewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
273 | Kudeń Agnieszka | Łódź | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
274 | Perlik Wiesław | Zielonka | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
275 | Damps Monika | Braniewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
276 | Kankowski Kordian | Luzino | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
277 | Kankowski Jakub | Luzino | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
278 | GÓRAL ALINA | MYSŁOWICE | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
279 | Kozłowska Aleksandra | Elbląg | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
280 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
281 | Janik-Nazorek Ewa | Kwidzyn | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
282 | Kownacka Emilka | Lasowice Wielkie | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
283 | Waszczyszyn Bożena | Jabłonna | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
284 | Sowa Sylwester | Elbląg | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
285 | Tkaczyk Elżbieta | Lasowice Wielkie | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
286 | Kuklinski Mikołaj | Miroszewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
287 | Wojtysiak Grażyna | ŚMIGIEL | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
288 | Zacharska Renata | Kwidzyn | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
289 | Cyankiewicz Agnieszka | Kraków | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
290 | NASKRĘT MARIUSZ | RACOT | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
291 | Pajewska Anna | Elbląg | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
292 | Słomska Monika | Świecie | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
293 | Drygierczyk Roksana | Sosnowiec | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
294 | NAGÓRSKI RYSZARD | CIECHOCINEK | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
295 | Hanuszkiewicz Jacek | Skierniewice | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
296 | Szymków Dorota | Olsztyn | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
297 | Jarczewska Renata | Goleniów | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
298 | Magnuski Michał | Malbork | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
299 | GIBAS Przemysław | Malbork | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
300 | Kuźnicki Grzegorz | Kieźliny | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
301 | Rojewska Angelika | Malbork | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
302 | Pawlak Krzysztof | Toruń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
303 | Zalewska Karolina | Starogard Gdański | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
304 | Łukowiak Alina | Czempiń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
305 | Zalewski Przemysław | Starogard Gdański | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
306 | Koziara Zuzanna | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
307 | Szklarska Alicja | Elbląg | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
308 | Cyankiewicz ANNA | kraków | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
309 | Weisner Monika | Benowo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
310 | Krauza Jerzy | Bolszewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
311 | Staniszewska Agnieszka | Braniewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
312 | Staniszewska Karolina | Braniewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
313 | Jaworska Joanna | Warszawa | cegiełka/darowizna | ||||||
314 | Szewczun Jolanta | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
315 | Rękorajska Ewa | Wałkno 6/4 | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
316 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
317 | Ogończyk Donata | Legionowo | cegiełka/darowizna | ||||||
318 | Kołtonowska Agnieszka | Gniew | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
319 | STAROSTA-ROMAŃCZUK SYLWIA | MALBORK | cegiełka/darowizna | ||||||
320 | Koprowicz Katarzyna | Świecie | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
321 | Nowicka Tatiana | Świecie | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
322 | Koprowicz Adam | Świecie | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
323 | Góźdź Aleksandra | Gdańsk | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
324 | Tutaj Kinga | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
325 | Komorowska Emiliana | Pruszcz Gdański | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
326 | Mardzinski Dominik | Wejherowo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
327 | Mardzińska SYLWIA | Bolszewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
328 | Palka Karina | Dzierzgon | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
329 | Kreft Sylwia | Bytom | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
330 | Palka Mateusz | Dzierzgon | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
331 | Rudzińska Elżbieta | Jaroszówka | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
332 | Kreft Miriam | Bytom | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
333 | Kreft Nadia | Bytom | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
334 | Cisowska Aleksandra | Rumia | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
335 | Krzyżanowska Ewa | Żółwin | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
336 | Krzyżanowska Joanna | Żółwin | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
337 | Krzyżanowska Maja | Żółwin | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
338 | Kaczmarek Magdalena | Kościan | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
339 | Matusiak Iwona | Waganiec | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
340 | Kaczmarek Adam | Kościan | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
341 | Demko Wojciech | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
342 | Demko Marta | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
343 | Mazur Karolina | Gdańsk | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
344 | Rabeszko wioletta | Prabuty | cegiełka/darowizna | ||||||
345 | Bartosiewicz Marta | Juszkowo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
346 | Bodaszewska Lidia | Warszawa | cegiełka/darowizna | ||||||
347 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
348 | STAŃCZYK SŁAWOMIR | Stargard | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
349 | Kreft Magda | Pionki | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
350 | Grzybowska Agnieszka | Pionki | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
351 | Skibińska Małgorzata | Warszawa | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
352 | Walkowicz Karolina | Gdynia | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
353 | Osielska Sylwia | Aleksandrów Kujawski | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
354 | Oleksiuk PRZEMYSŁAW Oleksiuk | GRYFINO | cegiełka/darowizna | ||||||
355 | Oleksiuk Andrzej | Słupsk | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
356 | KRYŚKIEWICZ JANINA | ZŁOTÓW | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
357 | Pielak Adrianna | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
358 | MILACHOWSKA AGNIESZKA | ZŁOTÓW | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
359 | Michalak Teresa | Bielsko-Biała | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
360 | Dziedzic Rafał | Kwidzyn | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
361 | HALMAN GABRIELA | SULMIN | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
362 | Michalak Kamil | Bielsko-Biała | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
363 | Kaliszewska Justyna | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
364 | Franczak Anna | Warszawa | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
365 | Zegadło Ela | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
366 | Paurowska Elżbieta | Czernin | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
367 | Paurowski Zbigniew | Czernin | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
368 | Tkacz Emilia | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
369 | Wiśniewska Małgorzata | Gdynia | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
370 | Rodriguez Paulina | Kojszowka | cegiełka/darowizna | ||||||
371 | Wiśniewska Julia | Gdynia | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
372 | Kun Aleksandra | Nowiec | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
373 | Chmielewski Mieczysław | Toruń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
374 | Kakowska Kamila | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
375 | Sitek Mateusz | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
376 | Latos Edyta | Dąbrowa Górnicza | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
377 | Latos Natalia | Dąbrowa Górnicza | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
378 | Latos Nikodem | Dąbrowa Górnicza | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
379 | SEDZICKA WIOLETA | Kościerzyna | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
380 | kościuk dorota | Białystok | cegiełka/darowizna | ||||||
381 | Barton Krystyna | Przechlewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
382 | Krześniak Wojciech | Gródek | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
383 | Kurek Wojciech | Braniewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
384 | Pieper Urszula | Lębork | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
385 | Marszałek Mateusz | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | ||||||
386 | Motylewski Radosław | MALBORK | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
387 | Motylewski Dominik | Malbork | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
388 | Piskulska Nikola | Gdynia | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
389 | Olińska Marzena | Gardeja | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
390 | Kwiatkowska Zuzanna | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
391 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
392 | Stefan Marek | Sędziszów Małopolski | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
393 | SZOT KRYSTYNA | RADAWNICA | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
394 | Giers Edyta | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
395 | MENDES MARQUES MONIKA | WEIL AM RHEIN | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
396 | Rojewska Iwona | Malbork | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
397 | Dziekanowska Agnieszka | Knurów | cegiełka/darowizna | ||||||
398 | Rojewski Alan | Malbork | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
399 | Rudzewicz Mariusz | Świnoujście | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
400 | Szymański Piotr | Bytom | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
401 | Mieszkuniec Wojciech | Malbork | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
402 | Szymańska Paulina | Bytom | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
403 | Szymański Bartosz | Bytom | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
404 | STEFANIUK TOMASZ | BIAŁYSTOK | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
405 | TELEGA MAŁGORZATA | KWIDZYN | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
406 | Jeżyk Dorota | Gdynia | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
407 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
408 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
409 | Napora Ewa | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
410 | Mierzwa Dorota | Braniewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
411 | Witkowska Marta | Braniewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
412 | Wachek Beata | Braniewo | cegiełka/darowizna | opłacono | |||||
413 | Cichowski Grzegorz | Minięta | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
414 | Grochulska Monika | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
415 | Cichowska Alicja | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
416 | Peć Renata | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
417 | Peć Grażyna | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
418 | Kos Roman | Wrocław | cegiełka/darowizna bez medalu | ||||||
419 | Zajkowska Katarzyna | Gronowo Elbląskie | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
420 | Kwiatkowska Magdalena | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
421 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | cegiełka/darowizna bez medalu | ||||||
422 | Tryba Zdzisław | Sztum | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
423 | Jędrzejak Wioletta | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
424 | Wiśniewski Włodzimierz Wiśniewski | Warszawa | cegiełka/darowizna bez medalu | ||||||
425 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
426 | Siwko Norbert | Monasterzysko Wielkie | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
427 | Browarczyk Dariusz | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
428 | Browarczyk Mirosława | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
429 | Motoczyńska Aleksandra | Bydgoszcz | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
430 | Zima Jan | Minięta | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
431 | Leymann Mirosław | Malbork | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
432 | Świder Małgorzata | Nowiec | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
433 | Świder Ryszard | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
434 | Citko Joanna | Sokółka | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
435 | Antychowicz Aleksander | Sokółka | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
436 | Kraśniewska Magdalena | Dzierzgoń | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
437 | Szczepaniak Klaudia | Gostyń | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
438 | Magnuski Rafał | Malbork | cegiełka/darowizna bez medalu | opłacono | |||||
st4.pl | |||||||||
439 | Falkowski Marek | Białystok | cegiełka/darowizna bez medalu | st4.pl | opłacono |
Wyświetleń: 17256