Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wichnowski Antoni | REDA | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Przedszkole Nr 2 Reda | |
2 | Ziomek Antoni | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Przedszkola nr 25 | |
3 | Ziomek Igor | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | WAKE.PL | |
4 | Gleń Wojtek | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Przedszkole nr 11 Gdynia | |
5 | PIOTROWSKI TOMASZ | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
6 | PIOTROWSKI ŁUKASZ | GDYNIA | Polska | Wyzwanie na 10 dni | GKS SZTORM KOSAKOWO | |
7 | PIOTROWSKI PAWEŁ | GDYNIA | Polska | Wyzwanie na 10 dni | GKS SZTORM KOSAKOWO | |
8 | Roszmann Amelia | Bolszewo | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
9 | Socha Michał | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Przedszkole 8 Gdynia | |
10 | Socha Leon | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Sp17 | |
11 | Walas Daniel | Gdansk | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Sp 75 Gdańsk | opłacono BM |
12 | Kierska Melania | Bolszewo | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
13 | Kierski Marcel | Bolszewo | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
14 | Kierska Anastazja | Bolszewo | Polska | Wyzwanie na 10 dni | opłacono BM | |
15 | Sokolowska Iga | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
16 | Sokołowski Tymon | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
17 | Sokołowska Zoja | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
18 | Gumowska Laura | Banino | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Gumisie | |
19 | Gumowska Lena | Banino | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Gumisie | |
20 | Kraińska Julia | Rumia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Planeta Uśmiechu | |
21 | Twarowski Igor | Suchy Dwór | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
22 | Twarowska Milena | Suchy Dwór | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
23 | Dzik Kinga | Krupin | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
24 | Dzik Hubert | Krupin | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Sp Rychliki | |
25 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ACTIVE FLOW TEAM | |
26 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ACTIVE FLOW TEAM | |
27 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ACTIVE FLOW TEAM | |
28 | Dzik Iza | Krupin | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
29 | Dzik Szymon | Krupin | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
30 | Dzik Kacper | Krupin | Polska | Wyzwanie na 10 dni | opłacono BM | |
31 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
32 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
33 | Grynishak Ostap | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Szkoła Podstawowa nr 12 | |
34 | Szypowska Julia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
35 | Szypowski Piotr | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
36 | Suwała Szymon | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | SP 40 | |
37 | Malita Wiktor | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Przedszkole nr 59 | |
38 | Flis Amelia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
39 | Suwała Wiktor | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | LKS Zorza Gdynia | |
40 | Gronowski Maksymilian | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | SP 37 | |
41 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
42 | Krause Szymon | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | SP 10 | |
43 | Dzierzgwa Aleksandra | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
44 | Balewander Kacper | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
45 | Jastrzębski Wiktor | Gdańsk | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
46 | Kubicz Marcel | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
47 | Gołaś Natalia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | opłacono BM | |
48 | Wyszyńska Lena | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Lenuśka Team | opłacono BM |
49 | Mróz Bartek | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Szkoła podstawowa 43 | |
50 | Mróz Maciej | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
51 | Mróz Dominik | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
52 | Rydzewski Oscar | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | opłacono BM | |
53 | Rydzewski Dominik | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
54 | Popek Artur | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | SP 43 Gdynia | |
55 | Popowicz Antoni | Rumia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Planeta Uśmiechu | |
56 | Popek Natalia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | SP 43 Gdynia | |
57 | Kowalska Dagmara | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ZSP 3 | |
58 | Majkowski Aleksander | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Szkoła podstawowa nr 51 Gdynia | |
59 | Markowski Tomek | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Szkola Podstawowa nr53 | |
60 | Płotka Aleks | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | sp 43 Gdynia | |
61 | Grabowski Ignacy | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
62 | Grabowski Jan | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
63 | Matczak Patryk | Gdańsk | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Przedszkole nr 85 w Gdańsku | |
64 | Matczak Dawid | Gdańsk | Polska | Wyzwanie na 10 dni | SP 86 w Gdańsku | opłacono BM |
65 | Świat Anna | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | opłacono BM |
66 | Ożarowski Dawid | Rumia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | opłacono BM | |
67 | Grązka Alicja | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
68 | Filipiak Zuzanna | Elbląg | Polska | Wyzwanie na 10 dni | opłacono BM | |
69 | łach Maciej | Rumia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
70 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | LKS Zorza Gdynia | |
71 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | LKS Zorza Gdynia | |
72 | Janiszewska Michalina | Banino | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Przedszkole Tęczowa przygoda | |
73 | Janiszewska Kinga | Banino | Polska | Wyzwanie na 10 dni | SP Banino | |
74 | Sitny Nikodem | Rumia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
75 | Mikołajewska Amelia | Chwaszczyno | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
76 | Garstecka Patrycja | Bydgoszcz | Polska | Wyzwanie na 10 dni | opłacono BM | |
77 | Dudzik Dominika | gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
78 | Zaleśny Natalia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
79 | Zaleśny Veronica | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
80 | Jasionowska Paulina | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | SP 16 Gdynia/ Gorillas OCR | |
81 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Wyzwanie na 10 dni | SP nr 80 w Gdańsku | opłacono BM |
82 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Przedszkole 26 | opłacono BM |
83 | Jakubowska Izabela | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
84 | Kleszczewska Zofia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
85 | Oleksak Mateusz | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Szkoła Podstawowa nr.53 | |
86 | Łach Martyna | Rumia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Sp 7 w Rumi | |
87 | Ścibiorska Maja | Borkowo | Polska | Wyzwanie na 10 dni | GTS Borkowo | opłacono BM |
88 | Walczak Ignacy | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Puchar Gdyni Team | |
89 | Wichnowski Ignacy | REDA | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Sp4 Reda | |
90 | Pouch Martyna | Reda | Polska | Wyzwanie na 10 dni | SP. 3 Reda/ ASPW | |
91 | Klass Antoni | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
92 | Królik Amelia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | SP 31 w Gdyni | opłacono BM |
93 | Kurkowska Kornelia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
94 | Królik Oliwia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | SP 31 w Gdyni | opłacono BM |
95 | Dzik Ksawery | Elblag | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Sp 6 ELBLĄG | opłacono BM |
96 | Peplińska Milena | Rumia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
97 | Antkowiak Tosia | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Akademia Młodych Sportowców Gdynia | |
98 | Panek Grzegorz | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | Szkoła Podstawowa nr 43 Gdynia | |
99 | Trymbulak Liliana | Gdynia | Polska | Wyzwanie na 10 dni | ||
100 | Pepliński Mikołaj | Rumia | Polska | Wyzwanie na 10 dni |
Wyświetleń: 8011