Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stolorz Wojciech Mysłowice Bieg Imielin Bieg
2 Suszczyk Monika Mysłowice Bieg
3 Siupka Kamil Mysłowice Nordic Walking
4 Siupka Anna Mysłowice Nordic Walking
5 Trąbała Adam Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice
6 Wicher Grzegorz Mysłowice Bieg
7 Czechowski Sławomir Kostkowice Bieg
8 Olszak Anna Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice
9 Jablonski Maciej Jablonski Mysłowice Bieg
10 Banach Kordian Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice
11 Mazur Krzysztof Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice
12 Fryt Marcin Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice
13 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice
14 Klimczok Patrycja Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice
15 Skrzypczyk Justyna Tychy Nordic Walking
16 Seifert Mariusz Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice
17 Brzezina Zuzanna Lędziny Bieg Bohema
18 Rajkiewicz Katarzyna Mysłowice Bieg
19 Haśnik Daria Bieruń Bieg Frelki lotajom
20 Morkisz Renata Lędziny Bieg
21 Brzezina Karolina Lędziny Bieg Bohema
22 Brzezina Rozalia Lędziny Bieg Bohema
23 Brzezina Rafał Lędziny Bieg Bohema
24 Morkisz Kacper LĘDZINY Bieg Orka Lędziny
25 Morkisz Aleksandra Lędziny Bieg Orka Lędziny
26 Stachoń Katarzyna Lędziny Nordic Walking
27 Setlak Rafał Bojszowy Bieg GRUPA POŚCIGOWA
28 Kula Michał Bieruń Bieg
29 Józefus Rafał Lędziny Bieg
30 Kusaj Katarzyna Bieruń Nordic Walking
31 Kusaj Teresa Bieruń Nordic Walking
32 Buchała Andrzej Lędziny Bieg
33 Rogalwicz Agnieszka Sosnowiec Bieg Grupa pościgowa
34 Józefus Ewa Lędziny Bieg
35 Gajewski Rafał Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice
36 Chmiel Olga Chmiel Tychy Bieg
37 Łataś Monika Łataś Lędziny Nordic Walking
38 Cimała Beata Bieruń Nordic Walking Frelki lotajom
39 Cywińska Elżbieta Świerczyniec Nordic Walking Świerczyniec Running
40 Cuber Żaneta Lędziny Bieg Grupa pościgowa
41 Kawulak Iwona Bojszowy Bieg Frelki lotajom
42 Burek Gabriela Pawłowice Śląskie Bieg Frelki lotajom
43 Janikowski Piotr Sosnowiec Bieg Grupa pościgowa
44 Gdula Martyna Lędziny Bieg Grupa pościgowa
45 Sitkowski Paweł Mysłowice Nordic Walking
46 Wybraniec Agnieszka Bieruń Bieg Frelki lotajom
47 Tychy Wojtek Tychy Bieg Viking Training Group
48 ROZMUS MARZENA BOJSZOWY NOWE Bieg FRELKI LOTAJOM
49 Komorowska Żaneta Lędziny Bieg Frelki lotajom
50 Stolarz Wojciech Mysłowice Bieg GPR ANIKAR


Wyświetleń: 1762

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ