Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Stolorz Wojciech Mysłowice Bieg Imielin Bieg darmowy udział
2 Suszczyk Monika Mysłowice Bieg darmowy udział
3 Siupka Kamil Mysłowice Nordic Walking darmowy udział
4 Siupka Anna Mysłowice Nordic Walking darmowy udział
5 Trąbała Adam Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice darmowy udział
6 Wicher Grzegorz Mysłowice Bieg darmowy udział
7 Czechowski Sławomir Kostkowice Bieg darmowy udział
8 Olszak Anna Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice darmowy udział
9 Jablonski Maciej Jablonski Mysłowice Bieg darmowy udział
10 Banach Kordian Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice darmowy udział
11 Mazur Krzysztof Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice darmowy udział
12 Fryt Marcin Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice darmowy udział
13 Różycka-Fryt Katarzyna Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice darmowy udział
14 Klimczok Patrycja Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice darmowy udział
15 Skrzypczyk Justyna Tychy Nordic Walking darmowy udział
16 Seifert Mariusz Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice darmowy udział
17 Brzezina Zuzanna Lędziny Bieg Bohema darmowy udział
18 Rajkiewicz Katarzyna Mysłowice Bieg darmowy udział
19 Haśnik Daria Bieruń Bieg Frelki lotajom darmowy udział
20 Morkisz Renata Lędziny Bieg darmowy udział
21 Brzezina Karolina Lędziny Bieg Bohema darmowy udział
22 Brzezina Rozalia Lędziny Bieg Bohema darmowy udział
23 Brzezina Rafał Lędziny Bieg Bohema darmowy udział
24 Morkisz Kacper LĘDZINY Bieg Orka Lędziny darmowy udział
25 Morkisz Aleksandra Lędziny Bieg Orka Lędziny darmowy udział
26 Stachoń Katarzyna Lędziny Nordic Walking darmowy udział
27 Setlak Rafał Bojszowy Bieg GRUPA POŚCIGOWA darmowy udział
28 Kula Michał Bieruń Bieg darmowy udział
29 Józefus Rafał Lędziny Bieg darmowy udział
30 Kusaj Katarzyna Bieruń Nordic Walking darmowy udział
31 Kusaj Teresa Bieruń Nordic Walking darmowy udział
32 Buchała Andrzej Lędziny Bieg darmowy udział
33 Rogalwicz Agnieszka Sosnowiec Bieg Grupa pościgowa darmowy udział
34 Józefus Ewa Lędziny Bieg darmowy udział
35 Gajewski Rafał Mysłowice Bieg Rozbiegane Mysłowice darmowy udział
36 Chmiel Olga Chmiel Tychy Bieg darmowy udział
37 Łataś Monika Łataś Lędziny Nordic Walking darmowy udział
38 Cimała Beata Bieruń Nordic Walking Frelki lotajom darmowy udział
39 Cywińska Elżbieta Świerczyniec Nordic Walking Świerczyniec Running darmowy udział
40 Cuber Żaneta Lędziny Bieg Grupa pościgowa darmowy udział
41 Kawulak Iwona Bojszowy Bieg Frelki lotajom darmowy udział
42 Burek Gabriela Pawłowice Śląskie Bieg Frelki lotajom darmowy udział
43 Janikowski Piotr Sosnowiec Bieg Grupa pościgowa darmowy udział
44 Gdula Martyna Lędziny Bieg Grupa pościgowa darmowy udział
45 Sitkowski Paweł Mysłowice Nordic Walking darmowy udział
46 Wybraniec Agnieszka Bieruń Bieg Frelki lotajom darmowy udział
47 Tychy Wojtek Tychy Bieg Viking Training Group darmowy udział
48 ROZMUS MARZENA BOJSZOWY NOWE Bieg FRELKI LOTAJOM darmowy udział
49 Komorowska Żaneta Lędziny Bieg Frelki lotajom darmowy udział
50 Stolarz Wojciech Mysłowice Bieg GPR ANIKAR darmowy udział


Wyświetleń: 680

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ