Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bohema | |||||||||
1 | Brzezina Zuzanna | Lędziny | Bieg | Bohema | |||||
2 | Brzezina Karolina | Lędziny | Bieg | Bohema | |||||
3 | Brzezina Rozalia | Lędziny | Bieg | Bohema | |||||
4 | Brzezina Rafał | Lędziny | Bieg | Bohema | |||||
FRELKI LOTAJOM | |||||||||
5 | ROZMUS MARZENA | BOJSZOWY NOWE | Bieg | FRELKI LOTAJOM | |||||
Frelki lotajom | |||||||||
6 | Haśnik Daria | Bieruń | Bieg | Frelki lotajom | |||||
7 | Cimała Beata | Bieruń | Nordic Walking | Frelki lotajom | |||||
8 | Kawulak Iwona | Bojszowy | Bieg | Frelki lotajom | |||||
9 | Burek Gabriela | Pawłowice Śląskie | Bieg | Frelki lotajom | |||||
10 | Wybraniec Agnieszka | Bieruń | Bieg | Frelki lotajom | |||||
11 | Komorowska Żaneta | Lędziny | Bieg | Frelki lotajom | |||||
GPR ANIKAR | |||||||||
12 | Stolarz Wojciech | Mysłowice | Bieg | GPR ANIKAR | |||||
GRUPA POŚCIGOWA | |||||||||
13 | Setlak Rafał | Bojszowy | Bieg | GRUPA POŚCIGOWA | |||||
Grupa pościgowa | |||||||||
14 | Cuber Żaneta | Lędziny | Bieg | Grupa pościgowa | |||||
15 | Gdula Martyna | Lędziny | Bieg | Grupa pościgowa | |||||
Grupa pościgowa | |||||||||
16 | Rogalwicz Agnieszka | Sosnowiec | Bieg | Grupa pościgowa | |||||
17 | Janikowski Piotr | Sosnowiec | Bieg | Grupa pościgowa | |||||
Imielin Bieg | |||||||||
18 | Stolorz Wojciech | Mysłowice | Bieg | Imielin Bieg | |||||
Orka Lędziny | |||||||||
19 | Morkisz Kacper | LĘDZINY | Bieg | Orka Lędziny | |||||
20 | Morkisz Aleksandra | Lędziny | Bieg | Orka Lędziny | |||||
Rozbiegane Mysłowice | |||||||||
21 | Trąbała Adam | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | |||||
22 | Fryt Marcin | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | |||||
23 | Różycka-Fryt Katarzyna | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | |||||
24 | Seifert Mariusz | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | |||||
25 | Gajewski Rafał | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | |||||
Rozbiegane Mysłowice | |||||||||
26 | Olszak Anna | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | |||||
27 | Banach Kordian | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | |||||
28 | Mazur Krzysztof | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | |||||
29 | Klimczok Patrycja | Mysłowice | Bieg | Rozbiegane Mysłowice | |||||
Viking Training Group | |||||||||
30 | Tychy Wojtek | Tychy | Bieg | Viking Training Group | |||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
31 | Suszczyk Monika | Mysłowice | Bieg | ||||||
32 | Siupka Kamil | Mysłowice | Nordic Walking | ||||||
33 | Siupka Anna | Mysłowice | Nordic Walking | ||||||
34 | Wicher Grzegorz | Mysłowice | Bieg | ||||||
35 | Czechowski Sławomir | Kostkowice | Bieg | ||||||
36 | Jablonski Maciej Jablonski | Mysłowice | Bieg | ||||||
37 | Skrzypczyk Justyna | Tychy | Nordic Walking | ||||||
38 | Rajkiewicz Katarzyna | Mysłowice | Bieg | ||||||
39 | Morkisz Renata | Lędziny | Bieg | ||||||
40 | Stachoń Katarzyna | Lędziny | Nordic Walking | ||||||
41 | Kula Michał | Bieruń | Bieg | ||||||
42 | Józefus Rafał | Lędziny | Bieg | ||||||
43 | Kusaj Katarzyna | Bieruń | Nordic Walking | ||||||
44 | Kusaj Teresa | Bieruń | Nordic Walking | ||||||
45 | Buchała Andrzej | Lędziny | Bieg | ||||||
46 | Józefus Ewa | Lędziny | Bieg | ||||||
47 | Chmiel Olga Chmiel | Tychy | Bieg | ||||||
48 | Łataś Monika Łataś | Lędziny | Nordic Walking | ||||||
49 | Sitkowski Paweł | Mysłowice | Nordic Walking | ||||||
Świerczyniec Running | |||||||||
50 | Cywińska Elżbieta | Świerczyniec | Nordic Walking | Świerczyniec Running |
Wyświetleń: 4829