Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Słodownik Rafał Zielonka MARATON Bydgoszcz Fan Maraton opłacono
2 Wróblewski Seweryn Wyszków MARATON opłacono
3 Kubiak Marcin Wrocław MARATON Biegamy we Wrocławiu
4 Koza Damian Władysławowo MARATON opłacono
5 Żaglewski Andrzej Władysławowo MARATON opłacono
6 Curyło Marcin Władysławowo MARATON
7 Gojke Dawid Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
8 Dehling Aurelia Władysławowo MARATON REBELS LEGION TEAM opłacono
9 Kroll Rafał Władysławowo MARATON KORONA BIEGA opłacono
10 Necel Marek Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
11 Gwóźdź Kamil Więcbork MARATON WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA
12 Bartosiński Bartłomiej Warszawa MARATON Staś i Tygrys opłacono
13 Podzorska Krupa Barbara Warszawa MARATON Staś i Tygrys opłacono
14 Kurkus Aleksander Warszawa MARATON Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
15 Mlost Tomasz Wadowice MARATON #zbieganiemmidotwarzy opłacono
16 Kruszyński Krzysztof Świecie MARATON
17 Kwiatkowski Tomasz Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa opłacono
18 Pawlak Sylwester Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa opłacono
19 Machajewska Aneta Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa opłacono
20 Klebba Bartosz Swarzewo MARATON Klub biegacza opłacono
21 Zalewski Daniel Susz MARATON TRI NEGU opłacono
22 Gasior Paweł Susz MARATON Rozbiegany Susz opłacono
23 Czylkowski Arkadiusz Strzelno MARATON __ S T R Z E L N O __ opłacono
24 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna/Podkarpacie MARATON Nowosarzyńska Grupa Biegowa opłacono
25 Jojczyk Lucjan Rumia MARATON opłacono
26 Miętkiewicz Rafał Rumia MARATON
27 Ratajczak Konrad Rumia MARATON Trochę już biegam ;) opłacono
28 Ostojska Ewa Reda MARATON Biegamy Razem Władysławowo
29 Mika Damian Racibórz MARATON Eko-okna. Runners opłacono
30 Kłosek Jacek Racibórz MARATON Instal-Tech Team opłacono
31 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz MARATON Kaszebe Łebcz opłacono
32 Tański Marcin Puck MARATON Team Elwart / Hotel Bryza opłacono
33 Labudda Wojciech Puck MARATON LKS PUCK opłacono
34 Grzankowski Darek Puck MARATON 33 drOP opłacono
35 Dawidowski Roman Puck MARATON
36 Elwart Roman Puck MARATON Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart opłacono
37 Żelazny Marcin Pruszcz Gdański MARATON Sportowy Klub Wędkarstwa Morakiego WŁADEK TEAM opłacono
38 Dekiert Artur Poznań MARATON opłacono
39 Nowak Grzegorz Poznań MARATON Cytadela by Night opłacono
40 Kopacz Mirosław Poznan MARATON opłacono
41 Miłosz Rafał Pogórze MARATON LZS Wicher Łebcz opłacono
42 Buczek Robert Ostrowo MARATON 3 Runpl opłacono
43 Mąka Sławomir Ostrołęka MARATON Starglass Team Ostrołęka opłacono
44 Kwiatkowski Ryszard Olsztyn MARATON opłacono
45 Chelińska Magdalena Oleśnica MARATON opłacono
46 Laps Jarosław Okuniew MARATON opłacono
47 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna MARATON Niemiłość opłacono
48 Konieczny Robert Nakło nad Notecią MARATON Start Luks Nakło opłacono
49 Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo MARATON Biegałem z Kają opłacono
50 Jaffke Jarosław Łebcz MARATON Team Jaffke
51 Górecka Agnieszka Lipno MARATON opłacono
52 Górecki Jakub Lipno MARATON opłacono
53 Jaskot Mariusz G. Legnica MARATON Flash Team opłacono
54 Janik Roman Kwidzyn MARATON KWIDZYN BIEGA opłacono
55 Kaleta Jan Kraków MARATON JW 2771 Rząska
56 Kowalska Małgorzata Konin MARATON ZaDyszka opłacono
57 Karaszewski Janusz Konin MARATON ZaDyszka opłacono
58 Szulski Bartosz Komorniki MARATON Snickers po śniadaniu opłacono
59 Wasilewski Sławomir Kolbudy MARATON opłacono
60 Cieśla Arkadiusz Katowice MARATON Biegamy z sercem.pl opłacono
61 Oreszke Jan Karwia MARATON BRW KP PSP opłacono
62 Karczewski Grzegorz Hel MARATON LKS Błękitni Żeglce opłacono
63 Kubik Krystian Gryfice MARATON RunGryf Gryfice opłacono
64 Markowska Anna Grudziądz MARATON SP 8 Grudziądz opłacono
65 Dulski Tadeusz Grudziądz MARATON SP 8 Grudziądz opłacono
66 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki MARATON Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
67 Sanner Marcin Gdynia MARATON wte i wewte opłacono
68 Wojtowicz Marcin Gdynia MARATON BBL Bałtyk Gdynia opłacono
69 Nowakowski Norbert Gdynia MARATON opłacono
70 Rożyk Krzysztof Gdynia MARATON OKNOBUR-biegamyrazem opłacono
71 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz MARATON Grupa Trójmiasto/Tombo team
72 Torłop Przemysław Gdańsk MARATON opłacono
73 Formela Kamil Gdańsk MARATON Lubań Knapy opłacono
74 Szabłowski Kamil Gdańsk MARATON Gwiazda Morza Team opłacono
75 Zamorski Adam Elbląg MARATON Elbażant
76 Nikrant Dawid Domatowo MARATON DN9 RUN opłacono
77 Budzisz Rafał Chałupy MARATON opłacono
78 Borowiak Piotr Bytom MARATON opłacono
79 Więczkowski Robert Bydgoszcz MARATON Hardcorowe Wychylylybymy opłacono
80 Gaffke Jarosław Brzyno MARATON ---BRZYNO Team--- opłacono
81 Rybarz Artur Brzeszcze MARATON Zadyszka Oświęcim


Wyświetleń: 5302

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ