Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żelazny Marcin Pruszcz Gdański MARATON Sportowy Klub Wędkarstwa Morakiego WŁADEK TEAM opłacono
2 Żaglewski Andrzej Władysławowo MARATON opłacono
3 Zamorski Adam Elbląg MARATON Elbażant
4 Zalewski Daniel Susz MARATON TRI NEGU opłacono
5 Wróblewski Seweryn Wyszków MARATON opłacono
6 Wojtowicz Marcin Gdynia MARATON BBL Bałtyk Gdynia opłacono
7 Więczkowski Robert Bydgoszcz MARATON Hardcorowe Wychylylybymy opłacono
8 Wasilewski Sławomir Kolbudy MARATON opłacono
9 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki MARATON Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
10 Torłop Przemysław Gdańsk MARATON opłacono
11 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz MARATON Grupa Trójmiasto/Tombo team
12 Tański Marcin Puck MARATON Team Elwart / Hotel Bryza opłacono
13 Szulski Bartosz Komorniki MARATON Snickers po śniadaniu opłacono
14 Szabłowski Kamil Gdańsk MARATON Gwiazda Morza Team opłacono
15 Słodownik Rafał Zielonka MARATON Bydgoszcz Fan Maraton opłacono
16 Sanner Marcin Gdynia MARATON wte i wewte opłacono
17 Rybarz Artur Brzeszcze MARATON Zadyszka Oświęcim
18 Rożyk Krzysztof Gdynia MARATON OKNOBUR-biegamyrazem opłacono
19 Ratajczak Konrad Rumia MARATON Trochę już biegam ;) opłacono
20 Podzorska Krupa Barbara Warszawa MARATON Staś i Tygrys opłacono
21 Pawlak Sylwester Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa opłacono
22 Ostojska Ewa Reda MARATON Biegamy Razem Władysławowo
23 Oreszke Jan Karwia MARATON BRW KP PSP opłacono
24 Nowakowski Norbert Gdynia MARATON opłacono
25 Nowak Grzegorz Poznań MARATON Cytadela by Night opłacono
26 Nikrant Dawid Domatowo MARATON DN9 RUN opłacono
27 Necel Marek Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
28 Mlost Tomasz Wadowice MARATON #zbieganiemmidotwarzy opłacono
29 Miłosz Rafał Pogórze MARATON LZS Wicher Łebcz opłacono
30 Mika Damian Racibórz MARATON Eko-okna. Runners opłacono
31 Miętkiewicz Rafał Rumia MARATON
32 Mąka Sławomir Ostrołęka MARATON Starglass Team Ostrołęka opłacono
33 Markowska Anna Grudziądz MARATON SP 8 Grudziądz opłacono
34 Machajewska Aneta Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa opłacono
35 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna/Podkarpacie MARATON Nowosarzyńska Grupa Biegowa opłacono
36 Laps Jarosław Okuniew MARATON opłacono
37 Labudda Wojciech Puck MARATON LKS PUCK opłacono
38 Kwiatkowski Tomasz Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa opłacono
39 Kwiatkowski Ryszard Olsztyn MARATON opłacono
40 Kurkus Aleksander Warszawa MARATON Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
41 Kubik Krystian Gryfice MARATON RunGryf Gryfice opłacono
42 Kubiak Marcin Wrocław MARATON Biegamy we Wrocławiu
43 Kruszyński Krzysztof Świecie MARATON
44 Kroll Rafał Władysławowo MARATON KORONA BIEGA opłacono
45 Koza Damian Władysławowo MARATON opłacono
46 Kowalska Małgorzata Konin MARATON ZaDyszka opłacono
47 Kopacz Mirosław Poznan MARATON opłacono
48 Konieczny Robert Nakło nad Notecią MARATON Start Luks Nakło opłacono
49 Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo MARATON Biegałem z Kają opłacono
50 Kłosek Jacek Racibórz MARATON Instal-Tech Team opłacono
51 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz MARATON Kaszebe Łebcz opłacono
52 Klebba Bartosz Swarzewo MARATON Klub biegacza opłacono
53 Karczewski Grzegorz Hel MARATON LKS Błękitni Żeglce opłacono
54 Karaszewski Janusz Konin MARATON ZaDyszka opłacono
55 Kaleta Jan Kraków MARATON JW 2771 Rząska
56 Jojczyk Lucjan Rumia MARATON opłacono
57 Jaskot Mariusz G. Legnica MARATON Flash Team opłacono
58 Janik Roman Kwidzyn MARATON KWIDZYN BIEGA opłacono
59 Jaffke Jarosław Łebcz MARATON Team Jaffke
60 Gwóźdź Kamil Więcbork MARATON WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA
61 Grzankowski Darek Puck MARATON 33 drOP opłacono
62 Górecki Jakub Lipno MARATON opłacono
63 Górecka Agnieszka Lipno MARATON opłacono
64 Gojke Dawid Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
65 Gasior Paweł Susz MARATON Rozbiegany Susz opłacono
66 Gaffke Jarosław Brzyno MARATON ---BRZYNO Team--- opłacono
67 Formela Kamil Gdańsk MARATON Lubań Knapy opłacono
68 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna MARATON Niemiłość opłacono
69 Elwart Roman Puck MARATON Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart opłacono
70 Dulski Tadeusz Grudziądz MARATON SP 8 Grudziądz opłacono
71 Dekiert Artur Poznań MARATON opłacono
72 Dehling Aurelia Władysławowo MARATON REBELS LEGION TEAM opłacono
73 Dawidowski Roman Puck MARATON
74 Czylkowski Arkadiusz Strzelno MARATON __ S T R Z E L N O __ opłacono
75 Curyło Marcin Władysławowo MARATON
76 Cieśla Arkadiusz Katowice MARATON Biegamy z sercem.pl opłacono
77 Chelińska Magdalena Oleśnica MARATON opłacono
78 Budzisz Rafał Chałupy MARATON opłacono
79 Buczek Robert Ostrowo MARATON 3 Runpl opłacono
80 Borowiak Piotr Bytom MARATON opłacono
81 Bartosiński Bartłomiej Warszawa MARATON Staś i Tygrys opłacono


Wyświetleń: 5301

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ