Kaszubski Maraton o Wschodzie Słońca
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#zbieganiemmidotwarzy
1 Mlost Tomasz Wadowice MARATON #zbieganiemmidotwarzy opłacono
---BRZYNO Team---
2 Gaffke Jarosław Brzyno MARATON ---BRZYNO Team--- opłacono
3 Runpl
3 Buczek Robert Ostrowo MARATON 3 Runpl opłacono
33 drOP
4 Grzankowski Darek Puck MARATON 33 drOP opłacono
BBL Bałtyk Gdynia
5 Wojtowicz Marcin Gdynia MARATON BBL Bałtyk Gdynia opłacono
BRW KP PSP
6 Oreszke Jan Karwia MARATON BRW KP PSP opłacono
Biegamy Razem Władysławowo
7 Necel Marek Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
8 Ostojska Ewa Reda MARATON Biegamy Razem Władysławowo
9 Gojke Dawid Władysławowo MARATON Biegamy Razem Władysławowo opłacono
Biegamy we Wrocławiu
10 Kubiak Marcin Wrocław MARATON Biegamy we Wrocławiu
Biegamy z sercem.pl
11 Cieśla Arkadiusz Katowice MARATON Biegamy z sercem.pl opłacono
Biegałem z Kają
12 Kobylarczyk Krzysztof Mosty, Gmina Kosakowo MARATON Biegałem z Kają opłacono
Bydgoszcz Fan Maraton
13 Słodownik Rafał Zielonka MARATON Bydgoszcz Fan Maraton opłacono
Cytadela by Night
14 Nowak Grzegorz Poznań MARATON Cytadela by Night opłacono
DN9 RUN
15 Nikrant Dawid Domatowo MARATON DN9 RUN opłacono
Dogoń Grodzisk Mazowiecki
16 Walac Jacek Grodzisk Mazowiecki MARATON Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
17 Kurkus Aleksander Warszawa MARATON Dogoń Grodzisk Mazowiecki opłacono
Eko-okna. Runners
18 Mika Damian Racibórz MARATON Eko-okna. Runners opłacono
Elbażant
19 Zamorski Adam Elbląg MARATON Elbażant
Flash Team
20 Jaskot Mariusz G. Legnica MARATON Flash Team opłacono
Grupa Trójmiasto/Tombo team
21 Torłop Małgorzata Gdańsk Wrzeszcz MARATON Grupa Trójmiasto/Tombo team
Gwiazda Morza Team
22 Szabłowski Kamil Gdańsk MARATON Gwiazda Morza Team opłacono
Hardcorowe Wychylylybymy
23 Więczkowski Robert Bydgoszcz MARATON Hardcorowe Wychylylybymy opłacono
Instal-Tech Team
24 Kłosek Jacek Racibórz MARATON Instal-Tech Team opłacono
JW 2771 Rząska
25 Kaleta Jan Kraków MARATON JW 2771 Rząska
KORONA BIEGA
26 Kroll Rafał Władysławowo MARATON KORONA BIEGA opłacono
KWIDZYN BIEGA
27 Janik Roman Kwidzyn MARATON KWIDZYN BIEGA opłacono
Kaszebe Łebcz
28 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz MARATON Kaszebe Łebcz opłacono
Klub biegacza
29 Klebba Bartosz Swarzewo MARATON Klub biegacza opłacono
Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart
30 Elwart Roman Puck MARATON Kowo Udvikling/ LKS Puck/ Team Elwart opłacono
LKS Błękitni Żeglce
31 Karczewski Grzegorz Hel MARATON LKS Błękitni Żeglce opłacono
LKS PUCK
32 Labudda Wojciech Puck MARATON LKS PUCK opłacono
LZS Wicher Łebcz
33 Miłosz Rafał Pogórze MARATON LZS Wicher Łebcz opłacono
Lubań Knapy
34 Formela Kamil Gdańsk MARATON Lubań Knapy opłacono
Niemiłość
35 Flissikowski Michał Nowa Wieś Rzeczna MARATON Niemiłość opłacono
Nowosarzyńska Grupa Biegowa
36 Łuczak-Pokój Barbara Sarzyna/Podkarpacie MARATON Nowosarzyńska Grupa Biegowa opłacono
OKNOBUR-biegamyrazem
37 Rożyk Krzysztof Gdynia MARATON OKNOBUR-biegamyrazem opłacono
Polonia Środa
38 Machajewska Aneta Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa opłacono
39 Pawlak Sylwester Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa opłacono
40 Kwiatkowski Tomasz Środa Wielkopolska MARATON Polonia Środa opłacono
REBELS LEGION TEAM
41 Dehling Aurelia Władysławowo MARATON REBELS LEGION TEAM opłacono
Rozbiegany Susz
42 Gasior Paweł Susz MARATON Rozbiegany Susz opłacono
RunGryf Gryfice
43 Kubik Krystian Gryfice MARATON RunGryf Gryfice opłacono
SP 8 Grudziądz
44 Markowska Anna Grudziądz MARATON SP 8 Grudziądz opłacono
45 Dulski Tadeusz Grudziądz MARATON SP 8 Grudziądz opłacono
Snickers po śniadaniu
46 Szulski Bartosz Komorniki MARATON Snickers po śniadaniu opłacono
Sportowy Klub Wędkarstwa Morakiego WŁADEK TEAM
47 Żelazny Marcin Pruszcz Gdański MARATON Sportowy Klub Wędkarstwa Morakiego WŁADEK TEAM opłacono
Starglass Team Ostrołęka
48 Mąka Sławomir Ostrołęka MARATON Starglass Team Ostrołęka opłacono
Start Luks Nakło
49 Konieczny Robert Nakło nad Notecią MARATON Start Luks Nakło opłacono
Staś i Tygrys
50 Podzorska Krupa Barbara Warszawa MARATON Staś i Tygrys opłacono
51 Bartosiński Bartłomiej Warszawa MARATON Staś i Tygrys opłacono
TRI NEGU
52 Zalewski Daniel Susz MARATON TRI NEGU opłacono
Team Elwart / Hotel Bryza
53 Tański Marcin Puck MARATON Team Elwart / Hotel Bryza opłacono
Team Jaffke
54 Jaffke Jarosław Łebcz MARATON Team Jaffke
Trochę już biegam ;)
55 Ratajczak Konrad Rumia MARATON Trochę już biegam ;) opłacono
WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA
56 Gwóźdź Kamil Więcbork MARATON WITUNIA WEEKEND MARATON - BIEGAJĄCA RODZINKA
ZaDyszka
57 Karaszewski Janusz Konin MARATON ZaDyszka opłacono
58 Kowalska Małgorzata Konin MARATON ZaDyszka opłacono
Zadyszka Oświęcim
59 Rybarz Artur Brzeszcze MARATON Zadyszka Oświęcim
_BRAK NAZWY_
60 Żaglewski Andrzej Władysławowo MARATON opłacono
61 Dekiert Artur Poznań MARATON opłacono
62 Wróblewski Seweryn Wyszków MARATON opłacono
63 Kopacz Mirosław Poznan MARATON opłacono
64 Koza Damian Władysławowo MARATON opłacono
65 Borowiak Piotr Bytom MARATON opłacono
66 Chelińska Magdalena Oleśnica MARATON opłacono
67 Laps Jarosław Okuniew MARATON opłacono
68 Kruszyński Krzysztof Świecie MARATON
69 Miętkiewicz Rafał Rumia MARATON
70 Jojczyk Lucjan Rumia MARATON opłacono
71 Torłop Przemysław Gdańsk MARATON opłacono
72 Górecki Jakub Lipno MARATON opłacono
73 Górecka Agnieszka Lipno MARATON opłacono
74 Kwiatkowski Ryszard Olsztyn MARATON opłacono
75 Nowakowski Norbert Gdynia MARATON opłacono
76 Curyło Marcin Władysławowo MARATON
77 Budzisz Rafał Chałupy MARATON opłacono
78 Dawidowski Roman Puck MARATON
79 Wasilewski Sławomir Kolbudy MARATON opłacono
__ S T R Z E L N O __
80 Czylkowski Arkadiusz Strzelno MARATON __ S T R Z E L N O __ opłacono
wte i wewte
81 Sanner Marcin Gdynia MARATON wte i wewte opłacono


Wyświetleń: 5049

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ