50+ km w Październiku - Wyzwanie dla każdego amatora!

50+km w Październiku - Wyzwanie dla każdego amatora! 

Termin Październik 2020 r.

Zasady udziału :

Należy wykupić pakiet startowy na panelu zapisów , macie różne pakiety do wybory i to Wy decydujecie który wybierzecie (każdy pakiet uprawnia Cię do udziału w losowaniu nagród) :

Pakiet brązowy  – Medal , frotka #BBKTS , wysyłka

Pakiety srebrny  – Medal , frotka , czapka , wysyłka

Pakiet złoty – Medal , frotka  , koszulka , wysyłka

Pakiet diamentowy – Medal , frotka  , czapka , koszulka , wysyłka

 

Zapisy trwają do końca sierpnia a wysyłka pakietów przewidziana jest na wrzesień choć organizator przewiduję przesyłki również na bieżąco podczas trwania zapisów.

Twoim zadaniem jest przebiegniecie, przespacerowanie lub przejście z kijkami  minimum 50 km (może być oczywiście więcej)  w miesiącu październiku , swoim tempem , w dowolnej ilości treningów , tam gdzie chcesz. Każdy kto osiągnie minimum 50 km w październiku i wklei swój wynik z zegarka lub aplikacji oraz zdjęcie z medalem z pakietu  do wydarzenia na FB ,,50+km Październik-Biegam Bo Kocham Ten Stan,, do 30 października 2020 nie tylko naładuję siebie i innych z całej Polski biegową motywacja ale również weźmie udział w losowaniu różnych nagród a jedną z nich będzie rower górski! Info o nagrodach na bieżąco w wydarzeniu wyżej wspomnianym. Będą wypasione nagrody , gadżety !!! 

https://www.facebook.com/events/288185715909497/  <<< Wydarzenie na FB 

 

 

 
 
 

Wyświetleń: 26413

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ