Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
#BBKTS | |||||||||
1 | Kuba Magdalena | Wrocław | 50+ km Pakiet srebrny | #BBKTS | opłacono BM | ||||
2 | Ostromecka Mariola | Czarnków | 50+ km Pakiet brązowy | #BBKTS | opłacono BM | ||||
3 | Paciej Anna | Haugesund | 50+ km Pakiet diamentowy | #BBKTS | opłacono BM | ||||
4 | Oklińska Alicja | Warszawa | 50+ km Pakiet złoty | #BBKTS | opłacono BM | ||||
5 | Küchler Małgorzata | Gdynia | 50+ km Pakiet brązowy | #BBKTS | opłacono BM | ||||
#bieg#BIEGANIENAWESOŁO | |||||||||
6 | Osielska Sylwia | Aleksandrów Kujawski | 50+ km Pakiet brązowy | #bieg#BIEGANIENAWESOŁO | opłacono BM | ||||
Aktywni Rydułtowy | |||||||||
7 | Szewczyk Dawid | Rybnik | 50+ km Pakiet diamentowy | Aktywni Rydułtowy | opłacono BM | ||||
Aktywny Dynów | |||||||||
8 | Potoczny Marcin | Dynów | 50+ km Pakiet złoty | Aktywny Dynów | |||||
Altom Gniezno | |||||||||
9 | Hołderna Justyna | Witkowo | 50+ km Pakiet złoty | Altom Gniezno | opłacono BM | ||||
Arysmors | |||||||||
10 | Siergiej Elzbieta | Odoje | 50+ km Pakiet złoty | Arysmors | |||||
BBKTS | |||||||||
11 | Sińczuk Patrycja | Tczew | 50+ km Pakiet brązowy | BBKTS | opłacono BM | ||||
12 | Kaźmierczak Kinga | Zbęchy | 50+ km Pakiet złoty | BBKTS | opłacono BM | ||||
13 | Małek Marta | Cygany | 50+ km Pakiet diamentowy | BBKTS | opłacono BM | ||||
14 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | 50+ km Pakiet złoty | BBKTS | |||||
15 | Siniecka Beata | Garzyn | 50+ km Pakiet złoty | BBKTS | opłacono BM | ||||
16 | Goździołko Angelika | Siedlce | 50+ km Pakiet brązowy | BBKTS | opłacono BM | ||||
17 | Rasińska Ewelina | Berlin | 50+ km Pakiet brązowy | BBKTS | opłacono BM | ||||
18 | German Zofia | Leszno | 50+ km Pakiet brązowy | BBKTS | |||||
19 | JAŻDŻEWSKA AGNIESZKA | OBORNIKI | 50+ km Pakiet diamentowy | BBKTS | |||||
BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | |||||||||
20 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | 50+ km Pakiet brązowy | BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY | opłacono BM | ||||
Bez klubu | |||||||||
21 | Wójcikowska Weronika | Łódź | 50+ km Pakiet brązowy | Bez klubu | opłacono BM | ||||
22 | Karwowska Magda | Krynka | 50+ km Pakiet złoty | Bez klubu | opłacono BM | ||||
23 | Błaut Agata | Borowe | 50+ km Pakiet złoty | Bez klubu | |||||
Biegam Bo Kocham Ten Stan | |||||||||
24 | Hińczewski Marcin | Osiek Nad Wisłą | 50+ km Pakiet brązowy | Biegam Bo Kocham Ten Stan | opłacono BM | ||||
Biegam U KOLESI | |||||||||
25 | Kopaczel Paweł | Rybno | 50+ km Pakiet brązowy | Biegam U KOLESI | opłacono BM | ||||
Biegam bo lubię | |||||||||
26 | Krerowicz Grzegorz Krerowicz | nowy sacz | 50+ km Pakiet diamentowy | Biegam bo lubię | opłacono BM | ||||
Biegam na Tarchominie | |||||||||
27 | Chojnowski Andrzej | Warszawa | 50+ km Pakiet brązowy | Biegam na Tarchominie | opłacono BM | ||||
Biegamy z Sercem | |||||||||
28 | Juzyk Adam | Ruda Śląska | 50+ km Pakiet brązowy | Biegamy z Sercem | opłacono BM | ||||
Bielsko Biega | |||||||||
29 | Kruczek Tomasz | Bielsko-Biała | 50+ km Pakiet brązowy | Bielsko Biega | opłacono BM | ||||
Bielsko biega | |||||||||
30 | Jakubiec Katarzyna Jakubiec | Bielsko-Biała | 50+ km Pakiet brązowy | Bielsko biega | opłacono BM | ||||
Blue Runner | |||||||||
31 | Maluchnik Marek | Nasielsk | 50+ km Pakiet brązowy | Blue Runner | opłacono BM | ||||
Brak | |||||||||
32 | Ratajczak Katarzyna | Pobiedziska | 50+ km Pakiet brązowy | Brak | opłacono BM | ||||
33 | Manowiecka Aleksandra | Mikołajki | 50+ km Pakiet złoty | Brak | |||||
Błękitne Morsy Łebskie | |||||||||
34 | Sikorra Janina | Lędziechowo | 50+ km Pakiet diamentowy | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono BM | ||||
DHL AUGUSTÓW | |||||||||
35 | KOZŁOWSKI PIOTR | AUGUSTÓW | 50+ km Pakiet złoty | DHL AUGUSTÓW | opłacono BM | ||||
Diversion | |||||||||
36 | Gładyga Katarzyna | Ożarów Maz | 50+ km Pakiet brązowy | Diversion | opłacono BM | ||||
Drużyna Pierścienia | |||||||||
37 | Sowa Renata | Elbląg | 50+ km Pakiet złoty | Drużyna Pierścienia | |||||
Durajki Team | |||||||||
38 | Duraj Ewelina | Bielsko-Biała | 50+ km Pakiet brązowy | Durajki Team | opłacono BM | ||||
Dyczuś Team | |||||||||
39 | Pacan Zbigniew | Zdzieszowice | 50+ km Pakiet brązowy | Dyczuś Team | opłacono BM | ||||
40 | Budrewicz Krystian | Zdzieszowice | 50+ km Pakiet złoty | Dyczuś Team | |||||
41 | Budrewicz Elzbieta | Zdzieszowice | 50+ km Pakiet złoty | Dyczuś Team | |||||
ETT - Elbląg Triathlon Team | |||||||||
42 | Matyskiel Anita | Gdańsk | 50+ km Pakiet brązowy | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono BM | ||||
Edi Team Zgorzelec | |||||||||
43 | Oleksiuk Aneta | Zgorzelec | 50+ km Pakiet brązowy | Edi Team Zgorzelec | |||||
Fc Wołów | |||||||||
44 | Rogala Piotr | Wołów | 50+ km Pakiet brązowy | Fc Wołów | opłacono BM | ||||
FordonRunners | |||||||||
45 | Lorenc-Kruszyńska Sylwia | Bydgoszcz | 50+ km Pakiet srebrny | FordonRunners | opłacono BM | ||||
Fundacja SWD | |||||||||
46 | Paciorkowski Paweł | Płock | 50+ km Pakiet diamentowy | Fundacja SWD | |||||
Gang Kocura | |||||||||
47 | Kotecki Marcin | Bydgoszcz | 50+ km Pakiet brązowy | Gang Kocura | opłacono BM | ||||
Gruboalbowcale | |||||||||
48 | Soja Tomasz | Mielec | 50+ km Pakiet diamentowy | Gruboalbowcale | opłacono BM | ||||
Izbicko w biegu | |||||||||
49 | Sabramowicz Piotr | Opole | 50+ km Pakiet brązowy | Izbicko w biegu | opłacono BM | ||||
JARBUD | |||||||||
50 | Górniak Jarosław | Pogórze | 50+ km Pakiet diamentowy | JARBUD | opłacono BM | ||||
KB Lech Rypin | |||||||||
51 | Steckiewicz Iwona | Rypin | 50+ km Pakiet brązowy | KB Lech Rypin | opłacono BM | ||||
52 | Steckiewicz Edmund | Rypin | 50+ km Pakiet brązowy | KB Lech Rypin | opłacono BM | ||||
KB SUKCES ŻMIGRÓD | |||||||||
53 | WOSIK RADOSŁAW | ŻMIGRÓD | 50+ km Pakiet diamentowy | KB SUKCES ŻMIGRÓD | opłacono BM | ||||
KS BURZA | |||||||||
54 | Fursewicz Bartłomiej | Siemianice | 50+ km Pakiet brązowy | KS BURZA | opłacono BM | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
55 | Kowalska Anna | Kwidzyn | 50+ km Pakiet brązowy | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM | ||||
KWIDZYN BIEGA | |||||||||
56 | Konkolewski Tomasz | Kwidzyn | 50+ km Pakiet brązowy | KWIDZYN BIEGA | opłacono BM | ||||
Kijanki Team Nordic Walking & Run | |||||||||
57 | Andrzejewska Anita | Tomiczki | 50+ km Pakiet srebrny | Kijanki Team Nordic Walking & Run | opłacono BM | ||||
Kijo_rollowo_biegowa Gąską | |||||||||
58 | Korzeniowska Karolina | Szczecinek | 50+ km Pakiet złoty | Kijo_rollowo_biegowa Gąską | |||||
Klub Biegasza Jurund Szczytno | |||||||||
59 | Kaczyńska Ewelina | Zieleniec Mały | 50+ km Pakiet srebrny | Klub Biegasza Jurund Szczytno | opłacono BM | ||||
Klub Nordic WalkingSpring Horyniec-Zdrój | |||||||||
60 | Ważna Joanna | Horyniec- Zdrój | 50+ km Pakiet brązowy | Klub Nordic WalkingSpring Horyniec-Zdrój | opłacono BM | ||||
Klub Nordic Walking Spring Horyniec Zdrój | |||||||||
61 | Gacia Dorota | Horyniec Zdrój | 50+ km Pakiet brązowy | Klub Nordic Walking Spring Horyniec Zdrój | opłacono BM | ||||
62 | Zając Joanna | Lubaczów | 50+ km Pakiet brązowy | Klub Nordic Walking Spring Horyniec Zdrój | opłacono BM | ||||
Krośnieńskie bezdroża | |||||||||
63 | Jarno Karolina | Krosno Odrzańskie | 50+ km Pakiet diamentowy | Krośnieńskie bezdroża | opłacono BM | ||||
Legnicka Grupa Głuchych | |||||||||
64 | Rakowska Agnieszka | Legnica | 50+ km Pakiet brązowy | Legnicka Grupa Głuchych | |||||
Lidzbark | |||||||||
65 | Łukaszewska Wioletta | Lidzbark | 50+ km Pakiet srebrny | Lidzbark | opłacono BM | ||||
Malinowscy Team | |||||||||
66 | Malinowski Aleksander | Poznań | 50+ km Pakiet brązowy | Malinowscy Team | opłacono BM | ||||
Marilynija | |||||||||
67 | Wolniewicz Dominika | Poznań | 50+ km Pakiet brązowy | Marilynija | opłacono BM | ||||
Miraz Race Team | |||||||||
68 | Gębska Joanna | Sosnowiec | 50+ km Pakiet brązowy | Miraz Race Team | opłacono BM | ||||
Mk team | |||||||||
69 | Domin Krystyna | Siemianowice Śląskie | 50+ km Pakiet brązowy | Mk team | opłacono BM | ||||
Multimedia Runners Puławy | |||||||||
70 | Baran Tomasz | Puławy | 50+ km Pakiet diamentowy | Multimedia Runners Puławy | opłacono BM | ||||
NoWi Siedlce - NW Wschód | |||||||||
71 | Borkowski Leszek | Grabianów | 50+ km Pakiet brązowy | NoWi Siedlce - NW Wschód | opłacono BM | ||||
Nordic Walking Pasłęk | |||||||||
72 | Jankowski Marcin | Elbląg | 50+ km Pakiet brązowy | Nordic Walking Pasłęk | opłacono BM | ||||
OSP BIERZGŁOWO | |||||||||
73 | Cebulski Roman | Bierzgłowo | 50+ km Pakiet złoty | OSP BIERZGŁOWO | |||||
OSP Chrośnica | |||||||||
74 | Piątek Agnieszka | Chrośnica | 50+ km Pakiet brązowy | OSP Chrośnica | opłacono BM | ||||
Osoba prywatna | |||||||||
75 | Lisiewska Milena | Świebodzin | 50+ km Pakiet brązowy | Osoba prywatna | opłacono BM | ||||
PIM | |||||||||
76 | Barczykowska Justyna | Kończewice | 50+ km Pakiet brązowy | PIM | opłacono BM | ||||
77 | Pawłowski Mateusz | Brąchnowo | 50+ km Pakiet brązowy | PIM | opłacono BM | ||||
PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | |||||||||
78 | Podleśny Paweł | Bieruń | 50+ km Pakiet brązowy | PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono BM | ||||
Paragraf Team | |||||||||
79 | Zapor Anna | Szczecin | 50+ km Pakiet brązowy | Paragraf Team | opłacono BM | ||||
Pasjonaci Słupca | |||||||||
80 | Szymański Konrad | Słupca | 50+ km Pakiet brązowy | Pasjonaci Słupca | |||||
81 | Szymańska Marta | Słupca | 50+ km Pakiet brązowy | Pasjonaci Słupca | |||||
Radlinioki w Biegu | |||||||||
82 | Bąk Karina | Wodzisław Śląski | 50+ km Pakiet brązowy | Radlinioki w Biegu | opłacono BM | ||||
SPARTA RUNNERS | |||||||||
83 | Kalisz Adrian | 62-035 Kórnik | 50+ km Pakiet złoty | SPARTA RUNNERS | opłacono BM | ||||
Saint Gobain Squad | |||||||||
84 | Krasowski Leszek | Żary | 50+ km Pakiet diamentowy | Saint Gobain Squad | opłacono BM | ||||
Salon Optyczny Prestiż | |||||||||
85 | Naumczyk Katarzyna | Malbork | 50+ km Pakiet brązowy | Salon Optyczny Prestiż | opłacono BM | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
86 | Błanik Anna | Siemianowice Śląskie | 50+ km Pakiet brązowy | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono BM | ||||
Skrzydlaci Dzieciom | |||||||||
87 | Brześcińska Stępień Magdalena | Skarżysko-Kamienna | 50+ km Pakiet brązowy | Skrzydlaci Dzieciom | opłacono BM | ||||
Szalone One | |||||||||
88 | CZAJKOWSKA EWA | WAGROWIEC | 50+ km Pakiet brązowy | Szalone One | opłacono BM | ||||
89 | GRZEMPKA IZABELA | Kostrzyn Wielkopolski | 50+ km Pakiet brązowy | Szalone One | opłacono BM | ||||
Szynszyl team | |||||||||
90 | Rapior Maciej | Nowinki | 50+ km Pakiet brązowy | Szynszyl team | opłacono BM | ||||
TURYTCZNE KASZUBY-REGATTA SPORTS | |||||||||
91 | Gostkowska Alicja Gostkowska | Kościerzyna | 50+ km Pakiet diamentowy | TURYTCZNE KASZUBY-REGATTA SPORTS | opłacono BM | ||||
ToPo Czeladź | |||||||||
92 | Sobolewski Piotr | Czeladź | 50+ km Pakiet brązowy | ToPo Czeladź | opłacono BM | ||||
Urząd Miasta Poznania | |||||||||
93 | Kozłowski Błażej | Gniezno | 50+ km Pakiet brązowy | Urząd Miasta Poznania | opłacono BM | ||||
Vege Runners | |||||||||
94 | Binkiewicz - Kowalczyk Agnieszka | Oborniki śląskie | 50+ km Pakiet brązowy | Vege Runners | opłacono BM | ||||
Wataha - Łączy nas Bieganie | |||||||||
95 | Pączek Weronika | Sułkowice Łęg | 50+ km Pakiet złoty | Wataha - Łączy nas Bieganie | |||||
W pogoni za duchem | |||||||||
96 | Jurczak Brygida | Sosnowiec | 50+ km Pakiet złoty | W pogoni za duchem | opłacono BM | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
97 | Rutkowski Marcin | Jabłonna | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
98 | Musiał Kinga | Syców | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
99 | Kuźma Inga | Łódź | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
100 | Cieśla Sandra | Praszka | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
101 | Gurak Agnieszka | Wysoka | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
102 | Wróblewska Barbara | Komorowo | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
103 | Woźniak Karolina | Gniezno | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
104 | Bartoszak Magdalena | Dopiewo | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
105 | Więcek Jolanta | Żory | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
106 | Żak Marcin | Krzęcin | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
107 | Kaczmarek Mirosław | Wolsztyn | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
108 | Zieliński Damian | Bochnia | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
109 | Greń Katarzyna Greń | Brenna | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
110 | Szwajcowska Kamila | Gacki | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
111 | Jas Izabela | Römerberg | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
112 | Kaczmarczyk Anna | Wola Zagojska Górna | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
113 | szulc sebastian | szczepów | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
114 | Cwynar Marta | Orły | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
115 | Czajkowska Izabela | Wiśniowa | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
116 | Salomońska Magdalena | Kamieniec Wrocławski | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
117 | Krusińska Sylwia | Inowrocław | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
118 | Oleś-Zdechlik Beata | Świętochłowice | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
119 | Zając Katarzyna | Kraków | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
120 | Seweryn Edyta | Jarosław | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
121 | Buchta Katarzyna | MEGEN | 50+ km Pakiet brązowy | ||||||
122 | Miętkiewicz Katarzyna | Barczewo | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
123 | Piotrowska Marta | Monachium | 50+ km Pakiet diamentowy | ||||||
124 | Lipińska Anna | Wytrebowice | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
125 | Lodowska Ilona | Jabłonna | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
126 | Karwowska Dorota | Forchtenberg | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
127 | Jakóbczak Żaneta | Gdańsk | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
128 | Puchała Katarzyna | Kobylanka | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
129 | Mechlińska Amelia | Słupsk | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
130 | Giziński Filip | Toruń | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
131 | Adamczak Maciej | Wojnowice Wlkp. | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
132 | Dawid Marcin | Stepnica | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
133 | Zygmunt Sylwana | Wrocław | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
134 | Majewska Angelika | Połęcko | 50+ km Pakiet złoty | ||||||
135 | Kurt Ewa | Świętoszów | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
136 | Mechlińska Agnieszka | Słupsk | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
137 | Dudek Anna | Tarnów | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
138 | Pondel Marta | Cieszków | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
139 | Grucz Magdalena | Grudziądz | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
140 | Artysiewicz Anna | Wrocław | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
141 | Skowroński Paweł | Wrocław | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
142 | Burdykiewicz Edyta | Łódź | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
143 | Siebert Edyta | Luboń | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
144 | Wyłonas Joanna | Będargowo | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
145 | Witaszek Sylwia | Mokrzec | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
146 | Miler Anna | Grupa | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
147 | Majka Iwona | Knurów | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
148 | Ratajczyk Katarzyna | Warszawa | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
149 | Szyburska Barbara | Elbląg | 50+ km Pakiet brązowy | ||||||
150 | Natalczyk Ewelina | Szczecin | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
151 | Dominiak Judyta | Ozarow mazowiecki | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
152 | Kuffel Monika | Chełmża | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
153 | Pawlak Beata | Rawicz | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
154 | Socha Marta | Ilawa | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
155 | Niemiec Katarzyna | Brody | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
156 | Pawlaczyk Monika | Wilczyn | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
157 | Wasilewska Kasia | Warszawa | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
158 | Janota Anna | Mysłowice | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
159 | Owsianko Marta | Ożarów Mazowiecki | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
160 | Kaczmarek Justyna | Poznań | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
161 | Dominik Grażyna | Tomaszów Lubelski | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
162 | Petrykowska Joanna | Rybno | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
163 | Lenkiewicz Agnieszka | Ożarów Mazowiecki | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
164 | Kujawiak Angelika | Kalisz | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
165 | Gaweł Agnieszka | Bystrzyca Kłodzka | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
166 | Szyszka Małgosia | Żygląd | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
167 | Kopka Łukasz Kopka | Tychy | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
168 | Pawlewicz Paulina | Toruń | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
169 | Benzłowicz Grażyna | Rypin | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
170 | Nowakowski Mariola | Toruń | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
171 | Samoń Dominika | Garbów | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
172 | Stachal Angelika | Leśce 50 | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
173 | Zwierzyńska Małgorzata | Jastrzębie Zdrój | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
174 | Hinca Marta | Eeklo | 50+ km Pakiet brązowy | ||||||
175 | Zatoń Maria | Kraków | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
176 | Pasik Małgorzata | Wiechlice | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
177 | Chyc-Kuros Danuta | Zakopane | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
178 | Jachimowska Danuta | Kwidzyn | 50+ km Pakiet brązowy | ||||||
179 | Barankiewicz Renata | Słodków I | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
180 | Kalucki Sylwester | Reykjavik | 50+ km Pakiet diamentowy | ||||||
181 | Kalucka Monika | Reykjavik | 50+ km Pakiet diamentowy | ||||||
182 | Świerad Aneta | Strzyżów | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
183 | Przybysz Patrycja | Kruki | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
184 | Wojdyla Marta | Rzeczniów | 50+ km Pakiet złoty | ||||||
185 | Wolska Joanna Wolska | Świebodzin | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
186 | Gałach Bożena | Kotun | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
187 | Janik Kamila | Bukowno | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
188 | Janka Anna | Piła | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
189 | Gąsiorek Karolina | Wybranowo | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
190 | Kwiecień Kamila | Warsaw | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
191 | Rajtar Katarzyna | Kraków | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
192 | Nowakowska Anna | Leszczyny | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
193 | Kuczyńska Angelina | Bolesławiec | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
194 | Ratuś EDYTA | Krowiarki | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
195 | Korba Adam | Trójca | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
196 | Wejner Przemek | Aleksandrów Kujawski | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
197 | Lapot Aleksandra | Bremerhaven | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
198 | Karas AGNIESZKA | hull | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
199 | Nowacka Izabela | Grupa | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
200 | Zielinska Agata | Złotów | 50+ km Pakiet brązowy | ||||||
201 | Zielińska Anna | Panowie 19 66-304 | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
202 | Adamkiewicz Marian | Ciechocinek | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
203 | Żakowski Katarzyna | Torsas | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
204 | Gontarzewski Łukasz | Lubnia | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
205 | Cieśla-Duduś Paulina | Bukowsko | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
206 | Żołyniak Katarzyna | Gliwice | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
207 | Dębski Bernard | Hamburg | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
208 | Wzorek Ania | Leszczyny | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
209 | Dębski Monika | Hamburg | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
210 | Tarnowska Marlena | Zawały | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
211 | Banak Kinga | Paprotnia | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
212 | Głowacka Joanna | Elbląg | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
213 | Iwaniec Andżelika | Wrocław | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
214 | Januszko Anna | Górowo Iławeckie | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
215 | Szwed Justyna | Gromadka | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
216 | Borończyk Agnieszka | Tychy | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
217 | Ludek Łukasz | Poznań | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
218 | Zarzyka Beata | Timoleague Bandon | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
219 | Breziuk Marcin | Fraserburgh | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
220 | Strzelczyk Dorota | Fraserburgh | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
221 | Szczęsny Krzysztof | Jejkowice | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
222 | Szczęsny Aneta | Jejkowice | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
223 | Pabian Beata | Łoniowa | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
224 | Kasperowicz Dawid | Białogard | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
225 | Piwonska Ewa | LIER, Norway | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
226 | Szymańska Wiktoria | Wrocław | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
227 | Fiodor Damian | Urszulin | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
228 | Wąsiatycz Iwona | Baranowo | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
229 | Zajac Przemyslaw | Ashton under lyne | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
230 | Myśliwiec Sylwia | Głogów | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
231 | Glanc Kamilla | Wielowieś | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
232 | Szczypta GRAŻYNA | KROSNO | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
233 | Zawisza Agnieszka | Uśnice | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
234 | Zvizda Oksana | Wielkopolska | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
235 | Grzegorczyk Marzena | Ostrów Wielkopolski | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
236 | Kuchejda Lucyna | Kończycie Wielkie | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
237 | Knapik Jerzy | Kraków | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
238 | Czerniawska Anna | Goleniów | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
239 | Iwańska Zofia | Bierutów | 50+ km Pakiet złoty | ||||||
240 | Woźniak Teresa | Bierutów | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
241 | Wideł Ela | Nowy Targ | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
242 | Krysińska Anna | Włocławek | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
243 | Wojciechowska Joanna | Stara Łomnica Kolonia Szychów 1 | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
244 | Wasiak-Gibała Katarzyna | Młodocin Większy | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
245 | Sadłowska Małgorzata | Złotniki Kujawskie | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
246 | KOCHOWICZ KINGA MARTA | campiglia dei berici - Wlochy | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
247 | Jeszke-Skrzypa Natalia | Szczecin | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
248 | Ginszt Marlena | Hajnówka | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
249 | Kogut Hanna | Hinckley | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
250 | Angowska Marlena | Wąbrzeźno | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
251 | Klarczyńska Katarzyna | Lubawka | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
252 | Rek Małgorzata | Rumia | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
253 | Cieśla Monika | Brzeziny | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
254 | Pierzchała Dominika | Wojtostwo 25a | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
255 | Krawiec Wioleta | Gdańsk | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
256 | Sosnowska Klaudia | Warszawa | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
257 | Karolak Karolina | Bydgoszcz | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
258 | Rozenfeld Dorota | Haarlem | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
259 | Dzikiewicz Andżelika | Września | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
260 | Dzik Barbara | Gorlice | 50+ km Pakiet złoty | ||||||
261 | Kubica Barbara | Piekary Śląskie | 50+ km Pakiet brązowy | ||||||
262 | Matuszyński Łukasz | Gniezno | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
263 | Jackiewicz-Gańko Zofia | Stara Niedziałka | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
264 | Szulc Katarzyna | Wągrowiec | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
265 | Bartoszek Kinga | Tarnów | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
266 | Sadowy Izabela | RADZYŃ PODLASKI | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
267 | Topczyński Krystian | Morzeszczyn | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
268 | Pilecki Jarosław | Poznań | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
269 | Murach Monika | Wiśniewka | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
270 | Kapuścik Paweł | Struvenhutten | 50+ km Pakiet diamentowy | ||||||
271 | Wojtczak Ewa | Oleśnica | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
272 | Żelewska Kasia | Sobowidz | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
273 | Wesołowska Magdalena | Zgierz | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
274 | Loose Justyna | Zblewo | 50+ km Pakiet brązowy | ||||||
275 | Zykubek Monika Zykubek | Mińsk Mazowiecki | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
276 | Hałakuc Joanna | Gliwice | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
277 | Niklas Marcin | Kobysewo | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
278 | Adamska- Kiełbasa Agnieszka | Skwierzyna | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
279 | Danilczuk Agnieszka | Oleksin | 50+ km Pakiet brązowy | ||||||
280 | Kajdanek Joanna | Kary Wroclawskie | 50+ km Pakiet diamentowy | ||||||
281 | Woźniak Krzysztof | Oborniki śląskie | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
282 | Sadowska Kamilla Sadowska | Żerków | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
283 | Walewska Urszula | Łódź | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
284 | Dobrowolska Dorota | Koniaków | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
285 | Feliszek Piotr | Wrocław | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
286 | Głuszek Małgorzata | Borszyn Mały 22A | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
287 | Gromacki Ireneusz | Białystok | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
288 | Pawelec Aldona | Konstantynów Łódzki | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
289 | Krawczyk Katarzyna | Piecki | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
290 | Karczewska Agnieszka | Dziewule | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
291 | Miluski Marek | Tune | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
292 | Kopcik Wiola | Jelenia Góra | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
293 | owczarek mirka | kędzierzyn-koźle | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
294 | Niwińska Kinga | Białystok | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
295 | Kudeń Agnieszka | Łódź | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
296 | Gonciarz Patryk | Kielce | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
297 | Skowron Klaudia | Mucharzew | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
298 | Jelińska-Kulasik Natalia | Olsztyn | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
299 | Hołubiuk Bogumiła | Tomaszkowo | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
300 | Samorek Izabela | Pruszków | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
301 | Zychla Bartłomiej | Czastary | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
302 | Wykurz Lilana | Wojkowice | 50+ km Pakiet srebrny | ||||||
303 | Karda Tomasz | Łódź | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
304 | Pawłowska Joanna | Łódź | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
305 | Króliczak Patrycja | Wielkawieś | 50+ km Pakiet złoty | ||||||
306 | Jambur Iwona | Miechów-Charsznica | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
307 | Cysarz Łukasz | Starogard Gdański | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
308 | Siedlecka Angelika | Starogard Gdański | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
309 | Wojnar Oksana | Kędzierzyn-Koźle | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
310 | Lewandowski Mikołaj | Janikowo | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
311 | Wieczorek Karolina | Toruń | 50+ km Pakiet brązowy | ||||||
312 | Haracewiat Agnieszka | Wałcz | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
313 | Kiełpińska Karolina | Swornegacie | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
314 | Bielski Robert | Toruń | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
315 | Lisowska Sławomira | Pionki | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
316 | Drobnik Wojciech | Kędzierzyn-Koźle | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
317 | Kujawska Anna | Gütersloh | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
318 | Kędzierska Lilianna | Głogów | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
319 | Dzikiel Beata | Głogów | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
320 | Krugły Magdalena | Szczecin | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
321 | olszewska-zajac Dorota olszewska-zajac | Kraków | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
322 | Śledż Iwona | świętochłowice | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
323 | Komorowska Daria | Wałbrzych | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
324 | Białek Magdalena | Drzewica | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
325 | Kura Katarzyna | Zakopane | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
326 | KALETA MAREK | Dominowo | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
327 | Mazur Ireneusz | Jasło | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
328 | Sznajder Mirosław | Chorzów | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
329 | Bzowy Jowita Bzowy | Świdnica | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
330 | Klabacha Katarzyna Klabacha | Bydgoszcz | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
331 | Soboczyńska Angelika | Olsztyn | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
332 | Chojnacki Maciej | Toruń | 50+ km Pakiet złoty | opłacono BM | |||||
333 | GRZEMPKA PIOTR | Kostrzyn Wielkopolski | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
334 | Rożkowski Roman | ŚREM | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
335 | Zawieja Dorota Zawieja | Chełmża | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
336 | Antkowiak Jadwiga | Leszno | 50+ km Pakiet srebrny | opłacono BM | |||||
337 | Daczkowska Angelika | Porta Westfalica | 50+ km Pakiet diamentowy | ||||||
338 | Chmielnik Wojciech | Porta Westwalica | 50+ km Pakiet diamentowy | ||||||
339 | IDCZAK MAŁGORZATA | BYDGOSZCZ | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
340 | Chylińska Aleksandra | Wrocław | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
341 | Zub Maciej | Ząbki | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
342 | Kamińska Elżbieta | Pińczów | 50+ km Pakiet diamentowy | ||||||
343 | Puchowska Krystyna | Cegłów | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
344 | Szultka Magdalena | Chojnice | 50+ km Pakiet diamentowy | opłacono BM | |||||
345 | Wąsik Marcin | Chełmża | 50+ km Pakiet brązowy | opłacono BM | |||||
346 | Raciniewska Ewelina | Czernikowo | 50+ km Pakiet brązowy | ||||||
adrenalina fitness | |||||||||
347 | Rosół Anna | Krosno | 50+ km Pakiet brązowy | adrenalina fitness | opłacono BM | ||||
Ślęzak Team | |||||||||
348 | Kisicka Marta | Czerniec | 50+ km Pakiet złoty | Ślęzak Team | opłacono BM |
Wyświetleń: 18040