Wiosenny Rajd z Garrosa Team
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 szczudlik Małgorzata Trzemeszno Nordic Walking kkijkowe trzemeszno
2 Kacprzak Sławek Justynów Nordic Walking NWPL/LZS Justynów
3 Adamczewska Faustyna Sieradz Nordic Walking NWPL Garrosa Team
4 Nowak Krystyna Nowak Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
5 Wągrowska Kamila Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
6 Dembska Aleksandra Bełchatów Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów
7 Łuczak Gabriela Bełchatów Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów
8 Stasiak Olga Bełchatów Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów
9 Niska Agnieszka Chorzów Nordic Walking
10 Kubik Renata Sieradz Nordic Walking NWPL Garrosa Team
11 Kubik Jan Sieradz Nordic Walking
12 Jaros Mateusz Ewinów Nordic Walking KB Geotermia Uniejów
13 Przymuszała Jacek Sieradz Nordic Walking NWPL Garrosa Team
14 Piechowska Ewa Łask Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
15 Dziubczyk Paulina Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
16 Cipinska Anna Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
17 Ścibut Ania Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
18 CEBULSKA MADZIA ŁÓDŹ Nordic Walking EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
19 CEBULSKI PAWEŁ ŁÓDŹ Nordic Walking EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
20 FILIPIAK Danuta Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
21 ŚWITAŁA Tomasz Sieradz Nordic Walking
22 ŚWITAŁA Marcel Sieradz Nordic Walking
23 Świtała Eliza Sieradz Nordic Walking
24 Świtała Karina Sieradz Nordic Walking
25 Jerz Marta Skomlin Nordic Walking
26 Jurczyk Elżbieta Bełchatów Nordic Walking NW Bełchatów
27 Czernik Małgorzata Bełchatów Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów
28 Skurnica Marcin Bełchatów Nordic Walking NW Bełchatów
29 Foltyn Mirosław Bełchatów Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów
30 Foltyn Daria Bełchatów Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów
31 Gajda Tomasz Piotrków Tryb. Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów
32 Bartosik Sylwia Bełchatów Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów
33 Soroka Teresa Pasłęk Nordic Walking Nordic Walking Pasłęk
34 Mielczarek Ewa Bełchatów Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów
35 Kuder Kamil Radomsko Nordic Walking
36 Komańska Marta Konstancin - Jeziorna Nordic Walking
37 Pierzchała Aleksandra Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
38 Frejlich Tomasz Frejlich Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
39 Frejlich Ewa Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
40 Banaszkiewicz Sylwia Bełchatów Nordic Walking Bolące Piszczele
41 Wójcikowska Weronika Łódź Nordic Walking
42 Czapska Stanisława Sieradz Nordic Walking
43 Czapska Izabela Kalisz Nordic Walking
44 Chlebicz Joanna Sieradz Nordic Walking
45 Tomczak Anna Wroniawy Nordic Walking
46 Witkowski Paweł Sieradz Nordic Walking
47 Cierkosz Małgorzata Sieradz Nordic Walking
48 Gruntmeyer Katarzyna Sieradz Nordic Walking
49 Bogdański Marcin Sieradz Nordic Walking
50 Gorzel Łukasz Ciechocinek Nordic Walking
51 Krawętek Agnieszka Bełchatów Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów
52 Franczak Dariusz Warszawa Nordic Walking
53 Franczak Małgorzata Warszawa Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM
54 Franczak Anna Warszawa (Bemowo) Nordic Walking NW CZŁAPSKI TEAM
55 Dziakiewicz Iwona Żyrardów Nordic Walking
56 Korycka Mariola Zgierz Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
57 Wojtkowski Piotr Kobyłka Nordic Walking NWPL/Luki Team
58 Gołąb Agata Sieradz Nordic Walking NWPL Garrosa Team
59 Mazur Małgorzata Zdunska Wola Nordic Walking NWPL Garrosa Team
60 SADURSKA beaata BEŁCHATÓW Nordic Walking
61 Jaślan Andżelika Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
62 Pietrzyk Aneta Sieradz Nordic Walking NWPL Garrosa Team
63 Dembowska Sylwia Zduńska Wola Nordic Walking NWPL Garrosa Team
64 Zajączkowska Bożena Łęczyca Nordic Walking
65 Kosecki Marek Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
66 ŚWITAŁA Monika Sieradz Nordic Walking
67 Gołąb Mirosław Sieradz Nordic Walking
68 Kosecka Katarzyna Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
69 Pietrzak Maria Sieradz Nordic Walking NWPL Garrosa Team
70 Bladowski Zdzisław Łódź Nordic Walking EPOKA NORDICA ŁÓDŹ
71 sulej teresa sieradz Nordic Walking NWPL Garrosa Team
72 Raszewska Izabela Pabianice Nordic Walking FORMA NA PIĄTKĘ NW
73 Wójcik Barbara Krzczonów Nordic Walking NWPL/Luki Team
74 Węgrzyńska Paulina Bełchatów Nordic Walking
75 Marczak Krzysztof Bełchatów Nordic Walking NWPL/NW Bełchatów
76 Szadkowska Katarzyna Bełchatów Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów
77 Szadkowski Mariusz Bełchatów Nordic Walking Bolące Piszczele Bełchatów
78 Dankiewicz Barbara Łowicz Nordic Walking ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING
79 Marczyk Jerzy Paweł Warszawa Nordic Walking Face Nordic Walking Team
80 Marcinczak Beata Zduńska Wola Nordic Walking Luca Team Zduńska Wola
81 Kaczmarek Anita Sieradz Nordic Walking NWPL Garrosa Team
82 Gołębiowski Krzysztof Łódź Nordic Walking ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING


Wyświetleń: 920

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ